Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+13
Нина Кейн
Blair Woldorf
Krisiana Sky
Nathan Scott
Касиди Робъртс
Jared Padalecki
Шинджи Нами
Нана Сетó
Катрин ♥
Вероника Мейсън
Dean Winchester
Peyton Sawyer
Сия Милано
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:01 pm

- Здравей пияни ми друже. - засмях се в отговор и протегнах ръце. Той се приближи към мен и ме прегърна, а аз се облегнах на него и не го пуснах.
- Така ще стоиш, удобна възглавничка си. - изкомандорих го и той се засмя.
- Къде беше до сега? - попитах и отпих от "Мери Джейн"-а, след което му го подадох.- Миришеш на женски парфюм...започвам да се съмнявам, дали си гей, защото постоянно ухаеш така.- засмях се отново.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:09 pm

- Хмм.. искам да ме държиш в течение относно случващото се, а аз обещавам да снасям цялата информация на 'Клюкарката" - засмях се..
- Хайде, госпожице Уолдорф, сега е ваш ред да ми кажете за всичко станало с Чък Бас .. сигурна ли си,че искаш да се забъркаш с него .. знаеш какъв е! - възрази Серина, но аз побързах да я успокоя.
- Не се притеснявай, Ес! Много добре знам какъв е, пък и нищо не стана. Разбрахме се, че може да се видим отново и това е, но не сме се чували изобщо, пък и нямам такова намерение! - защитих се аз.
- Е, нещо друго за което искаш да споделиш, до колкото разбрах си си прекарала чудесно в Ел Ей, следващият път да ме вземеш с теб. - засмях се и отпих още една глътка от питието си.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:16 pm

-Щом искаш .. отначало наистина беше много хубаво! Купони .. мъже ,, и пак купони и пак мъже ..но ти омръзва.Макар,че като те познавам на теб едвали ще ти омръзне!-пошегувах се леко,а тя ме сръчка.
-Не знам Би .. искам да съм с Нейт но .. знаеш какви са ми връзките попринцип,а искам този път да е различно!
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:20 pm

- Тогава мисля че, наистина трябва да се постараеш.. Имам предвид, че Нейт ми изглежда свестен и.. ох знаеш, че почти никога не одобрявам мъжете с които се срещаш и просто съм доволна, че най - после си с някой, който не е пропаднал наркоман и да не използвам други думи.. Моля те, опитай се да не прецакваш нещата.. - явно вече бях пресушила чашата и двете се изправихме. Тръгнахме към бара, а през това време казах:
- Да не повярва човек, че ти се хвана с някой по - свестен, а аз с.. Чък Бас.. - засмях се и налях водка в чашата си.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:25 pm

-Странно е .. попринцип сме обратната.Аз бих се хванала с някой,като Чък ,докато ти винаги си била със свестни момчета.Разбира се винаги си ги търсела да имат пари .. и да могат да ти осигурят добра работа и бъдеще,но кой ли не иска това.-повдигнах рамене.Тогава се появи и Нейт.
-Ти пък къде беше?-попитах го аз с усмивка и веднага го хванах за ръката.
-Нали сте най-добри приятелки предполагам,че имахте да си казвате много работи!-отговори ми той.
-Понякога си много по-предвидлив отколкото съм си мислела!-повдигнах се и леко го целунах.
-Предполагам се познавате!-погледнах към Блеър. Имаше навик винаги да се кара с гаджетата ми.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:30 pm

Този път реших да изненадам Серина и да се държа добре с най - новото й завоевание, е относително "добре"..
- Всъщност не. Аз съм Блеър Уолдорф, приятно ми е! - подадох ръката си и се здрависахме. - Е, вече разбрах как сте се запознали със Серина, както и че е луда по теб.. - засмях се, а тя ме погледна сякаш след малко ще ме убие. - Не е ли така? - попитах и отново изпих една сравнително голяма глътка от водката..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:33 pm

Засмях се леко и отново я погледнах с кръвнишки поглед,а тя си ме гледаше толкова спокойно,а също толкова спокойно отпиваше от водката през десет секунди.Нейт леко се прокашля ми изречението на Би,а аз го погледнах и му намигнах леко.Аз си налях уиски и отпих голяма глътка.Естествено Нейт също имаше питие.
-Е Би .. как се целува Бас?-засмях се силно.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:36 pm

-Е Би .. как се целува Бас? - засмя се Ес, вероятно с надеждата всички да я чуят. Определено беше решила да ми го върне..
- Ами за твое сведение доста добре, макар че се чудя.. все пак по едно време в "Клюкарката" пишеше, че ти много добре знаеш как се целува той.. А, тя никога не лъже, нали? - засмях се и отпих още една голяма глътка..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:44 pm

-Хаха .. много смешно! За твое сведение беше много одавна,а и вече съм забравила!-Това последното и го казах съвсем тихо само тя да ме чуе. .ударих питието на екс.Какво искаше да ми изкара кирливите ризи пред Нейт ли .. нямаше да и се получи.
-Нейт .. не я слушай .. много е пияна и не знае какво говори!-той ме погледна леко странно и дари питието си на екс.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:47 pm

- Стига де, не искам да те излагам, извинявай.. - засмях се. - Просто исках да ти го върна за тъпия въпрос. - усмихнах се отново и допих водката на екс. -Е, какво ще правим сега? - попитах. - Ако искате ще ви оставя насаме де.. - засмях се и ги погледнах..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:53 pm

-Може .. но по-късно!-усмихнах и се аз и си налях поредното уиски.
-С кой се беше заговорила преди малко?-попитах я аз.Беше си хубав не мога да отрека.На Нейт май му беше доскучало.
-Блеар .. развесели ни малко .. ти си царижа в това!-намигнах и леко и я изпратих до микрофона.Подканих я да започне да пее,макар че беше ужасна певица,но и без това всичко живо беше пияно никой нищо нямаше да помни.
-Гледай сега!-казах на Нейт и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 3:59 pm

- ААа не! Не! Не! - започнах да се дърпам, но после ми хрумна брилянтната идея.. - Само ако дойдеш и ти, иначе няма никакъв шанс! - ухилих се и я задърпах със себе си. - И без това никой от.. как да се изразя.. - посочих всички мъртво пияни, които едва се държаха на краката си.. - няма да помни какво е станало..
И тя бе ужасна певица, колкото мен, но поне щяхме да си изкараме страхотно. - не си мисли, че съм толкова пияна, че да изляза да пея сама. Идваш с мен! - казах, изпивайки поредната чаша с водка на екс..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 4:07 pm

-Какво пък .. правили сме много по-щури неща!-засмях се и двете се засилихме към мястото където беше микрофона.Пуснаха следващата песен и двете с Белар буквално започнахме да се излагаме,но пък беше супер забавно.Нейт се беше хванал за главата.
-Tonight I'm siging for you!-се пееше в песента,докато пеех това погледнах към Нейт,а той ми се засмя.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 4:11 pm

-Tonight I'm siging for you! - по скоро крещяхме, а не пеехме.
През цялото време се заливах от смях и едва излизаше звук от устата ми. - Е, не се излагаме чак толкова! - казах и се усмихнах доволно. Музиката и без това кънтеше в ушите ми, а сега като се бяхме качили на масата и колоната беше право зад нас направо имах чувството, че тъпънчетата ми ще се спукат..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 4:22 pm

-Да бе .. никак даже!-смеех се,докато се опитвах да изпея или по-точно да кажа нещо от песента.След още излагация и алкохол от страна на Блеър песента свърши и ние се върнахме на местата си задъхани.Налях си едно мартини и ги изпих на екс. След малко реших,че не ми се стои тук.
-Искате ли да си ходим! Ти Блеър си задължена .. и аз лично ще те изпратя до вас!
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 4:28 pm

- Ама... - заоплаквах се аз.. - Ама не искаам! - колкото и да се съпротивлявах нямаше смисъл.
След около петнадесетина минути аз, Серина и Нейт вече бяхме в лимузината и пътувахме право към нас. - Искате да останете сами, нали? - захилих се, а колата спря. - Пристигнахме ли? Супер! Слизам! - Ес само поклати глава и слезе с мен,повеждайки ме към къщата..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:15 pm

Държах уискито ми и се разхождах из къщата .Излязох до басейна а там имаше толкова много пияни тийнеджари които скачаха с дрехите и се натискаха вътре. Фокусирах едно момче което ми беше доста познато .Преближих се към него ,не знаех дали е от голямото количество алкохол или наистина го виждах ,но това беше Дийн. Реших да се направя на ударена и да мина покрай него.
- Дийн?! - казах и го погледнах
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:25 pm

И както винаги,след разговори са с Блеър,тя тръгна на някъде,а аз останах сам на пейката,стоях дълго време,стана ми студено и влязох вътре,все пак ще е по - добре да съм вътре отколкото навън,където се чуват дори и звуците от спалните,които днес преобладаваха,сигурно някъде имаше и "групови забавления",но кой знае,вероятно никой.
Влязох вътре,взех една бира и усетих,че главата ми,започва да се замайва,явно и аз скоро щях да се напия.
Застанах при басейна и гледах как другите се забавляват.
-Дийн?! - чух името си и се обърнах,а срещу мен стоеше Катрин,една моя стара и близка приятелка,с която често си общувах,е все още си общувам с нея,но по - радко,защото нямаме време за училище.
-Катрин ♥?!Какво става,как си?- попитах я и отпих от бирата. - Не знаех,че ще си на това парти,иначе щях да те взема.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:27 pm

Той свали боксерките си и вкара члена си в мен. Започна с бавни движения , постопенно ускорявайки темпото си. Стенех високо и не ме интересуваше кой ме чува, и кой не...Исках и аз един път да бъда дива...Брук винаги ме караше да бъда спонтанна. Е, сега бях.
Имах чувството, че няма да мога да се отлепя от него...ноктите ми се забиваха в гърба му, вероятно оставяйки белези...
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:32 pm

Brooke Davis написа:
- Здравей пияни ми друже. - засмях се в отговор и протегнах ръце. Той се приближи към мен и ме прегърна, а аз се облегнах на него и не го пуснах.
- Така ще стоиш, удобна възглавничка си. - изкомандорих го и той се засмя.
- Къде беше до сега? - попитах и отпих от "Мери Джейн"-а, след което му го подадох.- Миришеш на женски парфюм...започвам да се съмнявам, дали си гей, защото постоянно ухаеш така.- засмях се отново.

- Ами...със Вероника бях. - признах и се засмях, а тя ме фрасна по рамото.
- Ауч, стигат ми твоите удари вече...моля те, по - леко следващия път. - оплаках се и тя се засмя.
- Може да спя тук тази вечер, нали sexy drunk chick? - засмях се и тя кимна.
- Добре, отивам да пресушавам някой бар. - намигнах й и отидох в хола. Седнах на дивана и продължих с пиенето.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:33 pm

Dean Winchester написа:
И както винаги,след разговори са с Блеър,тя тръгна на някъде,а аз останах сам на пейката,стоях дълго време,стана ми студено и влязох вътре,все пак ще е по - добре да съм вътре отколкото навън,където се чуват дори и звуците от спалните,които днес преобладаваха,сигурно някъде имаше и "групови забавления",но кой знае,вероятно никой.
Влязох вътре,взех една бира и усетих,че главата ми,започва да се замайва,явно и аз скоро щях да се напия.
Застанах при басейна и гледах как другите се забавляват.
-Дийн?! - чух името си и се обърнах,а срещу мен стоеше Катрин,една моя стара и близка приятелка,с която често си общувах,е все още си общувам с нея,но по - радко,защото нямаме време за училище.
-Катрин ♥?!Какво става,как си?- попитах я и отпих от бирата. - Не знаех,че ще си на това парти,иначе щях да те взема.

Катрин - каза той доста учуден - Какво става ,как си ?- попита ме
- Ами добре съм,върнах се тук и вече тук живея ,ами ти какво павиш как си не съм те виждала от доста време- казах и го прегърнах - затъжих се - допълних и се засмях .Отпих от уискито си и го погледнах - Ами ти как си какво правиш ..
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:38 pm

Погледнах към Катрин,която беше доста весела,отпих от питието си и се обърнах към нея,надявах се отново да си станем близки,както бяхме преди.
- Ами добре съм,върнах се тук и вече тук живея ,ами ти какво павиш как си не съм те виждала от доста време - затъжих се. - аз се засмях и пресуших бутилката бира светкавично бързо,отидох да си взема нова.
-Както виждаш,не съм горе с някое момиче,а тук! - погледнах надолу,след което отново се върнах на очите `и. - за сега съм сам,но се запознах с много хора на това парти,така че да се надяваме,че фейсбук състоянието ми,ще се промени на обвързан. - казах и се засмях. - С теб какво става,дойде ли с някого или си напълно сама? - попитах я аз и я погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Катрин ♥
Sweet Moderator
Sweet Moderator
Катрин ♥


Брой мнения : 306
Reputation : 3
Join date : 22.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Катрин
Връзка Връзка: търси се ;д
Години Години: 20

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:43 pm

- С теб какво става дойде ли някого или си сама. - каза той и се засмя,след като ми сподели ,че не е забърсал никоя мацка
- Амии нали знаеш ,че аз не се задържам дълго с един - казах и се засмях - Радвам се ,че ще живееш тук вече,имах нужда от приятел - казах и се засмях
Сипах си още уиски и го испих на екс
- А относно хората на купона ,ако не беше сестра ми не бих дошла знаеш че не си падам по тинейджърски сабирания - допълних и пак се засмях - наздраве ! - усмихнах се
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 5:47 pm

Супер и тя явно нямаше връзка с никого,което беше добре.Започва отначало,какво бих дал аз за такова начало,преди няколко години,но както и да е,допряхме чашите си една до друга и се поздравихме с "Наздраве" във хор,аз се усмихнах и отпих една голяма глътка от бирата си,която започна да ми се услажда,сигурно щях да пресуша бирите до няколко часа,освен ако партито не свърши много бързо де.
-Значи започваш от начало! - казах аз по - скоро на себе си,отколкото на нея,но какво от това,все пак ме чу.
Започнахме да обикаляме около басейна.
Преди малко ми беше споделила,че не обича много такива партита,но все пак аз зададох въпроса си:
-Ако искаш,ще те водя на повече такива парти. - но много късно се осъзнах,затова бързо смених темата. - В кое училище ще учиш? - попитах я любопитно и нахално аз.
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 6:29 pm

Тя забиваше нокти в гърбът ми, но удоволствието беше много по-голямо, не можех да усетя никаква болка в момента. Продължавах да ускорявам темпото, като подивял звяр докато накрая недостигнах пределите си, нямаше накъде повече да продължа, усещах как се сливахме в едно цяло с Пейтън, това не беше просто секс, мисля, че това беше любов. Давайки всичко от мен я целунах по устните, като прокарах дясната си ръка през златните (руси) и коси.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Брук Дейвис
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: