Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Клуб "Dark night" - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Клуб "Dark night" - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Клуб "Dark night" - Page 3 I_vote_lcapКлуб "Dark night" - Page 3 I_voting_barКлуб "Dark night" - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Клуб "Dark night"

Go down 
+12
Мерилин Дарлинг
Лариса Дарсън
Jessica Hamby
Алекса дер Фридрих
Джейсън Сторм
Нина Кейн
Вероника Мейсън
Vanessa
Нейт Арчибалд
Alyssa Pettyfer
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:39 pm

Много злоба,много нещо има по този свят.Защо всеки иска да набие другия и така изразява надмощието си?Боя нямаше да го видят всички аз лично бях повече за публичното унижение...това определено щеше да се запомни за доста дълго.Въпреки "задълбочените" ми размисли ги оставих да правят каквото си искат...ще е забавно,ако се сбият.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Vanessa
Upper East Sider
Upper East Sider
Vanessa


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Vanessa Abrams
Връзка Връзка: -
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:44 pm

Дори и в клубът не можех да бъда спокойна..Излязох с цел да се разсея, но очевидно нямаше да стане.
- Слушай мен не ме интересува, че си имаш име.. Теб не би трябвало да те интересува дали се движа с Брук.. Най-важното за теб би трябвало да е, че мога още тук и сега да те пребия.. - каза гордо непознатата.
- И мен не ме интересува дали искаш да ме пребиеш!Това между мен и Брук си е наша работа!И между другото не се замесвай с мен..не знаеш коя съм..
Обърнах се и взех чашата си с питието..забелязах още едно момиче, което се бе настанило до нас, дали и тя беше мажоретка..В този момент ми хрумна гениална идея, която трябваше да бъде споделена с Хейли.Изпих мартинито си и станах от стола с другото питие, когато...
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:10 pm

Погледнах я как тръгва на някъде.. Усмихнах се дяволито и положих крак пред нейния.. Тя явно не разбра защото се хвърли на земята.. Някакво момиче и помогна да стане и бързо я изведе от клуба.. Засмях се сухо и седнах на бара до непознатата с уискито.. Дръпнах от цигарата си обръщайки се към нея..
- Здрасти.. Аз съм Вероника.. - заявих и подадох ръката си..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:15 pm

Мм това ми хареса.Момичето което се настани до мен и в последствие и ми се представи започваше все повече да ми допада.
-Аз съм Нина.
Хванах ръката й.
-Поздравления.Добре я изигра.
Подсмихнах се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:23 pm

Усмихнах се дяволито.. Естествено,че щях да я изиграя.. Та това бе зубър..
- Ами да.. На мен също.. Надявах се да вдигне скандал, но това е положението.. - намигнах й изпивайки остатъка от водката си на екс..
- На колко си Нина ?? - попитах колкото да завържа разговор.. Не ми се стоеше сама..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:29 pm

-18 предполагам и ти?
Повдигнах вежди и отпих от уискито ми.
-А и не се надявай да вдигне скандал.Зубърите са стеснителни и винаги се чудят какво да кажат.Никога няма да се престрашат да погледнат хората в очите.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:34 pm

- Да и аз съм на 18.. - отговорих простичко и се вслушах в думите й.. Не бях толкова сигурна.. Нашите зубърки бяха по-различни..
- Ами тя се е сбила с най-добрата ми приятелка.. Май не е толкова притеснителна.. Тук обаче не е подходящото място да й го върна.. Има много свидетели.. - подсмихнах се и отново дръпнах от цигарата си..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:37 pm

-Напротив.Тук е идеалното място.Ако толкова много искаш да я изложиш...просто го направи на публично място или където има достатъчно хора.Тук е претъпкано...
Изпих чашата ми на екс и си поръчах още една.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:45 pm

- Не.. аз не искам да я унижавам.. Искам да я пребия.. - подсмихнах се.. Погледнах я и забелязах, че тя си поръчва пиене и реших да направя същото.. Погледнах бармана изпитателно и той веднага разбра какво искам.. Поднесе ми питието и аз побързах да отпия.
- Учиш ли ??
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:02 pm

-Мхм...
Кимнах.
-Макар,че искам повече от всичко да завърша.
Засмях се.
-Защото щом завърша се махам от този град и сигурно ще отида да живея в Ел Ей.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:06 pm

Погледнах я.. Не ми бе ясно защо не заминеше още сега.. Аз бих го направила, но не виждах никакъв смисъл.. живота ми ще си е скапан на всякъде..
- Не виждам защо не се махнеш още сега.. Там е същото.. Сигурна съм, че и в Ел Ей има училище.. - подсмихнах се и отпих от водката си.. Беше общителна макар и с шантави мечти.. Наистина не я разбирах..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:11 pm

-Тъкмо свикнах с тази обстановка.Няма смисъл.Когато завърша се махам от тук,ще отида в Ел Ей и ще започна живота си на чисто.
Изпих и тази чаша,но реших да се забавя с поръчването на друга.Не ми беше приоритет точно сега да се напивам до безпаметност.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:17 pm

- Няма да ти е лесно.. Никога не можеш да започнеш живота си на чисто.. Миналото те преследва винаги.. - намигнах й и дръпнах последната си дръпка от цигарата гасеейки я в пепелника.. Отпих от водката малка глътка.. Днес не трябваше да се напивам.. не и след вечерта с Нейтън..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:21 pm

-Така е но аз ще направя поне малък опит да залича всичко.Но стига с тия драми приличаме на някой бабички!!
Засмях се.
-Прави ми се нещо щуро...като за последно.Идей?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:24 pm

Засмях се с нея .. Това момиче ми допадаше.. Определено беше забавна..
- Ами не .. аз лично съм скучен човек.. Ако ти се прави тройка с мен и бармана.. - подсмихнах се .. Момчето зад бара се обърна и ни огледа, но аз все пак не мисля, че ме бе чул.. Говорех твърде тихо за неговите уши.. Доизпих питието си на екс и поръчах ново..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:30 pm

-Хаха точно с него ли?
Обърнах погледа си към бармана и го огледах снизходително.
-Мнее...не ми допада.Не е мой тип.
Засмях се,но изведнъж промених мнението си и поръчах още една чаша уиски.
-Като за начало...може да се напия.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:37 pm

- Не мисля, че това е щуро.. По-скоро много много глупаво.. Защо не дойдеш у нас.. Там ще ми е по-добре.. - засмях се звънко и отпих от питието си отново и отново докато не свърши за пореден път.. Наистина щеше да ми е по-добре да идем вкъщи.. Нямаше да спя сама.. Не че щях да правя нещо с нея .. Пък и нямаше да оставя Марлоу сам.. Вече ми ставаше жал за него. Съвсем го забравях..
Върнете се в началото Go down
Нина Кейн
Upper East Sider
Upper East Sider
Нина Кейн


Брой мнения : 38
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Upper East Sider

Character sheet
Име Име: Нина Кейн
Връзка Връзка: Свободна
Години Години: 18

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 9:38 pm

-У вас?
Повдигнах вежди.
-Може.
Изпих поредната чаша и станах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 5:13 pm

Развратника реши да се разходи някъде. Може би да отиде да изпие нещо. И тъй като тъкмо свърши някаква работа в East Side реши да отиде в някой бар там. Не възнемеряваше да ходи чак до West Side за едно питие, като пред него имаше милион барове.
Джейсън влезе в един на име "Dark NIght" и се усмихна при вида на бара и на мацките в него. Ако трябваше да се знае нещо за Джей това беше, че имаше слабост към жените, но какво пък говоря...все пак той си беше тоталният развратник. С това се славеше навсякъде и може би не бяха останали момичета в Манхатън с които да не се е въргалял, но пък не това беше важното.
- Едно уиски! - каза той на барманката и й намигна. След като тя му донесе уискито той отпи от него и се обърна така, че да има гледка към входа.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 5:41 pm

И понеже ме оставиха в другия клуб реших да сменя малко обстановката можеше пък и да се повеселя тази вечер и да не е поредното губене на време.Оправих си косата и грима в колата и влязох в клуба.Тук обаче не беше толкова претъпкано.Още по-добре нямаше да се блъскам за да си намеря място.Огледах клуба и видях познато лице.Не бях сигурен дали е той, но смятах да се уверя.Приближих се.
-И това ако не е Джейсън Сторм... - казах аз и се усмихнах преди години се бяхме запознали в един бар.Да се надявам,че не беше вече наркодилър,но какво пък...Той явно не ме позна затова реших да се представя все пак не исках да изглеждам странно като си имах някаква представа за характера му..
-Аз съм Алекса...Алекса дер Фридрих. - усмихнах се и зачаках да видя реакцията му той обаче явно все още не можеше да ме рапознае...

Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 6:29 pm

Едно момиче се приближи към развратника, първоначално той не си спомни коя е, но накрая спомените му се върнаха.
- А - Алекса? Не можех да те позная. Много си...променена! - много ясно, че ще е променена все пак от срещата им бяха минали...години. Е може би една или пък две. Джейсън не беше много сигурен в това, но пък все тая. - Е как си красавице? - попита я той като пусна в действие чара си и една флиртаджийска усмивка. Той си спомни, че преди имаше увлечени по това момиче, беше кратко но...и причината му се изясни. Все пак тя беше невъзможно красива. Но за него почти всички жени бяха ... красиви.
Гадното е че не помнеше дали беше успял да вкара това маце в леглото, но и да не е днес има шанс да го направи. Все пак това беше Джейсън, а на него трудно можеше да му се устои.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 6:39 pm

Хм..Беше си все същия.Отново сваляше всяка,която му падне добре,че тогава не можа да ме вкара в леглото си за да не съм поредната в списъка му.Е тази вечер явно нямаше да е губене на време, защото неговата компания ми беше приятна явно вечерта щеше да е забавна.Попита ме как съм.Как можех да съм след като ме бяха оставили преди малко в бара сама , но не смятах да се оплаквам и да изглеждам като поредната,която се опитва да привлече вниманието с проблемите си.
-Добре съм поне засега.Ами ти как си? Виждам,че си си все същия. - засмях се и реших да си поръчам някакво питие явно щях да се напия тази вечер,но това не ми пречеше все пак се познавахме с Джейсън.Поръчах си някакъв алкохолен коктейл всъщност даже не знаех какъв е,но разбрах,че бил доста силничък.
Отпих една глъдка и алкохола направо ме разтресе.Наистина беше силен явно трябваше да послушам барманката и да не си го поръчвам..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 6:48 pm

Една самодоволна усмивка се изписа на лицето на Джей когато чу че си е все същият е много ясно, че това ще го зарадва, че никога не е целял и най - важното не е искал да се променя.
- И аз съм добре! - каза той и поредната усмивка плъзна по лицето му. Той погали Алекс по бузата с опакото на ръката си и й каза:
- Хъм като се замисля...не чак толкова променена, но пък ми харесваш Алекса! - каза и я целуна леко. Кратка, но в същото време и страстна. Такава бе целувката на Джейсън, просто обичаше да държи момичетата под напрежение, да е непредсказуем и да ...вдигне летвата на високо.
Преди беше пленен от чара на Алекса, сега целта му беше предимно да я вкара в леглото и да я изчука. Е поне знаеше какво иска...това пак беше добре.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 6:55 pm

Мм..Да все същия, а тази целувка ами и тя си беше същата като преди...Наистина знаех какво иска той, но тази вечер щях да направя всичко за да се забавявам дори и в плановете ми да беше включен и Джейсън.Отново отпих от коктейла и забелязаг,че бяха пуснали едно от любимите ми песни.Танцуваше ми се ,а единствения в момента на разположение беше Джей...
-Хайде да танцуваме, знам какво искаш,но за да го получиш първо ще трябва да ми угодиш. - казах аз и се усмихнах чаровно.Отпих отново от коктейла.Надявах се,че знае,че няма да му дам това, което иска без да ми даде и той нещо.


Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 06, 2011 12:12 am

Е ако толкова исках нещо да се случи тази вечер трябваше да спазвам капризите на Алекса. Мдам...не се беше променила кой знае колко, или поне само външният й вид беше ...различен. Беше по - красива, но имаше ли въобще значение.
Чудех се какво ли ще й роди мозъкът след танците...може би...уф дори не исках да си помислям.
- Е красавице...танцувахме! Доволна ли си? - попитах макрая като обвих ръце около талията й. След това на лицето й се появи онази позната физиономия казваща "Още не съм приключила с теб". Въздъхнах молейки се да не е толкова болезнено като...танците. Не ме биваше в тях, но поне си признавах и това беше напредък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клуб "Dark night" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клуб "Dark night"   Клуб "Dark night" - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Клуб "Dark night"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стрийптиз Клуб "Passion"
» Стрийптиз клуб "Desert rose"
» Club "Night Sky"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: