Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 7 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+3
Nathan Scott
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:02 pm

Всели миг с нея ми изглеждаше толкова нереален, толкова кратък, след всяка целувка я желаех все повече, все по - силно и не можех да се сдържа, да не забързам темпото. Плъзнах ръка по тялото и бедрото ѝ качвайки крака ѝ на кръста си, спуснах устни по шията ѝ прокарвайки език. Усмихнах се леко и захапах мекото на ухото ѝ, а другата ми ръка се спусна по лицето ѝ и заплетох пръсти в косата ѝ.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:08 pm

Продължих да се радвам на всяка частица от нея.. Устните ми се спуснаха по шията й, по ключицата й, по деколтето и гърдите й, спускайки език и закачайки се с тях, след което продължих надолу. Устните ми рисуваха по кожата й, а тя настръхваше при всеки допир, карайки ме да се подсмихна. Едната ми ръка бе под кръста й, притискайки я към себе си, а другата я галеше нежно по рамената, гърдите, минаваше през плоският й корем, стигаше до най- горещата й точка, но там почти не се спрях и слязох надолу от вътрешната част на бедрото й, а устните ми я следваха.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:16 pm

Допира му ме подлудяваше и караше да настръхвам, всеки миг, всяко изживяване ме побъркваше, всяко нещо между нас ставаше все по силно и завладяващо. Сякаш времето правеше любовта ни по - силна и това ми харесваше. Отпуснах се назад протягайки ръце над главата си, докато неговите ръце и устни се разхождаха по тялото ми пораждащи силни вълни на възбуда. Но колкото и да харесвах движенията му исках устните му, исках ги толкова много, плъзнах ръка по гърба му и го придърпах нагоре, впивайки жадно устни в неговите.
- Обичам те - промърморих усмихвайки се срещу устните му и отново го целунах
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:34 pm

Няколко въздишки се откъснаха от устните ми, в следствие от побъркващите му действия. Увих крака около кръста му, отказвайки му всякакъв достъп за бягство и пламенно отвръщах на всяка целувка. Ръцете ми се плъзнаха по рамената му и едната се уви около врата му, заигравайки се с русата му коса, а другата се плъзна надолу по гърба му, след което отново нагоре и така разхождайки се свободно и леко забивах нокти, сякаш галех коте, подсмихвайки се леко. наслаждавах се на всяка секунда, защото в следващата седмица нямаше да има време за такива неща, докато не уредя всичко със сватбата на Хейлс. Но, кой ти мисли за това сега... Той беше моят принц на бял кон и го имах до себе си. Това бе важното.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 10:58 pm

Ръцете ѝ се разхождаха по тялото ми и това наистина ми харесваше. Не можех да откъсна устни от кожата ѝ. Продължих още малко с игрите и след това проникнах в нея изгарящ от желание да я усетя напълно. Първоначално се движехме бавно, но постепенно забързвахме темпото, след което отново забавяхме и пак забързвахме. Всяко движение беше възбуждащо и пленяващо и определено ме караше да искам още и още от нея
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:02 pm

Движенията ми бяха прекъснати от нежните й ръце. Качих се нагоре бързо и си откраднах една дълбока и страстна целувка. Колкото и да обичах прекрасното й тяло устните й бяха като наркотик за мен. Не можех да се откъсна от тях.
- И аз теб, Хейлс...Обичам те наистина много. - отвърнах тихо с широка усмивка. Отвърнах на поредната целувка и в следващият момент проникнах в нея.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:16 pm

Устните му открадваха всеки мой дъх, но въпреки това искаш отще от сладките му целувки. Той проникна в мен, а поредната целувка заглуши силния стон който се готвеше да се изплъзне от устните ми. Отпуснах глава назад, прехапах устни и плъзнах ръце по гърба му спускайки нокти, а устните му се спускаха по шията ми, надигнах се и се притиснах в него отново впивайки устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:16 pm

По- силен стон се откъсна от устните ми, когато го усетих в себе си, но той го заглуши с поредната целувка. Започнахме да се движим в синхрон, много бавно...Побъркващо бавно... После забързахме, което накара нова вълна от въздишки, смесени с името му да излизат през устата ми, но не оставях на мира устните му. Гръбнакът ми се извиваше, притискайки се към него, а темпото ни ставаше все по - възбуждащо...
След около час, или нещо такова, той се отпусна до мен, а аз се сгуших в прегръдките му.
- След сватбата на Хейли и Нейт заминавам за Италия... - съобщих, затваряйки очи. Не, че ми се спеше, просто се наслаждавах на момента, макар току що да го развалих и предполагам, че въпросът няма да остане просто така.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:27 pm

След известно време се отпуснахме на леглото, а тя се притисна в мен и изведнъж заяви, че след сватбата заминава
- Какво? - попитах изненадан изправяйки се на лакътя си поглеждайки я объркан
- Брук? - попитах отново изпълнен с объркване, току що се беше появила и всичко се случваше както го бях желал, а изведнъж тя казва, че заминава.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:36 pm

Той веднага изстреля въпроса си, а аз въздъхнах и отворих очи. Погледнах в неговите сини бездни и свих рамене.
- Имам да подписвам едни документи и да ги изчакам да се заверят, както и да взема останалата част от багажа си и да освободя квартирата си. Но не съм сигурна колко ще се забавя...Може да е седмица, но максимума е месец... Зависи колко бързо ще протече заверката на документите ми. - обясних и скрих глава във врата му, прегръщайки го. Не знам какво щях да правя без тях толкова време, но определено е по- добре, от четири години.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:39 pm

Нощта ставаше все по- страстна и изпълнена с чувства и емоции, които дори не разпознавах. Покривах всеки сантиметър от кожата й с целувки, като постоянно се връщах на устните й, а темпото ни променяше бързината си, докарвайки до полуда и двама ни. Плъзнах ръце по нейните и преплетох пръсти с нейните, захапвайки леко устната й и се подсмихнах, продължавайки да се наслаждавам на тялото й.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:42 pm

Тя обясни, за какво става въпрос и аз с радост установих, че не беше нещо окончателно
- Аз ще бъда тук .... твоето място е тук Брук - казах усмихвайки се повдигайки брадичката ѝ за да погледна в прекрасните ѝ зелени очи. Целунах я леко и отново се загледах в очите ѝ очаквайки отговор или реакцията ѝ.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:51 pm

Не можех да събера мислите си, нямах думи с които да опиша чувствата си, но това беше хубавото между Нейт и мен, не ни трябваха думи за да покажем колко много се обичаме. Знаехме го перфектно, знаехме всичко за другия и въпреки това винаги намирахме начин да се изненадаме, без значение дали ще бъде с дума, жест или действие и това правеше всичко още по - приказно, колкото и невъзможно да ми се струваше.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 11:58 pm

Усмихнах се на отговора му и се порадвах на сладката целувка.
- Тук при теб... - допълних с усмивка и сложих ръка на лицето му.
- Ще се върна, обещавам. - обещах и прехапах устна, спускайки пръсти по устните и брадичката му.
- Ще бъдеш послушен, докато ме няма, нали? - попитах и се засмях дяволито.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:09 am

- Точно тук - отвърнах притискайки я в прегръдките си близо до сърцето си.
- А, аз ще бъда тук и ще те чакам - казах напълно убеден в думите си
- Аз съм само твой, това е само твое и никога няма да се промени - казах слагайки ръката ѝ на сърцето си и през цялото време не откъсвах погледа си от прелестните ѝ очи.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:25 am

Меките й стонове продължаваха да огласят стаята, което ме възбуждаше още повече. Тя беше толкова омайваща и сладка и невероятна...Все още се чудя как така ми каза "Да" и се съгласи да го повтори пред всички само след седмица..С какво бях заслужил такова прелестно създание...Не знаех, но и не се оплаквах. Тя е моето съкровище, моето бъдеще, моята любов, моят живот... Всичко, което искам и не можех да се наситя на целувките й.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:25 am

Отново се облегнах на гърдите му, а той продължи да говори нежно, докато накрая каза, че сърцето му е само мое. Загледах се в очите му за няколко секунди и прехапах устна, борейки се с чувствата, които предизвикваха думите му.
- Обичам те... - отрони се от устните му без да се замислям. Това бе първата мисъл в главата ми, но поне бях честна. Плъзнах ръка отново нагоре към врата му и се заиграх с косата му там, без да откъсвам поглед от неговия...не можех, дори да искам. А и не исках.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:35 am

Не знаех каква реакция да очаквам от нея, никога не можех да предвидя реакциите ѝ особено когато споделях чувствата си, така, че думите ѝ определено ме изумиха. За първи път, каза тези две думички и не просто откакто се върна... Не това беше първият път в който Брук казваше, че ме обича от деня в който се запознахме до ден днешен. Стоях загледан в очите ѝ все още изумен и непроумяващ какво точно бях чул. Истината беше, че си мислех, че ми се е причуло и нямаше да се изненадам, но погледа в очите ѝ казваше нещо съвсем различно
- И аз те обичам Брук, не знаеш колко много те обичам - казах накрая и впих устни в нейните.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:39 am

Най - накрая когато нито един от двама ни нямаше вече сили се отпуснахме на леглото. Притиснахме се близо един до друг, покривайки се удобно с чаршафа, тъй като беше прекалено горещо за други завивки. Отпуснах глава на гърдите му заслушвайки се в ударите на сърцето му, без да помръдна, без да кажа нито дума, затворих очи и се насладих максимално на приказния момент, но определено не ми стигаше, защото често отговарях на устните му или аз самата нападах неговите
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:29 am

Няколко секунди той стоеше без да казва нищо. Добре де, ново е за мен и никога не го бях казвала на друг човек, освен на най- близките си приятелки и Джейми, но той наистина бе специален за мен и ... това е, което чувствах към него. Гледаше ме изненадано известно време, сякаш не можеше да повярва, но накрая ми отвърна със същото и устните му намериха моите. Усмихнах се широко и отвърнах на замайващо сладката целувка, удължавайки я. Хейли беше права.. Наистина си заслужаваше да се поддадеш на чувствата. Никога не съм била толкова щастлива, както сега...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 1:20 pm

Продължихме още известно време да си разменяме целувки и ласки, но накрая умората ни надви и двамата потънахме в блажен сън. Не исках да мисля за това, че скоро щеше да замине или, че не знаех кога ще се върне, не исках да мисля за нищо лошо, единственото важно беше, че тя е тук и още по - важното, че ме обича така както аз нея.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:39 pm

По някое време заспах, сгушена в него. Сънищата определено бяха много приятни, а моят блондин беше главен герой в тях, но за жалост гадната аларма ги прекъсна още в 8 сутринта. По - лошото? Трябваше да ставам бързо и да се захващам със сватбата. Надигнах се и се изправих в седнало положение, но не изтърпях на изкушението да си открадна последна целувка, преди да започне лудницата. Покатерих се върху него, все още увита с чаршафа и се наведох към него. Не беше честно да го събуждам, но той пак можеше да си спи, а кой знае дали после ще имам време да се отделя от слушалката или да се прибера в къщи...имах да обикалям цветарница, хотел, ресторант, магазин за украса и какво ли още не. Ръцете ми се заплетоха в косата му, заигравайки се с нея, а устните ми докоснаха рамото му, врата му на няколко места, брадичката му и накрая стигнах до устните му, целувайки го няколко пъти за кратко.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:48 pm

След удивителните изживявания се излегнахме умрени върху завивките, но не спирахме със целувките.
- Е, значи след седмица ще съм женен мъж.. Кой би предположил? - подсмихнах се и я погледнах.
- Ще си запазиш ли името? - попитах любопитно и се надигнах на лакът, а другата ми ръка се спусна по кръста й, придърпвайки я плътно към мен.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:55 pm

Бързо заспах, а на сутринта устните ѝ ме събудиха, но нямах нищо против. Усмихнах се и отвърнах на целувките ѝ, удължавайки ги и прокарах ръце по талията ѝ придърпвайки я към себе си
- Здравей - казах усмихвайки се и погледнах към часовника на нощното шкафче, след което изстенах леко
- Време за действие? - попитах любопитно поглеждайки я. Сватбата беше след по - малко от седмица, а имаше един куп неща да се правят, а аз бях на смяна в болницата и нямаше да съм от особена полза, което беше още по - гадно
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:59 pm

Усмихнах се широко
- Женени ... - промърморих замечтана, наистина ми беше трудно да го повярвам
- Ами мисля, че да Хейли Джеймс Скот - казах замислено
- Да определено звучи страхотно - заявих усмихвайки му се и го целунах
- Нали знаеш, че има още време да се откажеш - казах със сериозен поглед и тон.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изабела
» Саманта Дейвис
» Къщата на Тони.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: