Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 5 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+3
Nathan Scott
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:50 pm

- Заслужава си го и той не е по - голям светец от нея, но определено трябва да се научи да я държи по - изкъсо - казах разсмивайки се. Нейт се превъртя и легна до мен, но на мен не ми се искаше да свърва още, така че отново се завъртях над него и го целунах
- Мисля, че ще трябва да сложим заключалки на всички врати в къщи - казах разсмивайки се
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 8:55 pm

- Да, много благодаря за подкрепата - казах саркастично и след малко Брук слезе с дяволита усмивка
- Какво направи? - попитах предпазливо затваряйки капака на барбекюто и се приближих към нея
- Хайде признай си, какво зло стори този път - този път лека усмивка се спусна по устните ми.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:03 pm

Слязох надолу с дяволита физиономия, а Люк ме гледаше леко уплашено. Усмихнах се ангелски, когато ме попита какво съм направила и хванах ръце зад гърба си.
- Ами...скочих на леглото до тях и им казах, че ако не се изнесат до 10 минути ще ида отново на проверка...иначе казано подписах си смъртната присъда...Беше ми приятно да се запознаем, но ми е време да пътувам за ада и мисля, че Хейли ще е първа в списъка със желаещите да ми даде начална скорост. - обясних и се засмях свивайки рамене. Какво да направя пък... Време им е да слизат.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:07 pm

- Повярвай...познавам я доста добре, още преди теб...няма нещо или някой на света, който може да я спре, реши ли да прави нещо. - казах на Хейлс и тя се завъртя отново над мен. Целунах я за пореден път, разхождайки ръце по кръста й.
- Определено...и трябва да сложим на спалнята табела "забранено за Брук". - разсмях се, заедно с нея. - Но май е по- добре да ставаме, преди да е дошла отново... Колкото е дребна, толкова и е вредна. - оплаках се и отново целунах Хейлс.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:29 pm

- Едва ли ще я спре - засмях се отново, той предложи, да слизаме тъй като госпожицата може би щеше да се върне всеки момент
- Мм ами ако не искам? - попитах невинно затягайки хватката си около него
- Какво ще кажеш когато се оженим да се преместим, няма да даваме ключ на Брук и ще заключваме вратата, така ще можем да оставаме насаме - казах разсмивайки се и го целунах преплетох пръсти с неговите отново отпускайки глава на гърдите му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 9:55 pm

- Мм добра идея, но може би трябва да са железни врати...С голям катинар...за по- сигурно. - предложих и се засмяхме. Отвърнах на целувката и полежахме още известно време, но накрая решихме да ставаме.
- Хайде. Обещавам, че довечера ще заключим. Вече си набелязахме легло... Като легнат децата ще го пробваме по наше предназначение. - усмихнах се дяволито и се изправих. Тя протегна ръце, а аз я дръпнах и тя се изправи. Качих я на конче на гърба си и така слязохме надолу, смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 10:05 pm

- Обичам Брук, но те искам само и единствено за себе си - казах и отново го целунах. След което той ме качи на конче и слязохме надолу, а аз оставих няколко целувки по шията му захапвайки леко ухото му. Излязохме на двора, а Люк се беше заел със скарата децата и Браян тичаха след топката, така и никога не схванах логиката на футбола. Нейт ме пусна, а аз отидох до Брук и я ударих по рамото, не особено силно, но въпреки това си беше силничко като за момиче.
- Следващия път ще е прекрасната ти главица - предупредих сериозно и я бутнах леко.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 10:20 pm

Люк се върна при грила, а след няколко минути дойдоха Хейли и Нейтън. Той се присъедини към децата във футбола, а тя дойде при мен и ме фрасна по рамото.
- Ауч! - оплаках се и я погледнах. - Съдистка!
- Съжалявам - свих рамене - Заслужавам линчуване. - допълних, повдигайки вежди, намигайки й и влязох, за да донеса вино и бира. Взех ги от хладилника и ги наредих на масата при останалите работи.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 10:35 pm

След малко брат ми и Хейлс дойдоха, Хейлс се приближи към Брук
- Започва се - казах почесвайки се. Хейлс удари Брук, след което се заговориха за малко и Брук влезе в къщата, а Хейлс се приближи към мен
- Хей, хей не ме удряй нямам нищо общо - казах невинно вдигайки ръце, но въпреки това си отнесох юмрука в рамото
- Малка вещица - промърморих което ми донесе само още един удар. Брук се върна с пиенето поставайки го на масата, скарата също беше готова и всички седнахме на масата.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 10:41 pm

След като с Брук се разбрахме тръгнах към Люк, а той започна да се измъква още преди да съм направила нещо което само му донесе юмрук в рамото, след което отнесе повторен заради начина по който ме нарече. След малко всичко беше готово пратихме децата да си измият ръцете и всички се настанихме на масата. Сипах сок на Джейми и Джени, подадох бира на Нейт, който седеше до мен, а той ми наля вино. След което вдигнахме наздравица и започнахме със сервирането на храната.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 11:09 pm

Всички се събрахме на масата, сервирахме скарата и насядахме, започвайки да се храним, смеейки се.
- Е, кога ще бъде сватбата? - попитах любопитно, поглеждайки към двамата грешници.
- Не ми казвайте, че не сте си избрали дата още..- казах изненадано, когато те се спогледаха и свиха рамене.
- О, хайде де..трябва да знам колко време имаме.. - намръщих се и отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 11:46 pm

След като Хейлс се оправи със Брук и Люк всички насядахме по масата и започнахме да вечеряме. По някое време Брук зачена въпроса за сватбата и ни попита за дата. Погледнах Хейли и свих рамене и тя направи същото, а Брук се оплака, че искала да знае колко време има.
- Вярваме в теб. Сигурен съм, че можеш да я организираш и за два дни. - обърнах се към нея отново.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:35 am

Вечерта беше приятна, свежа и прохладна, вечерята беше страхотна, а компанията най - добрата. По едно време Брук попита за датата на сватбата, а ние с Нейт се спогледахме
- Ако питаш мен още утре бих отишла в гражданското и бих казала своето "Да" - казах гледайки Нейт
- Колкото по - скоро толкова по - добре за мен - допълних, надигнах се леко и го целунах
- Какво ще кажеш за девети? - прошепнах на ухото на Нейт, той кимна, а аз се обърнах към Брук
- Имаш точно една седмица - уведомих Брук с невинна усмивка
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 7:45 am

Вечерята беше спокойна и много приятна, но усещах, че Брук няма търпение и накрая зададе въпроса който я измъчваше, но отговора на Нейт и Хейлс не ѝ хареса никак. След малко Хейлс ѝ даде по - точен отговор който накара очите ми да се разширят
- Ама вие наистина много бързате - казах разсмивайки се. Една седмица, как по - дяволите се организира сватба за една седмица? Това щеше да е най - тежката седмица от доста време насам...
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:07 am

Когато ми казаха датата ми приседна и се закашлях. Сдържах се да не изплюя виното и ги погледнах шокирано.
- You gotta be kidding me!!! - казах изненадано.
- Моля те...кажи, че се шегуваш...- помолих я, но тя кимна отрицателно с невинна усмивка.
- Хейли...защо ме мразиш толкова? - измънках и станах от масата. Отидох до къщата и взех един тефтер, заедно със химикал и пак се върнах на масата, започвайки да пиша нещата, които трябваше да свърша. Покани, цветя, украса, храна, роклята й, букета й, прическа, грим, олтар, място...О, усещах как нямаше да спя тази седмица.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:12 am

Хейлс каза, че още утре би казала "да" и аз се усмихнах. Наведох се към нея и я целунах за кратко. Тя попита какво е мнението ми аз 9ти и аз се съгласих. Когато обаче го казахме на Брук тя никак не беше доволна.
- Спокойно де, ще ти помагаме...- предложих, но тя ме погледна строго.
- В никакъв случай. Единственото, което тя ще прави е да ми каже мнението си за цветята и храната. И да пробва роклята си. Всичко друго ще бъде изненада... - обясни, докато пишеше нещо в тефтера си.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:22 am

- Не Брук не те мразя, просто няма търпение - казах отново с невинна усмивка
- Не е нужно да е голяма сватба с много приготовления и тем подобни. Ще съм щастлива и на малка семпла сватба само с най - близките - казах отпускайки глава на рамото на Нейт.
- Щом не ми позволяваш Люк и Джейми ще ти помагат, няма да те оставим сама - казах, а те двамата кимнаха, особено малкия. Той беше по - нетърпелив и от нас, което до някъде беше разбираемо, мечтаеше за това от много, много време.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:26 am

- Обещавам, ще правя каквото наредиш - казах сериозно прегръщайки я леко.
- Колкото до вас двамата, вие сте напълно луди! - казах поклащайки глава и отпих от бирата си.
- Не искате ли да се ожените вчера? - попитах извъртайки очи и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:34 am

Всички седнахме на масата и Брук попита за датата на сватбата, а мама каза след седмица. Заподскачах на мястото си от радост, макар на Брук да не ѝ хареса много, въпреки, че не разбирах защо. Брук забрани на мама да ѝ помага, а мама каза, че ние с чичо ще ѝ помагаме
- Да, да, да ще направя всичко което кажеш - казах сериозно и отпих от сока си, доволен.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 9:39 am

Скоро всичко беше на масата и седнахме, започвайки да се храним. Брук се зае със списъка за нужните неща за сватбата, забранявайки на Хейлс да се меси.
- Поздравления отново - казах усмивхайки ѝ се докато режех паржолата на Джени.
- Брук може да разчиташ на мен, ще се опитам да се измъкна от управлението. - допълних кимайки
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 12:38 pm

Люк, Брайън и Джейми обещаха да ми помагат, а аз им се усмихнах.
- Вашата помощ определено няма да откажа. Тази на Пейтън също.. - казах и целунах Люк и Брайън по бузите, тъй като бяха от двете ми страни, след което продължих със списъка. След това докато си говорихме се замислих за дизайна на картичките...нарисувах няколко пробни, но се отказах и почнах роклята.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 1:58 pm

- Ето, намери си роби. Не се цупи. - засмях се, поглеждайки към Брук и след това отново към Хейли. След малко Джени каза на родителите си, че и се спи и Пейтън, придружена от Брайън се качиха нагоре, за да я занесат в някое легло.
- Кога ли ще се съберат? - попитах замислено, гледайки след тях. Джени ще бъде много по- радостна с двама родители, а и между тях си имаше химия...
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:07 pm

Поиграхме на футбол, ритайки топката и доста се забавлявахме, докато не сложиха масата. Насядахме и започнах да се боря със пържолата си, ръбайки я от няколко ъгъла, но нищо не се получи. Татко забеляза това и се засмя, след което ми я наряза, за което му бях благодарна. След като приключих с вечерята се прозях и се обърнах към мама, след което към Браян.
- Мамо, тате...спи ми се. - промърморих и ги погледнах отново, търкайки очички.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:35 pm

Вечерта се очертаваше прекрасна, по някое време малката се оплака, че ѝ се спи и ние с Пи я качихме в стаята ѝ, сложихме я в леглото разказах ѝ история и след това тя заспа,а ние останахме още малко с нея.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:41 pm

- До колкото познавам Пи няма да е скоро - казах разсмивайки се, след като те се качиха нагоре.
- Джейми ако искаш може да отидеш да играеш на компютъра - казах усмихвайки му се, туй като едва ли му беше много приятно да седи тук и да обсъжда подробностите по сватбата. Той се зарадва, доизпи си сока и влезе вътре
- Е Брук с какво мога да ти помогна аз? - попитах придърпвайки крака към гърдите си и отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изабела
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: