Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Клуб "Dark night" - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Клуб "Dark night" - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 2 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 2 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Клуб "Dark night"

Go down 
+12
Мерилин Дарлинг
Лариса Дарсън
Jessica Hamby
Алекса дер Фридрих
Джейсън Сторм
Нина Кейн
Вероника Мейсън
Vanessa
Нейт Арчибалд
Alyssa Pettyfer
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:13 pm

-Натаниъл .. ти чуваш ли ме въобще какво ти говоря!-засмях се аз.
-Прав си .. една целувка нищо няма да направи!-надявах се. Приближих се съвсем леко и внимателно.Сърцето ми биеше като полудяло .. сякаш щеше да изкочи от ребрата ми всеки момент.И ето,че най-сетне устните ни отново се сляха в едно.Чувството бе повече от неземно..
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:26 pm

Отначало целувката ни беше несигурна. Очевидно бе, че не искаше да прибързваме, а аз щях да я чакам колкото е нужно. Но целувката ни от несигурна започна да става страстна и неубоздана. Имах чувството, че температурата в стаята се покачва. Не исках да отделям устните си от нейните и се надявах и тя да не го направи.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:31 pm

Целувката ни ставаше все по-страстна и по-страстна,което ме устройваше напълно.Изглежда планът ни с бавното вървене нямаше да проработи особено добре.Движех устните си заедно с неговите.Езиците ни се заплетоха,което допълни и страстта в самата целувка.Сърцето ми биеше все така лудо.Започваше да ми става горещо..
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:37 pm

Тази целувка ставаше все по-страстна и накрая нямаше да завърши с нашето "бавно". С нежелание отделих устните си от нейните. Исках са разбера какво мисли тя.
- Определено не мога да се владя. А ти? - повдигнах леко вежди в очакване.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:40 pm

-Никак!-поех голяма глътка въздух и изпих и последното си питие.Ако си поръчам още едно щеше да има последствия.Първо,че щях да се изложа пред Нейт .. второ бавното ще стане бързо и трето отново ще имам проблеми с майка ми,а това беше последното нещо,което исках и то в момента,затова бутнах чашата настрани и погледнах към Нейт.
-Мислиш ли,че ще се справим?
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:46 pm

Трябваше да си призная, че не вярвах някой от нас да издържи достатъчно дълго за да го наричаме "бавно". Тя бе толкова секси, толкова красива и имах чувството, че някаква невидима сила ме влече към нея.
- Ако продължаваш да си толкова секси, аз определено не бих могъл да се справя - отговорих й сериозно, а след това си пресуших чашата.
- Искаш ли още едно?
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:50 pm

-Ъм ..-какво пък от още едно нищо нямаше да ми стане.Попринцип издържам на алкохол,така че ..
-Всъщност да .. един секс на плажа за мен!-погледнах към него,когато поръчах коктейлът си.Тогава почна една моя любима песен.Задърпах Нейт към дансинга.
-Не ми казвай,че не обичаш да танцуваш!-засмях се и отметнах косата си назад и започнах да се движа около него в ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 11:55 pm

Е, явно вечерта още не бе свършила и ние си поръчахме по още едно. Когато тя си поръча питието първо си помислих, че иска друго, а след това като схванах за какво говореше ме напуши на смях, но успях да се овладея.
- Определено не ме бива в танцуването, но пък ми харесва ти да танцуваш така - отговорих й аз като я изпивах с поглед.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:00 am

-Ще танцуваме дотогава,докато не те науча,ако трябва и цяла вечер!-казах му аз и отново се завъртях около него.Питиетата не ми помагаха в това отношение .. винаги се разпусках много,когато станеше така.Доближих се до него и тъкмо да го целуна се извъртях и отидох на другият край на дансинга и го привиках при мен.Той ми се усмихна на криво но дойде .. след като беше на достатъчно разстояния от мен го хванах за блузата и го придърпах към мен.
-Все още ли го караме бавно?
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:08 am

Щеше да и отнеме много повече от една вечер за да ме научи да танцувам, а и не смятах да се излагам пред половин Манхатън. Наслаждавах се на движенията, които правеше или които се опитваше да прави. Явно и двамата алкохола ни беше хванал. Обвих ръцете си около тялото й и й отговорих.
- Определено го караме бавно - и отново я целунах разгорещено.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:16 am

-Добре .. само проверявам!-казах след целувката но този път го целунах аз.Вложих всичката страст на която бих могла да имам.Притиснах го много близко до себе си.Исках да го усещам близо до мен.Не исках да го пускам.Някой ни подсвиркваше но не ни пукаше особено.Целувката ни продължи доста дълго и след като приключи се оказахме сами на дансинга.Засмях се и седнахме на местата си.Изпих питието си на екс. От танците и целувките ожаднях и то доста.
-Аз мисля да спра дотук с алкохола защото ще го почнем бързо гарантирам ти!
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:22 am

Със сигурност никога нямаше да забравя тази вечер и още повече тази целувка. Засмях се. Това да почнем да действаме бързо запчваше все повече и все повече да ми допада.
- Само още едно - направих мила физиономия и още преди да е отговорила поръчах по още едно от същото.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:28 am

-А искаше да си тръгваш!-засмях се силно и го погледнах със секси поглед.След малко питиетата ни пристигнаха.Взех чашата и я вдигнах във въздуха.
-За .. новото начало!-засмях се и ударих чашата си в неговата.Отпих малко от питието.
-Кажи ми честно Нейт .. защо точно мен?
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:34 am

Този въпрос доста ме учуди, но пък това бе времето и аз самия да си отговоря на него.
- А защо не? Ти си красива, мила, забавна. Пробуждаш чувство в мен, което никоя друга не успява. Просто се оставих на сърцето си и чувствата ми.
Отговорих и този път сериозно. Може вмомента да се забавлявахме, но исках да знае истинските ми чувства.
- Ако искаш да си тръгна още от сега ти казвам, че вече е прекалено късно да ме молиш за това.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:40 am

Стоях и го гледах като тъпачка,докато той буквално ми се обясняваше.Не можех да повярвам,че наистина си мисли това за мен.Скочих от стола и го прегърнах силно.
-Това са най-красивите думи,които някога ми бяха казани! .. И аз изпитвам същото Нейт .. от онази вечер в парка .. просто не мога да спра да мисля за това .. влязъл си ми под кожата,а много малко хора могат да го направят!-говорех,все още прегърнала го.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:50 am

За първи път усещах любовта толкова силна. Единственото, което бях направил бе да кажа какво наистина чувствам и се оказа, че тя чувства нещо подобно.
- Да, онази вечер в парка беше страхотна, но тази със сигурност е по-хубава - отговорих й.
- А на теб какво толкова ти хареса в мен?
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 12:58 am

-Всичко! Дори и Джон не беше толкова перфектен колкото си ти! Не знам Нейт .. просто не знам!-облегнах се на рамото му.След малко се изправих и му казах.
-Виждаш ли .. казах ти,че алкохолът не ми понася добре!-засмях се,но въпреки всичко изпих коктейла на екс.
-Край .. това беше! Без повече алкохол!-казах категорично!
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 1:06 am

- Е, скоро и в мен ще намериш някакъв дефект - засмях се. Радвах се, че толкова ме харесва, но не бях перфектен и тя скоро щеше да го разбере. Вдигнах чашата си и изпих мойто питие, а след това повдигнах вежди.
- Значи ще седим в клуб без да пием алкохол?
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 1:14 am

-Мм .. може да пием сокчета!-засмях се силно.Огледах се наоколо.Изведнъж странното чувство в мен отново да го целуна се надигна,а и алкохолът ми беше достатъчен да го направя без дори да се замисля.Уж целувка като целувка,но когато Нейт ме приближи към себе си цялата изтръпнах.Сякаш ток бе преминал през тялото ми.Сложих ръцете си на копчетата на ризата му,но се усетих на време или поне след като бях откопчала три копчета.
-Ъм .. аз май ще трябва да тръгвам!-засмях се леко и отново поруменях.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 1:23 am

Не исках да си тръгва. Харесваше ми да бъде тук, да си говорим, да се целуваме и да се забавляваме.
- Жалко! - направих тъжна физиономия, но я пуснах. Трябваше да издържа чак до следващия ден без нея.
- Ще се видим утре на училище ако директорката пак не те отмъкне, а ако не до утре в осем - и отново я целунах за довиждане.
Върнете се в началото Go down
Vanessa
Upper East Sider
Upper East Sider
Vanessa


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Vanessa Abrams
Връзка Връзка: -
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:08 pm

Петък вечер..бях сама и нямаше какво да правя.Не бях звъняла дори и на Хейли и Лукас.Хм..размишлявах дали да отида в някой клуб и да се позабавлявам след случката с директора, определено имах нужда да разпусна.Определно отивам..преоблякох се в една прилепнала рокля без презрамки и се запътих към колата си.Бях нова и не познавах много градът, но някак си се озовах пред клуб Dark Night.Изглеждаше бляскав.
..Влязох вътре и музиката ме заглуши..надявах се да срещна някой от приятна компания.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:17 pm

Реших да изляза навън.. Не исках отново да съм вкъщи само с Марлоу.. Вдигнах косата си на небрежен кок и тръгнах към клуб Dark Night.. Отвън изглеждаше бляскав.. Плахо влязох вътре и се запътих към бара.. Беше шумно.. Обичайното за клубовете.. Поръчах една водка и отпих малка глътка докато погледа ми не срещна момичето с което Брук се бе сбила.. Зубрачката бе излязла.. Подсмихнах се и тръгнах към нея със самодоволна усмивка.. Беше доста по-висока от мен, но това никога не ме е спирало..
- Я виж ти.. Зубара е оставил книгите, за да дойде тук.. ?? - изсмях се и отпих от прогарящата гърлото течност..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:23 pm

"Тъпо...тъпо...тъпо."-само това се въртеше в главата ми.След като посетих един от салоните за разкрасяване и просто не ми идваше идейка къде по дяволите да отида реших просто да започна да обикалям и да вляза в първото нещо което ми се хареса.Речено-сторено,но пред който и магазин или бар да се спирах все намирах по нещо което да не ми хареса още от вън.Ех аз и моите претенции...Все пак успях да намеря някакъв клуб който хвана окото ми и влязох.Още от вратата ушите ми заглъхнаха от силната музика.Запътих се към бара и си поръчах уиски.Огледах се около мен,за да видя дали познавам някого,но не...до мен имаше само две момичета като едната се заяждаше нещо с другата.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Vanessa
Upper East Sider
Upper East Sider
Vanessa


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Vanessa Abrams
Връзка Връзка: -
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:28 pm

Пиех от уискито си на бара, когато едно момиче дойде и ме заговори.
- Я виж ти.. Зубара е оставил книгите, за да дойде тук.. ?? - изсмя се.
- Зубарът си има име случайно! - обърнах се към нея.
Може би беше от компанията на Брук, мажоретката с която се сбих.
- Ти си от компанията на Брук нали?! - обърнах се към нея като преждевременно си поръчвах едно мартини.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:35 pm

Подсмихнах се когато спомена, че има име.. Мислеше ли че ме интересува ??.. Е не ме познаваше.. Погледнах я злобно и започнах да говоря тихо макар и достатъчно добре, че да ме чува..
- Слушай мен не ме интересува, че си имаш име.. Теб не би трябвало да те интересува дали се движа с Брук.. Най-важното за теб би трябвало да е, че мога още тук и сега да те пребия.. - заявих гордо със самодоволна усмивка на лицето.. Нямаше да позволя на един зубар да ми говори така.. Извадих кутийката ми с цигари и нервно запалих една.. Не се съобразих, че до мен имаше момиче и все пак надявах се да няма нищо против....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Dark night" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dark night"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стрийптиз Клуб "Passion"
» Стрийптиз клуб "Desert rose"
» Club "Night Sky"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: