Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Клуб "Dark night" - Page 5 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Клуб "Dark night" - Page 5 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
James Collins
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 5 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 5 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 5 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Клуб "Dark night"

Go down 
+12
Мерилин Дарлинг
Лариса Дарсън
Jessica Hamby
Алекса дер Фридрих
Джейсън Сторм
Нина Кейн
Вероника Мейсън
Vanessa
Нейт Арчибалд
Alyssa Pettyfer
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Лариса Дарсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Лариса Дарсън


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 13.02.2011

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:25 pm

Лариса се усмихна и допи последните глътки от питието си. Не мисли много върху предложението на Джес.
- Ммм, това не беше ли стриптийз клуба? - каза момичето, докато търсеше парите си. Извади две стотачки и ги даде на бармана. - Задръж рестото!- каза студено тя. Не че беше кой знае какво ресто де.. само няколко долара.
-Е, да вървим! - каза Лариса и подкани Джесика с поглед.
Върнете се в началото Go down
Мерилин Дарлинг
Upper East Sider
Upper East Sider
Мерилин Дарлинг


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:34 pm

Вечерта ми се очертаваше скучна,а на мен отчайващо ми се забавляваше.Затова реших да посетя "Dark night"...никога не бях стъпвала в този клуб,тази вечер определено щях да забравя еднообразието!Още щом влязох вътре разбрах,че нощта ще е интересна.Бях попаднала на точното място.Запътих се бавно към бара и си поръчах текила.Барманът ми я поднесе на секундата.Пресуших набързо чашата и си поръчах още една.Оглеждах се безмълвно в тълпата когато и втората ми текила беше вече пред мен...
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:45 pm

Беше такава скука в нас затова реших да отида в "Dark night".
И без това не бях ходил от доста време.Облякох се и излязох от нас.
Запалих колата и потеглих натам.Слава богу нямаше задръстване и пристигнах сравнително бързо.Паркирах колата.И влязох вътре.Както винаги беше препълнено,а хората се забавляваха.Отисох на бара и си поръчах едно уиски.Докато се огледам поръчката ми беше пред мен и аз отпих от чапата.Огледах се и забелязах не далеч от мен на бара някакво момиче.Беше ми доста позната.И тогава се сетих.Усмихнах се и отидох до нея.
-Здрасти.Ти си Мерилин нали.-усмихнах се.Сега се бях сетил за името и.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Мерилин Дарлинг
Upper East Sider
Upper East Sider
Мерилин Дарлинг


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:17 am

-Да...аз съм!!-усмихнах се закачливо на чаровното момче,което за мое учудваме ми знаеше името.Него го познавах само по физиономия и от страх да не объркам името му запитах:
-А ти си??!
Той отговори кратко и ясно "-Джеймс!".Отново се усмихнах и добавих:
-Какво те доведе тук,Джеймс?!
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:47 pm

-Ми реших да изляза и да се напия някъде.
Клюкарката винаги слагаше в блога си всички нови които пристигнеха
в града.И Мерилин не беше изключение.
-А тебе какво те доведе тук?-попитах усмихнах.Отпих от уискито
и се облегнах на бара.Всички се забавляваха и танцуваха.
Аз не си падах по танцуването.Предпочитах да седя и да наблюдавам.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Мерилин Дарлинг
Upper East Sider
Upper East Sider
Мерилин Дарлинг


Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 06.05.2011

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 2:58 pm

-Същото!Та....защо не се напием заедно?!-предложих през смях вдигайки чашата си.Той се съгласи,чукнахме чашите и ги изпихме на екс.След което си поръчахме още.
Барманът ни донесе поредните питиета,а аз запалих цигара.Не бях пристрастена пушачка,но обичах да паля понякога.Побутнах кутията към Джеймс,предлагайки му цигара.Той беше голям сладур,изпитвах видими симпатии към него.
Върнете се в началото Go down
http://online-city.bulgarianforum.net/
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:13 pm

Още когато влязоха, клуба беше препълнен. Алис обичаше да има много шум и хора около нея, защото това винаги беше приятна обстановка, особено за бар. Беше задимено и едва се виждаше, но все някак успяха да си прокарат път към бара.
- Една ледена текила. И с повече сок от ананас. - каза студено русокоската и седна удобно на стола. Остави малката си чантичка на плота и стана, за да вземе пепелника от най-близката маса. Върна се на стола и се обърна към Дийн и Хилари:
- Е, вие какво ще пиете? - попита Кейтлър като вземаше своя коктел от ръцете на бармана. Отпи две глътки и отново ги погледна любопитно.


Последната промяна е направена от Алис Кейтлър на Сря Юни 15, 2011 3:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 2:45 pm

Влязохме в някакъв клуб.Беше препълнен,но не ми направи никакво впечатление.Тримата седнахме на едно сапаре.
След като момичетата си поръчаха дойде и моя ред.
-Аз ще искам едно уиски. - усмихнах се.
Обърнах се към Алис.
-От къде сте момичета? - попита ги,но всъщност въпроса ми беше повече към Алис,но нямах нищо против и Хилари да ми отговори.
Дойдоха ни поръчките.Отпих малко от уискито и зачаках отговорите им.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 3:43 pm

- Аз съм от Ню Йорк. Винаги съм живяла тук. Но съм наполовина рускиня. А ти от къде си? - попита Алис и се усмихна на Дийн.
Досега не беше забелязала, че е толкова готин, въпреки, че са от едно и също училище. Усети, че се е втренчила малко в момчето, затова бързо извъртя глава и отпи от котейла си. След това се обърна към Хилари, докато чакаше отговора на Дийн.
- Хилари, с колко хора вече се познаваш от Ню Йорк? Или ние сме първите? - попита русокоската и се засмя леко.
Върнете се в началото Go down
Hillary
Upper West Sider
Upper West Sider
Hillary


Брой мнения : 11
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Хилъри
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 16

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:39 pm

Влязохме и се огледах, тук изглеждаше даже по-готино от баровете в Лондон.
- Двойно уиски, без лед
Казах аз и се усмихнах. Бях свикнала да пия уиски, напитки като водка изобщо не ми се нравиха.
- Всъщност не се познавам с никой. Тук съм от два-три дена.
Усмихнах се, опитвайки се донякъде да прикрия английския си акцент. Искаше ми се да можех да видя приятелите си от Лондон, те поне не ме съдеха, като ужасните ми родители. Опитах се да игнорирам лошите мисли и когато ми донесоха питието, отпих бавно една глътка.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:19 am

След като двете ми разказаха от къде са,дойде и моя ред да разкажа кое е моето родно място.
-Аз съм роден в чикагската болница,но съм отраснал в едно малко селце,което се намираше на 2 километра от Чикаго,на 10 години се преместих в Чикаго. - започнах аз и отпих от уискито си. - На 18 започнах да обикалям света и да търся нещо,което да ми привлече вниманието и в крайна сметка пристигнах тук.
Усмихнах се.
Огледах бара,след което ми хрумна нещо,но реших да си запазя мнението за себе си.Погледнах към Алис.Тя беше хубава и това,че я бутнах не ми даваше мира.А и не можех да отделя погледа си от нейният,просто тя ме привличаше по някакъв много странен начин.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 9:52 am

Алис запали нова цигара, докато ги слушаше. Остави кутията на масата, така че ако някой от двамата поиска да пуши, да си вземе. Мачеше да не гледа към Дийн, макар това да беше дoста непосилно за нея. Момичето не искаше той да забележи, затова попита бързо, за да замаже положението:
- Е, след като и двамата не сте оттук, харесва ли ви Ню Йорк?
През това време започна да звучи една от любими песни на Кейтлър. Русокоската веднага се усмихна. Съблече якето си и остана само по роклята, която бе облякла в училище, за да може после да не се преоблича, а направо да излезе.
- Това е страхотна песен. Хайде елате да танцуваме, за какво сме дошли на клуб иначе? - усмихна се Алис и ги погледна, докато се отдалечаваше. Не обичаше да танцува сама, затова очакваше поне един от тях да дойде с нея.


Последната промяна е направена от Алис Кейтлър на Чет Юни 16, 2011 11:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:40 am

Тръгнах към Алис,защото от много време исках да танцувам с нея,а и все не ми стигаше смелостта да я поканя на един танц.
В момента звучеше една наистина хубава песен,на която обичах да танцувам,затова когато отидох при Алис направо започнах да танцувам.
Все пак тя беше права,какъв е смисъла от това да си на клуб,ако не танцуваш,поне един път за вечерта,а аз възнамерявах да танцувам повече от един път.
Усмихнах се на Алис и я огледах отгоре до долу.Изглеждаше страшно секси и за момент се спрях,но веднага трябваше да продължа да танцувам,иначе тъплата от хора щеше да ме отнесе.
-Изглеждаш страхотно. - засмях се. - Тази рокля наистина ти седи много добре. - усмихнах се чаровно - леко нагриво с наклонена глава на ляво.
Това винаги помагаше,когато трябваше да свалям някое момиче,и се надявах да успея да флиртувам с нея.
Върнете се в началото Go down
Hillary
Upper West Sider
Upper West Sider
Hillary


Брой мнения : 11
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Хилъри
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 16

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:59 am

На мен не ми се танцуваше, в същия момент получих съобщение. Всички кредитни карти ми бяха спрени, как беше възможно това? Какво щях да правя? Взех чантата си и тръгнах към изхода на бара. Махнах на Алис, че тръгвам и се усмихнах. След като излязох от клуба се насочих към най-близката аерогара.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:07 pm

Алис само се усмихна. Обичаше да й правят комплименти.
- Танцуваш много добре за момче. - каза закачливо Алис и се засмя тихо. Доближи са малко до Дийн, но спазваше известна дистанция. Тъкмо тогава видя, че Хилари се запътва към изхода. Русокоската й помаха и каза само с устни: " Ще се видим отново в училище!". След това се обърна отново към Уинчестър. Заметна коса и го погледна мило. Този трик беше запазена марка на Кейтлър и попринцип вършеше добра работа, когато сваляше някое момче. Песента свърши, но почна още една, която също бе забързана. Момичето не седна, а продължи да танцува.
- Кажи ми Дийн, направил ли си вече някое момиче щастливо? - попита любопитно тя, като се надяваше, че отговора ще е "не".
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:19 pm

Двамата с Алис видяхме,че Хилари си отива,което още повече ми отвори самочувствието да свалям Алис.
Тя отметна косата си назад,което ме накара да се усмихна,явно и тя искаше да се сваляме.Продължих да танцувам дори и на новата песен,а би трябвало да седна и да си почина,но с Алис времето минаваше толкова бързо,а и не се чувствах уморен.
Тя попита дали съм направил някое момиче щастливо,което ме накара да се усмихна.
-Все още няма такива екстри,но съм сигурен,че скоро ще направя едно определено момиче щастливо. - засмях се,надявайки се тя да разбере,че говоря точно за нея. - Ами ти,имаш ли си принц на бял кон? - попитах любопитно и продължих да танцувам,като се приближих малко към нея.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 12:55 pm

Отговорът на Дийн накара искрата в очите на Алис да проблесне. Значи можеше да стане нещо между тях. Това накара Алис да пристъпи към действие.
- Не, нямам. Но знам, че скоро принцът ще бъде мой. - усмихна се закачливо момичето. Когато най-накрая свърши и втората песен, Алис хвана ръката на Дийн и го подкани да се върнат в сепарето. Когато седна веднага се обърна към Дийн:
- И кое е момичето, което си си харесал?
Алис знаеше отговора, но предпочиташе да го чуе от него. Доближи се още малко до момчето, така че лицата им бяха само на няколко сантиметра и вдигна очи към неговите. Все още се чудеше, как може да не е забелязала преди такова красиво момче като Дийн.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 1:44 pm

След края и на тази песен двамата се върнахме в сапарето,като тя се приближи малко към мен и ме попита кое е това,момиче което съм си набележил.
Аз се приближих малко към нея и се усмихнах.
-Хмм,да видим тя е красива,умна,секси... - започнах аз и леко се наведох към нея. - Сигурно я познаваш. - Устните ни бяха на сантиметри,а аз продължавах да се усмихвам. - В момента седи точно до мен,и възнамерявам да я целуна. - допълних и се наведох съвсем мъничко,за да я целуна.
Отлепих устните си от нейните,само за да видя каква е реакцията `и и още преди да каже каквото и да е.Аз я целунах още веднъж,този път по - страстно и продължително от първия път.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:01 pm

Алис отвърна на целувката и се отдръпна от Дийн чак когато усети, че има нужда да диша. Тя вдигна поглед към него и след секунди каза:
- Уоу... добре, определено не очаквах целувка. - засмя се русокоската. Знаеше, че попринцип не трябва да прибързва и още повече когато познава човека само от няколко часа, но явно сега трябваше да направи изключение.
- Знаеш ли Дийн, в училище ти се носи славата на голям сваляч.Говори се, че си бил с почти всички момичета в даскало. Вярно ли е? - попита русокоската, но този път със сериозно изражение на лице. Падаше си по него и ако това се окажеше вярно, не искаше да бъде поредната за 1 ден. През главата й преминаха какви ли не мисли, докато чакаше отговора на момчето. Може би просто се поддаваше на глупави слухове, защото той не изглеждаше такъв.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:05 pm

Погледнах я.Точно това не очаквах.Да ми зададе толкова глупав въпрос,но все пак какво можех да направя аз,да затворя устите на хората и да ги накарам да не говорят.Винаги някой ще каже нещо по мой адрес.
Погледнах към нея и се усмихнах.
-Бъди спокойна...не казвай на никого,но ти си 4 - тото момиче,което целувам,а съм на 18,не съм чак толкова голям сваляч,като се има впредвид,че има момчета на 16,които са минали цял клас с момичета...но ако си мислиш,че като съм целунал само 4 момичета съм сваляч,добре.
Върнете се в началото Go down
Алис Кейтлър
Upper East Sider
Upper East Sider
Алис Кейтлър


Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 04.06.2011

Character sheet
Име Име: Алис
Връзка Връзка: Необвързана
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:36 pm

Алис се усмихна.
- Разбира се, че не те прави сваляч. - каза тя и се доближи за още една целувка. Долепи устните си до неговите само за няколко секунди и след това отново го погледна.
- Не исках да те засегна с въпроса. - каза тя мило, защото бе забелязала, че май не му се понрави много това, което го пита. Облегна се на рамото му и след минута повдигна глава. Извика сервитьорката с жест на ръката и се обърна към Дийн:
- Ако искаш може да излезем някъде. Не знам защо, но шума започна да ми пречи да си говорим. - засмя се русокоската и се присегна към чантата си, за да види къде са й парите, а през това време чакаше, за да чуе дали момчето е съгласно.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:14 pm

Тя придоби по - миловиден вид,което ме накара да се зарадвам ужасно много.Тя извика сервитьорката и предложи да отидем някъде.А същевременно започна да търси в чантата си за пари.Бързо извадих няколко банкноти,които покриваха сметката и се обърнах към нея.
-Забрави ли,че аз черпя,защото ти счупих токчето? - засмях се аз и се наведох към нея да я целуна.
Двамата излязохме от заведението,а тя все още ме гледаше в очакване да кажа къде да отидем.
-Ти водиш,твой съм. - засмях се и я хванах за ръката.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Dark night" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dark night"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Стрийптиз Клуб "Passion"
» Стрийптиз клуб "Desert rose"
» Club "Night Sky"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: