Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
James Collins
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_lcapДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_voting_barДомът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на семейство Джеймс - Скот

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:09 pm

Бяхме като обезумели, отдадени изцяло на страстта, на емоциите, на момента. В този момент нямаше различие в класите или в това откъде идвахме и кои бяхме. Знаех, че я искам, знаех, че може би ще е последно, че на сутринта ще бъдем отново Брук и Лукас и нищо повече, но не ме интересуваше. Накрая се отпуснахме под завивките, притеглих я към себе си, тя сложи глава на гърдите ми и двамата се загледахме в тавана, докато укротявахме дишането си.
- Не си мисли, че съм ти простила - каза тя по едно време
- Ако всеки път след като се скараме стигаме дотук, ще започна по - често да те ядосвам - закачих я аз и се наведох за да я целуна, след което се отпуснах на възглавницата и разсеяно започнах да я галя нагоре и надолу по дължината на ръката ѝ.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:18 pm

- Следващият път няма да ти отворя вратата пък. Трябваше да те оставя да събудиш Джейми и Хейли да те убие. - отвърнах му и се засмях, но се наместих по - близо към него и качих единият си крак на кръста му. Обещах от утре...днес можех да си позволя това.
- Това не е нормално...не може всяка целувка да свършва в леглото. - констатирах на глас и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:19 pm

Той попита дали има изобщо такава възможност, като да се влюбя в него, а аз се опитвах да разбера дали вече не го бях направила
- Аз не съм богиня Нейтън, няма достойни и недостойни, има правилни и грешни - казах подпирайки глава на стъклото. Всичките ми инстинкти крещяха, че е грешно да се влюбя в него, че е несправедливо спрямо Лукас, че е неправилно за Джейми. Но също така крещяха, че вече е твърде късно да се замислям за това.
- Върви да спиш Нейтън... - казах игнорирайки въпроса за целувките. Истината беше, че не знаех точния отговор на този въпрос, практически той беше този който ме целуваше, като изключим онази целувка преди да замине. Но тя беше просто момент, просто някаква емоция, моментно объркване и аз не знаех точно. Тогава се поддадох на момента и не мислех за последиците, но сега... Сега беше различно, сега имах син и отговорност към него и щеше да бъде егоистично да мисля за своите чувства пред неговите.


Последната промяна е направена от Haley James на Пон Фев 21, 2011 11:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:39 pm

Засмях се леко
- Щях да продължа да чукам докато не отвориш, а и винаги има опцията "тераса" - казах с лукава усмивка, тя се намести по - удобно и констатира, че не може всяка целувка да свършва в леглото
- Мисля, че това е защото съм твърде секси, а твоите ангели са твърде крехки - подразних я леко и ръката ми се премести на гърба ѝ и нежно започнах да я галя.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 10:55 pm

Ох, това не можеше да се случва...Каква беше тази откачена ситуация. Пак започваше да ме дразни и ми идваше да стана и да го изритам от леглото, но действията му бяха доста различни от приказките. Например едната му ръка се разхождаше нагоре - надолу по гърба ми, изпращайки електричество по вените ми. Можех да стоя така с векове. Затворих очи и въздъхнах блаженно.
- Те ще се заздравят и ти няма да им влияеш повече. - промърморих без да отварям очи.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:12 pm

Усмихнах се и приближих устни до ухото ѝ
- Не бъди толкова сигурна - прошепнах, а след това се разходих на милиметри от кожата на шията ѝ. Дъхът ми галеше кожата ѝ, но устните ми не я докосваха, а след това просто се отдръпнах и се отпуснах въру пухкавата възглавница, затваряйки очи.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:25 pm

- Добре...- въздъхнах и се отдръпнах, но се спрях.
- Хейли? - повиках я, разцепвайки тишината. Тя се обърна към мен и аз пак я целунах продължително, притискайки я към прозореца. подпрях едната си ръка на него, а другата я увих около талията й,отнемайки дъха й. Ако щеше да бъде последна целувка поне да си заслужава.
- Лека нощ. - пожелах след малко на сантиметър разстояние от устните й.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:45 pm

Еее не, това си беше чист удар под кръста. Исках целувка...Няма значение, че до преди малко устните му се разхождаха навсякъде по мен. Той си е виновен. Отворих очи и се надигнах на един лакът. Надвесих се над него и си взех целувката, която не ми даде преди малко. Така де, от утре щях да се въздържам покрай него, поне да взема каквото мога тази вечер. Целувката беше доста продължителна и разгорещена. И трябваше да се спра, ако исках да поспя поне час- два.
- Прекалено голямо самочувствие имаш за блондин. - промърморих сънливо накрая и легнах на възглавницата. Обърнах му гръб и придърпах завивката по- нагоре, затваряйки очи отново.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 11:46 pm

Той се примири и тръгна да излиза, но преди това ме повика, обърнах се и се оказах на милиметри от него и в следващия миг устните ни се сляха. Усетих ръката му на талията си, а след това и студеното стъкло в което беше опрян гърба ми. Тази целувка беше много по - различна от другите, някак по - огнена, по - страстна. След миг него вече го нямаше, а аз останах загледана в отдалечаващата му се фигура...
- Нейтън... - повиках го несигурно, а той се обърна и ме погледна любопитно
- няма значение - казах накрая и той излезе от стаята. Но за нещастие някакъв импулс в мен ме накара да го догоня
- Нейтън... - казах отново когато излязох в коридора, този път любопитството му беше премесено с още нещо, но не разбрах какво е
- ще останеш ли тук тази нощ? - попитах накрая поглеждайки първо към вратата на стаята си, а след това в очите му
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:00 am

Тя не се отдръпна (не, че имаше къде да бяга де), но и не каза нищо. Тръгнах към вратата, но по някое време чух името си. Обърнах се към нея, повдигайки вежда, но тя явно се разколеба и отвърна просто "няма значение". Кимнах леко и излязох навън, но тя отново ме повика. Това момиче не знаеше какво иска. Усмихнах се леко, но прикрих усмивката и я погледнах отново.
- Ще останеш ли тук тази нощ? - попита тя, а аз само това чаках. Не сдържах усмивката си и кимнах по - забележимо. Обърнах се и тръгнах към нея. Целунах я за кратко, тръгвайки навътре заедно с нея. Затворих вратата, врътвайки ключа за всеки случай и продължих напред към леглото, увивайки ръце около талията й. Когато стигнахме ръба я повдигнах на кръста си и се покатерих на леглото заедно с нея, без да откъсвам устни от нейните. Оставих я да легне и преместих устните си на шията й, стигнах до края на рамото й и отново се върнах на устните й, докато ръката ми леко галеше бедрото й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:11 am

Когато го попитах дали ще остане при мен тази нощ, той се усмихна и кимна. Тръгна към мен и ме целуна, след което двамата тръгнахме навътре в стаята. Усетих, че затваря вратата, но съзнанието ми беше твърде заето със страстната целувка, че да отделям време да мисля за вратата. Повдигнах се леко на пръсти и увих ръце около шията му, продължавайки с невероятната целувка. Когато стигнахме до леглото той ме повдигна и се настани на леглото, без да откъсва устни от моите. Легнах на леглото и се избутах към средата му, а той легна върху мен и започна да обсипва шията и рамото ми с целувки. Плъзнах ръце надолу към ръба на блузата му и когато стигнах до него я вдигнах нагоре, като бързо се отървах от нея, мятайки я някъде настрани.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 1:58 pm

Тя се отърва от блузата ми, а аз отново нападнах устните й с целувки. Ръцете ми бавно се плъзнаха надолу по тялото й, отвързвайки халата и го оставих някъде настрани. Отстраних и ненужната хавлия, без да спирам да обхождам устните й, шията й и деколтето с дълги горещи целувки.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 2:21 pm

Целувките и движенията му ме побъркваха, наистина ми харесваше, но нещо в подсъзнанието ми крещеше, че може би това ще е огромна грешка. Колкото и да харесвах присъствието на Нейтън тук, това беше грешка, той не можеше да се промени. Не беше правилно да искам от него това, но и вече беше твърде късно да се отказвам сега. Отвърнах на целувката му, а ръцете ми се плъзнаха надолу по гърдите му, след което стигнах до колана му. Разкопчах го и го хвърлих настрани, след това разкопчах и дънките му и с малко помощ от негово страна се освободихме от тях. Напъхахме се под завивките и продължихме с целувките и ласките, загърбвайки всички различия и не мислейки за нищо друго освен него.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 5:22 pm

Разхождах устните и ръцете си по цялото й тяло, изучавайки всяка извивка. Това момиче наистина можеше да те подлуди...Формите й, нежността на кожата й, движенията й...Плъзнах ръце по нейните, задържайки ги в страни от нея й обходих с устни разстоянието от устните й до долната част на корема й, като на моменти оставях влажни следи. По някое време освободих ръцете й, й пръстите ми започнаха да се разхождат из гърба и бедрата й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 5:37 pm

Нежността му беше смайваща, не можех да повярвам, обсипваше с целувки цялото ми тяло, понякога плъзгаше и език, което правеше изживяването още по - неповторимо. Когато освободи ръцете ми, аз леко се измъкнах изпод него и се настаних отгоре му. Сега беше мой ред да обсипвам тялото му с целувки. Целунах го нежно, а след това много бавно започнах да слизам надолу оставяйки малко целувки по корема и гърдите му. Върнах се отново на устните му, като се заиграх с езика му, а след това леко захапах долната му устна.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 7:37 pm

Изправих се в седнало положение, целунах я продължително и бавно я придърпах към себе си, навлизайки в нея. Започнахме да се движим бавно, без да оставям устните й,или ако го правех беше просто, за да ги преместя някъде другаде из кожата й и отново ги връщах нагоре. Увих ръце около талията й и започнах да я галя леко нагоре- надолу по гърба.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 7:46 pm

Когато той проникна в мен чувството беше всепоглъщащо , започнахме да се движим в синхрон продължавайки с дългите и огнени целувки. Въпреки че ръцете му се движеха нежно нагоре, надолу пи гърба ми, имах усещането сякаш откъдето минеха запалваха пожар. Тялото ми гореше, устните ми копнееха за още целувки, кожата ми копнееше за още докосвания, още милувки. В този момент Нейтън обсебваше всяка моя мисъл, всяко мое вдишване, всяка частица от тялото ми, бях единствено и само негова...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 8:56 pm

По някое време, тъкмо когато започнахме да забързваме темпото, я преобърнах под мен и забавих отново, удължавайки усещанията. Харесваше ми как реагираше на всяко докосване. Продължихме да забързваме малко по малко, докато не стигнахме до кулминацията, която беше доста разтърсваща и за двама ни...
Целунах я продължително и легнах до нея на леглото.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 9:05 pm

Кулминацията беше разтърсваща и изпълни цялото ми тяло, след това Нейтън се излегна до мен на леглото, а аз се отпуснах в другия му край и с гръб към него. Загледах се през френските прозорци опитвайки се да проумея какво точно се случи и как стигнахме до тук, до този момент. Какво бяхме приятели? Гаджета? Просто познати прекарали една нощ заедно? Какво следваше?
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 5:58 pm

Постояхме известно време в тишината, но накрая се надигнах на един лакът и погледнах към нея.
- Сега няма да ми говориш ли? - попитах и я придърпах към себе си.
- Караш ме да се чувствам така, сякаш съм те изнасилил. - засмях се тихо и прокарах няколко пъти нагоре- надолу пръсти по дължината на талията й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 6:04 pm

- Съжалявам, просто си мислех ... - не довърших изречението си. Не бях сигурна какво точно да кажа и дали изобщо трябваше да кажа нещо. Обърнах се с лице към него поглеждайки го в очите и леко си усмихнах
- Какво следва? - попитах подозрително и доста нервно, за бога та той беше играча на гимназията, а аз аз бях просто tutor girl...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 6:38 pm

Тя ме попита какво следва. Замислих се и се усмихнах леко, поглеждайки към нея.
- Не знам. Каквото ни поднесе живота. - повдигнах рамене и се заиграх с един кичур от косата й.
- Мислиш прекалено напред в бъдещето, а си само на 19. Пробвай да се държиш като не-възрастен за една вечер...няма да имаш толкова отговорности и притеснения. - намигнах й и пръстите ми продължиха разходката си по гърба й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 6:46 pm

Аз също се усмихнах, поне не каза нещо от сорта, че това беше просто секс, от което се почувствах малко по - добре. След това предложи поне за една вечер да се държа като за годините си, което ме накара да се засмея
- Всъщност това държание е най - близкото до нормалното държание на 19 годишно момиче, поне за мен - казах и се отпуснах на гърдите му и започнах да го галя леко нагоре и надолу по гърдите му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 9:24 pm

- Все още сме в училище, възползвай се от последните месеци, докато все още имаш шанс, защото повече няма да го има. - въздъхнах замислено, продължавайки да си играя с косата й.
- По- добре заспивай, утре е важен ден за мъника и трябва да го водиш на училище. - въздъхнах и я целунах по челото, след което затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 9:38 pm

- Не мисля, че има нещо за което да съжалявам, харесвам животът си точно такъв какъвто е - казах с усмивка, наслаждавайки се на докосването му.
- Ти ще дойдеш ли с нас? Той ще се зарадва много - попитах вдигайки глава от гърдите му и поглеждайки го. Всъщност аз също щях да се радвам да дойде с нас. Отпуснах отново глава на гърдите му, сгуших се в прегръдката му и затворих очи, заслушана в ударите на сърцето му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Джеймс - Скот   Домът на семейство Джеймс - Скот - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на семейство Джеймс - Скот
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Домът на Нейтън Скот
» Търся си семейство
» Апартамента на Лукас Скот

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: