Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Клуб "Dark night" - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Клуб "Dark night" - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 4 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 4 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Клуб "Dark night"

Go down 
+12
Мерилин Дарлинг
Лариса Дарсън
Jessica Hamby
Алекса дер Фридрих
Джейсън Сторм
Нина Кейн
Вероника Мейсън
Vanessa
Нейт Арчибалд
Alyssa Pettyfer
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 1:02 am

След бала не се прибрах вкъщи.. Не бях пияна.. Дан го нмаше, а това изобщо не ми се хареса.. Сигурно се натискаше с някоя, някъде.. Излязох от салона хвърляйки маската на земята.. На кого му бе притрябвал.. Само закриваше лицето ми, което за пръв път от седмица бе придобило нормални си вид.. С грациозна походка влязох в клуб "Dark night" .. Огледах се, но никой не привлече вниманието ми достатъчно.. Барът обаче успя.. Седнах на един от столовете и още преди да кажа нещо бармана наля един голям шот.. Точно както обикновено.. Този път обаче май бе решил, че ще го огрее.. Домъкна ми се с думите.. "Аз черпя, красавице" .. Повдигнах едната си вежда.. Не ми се занимаваше с него.. Изглеждаше по-възрастен от мен и то доста.. дадох му зна да се махне и той послушно го направи.. Изпих шота на екс без да се замислям.. Дадох му знак да сипе още .. Исках да пия.. За последиците не ме интересуваше..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 1:16 am

Сексапилната барманка беше сменена от някакъв грозен и надменен бармън. С Алекса танцувахме и след като се изморих седнах отново на бара.
Барманът опита да свали едно момиче, определено доста по - малко от него самият. Изгледах го със злобен поглед, за да я остави и той така и направи.
- Каквото си поръча тя е на моя сметка! - казах със строг тон. Вярно, че бях на среща, но какво пък толкова...не всъщност не бях на среща, просто се забавлявах в един средно претъпкан бар с едно момиче. Това не пречеше и свалка с друга нали... Но миньончето което туко ще влезе в бара изглеждаше доста изтупано, все едно се връщаше от бал или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 1:26 am

Изпих и последното което поръчах на екс.. Огледах се наоколо и забелязах прилекатлно момче.. Идеално. Може би точно от това се нуждаех .. Дали Дан щеше да се разсърди.. Не знаех дали сме заедно.. Надявах се да се напия преди да се случи нещо, ако избощо щеше.. Той наблюдаваше възрастния баран злобно, което ме накара да се разсмея.. Измърмори му нещо, но това не ме интересуваше.. Поръчах още едно питие.. Просто настоях да е силно.. Нямаше никакво значение какво е.. Отпих лека глътка от него и моментално гърлото ми пламна .. Усмихнах се дяволито след като и главата ми се замая.. Приближих се до момчето с питието в ръка..
- Голям досадник, а ?? - измърморих тихо поглеждайки бармана..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 12:10 pm

- Прекалено досаден мен ако питаш! - казах на момичето без да поглеждам към нея, а физиономията ми беше все така сериозна. Изведнъж се извърнах към нея:
- Приятно ми е аз съм Джейсън! - казах накрая и се усмихнах с мойта флиртаджийска усмивка. Поех ръката на момичето и я целунах по опакото.
Момичето бе доста привлекателно и определено застана пред мерника ми. Е всъщност за един развратник всички момичета са му пред мерника. А в този случай развратника бях аз.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 12:43 pm

Подсмихнах се.. Не знаех защо гледа бармана толкова строго, но не ми правеше впечатление.. Беше възрастен и на кого му пукаше ?? Момчето се представи като Джейсън.. Когато целуна ръката ми ъгълчетата на устните ми се извиха в лека дяволита усмивка.. Погледнах го преценяващо.. Всяка негова част.. От главата до петите бе обходена от погледа ми..
- Вероника.. - казах простичко и седнах до него.. Изглеждаше точно мой тип.. Не достатъчно сериозен за връзка.. Идеално.. Нямаше да идва на вратата ми и да крещи че ме обича.. Отпих от питието си.. Погледа ми се замъгли.. Знаех само, че все още не се клатушкам наляво и надясно.. Това до някъде ме успокояваше..
- Какво правиш тук сам ?? - попитах безразлично .. Опитвайки се да отворя чантичката си.. Винаги заяждаше, а точно в този момент имах нужда от една хубава цигара..
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 2:40 pm

Мм бях отишла до тоалетната за малко за да се освежа и бях оставила Джейсън да сваля всяка, която му падне. След като се съгласи да потанцува явно щеше да се съгласи и на други неща само трябваше да измисля какво да го накарам.Когато се върнах видях Вероника и Джейсън.Точно нея ли трябваше да сваля..Е нищо. Отидох до тях, но явно Ника не ме видя Джейсън също..
-Мм здравейте... - казах аз и се усмихнах, а двамата се обърнаха.Вероника се изненада когато ме видя.Май щеше да е по-добре да тръгвам.Явно Джейсън си беше намерил компания пък и този път пак нямаше да му излезе късмета с мен, но като го знам какъв е това въобще няма да го заинтересова.
-Е аз май е по-добре да тръгвам.Ще се видим някой друг път Джей. - казах аз и се усмихнах и му намигнах.Взех си нещата и тръгнах към изхода..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 7:37 am

- Какво правиш тук сам? - попита ме Вероника безлично докато опитваше да отвори чантата си.
- Хмм... пия, говоря с теб ... - засмях се и поръчах на бармана поредното уиски. Исках да се напия, макар че алкохола ме хващаше доста бавно и когато това станеше...ами ....
- Ами какво прави красавица като теб сама? На това място? - попитах и се загледах в нея. Огледах внимателно всяка част от тялото й или поне часта от тялото й която не бе скрита от плата на роклята.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 4:56 pm

След кратка борба с чантичката най-накрая успях да я отворя.. С облекчение извадих чисто новата кутия с двадесет подредени една до друга цигари.. Махнах опаковката и поставих цигарата на устните си.. Филтъра моментално се напои с гланц, но това бе обичайно за мен.. Извадих и малката си сребриста запалка, подарък от сестра ми.. , и запалих цигарата.. Хартията заедно с тютюна се разпалиха.. Облекчено дръпнах от приятния дим стигащ чак до дробовете ми изкарвайки ненужното през носа.. Усмихнах се показвайки редица снежно бели зъби, които едва ли изглеждаха такива на фона на заведението.. Бутнах кутийката към него, за да може и той да опита от тънката сладост вътре..
- Хмм .. Пия, говоря с теб.. Пуша.. - усмихнах се имитирайки неговите думи.. Дръпнах още веднъж от цигарата осъзнавайки, че главата ми се замайва още повече.. Изпих остатъка от непознатото питие и дадох знак на бармана да ми донесе още едно..
- Алекса май няма да е особено доволна, че те завари с мен.. - подсмихнах се.. Тя много добре знаеше какво се случва с мъжете които говорят с мен.. Всеки завършваше в някой хотел или в леглото ми.. Една малка част от съзнанието ми, която игнорирах напълно, ми подсказваше че това не е редно.. Че Дан няма да е очарован, че може да го загубя... Бармана донесе питието ми прекъсвайки всяка една мисъл в главата ми.. Отпих от приятната течност и отново се усмихнах чаровно..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 5:58 pm

Това маце беше перфектното за една вечер. А що се отнася до Алекса...кхъм би трябвало да ми е гадно, че така я подредих но не изпитвах никакво чувство за вина. Но пък аз никога не изпитвах вина...което бе предимство.
Вероника побътна кутийката с цигари към мен.
- Пуша само дебели сладурче! - казах и заопипвах джобовете си за така познатата златиста кутийка с червен надпис "Benson & Hedgets". След като я намерих в задният джоб на дънките си сложих цигарата в устата си и я запалих с най - обикновенна запалка, която стоеше на бара. Явно някой пушач я бе забравил. Всъщност пушачка...запалката бе със сърца...бляк.
- Да предполагам, че няма да е доволна, но какво пък толкова...сякаш ми пука. Сега си имам друг обект на забавление. - казах й и намигнах.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeПон Фев 07, 2011 6:09 pm

Дръпнах още веднъж от невероятно успокояващата цигара.. Тръснах я леко в близкия пепелник отново отпивайки от питието.. В главата ми бе пълен хаос .. Всичко се въртеше.. Погледа ми се замъгли, но все още още виждах лицето му.. При думите му усмивката отново грейна на лицето ми.. Слязох от високия стол и се приближих до плътно до него.. Дъхът му, който бе приятен въпреки цигарите, галеше лицето ми..
- Забавления значи .. ?? - подсмихнах се и леко докоснах устните си до неговите.. За пореден път се проявявах като лека жена макар и Дан да беше жив като по чудо.. Осъзнах се бързо и се отдръпнах все още подсмихвайки се..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 4:08 am

Ника се доближи до мен и допря устни до моите. Диханието й бе толкова сладостно и когато се отдръпна се засмях. Първото момиче, което се отдръпва от мен преди да ме е целунало. Е който ме познава знае, че нямаше да оставя нещата така.
Увих едната си ръка около талията й и придърпах момичето към себе си. Целунах Вероника достатъчно страстно и продължително, че първият който се отдръпна бях аз, а на лицето ми се изписа самодоволна усмивка.
Дръпнах си от цигарата и след това я загасих в близкият пепелник.
- Още едно барман! - казах на мусколестото подобие на човек и се усмихнах към Вероника. Е вярно беше, че обичах да държа момичетата под напрежение, но пък...де не прекаляваме, все пак така държах и себе си на страна от тях.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeВто Фев 08, 2011 5:41 pm

Не очаквах такава реакция от него.. Очаквах просто да си тръгне засрамено.. Целувката обаче бе невероятна страстна и някак нежна.. Цялото ми тяло пламна от желание.. Не ми се искаше да спира, но той го направи.. Най-вероятно само и само за да ме дразни.. Подсмихнах се и захапах долната си устна.. Главата ми все още бе замаяна дори и след това.. Той небрежно поръча още една чаша от питието.. Канеше се да отпие, но явно рефлексите му бяха бавни.. Грабнах чашата още преди да я е докоснал и с лека усмивка отпих от нея.. Грабнах чантичката си от бара и със свободната си ръка го подканих да тръгне.. Не знаех къде ще отидем, но това бе най-малкия ми проблем.. Осъзнах, че съм забравила нещо.. Извадих една пачка от чантичката си и я поставих на бара..
- Това е за теб.. - измърморих небрежно приближавайки се към Джейсън.. Обвих рамото му с едната си ръка.. Лицата ни бяха едно срещу друго и отново усещах дъха му, но не това целях в момента.. Доближих устните си до ухото му..
- Хайде.. Да се махаме от тук.. - прошепнах приканващо и мигновено се отдръпнах от него хващайки ръката му..
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:30 pm

Джес се изкъпа набързо. Облече се, гримира се, изправи косата си. Беше решила да се забавлява тази вечер. Дори в малкото 'и родно градче беше по-забавно. Качи се в колата си и отпраши към "Dark night". Караше с около 120 км/ч и никой нищо не 'и казваше. Голяма работа. След около половин часово пътуване, тя накрая стигна. Метна ключа на пиколото и влезе в бара. Огледа се и никой в клуба не 'и привлече вниманието. Седна на един стол, който се намираше на бара. Поръча си един Космополитан. Изкара си цигарите и си запали една. Отново се очертаваше скучна вечер
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:23 pm

Лариса искаше тази вечер да се забавлява. Но за съжаление нямаше с кого- всичките й приятели или бяха заети, или ги нямаше в града. Но на нея ни й пукаше.. все щеше да намери някой. Тя облече малка черна рокля, оправи прическата и грима си и слезе при шофьора си.
- Марк, карай към "Dark Night". - заповяда тя, още преди да е седнала на задната седалка.
Марк мълчаливо кимна и запали колата. След 20 минути вече беше пред клуба. Лариса извади джобното си огледалце и се огледа за последно. След това влезе. Веднага се запъти към бара.
- Едно Мохито. - каза тя, докато ровеше в чантата си. Намери цигари, но не и запалка. Тя видя, че момичето до нея пуши и затова я попита:
- Хей, може ли запалката ти за момент?
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:30 pm

Джесика забеляза момичето още като влезе през врата. Подаде 'и запалката, на която пишеше Джесика. Надписът беше направен от камъчета "Сваровски"
Хамби реше да проведе разговор с момичето. Можеше да прекара нощта с нея, никой не знаеше.
-Сама си тук нали?
Синьооката се усмихна и огледа момичето срещу нея от глава до пети. Беше красиво. Формите 'и бяха добри. Ставаше за една вечер.
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:41 pm

Дарсън поогледа запалката.. на нея пишеше Джесика. След това се поогледа в надежда, че може да види някой готин тип. "Надявай се, Лариса. Тук всички изглеждат доста под нивото ти." - каза си тя наум.
- Да. Сама съм.- каза Лар, запали цигарата си и върна запалката. Обърна се към другото момиче и също я огледа. След няколко секунди проговори:
- Аз съм Лариса Дарсън. - каза тя, дръпна от цигарата си и по лицето й заигра усмивка тип " Е, ако можеш да прекрачваш правилата Джесика, може и да се забавляваме тази вечер". Дарсън определено се надяваше, синьоокото момиче да не прави само това, което мама и тати й кажат.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:47 pm

Джесика чакаше точно този поглед.
-Джесика. Не ти трябва фамилията ми.
Усмихна се тя. Защо трябваше да 'и казва. Това щеше да бъде просто секс. Еднократно. Отпи една голяма глътка от чашата си и загаси цигарата в близкия пепелник.
-Какво те води тук?
Искаше просто да накара момичето да се отпусне. Имаше ли нещо лошо в това. След това я попита.
-Нека оставим този вид алкохол и да минем на нещо по-твърдо?
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 7:56 pm

Лариса я погледна и дръпна отново. Веднага разбра, каква е Джесика- момиче, което обича да се забавлява и сама определя правилата на играта. Но Лариса също обичаше да определя правилата.
- Какво ме води тук ли? Просто исках да се забавлявам...знаеш, алкохол, секс, дрога. - усмихна се лукаво Дарсън. След това загаси цигарата си в и каза на бармана да даде нещо по-твърдо. След това се обърна отново към момичето.
- А ти какво правиш тук?
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:06 pm

-Бармана, 10 текили на всяка.
Каза остро Джесика. След което се обърна към Лариса и каза:
-Абсолютно същото.
Барманът беше оставил пред всяка по 10 текили, която ги изпие първа печели, нещо по договорка, навита?
Обясни Джес, като се усмихна дяволито
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:16 pm

- Приемам.- усмихна се лукаво Ларс и присви очи. И докато се усети и двете вече нагъваха текилите една след една. Дарсън не можеше да се остави да я бият, затова гълташе колкото може по-бързо. А и като се имаше предвид, по партита как пиеше ... но пък дори и да загубеше, това беше просто игра. Лариса пиеше едно след друго, като през цялото време не смъкна поглед от Джесика, за да види тя на кое питие е. Русокоската знаеше, че най-интересното предстои..


Последната промяна е направена от Лариса Дарсън на Нед Фев 13, 2011 8:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:21 pm

Джесика се наливаше със същото темпо като Лариса. Можеше да признае, че си намери достойна приятелка. И двете изпиха последната текила и обърнаха чашата едновременно. Джес погледна бармана и той разбра, че това е знак, за още 20 текили. Докато чакаха да дойдат Джес се обърна към Лар.
-Държиш, а?
След което се усмихна и облиза долната си устна
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:32 pm

- Не се оставям да ме бият лесно. - каза Лариса. В очите й вече играеше пламъче. На самата нея й стана смешно, колко е нахъсана само за една игра. Но не се разсмя, а само се усмихна с закачлива усмивка. След малко пристигнаха и другите текили. Дарсън взе една чаша и се обърна към Джесика.
- Е, да започваме. - каза уверено тя и започна да пие едно по едно. Двете отново започнаха с еднакво темпо, но на третата текила Лариса започна да гълта по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 8:45 pm

На Джесика не и пречеше. Даде знак на бармана за още по 5. Целта ;и беше да я напие. Но това не си личеше по нищо. След като изпи 5-та текила Джес обърна две на ех. Това 'и даде преднина. Вече беше на 8, а Лар на 7.
-Предаваш ли се или продължаваме.
Обръщайки останалите две. Мястото започваше да се пълни с хора. Мястото в клуба, започна да става все по-малко.
-Лариса, добре ли ?


ПС: Влизам да се къпя. Ако си тук, надявам се, ще продължим..
Върнете се в началото Go down
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:02 pm

- Добре съм! - каза Лар, обърна трите чашки пред нея и така двете вече бяха наравно. Така продължиха с още 10 питиета. Блондинката вече започваше да се напива и това си проличаваше. Но след време, вече й беше писнало от алкохол, искаше нещо забавно. Въпреки това кимна на бармана да донесе едно последно и по-силно.
- Изчакай ме тук, връщам се след минута! - каза Лариса и се запъти към тоалетните. Знаеше, че за да се отпусне не й трябваше много алкохол, трябваше й малко кока. Тя влезе в една от кабинките и отвори плика с дрогата. След няколко минути излезе, изми си лицето и се върна при Джесика.
- Не ме чака много, нали? - усмихна се русокоската. - Надявам се, плана ти за вечерта да е интересен, защото не ми се скучае.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:11 pm

Джес знаеше, защо беше отишла в тоалетната, точно това мислеше да направи и тя, но реше да изпие няколко хапчета. Изкара една кутийка. Изкара две хапчета и ги преглътна с Космополитана.
-Искаш ли да отидем до "Виктрола".
На Хамби 'и нямаше нищо, освен, че леко я въртеше главата. Запали си цигара. Опъна си няколко пъти и дима се разнесе около нея като стремоглаво тръгна нагоре.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Dark night" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dark night"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стрийптиз Клуб "Passion"
» Стрийптиз клуб "Desert rose"
» Club "Night Sky"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: