Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+13
Нина Кейн
Blair Woldorf
Krisiana Sky
Nathan Scott
Касиди Робъртс
Jared Padalecki
Шинджи Нами
Нана Сетó
Катрин ♥
Вероника Мейсън
Dean Winchester
Peyton Sawyer
Сия Милано
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Касиди Робъртс
Brooklyner
Brooklyner
Касиди Робъртс


Брой мнения : 41
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име:
Връзка Връзка:
Години Години:

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:46 pm

Dean Winchester написа:
Brooke Davis написа:
Ох, той пък го беше споменал...много съм тъпа...или алкохола си казваше думата. Изпих второто уиски на екс и го погледнах въпросително.
- Навсякъде е толкова шумно, така че няма разлика. - засмях се и отидох до масата със алкохол, придружена от него.
- Е, в гимназията в Ийст сайд ли учиш? - попитах го и отпих глъдка от новото си питие.
Тя ми отговори,че навсякъде е толкова шумно и няма да има смисъл да отиваме другаде,а аз се примирих с нея.
Тръгнахме към масата с алкохола,взехме си по едно питие.
- Е, в гимназията в Ийст сайд ли учиш? - попита ме тя,а аз само кимнах.
Отпих от бирата.
-А ти?-попитах я. - И ти ли учиш в гимназията?
Макар и да беше очевидно да е от гимназията,аз я попитах.Все пак трябваше да поддържам разговора с нея.


Не беше особенно интересно като не познавах никого ,затова реших да отида при някой.Видях момиче и момче да си говорят и се запътих към тях.Изглеждаха добре..
- Здравейте - поздравих - Надявам се да не ви прекъсвам... - казах уж извинително ,но всъщност не ми пукаше осбенно.Момчето беше сладко ,а на момичето трябваше да призная ,че изглеждаше наистина добре..
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:48 pm

Изведнъж хвърлих бирата настрани и отидох до нея.
Прегърнах я около кръста, като ръцете ми се намираха някъде на дупето и, и и прошепнах в ухото:
-За какво се извиняваш ?
След, което я целунах по вратът, и и направих смучка, вид жигосване, всякаш, че си я маркирам да е моя.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:51 pm

Тргънах да отговарям, но едно момиче се появи.
- Здравей, и теб не те познавам. - засмях се- Аз съм Брук Дейвис. - подадох ръка и се здрависахме. Изведнъж чух шум от чупене на нещо стъклено. Ооо това не беше хубаво.
- Ъм...вие си поговорете, аз отивам да проверя. - изнизах се набързо и се запътих към кухнята...О, супер...вазата на майка ми от китай си замина...сърцето щеше да я заболи, но в момента не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:57 pm

Вероника Мейсън написа:
Бях забила поглед в чашата си.. Не ми се стоеше тук определено.. Хубавото бе обаче, че кака ми няма да ми се пречка.. До мен седна някой, но не обърнах внимание на поредната откачалка докато не аговори.. Оказа се Нейтън.. Великия баскетболист.. Вдигнах поглед и го огледах.. поне имаше вкус за мода..
- Скоро и ти ще си на моето мнение.. - подсмихнах се и отпих от уискито си.. Радвах се че поне ще говоря с момче след като няма да правя друго..

- Не и ако имаш компания - намигнах й и отпих от питието си.
- А ти защо си сама? - обърнах се към нея отново. - Секси си, сладка си, а и определено тази цигара доказва колко не-добро момиче си. - засмях се и доизпих питието си, след което се облегнах назад.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:05 pm

Не бях сигурна какво да правя. Исках да останем само двамата, за да не ни вижда никой. Мразех някой да ме гледа, когато правех нещо.
-Хайде да отидем в стаята за гости.-прошепнах му и го задърпах.
Когато влязохме тръшнах вратата и го целунах. От там нататък не знаех какво трябва точно да правя. Единствения човек с който бях беше по-активният от двама ни. Беше ми странно...
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:08 pm

Не слушах много какво ми говореше.. Чух единствено определението му за мен, а може би това беше всичко.. Дръпнах от цигарата си тютюнев дим.. Беше ободряащо макар и да си тровех живота..
- Нямаше с кого да стоя, но явно вече има.. Въпроса е обаче, защо великия Нейтън говори с мен.. - ухилих се.. Това сравнение не бе най-доброто за него.. Определено не го мислех за велик.. Не изглеждаше и той да се мисли за такъв.. Пресуших поредната си чаша и налях нова.. Този път смесих нещо.. Мисля че беше кола с водка... Какво обаче ме интересуваше.. Важното бе да се напия..
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:16 pm

След, като тя тръшна вратата и само ме целуна я изгледах странно. Но ми стана ясно, че трябва да взема нещата в мойте ръце. Бутнах я на креватът и разкъсах ризата си след, което започнах да я целувам и бавно да пускам ръка по бедрата и, не бях напълно сигурен дали ме желаеше, но в този момент аз я желаех повече от всичко, и не можех да се спра.
Върнете се в началото Go down
Krisiana Sky
Upper West Sider
Upper West Sider
Krisiana Sky


Брой мнения : 6
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:19 pm

С Нина се бяхме уговорили да се чакаме пред къщата. Парти? Да, отдавна не бях ходила на такова, може би щеше да е нещо забавно.
- Здравей. - обелих тихо, когато видях, че Нина дойде.
Почуках на вратата, а редом до мен беше и Нина. След това погледът ми се отклони към нея.
- Хм, според теб забавно ли ще бъде?
Беше надута музика, ясно беше, че скоро никой няма да ми отвори. Въздъхнах и сама отворих вратата, която незнайно защо беше отключена.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:20 pm

Получих СМС, че има някакво парти и понеже ми беше скучно реших да отида. Облякох си една къса черна рокля и се качих в лимузината.
След около половин час вече бях пред домът на..мисля, че се казваше Брук..
Влязох вътре и започнах да се оглеждам за приятна компания..
Къщата беше страхотна, а за купона вероятно изглеждаше още по - добре..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:25 pm

Парти без мен??Невъзможно!!С най-добрата ми приятелка се бяхме уговорили да се чакаме пред въпросната къща в която щеше да се проведе партито.Облякох се така , запалих колата ми и тръгнах.
Когато пристигнах Крисиана вече беше там.Поздравих я и застанах до нея когато почука на вратата.
-Ще бъде забавно,но само в два случая-ако се напием или ако намерим някой мъж.
Засмях се и влязохме. Личеше си,че настроението беше на макс.
-Като за начало можем да започнем с пиенето.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:26 pm

Стоях си аз и се чудех какво да правя,хората се бяха натанцували и сега си допиваха питиетата,някои се усамотяваха,други пък спяха по пода.
Изправих се и тръгнах между редиците от все още танцуващите хора и пред мен видях едно симпатично момиче.
-Здрасти! - казах `и и подадох ръката си. - Аз съм Дийн Уинчестър! - представих `и се набързо,тя явно беше нова тук,подсказваше ми не само трезвото `и изражение,а просто не приличаше на останалите,беше нормална в сравнение с останалите пияни физиономии
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:32 pm

-Здрасти! Аз съм Дийн Уинчестър! - едно момче дойде при мен, подаде ми ръка и ми се представи..
- Аз съм Блеър Уолдорф.. приятно ми е! - усмихнах му се.
Музиката беше толкова силна, че кънтеше в ушите ми и едва чувах какво ми говори момчето отсреща. - Защо си сам? - провикнах се, за да може да ме чуе и се усмихнах отново..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:34 pm

Съблякох тънкото си яке в движение и го запратих някъде из стаята. С Джаред все така си раздавахме целувки.
Той започна да пуска ръката си по бедрото ми, а аз докосвах нежно плочките на корема му, харесваше ми.
Исках да бъда с него, повече отколкото някога бях искала да бъда с Нейт, но с него беше най-вече приятели с изгода...Свалих колана на Джаред с намек за нещо друго и прехапах устна.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:36 pm

Музиката се усилваше,явно хората се надяваха,че повечето хора ще изтрезнеят или поне ще се изправят при силната музика,но нямаше почти никакъв успех.
- Аз съм Блеър Уолдорф.. приятно ми е! - представи ми се тя,а аз трябваше да се напрягам за да я чуя.
Приближих се малко към нея за да мога да я чуя по - добре,радвах се,че имаше поне малък успех.
- Защо си сам? - извика тя почти в ушите ми, аз подскочих.
Трябваше да се спре този шум, затова се усмихнах и `и казах.
-Искаш ли да излезем от вън,за да разговаряме като хората и без това няма много трезви хора? - попитах я аз и се усмихнах. - Може да си вземем по едно питие, ако искаш, на идване видях, че има нещо като пейка или люлка наблизо.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:41 pm

-Искаш ли да излезем от вън,за да разговаряме като хората,и без това няма много трезви хора? - засмя се.. - Може да си вземем по едно питие,ако искаш,на идване видях,че има нещо като пейка или люлка наблизо. - предложи Дийн.
- Ще се радвам, имайки се предвид, че поне ще мога да те чувам.. - засмях се и двамата се насочихме към бара. Взехме си по нещо за пиене и след това излязохме отвън.
Не беше много студено, макар че леко настръхнах. Дори и тук музиката се чуваше силно, но поне беше поносимо.
- Е, не отговори на въпроса ми.. Защо си сам? - погледнах го и отново се усмихнах..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:51 pm

Известно време я чаках да ми отговори,или ми беше отговорила,ама аз не я бях чул,поради силната музика,накрая успях да я чуя
- Ще се радвам, имайки се предвид, че поне ще мога да те чувам.. - съгласи се с мен тя и аз се усмихнах,двамата тръгнахме към бара,взехме си по едно питие и излязохме навън,сега музиката се чуваше заглушено,така беше малко по - добре.
- Е, не отговори на въпроса ми.. Защо си сам? - попита ме тя,а аз се изчервих,защото наистина не знаех,защо съм сам.
Замислих се.
-Ами,просто не ми се пиеше,а всички,които познавам от това парти в момента са пияни,и просто няма как да общувам с тях.
Опих малко от питието си.
-В училището ли учиш,защото аз уча там и май съм те виждал ама не съм много сигурен? - попитах я аз и се загледах в звездите.
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:54 pm

Видях, какво желаеше Пейтън, очевидно беше, че и двамата желаем едно и също нещо. В момента в, който тя ми свали колана, аз и разкопчах сутиенът, хванах го и го захвърлих някъде из стаята. След това продължих да я целувам по черешовите и устни, като пъхнах дясната си ръка под блуската и, и започнах да и масажирам гърдите.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:59 pm

Е, нямаше начин да не е виждал мен и Серина, но незнайно защо, за мое учудване, днес не ми се заяждаше с никой..
- Да.. - усмихнах му се. - Да не би да не пиеш? - засмях се връщайки се на въпроса защо е сам..
Беше доста учудващо някой да не пие, особено тук, все пак Манхатън беше известен със разглезените богаташи, които пиеха и се веселяха цяла вечер.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:04 pm

Наблюдавах изражението `и сякаш искаше да се сбие с мен,но се държеше прилично,поне за сега,а аз нямах нищо против да ме набие,щеше да е по - забавно от онази скука вътре в къщата,то да беше едно весело парти,но така..сигурно се дължеше на това,че не бях пиян,ама въобще.
- Да.. - усмихнах ми се,след което се намръщи много лека,а по очите `и заигра любопитство - Да не би да не пиеш?
Засмях се,аз да не пия - друг път.
-Всъщност никой не може да ме задмине по пиене,но точно сега не ми се пие,не знам защо,вероятно на някое друго парти можеш да ме видиш пиян. - отговорих `и,което си беше цялата истина,можех да пия,но не носех на алкохол,хващаше ме доста бързо и не знаех какво правя,когато се напия и започвам да върша разни странни и глупави работи.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:08 pm

- Учудвам се, защото като че ли си единственият който не е пиян.. - засмях се и двамата седнахме на пейката пред къщата.
Вятарът полюшваше клоните на дърветата и дори кожата ми настръхваше.
- Аз сега идвам, вероятно за това не съм пияна - усмихнах се, поне си признавах.. - Значи и ти учиш в Констанс?
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:13 pm

Стояхме и си разговаряхме,не знаех какво да си говоря с нея,все пак бяхме от съвсем различни класи,тя беше коренно различна от мен,което беше очевидно,защото ако бяхме от един и същ вид,щяхме да се познавахме и да сме "минали" един през друг.
- Аз сега идвам, вероятно за това не съм пияна. - усмихнах ми се тя,хубавото беше,че си признаваше,без да съм я карал да прави подобно нещо. - Значи и ти учиш в Констанс? - попита ме тя,но не чак толкова за да разбере отговора,а просто за да поддържаме що годе някакъв разговор.
-В интерес на истината - да! - казах `и аз и замълчах,отпих още малко от напитката си и се обърнах към нея. - Кажи ми,какво е да си известен,имам в предвид,че цялото училище те познава,всички момчета те желаят,какво е чувството? - попитах я,и се надявах да продължава да говори откровено както преди малко.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:20 pm

- Всъщност понякога е доста досадно и преувеличено. Всички си мислят, че ние си нямаме проблеми и, че единственото, което ни вълнува е кой с кой излиза, кой как се облича и какво пише в "Клюкарката", но не е така.. И ние си имаме нашите трудности и се опитваме да се справим с тях.. Най - лошото е, че понякога нещата не стават така както трябва и трябва да понасяме последствията. И все пак не можеш да кажеш, че няма добра страна. Всички правят това, което правиш ти и се опитват да ти подражават и да спечелят вниманието и доверието ти.. - усмихнах му се. Колкото и да не искам да си призная, явно не е толкова лошо да говориш с някой, който не е като теб,поне можете да разберете доста за живота на другия.. - Ами ти? Не ми се вярва никой да не дружи с теб.. Все пак всички си имат приятели независимо, че не са от най - известните и популярните..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:33 pm

Вероника Мейсън написа:
Не слушах много какво ми говореше.. Чух единствено определението му за мен, а може би това беше всичко.. Дръпнах от цигарата си тютюнев дим.. Беше ободряащо макар и да си тровех живота..
- Нямаше с кого да стоя, но явно вече има.. Въпроса е обаче, защо великия Нейтън говори с мен.. - ухилих се.. Това сравнение не бе най-доброто за него.. Определено не го мислех за велик.. Не изглеждаше и той да се мисли за такъв.. Пресуших поредната си чаша и налях нова.. Този път смесих нещо.. Мисля че беше кола с водка... Какво бачче ме интересуваше.. Важното бе да се напия..


Тя ме нарече велик, а аз се засмях...Отвреме навреме беше смущаващо да си известен, но какво ти пука...Повдигнах рамене и си налях ново питие.
- Преди малко дойдох, а не ми се стоеше сам, а момичето със което дойдох си има "обожател" пък и не си падам особено по дъгите връзки. - обясних небрежно и изпих скоча на екс. Посегнах да си налея още, но се замислих и накрая взех цялата бутилка. Нямаше да се разкарвам само де..
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:38 pm

Изпитах голямо удоволствие. Откопчах панталона на Джаред, все така целувайки го. След това започнах да свалям и моите дрехи.
-Направи го...-подканих го...
Беше ми супер странно да го кажа. Обикновено на Нейт не му трябваше подканване...затова и аз не знаех какво да правя, просто не бях свикнала.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:40 pm

Този път се опитах да го слушам внимателно.. Я виж ти колко сме си приличали.. Може би нямаше да съм сама вкъщи тази нощ.. Усмихнах се дяволито и дръпнах от цигарата си.. Можеше ли да действам направо или се налагаше да увъртам.. как трябваше да подходя с баскетболистите.. ??
- Значи не си падаш по-дългите връзки, а ? Ами по флиртчетата за по една нощ ?? - попитах закачливо гасейки цигарата си.. Тогава осъзнах, че може би не знае името ми ..
- Между другото аз съм Вероника .. - усмихнах се и подадох ръката си, за да се здрависаме..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Брук Дейвис
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: