Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Младоженския апартамнет 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Младоженския апартамнет Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Haley James Scott
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
James Collins
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Lucas Scott
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Nathan Scott
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Катрин ♥
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Dean Winchester
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Младоженския апартамнет I_vote_lcapМладоженския апартамнет I_voting_barМладоженския апартамнет I_vote_rcap 
Часовник

 

 Младоженския апартамнет

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 3:16 pm

Младоженския апартамнет 3600585h
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:03 pm

Най - накрая дойде моментът да останем сами, майка ми обеща да се погрижи за Джейми и Нейт ме поведе към нашата стая. Когато влязохме той ме пусна, а аз се притиснах към него
- Най - накрая - прошепнах и ръцете ми бързо се заеха със освобождаването на вратовръзката му и сакото му, като през цялото време не откъсвах устни от неговите.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 10:58 pm

- Ти си най- невероятната жена на света. - констатирах и отвърнах на целувките й разгорещено. Пръстите ми обхванаха връзките на корсета й и трескаво започнаха да се борят с отвързването им. Докато се справя с тях тя вече бе разкопчала ризата ми и скоро и тя напусна тялото ми. Най- накрая го развързах и с още малко усилия роклята и бе само спомен. Плъзнах ръце по тялото й и когато стигнах до бедрата й я повдигнах и следващата спирка бе леглото ни. Потънахме в меките завивки, заобиколени от рози и сатен, но не обърнахме особено внимание. Спуснах устни по челюста й и надолу по рамото й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 11:03 pm

- Обичам те - отвърнах простичко и му помогнах да се отърве от роклята ми. Усетих ръцете му да се плъзгат по тялото ми и в следващия момент бях на височината на кръста му, което предизвика лек кикот. Той ме занесе на леглото и започна да разхожда устните си по тялото ми безпощадно и нежно. Плъзнах ръце по завивките и над главата си хващайки няколко листенца светя между пръстите си. Затворих очи и изпънах врата си, давайки му по - голям достъп до кожата ми.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 12:03 am

Ммм определено ми харесваше да съм женен.
Ръцете ми обиколиха бавно всяка част от тялото й, галейки извивките й. Отървах се от обувките й и плъзнах ръката си по бедрото й, раздалечавайки го от другото. Устните ми се преместиха от вътрешната му страна и започнаха да се изкачват нагоре, след което преминаха на плоският й корем и нагоре, а ръцете ми бързо се освободиха от сутиена й. Продължих нагоре с целувки по гърдите й, но накрая отново се върнах на сладките й устни.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 12:30 am

Когато устните му минаха от вътрешната страна на бедрото ми аз изстенах. Определено знаеше как да възбужда, как да ме подлудява. Спуснах ръце по гърба му и след това се заех с панталоните му, освобождавайки се от тях. Завъртях се над него и този път моите устни и език се разхождаха по неговото тяло. Ноктите ми драскаха леко гърдите му, може би утре щеше да останат следи, но не ме вълнуваше много точно в този момент. Господи побъркваше ме....
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 11:30 pm

- Наистина мнго те обичам... - напомних й и плъзнах ръце нагоре по тялото й. Оставих я да си поиграе малко, но не можах да издържа, така че се изправих в седнало положение и я придърпах в скута си. Спуснах ръце по кръста й, и я притиснах по- силно към себе си. Устните ми продължиха надолу по шията й и рамото й, оставяйки сладки кратки целувки, а пръстите на другата ми ръка се заплетоха в косата й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeЧет Сеп 01, 2011 11:44 pm

Усмихнах се и вдигнах поглед към очите му
- И аз те обичам - казах навеждайки се към устните му и си откраднах една дълга и продължителна целувка. Той ме придърпа в скута си и аз се настаних удобно, притискайки гърдите си към неговите, сплетох ръце около шията му и опрях чело в неговото
- Господи колко много те обичам Нейт - прошепнах усмихвайки се и въздъхнах леко
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:44 am

- Радвам се да го чуя...иначе за какво щяхме да сме тук? - засмях се за кратко и преди тя да е казала каквото и да е запуших устните й с целувки. Ръцете ми се плъзнаха по тялото й и се отървах от последните останали дрехи по нея, разкъсвайки дантелите и ги метнах извън леглото, след което се обърнах отново върху нея, придърпвайки сатененият бял чаршаф над част от нас, понеже наистина беше горещо, а и ласките ни допринасяха.
Пръстите ми се сплетоха с нейните, притискайки ръцете й нежно към леглото, а устните ми започнаха поредният поход по тялото й. По прелестната й шия, плъзгайки се по копринено меката й кожа с аромат на любимата и пяна за вана от ванилия и продължих по гърдите й, обхождайки всеки сантиметър бавно и възбуждащо.
После продължих надолу по стегнатият й корем, прокарвайки език и започнах да рисувам по кожата й.
Ако предишното ми аз, от преди 5-6 години ме видеше в момента би ме застреляло моментално. Би се засрамило от поражението ми, би се присмял на ситуацията...Но аз не съжалявах за нито секунда.
Бях горд, че тази невероятна жена се съгласи да бъде моя до края на живота си и от мисълта ме побиваха приятни тръпки, засилващи възбудата ми.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 9:18 am

Усмихнах се и отвърнах на всяка негова целувка, ръцете му отново се спуснаха по тялото ми и разкъсаха бельото ми
- Хей, тези ми харесваха - казах опитвайки се да звуча обидена и сериозна, но не изтраях дълго и си откраднах още една дълга страстна целувка. Нейт продължи да си играе с тялото ми, а нежни стонове се изплъзваха от устните ми. Харесвах когато пръстите ни бяха сплетени така, но исках да го докосвам, да докосвам всяка част от него. Така че освободих ръцете си и ги плъзнах от тила му надолу по гърба му и отново нагоре,
- Желая те, искам да те усетя в себе си.. искам да ме любиш Нейт - казах тихо почти шепнейки гледайки в очите му. Устните ми отново намериха неговите, а крака ми се заплете около кръста му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 4:21 pm

По някое време тя ме обвини, че бельото й харесвало, а аз я погледнах с невинна усмивка.
- Ще ти купя нови, обещавам, любов. - засмях се дяволито и отново се върнах към устните й. Нежните звуци, които излизаха измежду устните й бяха толкова сладки, че ме караха да умирам за нея.
- Търпение прекрасна моя. За всяко нещо си има време. - казах тихо до ухото й и го захапах леко, след което пуснах език надолу по шията й, а ръцете ми не спираха да галят тялото й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 4:32 pm

- Знаеш ли, ти си самия дявол! - казах удряйки го леко по рамото и се засмях просто защото не можех да се насладя на устните му, на докосванията му,на всяко едно негово действие, всяка една усмивка.
- А ако се помоля? - попитах с игрив глас притискайки се към него
- Ще се смилиш ли над ме? - попитах захапвайки леко устната му и оплетох и другия си крак около кръста му
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:43 pm

- За къде бързате толкова, госпожо Джеймс - Скот...все пак имаме цял живот пред себе си! - казах сериозно, но после се засмях и продължих да я целувам и да й се радвам. След малко разкарах и моите боксерки и проникнах в нея бавно и дълбоко, карайки от устните й да излезе името ми, което само докара до нова усмивка. Спуснах устни по гърдите й, засмуквайки и рисувайки с език, а темпото ни се забързваше.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 12:06 am

Той си играеше с мен като котка с мишка и въпреки, че в повечето случай това щеше да ми хареса много, точно сега го желаех прекалено силно, за да се оставя още дълго на игричките му. Най - накрая реши, че може да ме освободи от куката си и проникна в мен, но колкото и да ми харесваше реших да му го върна. Превъртях се над него и седнах на бедрата му, подсмихнах се леко и плъзнах устните си от ниската част на корема му, нагоре към устните му. Пръстите ми следваха всяко мое движение, а езикът ми караше кожата му да настръхва
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 12:42 am

При една от целувките й усетих натиска на ръцете й върху гърдите й. Разбрах намека и се преобърнах под нея, но тя не се върна на мястото си, оставяйки ме възбуден и започна да обхожда с целувки тялото ми, а моето достойнство беше до предела си на големина. Игричките ни от преди броени секунди ми стигаха, но сега тя продължаваше да ме измъчва.
- Любов... - оплаках се, но нейната усмивка стоеше на устата й.
- Не тормози мъжа си, утре заминавам. - предупредих я й плъзнах ръце по кръста и гръбнака й, притискайки я към себе си.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 12:49 am

Не ми отне много време, преди Нейт да се оплаче, подсмихнах се и върнах устните си на ухото му
- За къде бързате толкова, господин Скот...все пак имаме цял живот пред себе си! - прошепнах на ухото му и го захапах леко. Той ме притисна към себе си, а аз спуснах устни нагоре и надолу по шията му
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 12:57 am

Оооо така значи!
- Трябва да ми искаш авторско право за репликите! - предупредих я и се разсмях. Захапах леко ухото й и спуснах език надолу по шията и рамото й, след това се върнах нагоре със целувки, а ръцете ми се спуснаха надолу по тялото й, стигнаха до колената й и се качиха нагоре по вътрешната част на бедрата й. Пръстите ми намериха най- чувствителните й точки и започнаха да ги галят нежно, но с постоянен натиск, а мисълта, че вече беше влажна за мен ме накара да се усмихна.
- И предпочиташ да останеш незадоволена, дори когато ще си самотна толкова време? - попитах тихо и съвсем небрежно. Пръстите ми се приближиха към входа й със кръгообразни движения и съвсем бавно вкарах два пръста в нея, но съвсем в началото, колкото да я подлудя.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 1:08 am

Този демон, дявол, сатана! Как изобщо се забърках в това? Пръстите му ме подлудяваха, караха ме да се побърквам, дишането ми стана по - бързо и тежко, а стоновете ми едва успявах да ги задържа. Исках го, желаех го, но беше прекалено лесно да се откажа, прекалено лесно за него. Подсмихнах се и плъзнах ръката си по тялото му, докато стигнах до вече големения му член и го хванах здраво. Започнах да движа ръката си по дължината му
- Любов, двама могат да играят тази игра - казах предизвикателно на ухото му и отново го целунах
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 1:35 pm

- Така ли, любов? Вярваш ли го? - попитах с дяволита усмивка. Позволих си една въздишка, породена от местоположението на дяволската й ръка. След малко хванах и двете й ръце и я превъртях под себе си, притискайки я с тялото си. Устните ми завладяха нейните, след което ги спуснах надолу по шията й, рамото й, гърдите й...До едно време държах ръцете й над главата й, но по някое време ги пуснах и слязох още по - надолу, обхождайки с устни, дразнейки интимните й части.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm

Беше решил да ми дава урок май, определено не му се нравеше това, че не се предавах толкова лесно. Той ни превъртя и ме закова за леглото с ръце над главата ми, отпуснах се и го оставих да прави каквото иска. Знаех, че с него не може да се излезе на глава , да не говорим, че в момента едва можех да мисля рационално. Устните му обхождаха интимните ми части и ме караха да се подмокрям още повече и след известно време вече не можех да издържам
- Ела тук - изстенах и го издърпах към устните си
- Искам те СЕГА! - казах сериозно гледайки го в очите и притиснах устни в неговите
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Младоженския апартамнет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Младоженския апартамнет   Младоженския апартамнет I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Младоженския апартамнет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Hotels :: Hotel "Universe"-
Идете на: