Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+13
Нина Кейн
Blair Woldorf
Krisiana Sky
Nathan Scott
Касиди Робъртс
Jared Padalecki
Шинджи Нами
Нана Сетó
Катрин ♥
Вероника Мейсън
Dean Winchester
Peyton Sawyer
Сия Милано
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:52 pm

- Нейтън - засмях се в отговор и се здрависахме. Отпих от шишето и се приближих до ухото й.
- За тях живея - прошепнах в отговор на флиртовете за една нощ и се засмях, отдръпвайки се.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:55 pm

Дяволитата усмивка отново грейна на лицето ми.. Щеше да е изключително забавно да съм с Нейтън Скот... Не че ще кажа на някой и все пак.. Последвах примера му и се доближих до ухото му..
- Идваш ли с мен.. ?? Няма да съжаляваш.. - прошепнах и отново отпих от напитката си..
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:59 pm

Получих покана за някакво парти.То явно беше днес,така разбрах поне от информацията в поканата.Реших все пак да отида да проверя за какво става дума,можеше и да ми хареса.На "афиша" беше посочен адреса на къщата.Не отидох в часа,който бе обявен за начало на партито,а се появих някъде...по средата.Лесно намерих къщата,понеже музиката огласяваше цялата улица.Е,явно беше забавно.С бавни крачки се приближих.През вратата влизаха и излизаха хора,при отварянето музиката буквално бълваше,а после продължаваше да се чува,но по-глухо.Влязох вътре.Не познавах никого,бях дошъл главно за да завържа контакти.Вътре имаше вече пияни, попийнали,пийващи,трезви...не трезви нямаше,но за сметка на това имаше и хора в безсъзнание и такива,които лазеха под масите...тук започваше да ми харесва...
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:06 pm

Тя ми предложи да отидем у тях...Ами пък защо не..Повдигнах рамене с полупияна усмивка и кимнах.
- Не бих пропуснал. - отговорих и отпих от шишето. Двамата станахме и тръгнахме към изхода...Пардон- Тримата. Аз, тя и скоча.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:10 pm

Явно купона вървеше с пълна газ и се съмнявах някой да ни забележи. Къщата бе огромна и определено щеше да има място където да се поусамотим със Серина. Нали тази вечер нямаше да го караме бавно.
- Е, тука сме и официално ще покажем, че клюкарката е казала истината.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:14 pm

-Така е .. -казах аз и се усмихнах.Къщата наистина беше огромна и много хубава.Беше пълно с хора повече от които бяха налягали по пода.Огледах се и видях Блеър.
-Ела с мен за малко!-задърпах го към Блеър,която ме гледаше с голямо недоволство.
-Блеар ..! -прегърнах я силно.
-Липсваше ми .. и то много!
-Запознайте се .. това е Нейт Арчибалд!
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:20 pm

След поредната чаша уиски...и аз не знам вече коя, спрях да ги броя след седмата..та след поредната чашка тръгнах към входната врата с намерението да изляза малко на чист въздух, защото всичко около мен беше малко размазано, но точно на вратата се блъснах в нещо или по - точно в някой. Погледнах нагоре с пияна усмивка и се засмях. Пак блондин..наистина града беше населен с блондини и блондинки.
- Здрасти...ъм извинявай.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:25 pm

-Запознайте се .. това е Нейт Арчибалд! - каза ми Серина, все още прегръщайки ме..
"Клюкарката" и преди беше писала някои неща за него така че можеше да се каже, че знам кой е..
- Ъмм.. защо вие двамата сте заедно? - погледнах към тях. Бяха близко един до друг и дори..се държаха за ръце. - Ес, да имаш да ми казваш нещо? - засмях се..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:27 pm

Brooke Davis написа:
След поредната чаша уиски...и аз не знам вече коя, спрях да ги броя след седмата..та след поредната чашка тръгнах към входната врата с намерението да изляза малко на чист въздух, защото всичко около мен беше малко размазано, но точно на вратата се блъснах в нещо или по - точно в някой. Погледнах нагоре с пияна усмивка и се засмях. Пак блондин..наистина града беше населен с блондини и блондинки.
- Здрасти...ъм извинявай.
Докато се оглеждах наоколо, търсейки къде е алкохола,нещо се блъсна в мен,после леко се отдръпна назад и ми се ухили.Момичето бе леко попийнало...явно,издаваха я мътния поглед,веселичкия глас и усмивката,която беше типично пиянска.Погледнах я и се усмихнах.
- Здрасти...ъм извинявай-кимнах леко и отговорих:
-Няма проблем...-погледнах я отново и също и' се ухилих...
-Ъмм...аз съм Зак,приятно ми е!Имам един въпрос,къде е пиячката?-засмях се леко,но въпрос ами бе наистина сериозен...
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:34 pm

Той ми се представи и ме попита за пиенето.
- Оу...ами на бара и по масите...ела, и аз искам още пиене всъщност. - констатирах и тръгнахме към най - близката маса с пиене, но беше празна...Какви смокове са всичк...Поведох го към кухнята, надявайки се да не са открили запасите и за щастие си бяха там. Наредих в един ред уиски, водка,скоч, мартини, текила и вино дори и накрая аз самата седнах върху плота. Взех си бутилка "Мери Джейн" и отпих направо от нея, след което го погледнах.
- Между другото аз съм Брук, организаторката на тази лудница. - засмях се леко и кимнах към алкохола, подканвайки го да си вземе каквото иска.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:39 pm

Brooke Davis написа:
Той ми се представи и ме попита за пиенето.
- Оу...ами на бара и по масите...ела, и аз искам още пиене всъщност. - констатирах и тръгнахме към най - близката маса с пиене, но беше празна...Какви смокове са всичк...Поведох го към кухнята, надявайки се да не са открили запасите и за щастие си бяха там. Наредих в един ред уиски, водка,скоч, мартини, текила и вино дори и накрая аз самата седнах върху плота. Взех си бутилка "Мери Джейн" и отпих направо от нея, след което го погледнах.
- Между другото аз съм Брук, организаторката на тази лудница. - засмях се леко и кимнах към алкохола, подканвайки го да си вземе каквото иска.
- Оу...ами на бара и по масите...ела, и аз искам още пиене всъщност. -заяви момичето и ме поведе.По масите нямаше и капка алкохол,само празни чаши,които или бяха поставени на доста необичайни места или бяха по земята...Отидохме в кухнята и явно тя имаше скрити запаси.Нареди няколко бутилки пред мен и аз си избрах уискито.Налях си в една чаша и жадно я изпих,а след това си налях още,като този път щях да го пия по-бавно...
-Харесва ми!Обожавам шумните купони,къщите мязащи на джунгла с пияни маймуни и всичко подобаващо-засмях се аз и отпих от чашата си,като напитката приятно стопли гърлото ми..
.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:45 pm

- Радвам се.Май е точно такова...надявам се без кървищата..не ми се иска да се разправям с бърза помощ... - засмях се за пореден път, след което се загледах в него за един дълъг момент, докато пиех.
- Ти не си от моето училище. - констатирах накрая - Не съм те виждала преди...- допълних и повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 9:51 pm

Brooke Davis написа:
- Радвам се.Май е точно такова...надявам се без кървищата..не ми се иска да се разправям с бърза помощ... - засмях се за пореден път, след което се загледах в него за един дълъг момент, докато пиех.
- Ти не си от моето училище. - констатирах накрая - Не съм те виждала преди...- допълних и повдигнах рамене.
- Радвам се.Май е точно такова...надявам се без кървищата..не ми се иска да се разправям с бърза помощ...-засмях се аз и отпих от чашата си.Кой ли иска да се разправя с бърза помощ,полиция,показания,да обясняваш по 5454 пъти какво се е случило и защо има човек,престоял три дни в басейна ти...ужасно е...
-Да се надяваме,че няма да ти се наложи!-засмях се аз и отново отпих от уискито...
- Ти не си от моето училище...Не съм те виждала преди...-аз леко се усмихнах и обясних:
-Ами..аз не ходя на училище вече-направих малка пауза и продължих:
-Завърших преди няколко години...Реших да поразгледам малко къщата.Момичето не дойде с мен,затова я оставих в кухнята.По време на обиколката ми,се сетих че имам работа и за жалост трябваше да си тръгна...


Последната промяна е направена от Закари Рот на Пет Яну 28, 2011 9:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 10:04 pm

- Разбираам! - Кимнах. Усещах как мозъкът ми се замайва все повече и повече, но какво да направя пък това беше купон. По някое време погледът ми попадна на Зак...Ама той беше много секси...и на четиридесет да беше мръсното ми подсъзнание пак щеше да се обади, а в момента беше на крачка от това то да поеме управлението над мен. Той реши да поразгледа къщата и тръгна към хола, а аз останах сама в кухнята, заедно с моите най - добри приятели - скоча, водката и виното, докато Нейтън не се появи изневиделица.


Последната промяна е направена от Brooke Davis на Пет Яну 28, 2011 2:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 10:20 pm

Peyton Sawyer написа:
Изпитах голямо удоволствие. Откопчах панталона на Джаред, все така целувайки го. След това започнах да свалям и моите дрехи.
-Направи го...-подканих го...
Беше ми супер странно да го кажа. Обикновено на Нейт не му трябваше подканване...затова и аз не знаех какво да правя, просто ня бях свиканала.

След думите на Пейтън, нямах нужда от нищо повече. Съблякох Пейтън и тя остана само по парфюм, а аз си свалих панталонът, като останах само по боксерки и си личеше, че имах ерекция. Но аз обичах да има любовна игра, и бавно започнах да се спускам с целувки надолу, докато не стигнах "нейното" място. Като стигнах до там си пъхнах езикът, и първо започнах да правя бавни движения, след това се съсредоточих върху клиторът и, търсейки нейната джи точка, и ускорих движенята на езикът ми.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 11:38 pm

Тогава изпитах най-голямото удоволствие, което някога бях изпитвала. Започнах да стена тихо...и силно да беше пак нямаше да ме чуе никой, при този шум...
Не мислех за нищо, а само колко приятно ми беше...продължавах да стена отново и отново, като стисках завивките на леглото. Най-накрая той се качи отново нагоре, а аз го дарих със страстна целувка...
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 12:06 am

Аз се качих на горе, и след, като тя ме целуна, аз отвърнах и не спрях до там. Не исках да я лишавам от ласки, и да си помисли, че за мен просто е сексуален обект. И целувайки я, реших да я подготвя за предстоящото и си плъзнах дясната ръка бавно по коремчето и, като стигнах пак до "нейното" място и пъхнах два пръста, като започнах бавно да ги движа. Целувайки я и правейки тези движения, исках да забавя малко предстоящото и се опитвах да я побъркам от възбуда.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 12:44 am

Имах чувството, че щях да скъсам завивките на леглото от толкова много стискане. Когато проникна с пръсти ме подлуди, но повече исках да го усетя в себе си. Тогава щеше да ме подлуди тотално, което ме устройваше. Никой преди не го бе правил, което още повече ми харесваше...
Върнете се в началото Go down
Jared Padalecki
Brooklyner
Brooklyner
Jared Padalecki


Брой мнения : 93
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Джаред Падалеки
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:01 am

Извадих си ръката от "нейното" място целунаха я и се изправих. Хванах краката и, като ги отдалечих малко един от другия, свалих боксерките си и, и казах:
-Влиза, - след което пъхнах моят пенис в нейната вагина и първо започнах да правя бавни движения, гледайки я в очите.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:25 pm

Blair Woldorf написа:
-Запознайте се .. това е Нейт Арчибалд! - каза ми Серина, все още прегръщайки ме..
"Клюкарката" и преди беше писала някои неща за него така че можеше да се каже, че знам кой е..
- Ъмм.. защо вие двамата сте заедно? - погледнах към тях. Бяха близко един до друг и дори..се държаха за ръце. - Ес, да имаш да ми казваш нещо? - засмях се..

-Всъщност имам да ти казвам доста неща,но тей като питаш относно това,което виждаш .. ще ти кажа едно и то е Да!-усмихнах се леко и повдигнах рамене.Нейт се изпари .. сигурно бе отишъл да вземе питиета.
-Моля те Би .. не викай .. поне не тук! Не искам да почвам с излагането от четвъртият ден,който съм тук!-тогава се сетих,че не и бях казвала,че се бях върнала пред четери дни. Сега май си го изпросих.Усмихнах и се миличко.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:31 pm

- Какво? Върнала си се преди четири дни и не си обелила и дума, така ли? - погледнах я сърдито. - Малко е странно най - добрата ти приятелка да се върне преди четири дни и да си хване гадже и да не ти каже и думичка, не мислиш ли? - повиших тон.. - И все пак какво стана? - засмях се, а тя седна до мен..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:35 pm

-Моята Блеър!-прегърнах я силно.
-С кое какво стана с Нейт или с Ел Ей!-засмях се аз,а тя ми се намуси.
-Добре де .. ами какво стана.Както знаеше,исках малко да се разнообразя. Отидох в Калифорния и си прекарах повече от чудесно .. запознах се с много хораповече от които бяха мъже-засмях се и продължих.-Там всичко беше повече от прекрасно но ми липсваше Махнатън и се върнах. Още на втората вече с майка ми се скарахме и излязох навън. Седнах на пейките до нас но преди това се сблъсках с господин Арчибалд и .. ами това е!-подсмихнах се.
-Ами с теб какво стана .. нещо интересно докато ме нямаше?
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:41 pm

Brooke Davis написа:
- Разбираам! - Кимнах. Усещах как мозъкът ми се замайва все повече и повече, но какво да направя пък това беше купон. По някое време погледът ми попадна на Зак...Ама той беше много секси...и на четиридесет да беше мръсното ми подсъзнание пак щеше да се обади, а в момента беше на крачка от това то да поеме управлението над мен. Той реши да поразгледа къщата и тръгна към хола, а аз останах сама в кухнята, заедно с моите най - добри приятели - скоча, водката и виното, докато Нейтън не се появи изневиделица.

Когато се върнах в къщата на Брук повечето бяха мъртво пияни. Не видях никой интересен, затова реших да потърся организаторката. След кратко търсене и няколко блъскания в стени най - накрая я открих в кухнята. Отношенията ми с нея бяха доста странни...нещо като приятели, които понякога се отклоняват от правият път.
- Здрасти.. - ухилих се с пиянска усмивка и се приближих към нея
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:42 pm

Серина Ван Дер Уудсън написа:
-Моята Блеър!-прегърнах я силно.
-С кое какво стана с Нейт или с Ел Ей!-засмях се аз,а тя ми се намуси.
-Добре де .. ами какво стана.Както знаеше,исках малко да се разнообразя. Отидох в Калифорния и си прекарах повече от чудесно .. запознах се с много хораповече от които бяха мъже-засмях се и продължих.-Там всичко беше повече от прекрасно но ми липсваше Махнатън и се върнах. Още на втората вече с майка ми се скарахме и излязох навън. Седнах на пейките до нас но преди това се сблъсках с господин Арчибалд и .. ами това е!-подсмихнах се.
-Ами с теб какво стана .. нещо интересно докато ме нямаше?

- ..сблъсках с господин Арчибалд и .. ами това е! - усмихна се тя и се опита да подхване друга тема..
- Ама как така това е? Защото сте се сблъскали в парка и сега чета в "Клюкарката", че сте заедно? Стига де, сто процента има още нещо, казвай! - засмях се. - А, при мен няма нищо кой знае колко интересно, само няколко страхотни вечери по клубовете, а и се запознах с Чък Бас, но сега искам да чуя всичко за Нейт Арчибалд, става ли? - попитах, макар че по - скоро, не беше въпрос, а направо заповед да започне да разказва.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:58 pm

-Какво искаш да чуеш Би .. все още няма нищо за разказване. Сблъскахме се на алеята и така се запознахме. Седнахме на да си говорим,а на следващата вечер се засякохме в един клуб.Бях с една приятелка,която срещнах там!Искам да подчертая там. Но явно не бях обърнала внимание на Алиса и тя си тръгна и останахме само ние двамата. Днес ме взе към осем и отидохме в ресторант и след това дойдохме тук! Това е .. междодругото се целува страхотно.Казах му,че искам да го караме по-бавно но като се познавам едвали ще се получи!-засмях се гръмко..
-Хайде госпожица Уолдорф сега е ваш ред да ми кажете за всичко станало с Чък Бас .. сигурна ли си,че искаш да се забъркаш с него .. знаеш какъв е!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис    Къщата на Брук Дейвис  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Брук Дейвис
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: