Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 9 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+3
Nathan Scott
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 10:11 pm

Оставаха само няколко часа до сватбата и вече нямах търпение, а най - гадното беше, че тази нощ щях да прекарам разделена от Нейт, такива бяха правилата на Брук. Момчетата щяха да се съберат в моята къща, а ние щяхме да останем в тази на Брук. Щяхме да си направим женско парти, но преди това трябваше да пробвам отново роклята. Заедно с Нейт и Джейми пристигнахме в къщата на Брук, момчетата отидоха да ритат, а аз се качих към стаята ѝ
- Хей Брук - поздравих весело
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 11:47 pm

След около час обикаляне в стаята и звънене по телефона, както и драскане по дъската тя най - накрая се появи.
- Къде беше, трябваше да си тук преди час. График имам да спазвам! - скастрих я веднага щом очите ми я мернаха. Хванах я за ръката и я завлякох в една от гостните, където беше роклята й, върху един манекен.
- Е, какво ще кажеш? Всъщност направо я пробвай! - казах развълнувано.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:20 am

- Хей по - полека, дойдох при първа възможност - казах вдигайки ръце, а тя побърза да ме замъкне за да пробвам роклята.
- Господи Брук невероятна е - казах слагайки ръце пред устатата си и я прегърнах силно. След което се заех с пробването на роклята, беше невероятна и ми стоеше страхотно.
- Ти си невероятна истинско чудо! - казах завъртайки се около себе си
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:25 pm

Тя много се хареса, което ме зарадва още повече.
- Великолепна си! - похвалих я, когато тя я облече и я прегърнах леко, за да не смачкам роклята.
- Добре, сега я сваляй! - изкомандорих я и слязох на долният етаж при момчета. Те ритаха, докато по едно време топката не дойде при мен. Взех я и я оставих настрани.
- Момчета...обичам ви, но е време да се разкарвате.- засмях се.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:19 pm

Брук нареди да сваля роклята и аз се подчиних доброволно. Съблякох я облякох своите дрехи и слязох на долния етаж, точно когато тя заявяваше, че е време момчетата да си тръгват
- Ще се видим утре - казах усмихвайки се и прегърнах Джейми
- И да го слушате - казах поглеждайки братята, прегърнах Люк и след това Нейт
- Обичам те - казах усмихвайки му се и го целинах
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 7:44 pm

Отидохме и подадохме документите....
Шест дни по- късно отново пристъпихме прага на къщата на Брук. Хейли тръгна нагоре, а аз отидох в двора при Люк и Джейми и започнахме да играем. Половин час по - късно Брук слезе и буквално ни изгони от тях. Взехме си довиждане с момичетата и отидохме в апартмента на Люк, където щеше да бъде "ергенското парти".
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 8:34 pm

Момчетата си тръгнаха и аз седнах в един от фотьойлите в градината
- Е Брук, ваше дяволско величие какво сте избрали за тази вечер? - попитах подозрително поглеждайки я. Пи и Джени още ги нямаше, а да си призная нямах кой знае колко много други приятелки тук, но пък и да остана в къщата с някой невероятен филм и огромна купа пуканки и сладолед също ми звучеше като божествен план
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:24 pm

След като момчетата се ометоха най- накрая останахме сами.
- Ммм много много изненади! Но за начало ще започнем с филм. - съобщих и тръгнахме навътре. След малко Пейтън дойде, но без Джени. Предположих, че я е оставила на детегледачка. Супер. Дойдоха още няколко стари приятелки от гимназията и се наредихме да гледаме комедията. Към десет обаче някой почука на вратата. Подсмихнах се дяволито и сръчках Хейли да отиде да отвори, а ние се наредихме зад нея.
- Госпожица Джеймс? - попита секси шофьорът, който беше пред нея.
- Да..- каза предпазливо тя, а аз се засмях.
- Последвайте ме моля, лимузината ви очаква.- съобщи той със секси усмивка. Тя се обърна към мен, а ние всички я подтикнахме да тръгва и ние я последвахме. Всичките 6 момичета влязохме в лимузината, където ни очакваха двама хубавци само по дънки и папионки, които държаха по две бутилки шампанско, а музиката кънтеше навсякъде. Те седнаха от двете страни на Хейли и ни раздадоха чаши шампанско.
- Е..за Хейли и последната й вечер като госпожица. - вдигнах тоста и чукнахме чашите си със смях, а лимузината тръгна из улиците на Манхатън.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:33 pm

Филм, това е добре, но по някое време някой позвъни и Брук ме накара да отворя, някакъв мъж облечен в униформа на шофьор заяви, че лимузината ни чакала, погледнах към Брук, а тя просто се усмихна и ме избута навън. Всички се качихме в колата, а там ни чакаха две полуголи момчета
- БРУК! - изскимтях възмутена, а тя само се подсмихваше, вдигна тост и аз отпих от шампанското, стараейки се да се забавлявам, но без да си докарам неприятности, не само с Нейт, но и със самата себе си.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:55 pm

- О, я стига Хейли. Няма да изневеряваш на бъдещия си съпруг, нали затова сме тук - да те пазим. Просто няма лошо за последно да си изплакнеш очите... - убедих я, оглеждайки единият стриптизьор. Ммм определено се грижеше добре за тялото си. Намигнах му и отпих от шампанското си.
- Разпусни, поне за тази вечер. - допълних и пуснаха една супер готина песен, на която почнахме да припяваме с Пейтън и да се смеем.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 9:59 pm

- Не зная защо, но нещо ми подсказва, че ти си тази която трябва да пазим от съгрешения - казах поклащайки глава и отпих от шампанското си, но повече не казах нищо, беше ми ясно, че ще стане каквото Брук каже, колкото и да не ми се нрави. Но за всичко си има време и щях да ѝ го върна, по един или друг начин.
- Къде отиваме сега? - попитах любопитно поглеждайки подозрително
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:50 pm

- Слушай госпожичке. Ако ти си мислиш, че съм безрасъдна добре. Аз обаче си имам график и не излизам от рамките му! - казах и й се изплезих.
- О, хайде стига, направихме всичко за теб, моля те, дай малко ентусиазъм...нали целта е на теб да ти е забавно. - оплаках се и се намусих...
- Сега отиваме...където ми отвее вятъра. Някакви предпочитания?- попитах любопитно и отпих от шампанското си отново. Забавлявахме се известно време, докато не отворихме шибидаха на лимозината и не излязохме двете с Хейлс и единият стриптизьор от там с надеждата, че ще има повече място за танцуване..
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 11:02 pm

- Където поискам? - попитах обнадеждена, а тя кимна
- Заведи ме при Нейт - казах с още по - голяма надежда, тази работа с спането отделно и не виждане до сватбата никак не ми харесваше. Та тези неща не бяха ли само за онези старомодни двойки които се пазят за след сватбата.... Не че се оплаквам партито си го биваше, но определено в главата ми се въртяха друг тип празнуване, а то не включваше никого другиго освен Нейт. Както и да е явно нямаше да се получи, така че се оставих на Брук да прави каквото иска и да ни води където иска. По някое време май шампанското започна да ме замайва, защото след малко се усетих, че съм наполовина излязла от колата и танцувам заедно с Брук и един стриптизьор в малкия отвор на шибидаха на лимузината
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 11:06 pm

- Навсякъде - отвърнах с усмивка, но тя ми сервира, че иска Нейт.
- Ох, Хейли...как да ти обясня, че не може там. В момента момчетата празнуват, остави ги да се нарадват на вечерта, дай му малко пространство. Знам, че не сте се виждали от години, но имате цял живот пред себе си, особено когато ще се жените. Все ще издържиш една нощ без него. - отвърнах и извъртях поглед.
- Ами като тръгне на командировки, турнета, състезания и мачове и го няма със седмици или дори месеци? - свих рамене и доизпих шампанското си.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 11:16 pm

- Именно затова, защото след сватбата заминава на лагер и няма да го има един бог знае колко - промърморих недоволно
- Ще те видим теб на мое място, Люк и неговите медицински конференции. Отседнал в хотел на километри оттук заобиколен от красиви докторки и медицински сестри, а ти ще си тук и ще трябва да спиш сама в леглото което делите - казах хипотетично, което не беше много хипотетично, тъй като те определено деляха едно легло, а Люк наистина имаше подобни конференции. Но след това замълчах, допих си шампанското и се настроих за купон опитвайки се да не мисля за Нейт и да се забавлявам
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:09 am

- И аз след сватбата заминавам за Италия, но какво да направя. И много благодаря за разяснението. Твоя мъж поне ще е заобиколен от други мъже само. - казах недоволно и доизпих питието си. Останалата част от вечерта мина що - годе забавно, макар думите на Хейли да ехтяха в главата ми. Как щях да преживея всичко това? Аз се съмнявах сега докато аз съм в Италия какви ще ги върши тук в Ню Йорк, камо ли ако отиде на другия край на страната със всички тези въртиопашки... Бог да ми е на помощ, и на него, ако дори веднъж кривне от пътя и науча.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:21 am

- Забравяш мажоретките, но аз вярвам на Нейт просто разстоянието е това което мразя най - много - казах свивайки рамене. Нощта наистина беше забавна поне това което беше останало от нея. Накрая се върнахме в къщата на Брук изтощени
- Благодаря ти Брук, беше наистина страхотно - казах прегръщайки я силно и се настаних на дивана в дневната
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 11:55 am

В края на вечерта върнах булката полупияна в къщата си.
- За нищо. Нали за това са приятелките. - отвърнах, прегръщайки я и се качих в първата спалня, пък било то и някоя гостна и заспах там.
На сутринта станах, изкъпах се и слязох долу. Направих кафе и седнах на земята до Хейли.
- Събуждай се, красавице. Нейт те чака пред олтара, а ти закъсняваш. - пошегувах се и тя скочи.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 12:07 pm

На сутринта Брук ме събуди заявявайки, че закъснявам и аз веднага подскочих погледнах часа
- Ти си наистина ужасна! - казах сядайки отново на дивана и изстенах прокарвайки ръце през лицето си. Качих се горе взех си душ и намъкнах един халат върнах се долу и си сипах чаша кафе
- Всичко ли е готово? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Къщата на Изабела
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: