Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+13
Нина Кейн
Blair Woldorf
Krisiana Sky
Nathan Scott
Касиди Робъртс
Jared Padalecki
Шинджи Нами
Нана Сетó
Катрин ♥
Вероника Мейсън
Dean Winchester
Peyton Sawyer
Сия Милано
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:52 am

Някой позвъня долу на вратата. Пейтън щеше да отвори...да ама не...позвъня се втори път, а влюбените явно се натискаха на дивана ми...после трябва да го дезинфекцирам. А тъкмо щях да се къпя...Пуснах си косата и тръгнах надолу, загърната със къс сатенен халат..по принцип го ползвах след като стана, но беше по - добрият вариант отколкото кърпа. Слязох надолу, надявайки се да е тефтера ми, на който са му поникнали крака и ръце и звъни на вратата, но когато отворих видях единствено онзи блондин. Въздъхнах отегчено и извъртях очи.
- Какво искаш, блонди?
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 1:59 am

- Така ли посрещаш спасението си? - попитах изправяйки се и отидох до нея огледах я от главата до петите и обратно
- Между другото трябва да призная, че не си за изхвърляне Брук Дейвис - казах с лека крива усмивка и леко присвити очи. Наистина трябваше да ѝ го призная изглеждаше доста секси и ако не беше ужасният ѝ и повърхностен характер може би щях да я прибавя към колекцията си.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:05 am

- Жалко, че не мога да кажа същото за теб. Ти и за боклук не си достоен. - усмихнах се фалшиво и тръгнах към кухнята, той ме последва, защото не исках да се разправям с него пред Пейтън. Затворих вратата на кухнята след него и седнах на един стол, кръстосвайки крака.
- Е, за какво си тук?
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:08 am

- Много мило, - казах саркастично, следвайки я до кухнята, тя се настани на един стол и продължи с обичайното си държание.
- Исках да ти дам това - казах показвайки тефтера
- Но знаеш ли май е по - добре да си тръгвам и без това не ти е нужен, щом го остави в салона - казах повдигайки рамене, обърнах се и тръгнах да си ходя, с тефтера ѝ в ръка.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:12 am

- Тефтера ми? Не,не,не,не,не, чакааай! - казах, изправяйки се бързо и тръгнах след него.
- Напротив, много ми трябва, всичките ми идеи са тук, върни ми го! - започнах да бърборя на бързи обороти, препречвайки му пътя и посегнах да си го взема, но не успях. Присвих очи, стиснах устни и го изгледах сърдито.
- Дай ми тефтера! - казах всяка дума ясно и отчетливо и пак посегнах към него.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:21 am

Ето реакция по мой вкус, усмихнах се самодоволно
- Хмм, НЕ - казах категорично и я заобиколих с лекота. Играта започваше да става страшно интересна, къде отиде сега онази Брук от салона или от стълбите при боя с Хейли и Ванеса?
- До утре Брук Дейвис! - казах и излязох през вратата
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:24 am

- Нееее! Лукас Скот, веднага се върни! - казах ядосано и го хванах за якето, издърпвайки го назад. Затворих входната врата, а него го бутнах към стената и се приближих към него.
- Ти няма да си тръгнеш от тук със този тефтер!- казах заплашително и отново посегнах към него.
- Хайде бе, подяволите, блонди, държиш се като малко лапе. - оплаках се и го блъснах по гърдите още веднъж, след като отново не ми даде тефтера.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:29 am

- Аз ли се държа като малко дете? Погледни се ти държиш се като разглезено богато момиченце което не получава това което иска... О чакай малко, ти си такова - казах и се усмихнах леко
- Съжалявам ледена кралицо, но аз не съм никой от твоите поданици и не се кланям пред величието на Брук Дейвис, така че аз си отивам, а ти може да се цупиш и тръшкаш колкото искаш. - казах и леко я поместих от пътя си отново заобикаляйки я.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:34 am

- Слушай, това си е моята къща, моят тефтер и моите желания, и да аз винаги получавам това, което искам, без да ми пука за твоето мнение относно мен. Дали ме мислиш за разглезена, повърхностна, луда или курва - разбери, не ми пука! - застанах отново пред него и продължих да говоря бързо. - Така че ми дай проклетият тефтер и си заминавай.- почти извиках, но след това затворих очи и въздъхнах.
- Знаеш ли, направо си заминавай, не ми пука за тефтера, ще направя списъците отново, ще си нахвърлям идеите на друго място, не ти пука, майната ти, разкарай се от тук! - казах и отворих вратата, подпирайки се на нея.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 2:45 am

- Не се гневи ледена кралице ще ти излезнат бръчки - казах накланяйки се близо до нея. Колко беше приятно да я дразня, този път всичко беше в моите ръце, за първи път тя нямаше власт над положението и това я докарваше до лудост. Е мисля, че за днес достатъчно нерви похабих, тръгнах да излизам, но когато минах покрай нея спрях
- Заповядай Брук - казах подавайки ѝ тефтера
- Но ще запазя това.... - допълних показвайки ѝ рисунката
- По дяволите аз наистина съм секси! - възкликнах поглеждайки рисунката
- До утре Брук Дейвис - намигнах и тръгнах по алеята към колата си.
- Хей Брук - извиках преди да се кача в колата, тя ме погледна яростно
- И да не забравиш да ми разкажеш за съня - казах аз на по - висок глас, така че да ме чуе, качих се в колата и потеглих към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:32 am

- Колко страшно, нали? Ще заприличам на теб сега - подпухнал и сбръчкан. - изсъсках срещу него и си взех тефтера.
- Но ще запазя това.... - каза преди да излезе и показа рисунката, която днес без да искам направих....Боже, трябваше да я намеря, трябваше!Ужас! Изгледах го кръвожадно, а той се засмя и констатира, че наистина бил секси.
- Не се възгордявай, просто аз рисувам хубаво, ти не ставаш за нищо. - повдигнах рамене и той излезе. Тръгнах да затварям, но той ме повика. Погледнах го страшно, а той тръгна да разправя за сънищата ми довечера. Не издържах, затова преди да довърши затворих вратата и се качих нагоре. Този щях да го обезглавя! Тръшнах се на леглото и запратих няколко възглавници по стената. Оставих тефтера настрани и се съблякох, влизайки в банята. Ваната ми се отрази доста добре...примесена с музика беше същински лек против блондьо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Къщата на Брук Дейвис
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: