Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Сия Милано
Lucas Scott
Nathan Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 7:48 pm

Извадих бутилка вино и чаши, а момчетата си взеха по бира. За Джейми извадихме сок от вишна, така че и той беше с вино, но с детско. Момчетата направиха месото, докато ние привършвахме с гарнитурата и подреждането на масата. След като всичко беше готово седнахме на масата и се заехме с вечерята. Говорихме по всякакви теми, смяхме се, дори поспорихме малко, но иначе би било скучно. Наистина това беше перфектният ден... Не можех да кажа, че беше перфектната раздяла, защото такава нямаше...винаги щяха да ми липсват. След вечерята играхме и баскетбол - момчета срещу момичета. Двете с Хейли загубихме, но какво ти пука, нали беше забавно. Към полунощ реших, че колкото и да отлагам трябваше да си тръгна все някога. Очите ми се напълниха при тази мисъл отново, но прехапах устна и се усмихнах въпреки всичко.
- Май е време да тръгвам...- казах и въздъхнах тежко, изправяйки се и тръгнах към вратата да си взема якето, а те ме последваха.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 8:21 pm

След дългата и страхотна вечер, дойде време да се разделим с Брук. Тъгата отново ме налегна, прегърнах дълго Брук, след мен всички я прегърнаха взехме си довиждане и тя си тръгна. С Нейт сложихме малкия да спи, след което разтребихме всичко. Люк се качи в стаята си, а ние останахме да поговорим още малко. След това той си тръгна, а аз проверих малкия и влязох в стаята си, преоблякох се и си легнах.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 8:59 pm

Всичко започна преди четири години..... Завършването на гимназията, лятото, започването на колежа, толкова много неща се бяха променили и същевременно си бяха останали същите. Хейлс и аз продължавахме да живеем заедно, да бъдем най - добри приятели и да се подкрепяме, с тази разлика, че сега с нас живееше и Браян, гаджето на Хейлс. Аз завърших с отличие Рокфорския университет и сега работех в местната болница. Хейлс завърши "Сара Лорънс" с отличие и сега изнасяше концерти. Всички харесваха гласа ѝ, а тя обичаше това което прави което беше най - хубавото от всичко. Джейми навърши 11, беше щастлив ходеше на уроци, плуваше и се забавляваше. Всички се разбирахме добре, Браян беше свестен и всичко вървеше страхотно, по - добре отколкото си го бях представял.
Днес бях на смяна в болницата, така че станах рано, взех си душ, облякох униформата и слязох на долния етаж и направих голяма кана кафе. Налях си в чаша и включих телевизора, тогава чух стъпки идващи към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:22 pm

Четири години, а сякаш вчера бяхме тук в тази градина, смеейки се и празнувайки завършването си. А сега всичко беше толкова различно, не бях виждала Брук от четири години, Нейтън също, въпреки, че не сме спирали да поддържаме връзка нещата не бяха същите. Бях щастлива, бях щастлива заедно с Джейми, Люк и Браян, но Брук ми липсваше, времето в гимназията също. Тогава нещата бяха толкова прости, лесни, а сега всичко беше сериозно, въпрос на живот и смърт. Музиката беше моето спасение, обичах я и чувството което ме изпълваше когато пеех пред толкова много хора беше невероятно. Животът продължаваше с пълна пара, а ние просто трябваше да го следваме.
Понеделник, нова седмица, ново начало, нов ден, беше толкова приятно в леглото, в прегръдките на Рей, изобщо не ми се ставаше.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:56 pm

Проклет телефон, не може ли поне веднъж да се наспя както трябва.... Протегнах се вземайки телефона
- О'Конър - казах сънено, от отсрещната страна се обади един от полицайте, съобщавайки ми, че са открили нов труп. По дяволите, тези хора не могат ли да избират по нормални часове. Затворих телефона и се протегнах прегръщайки Хейлс, целунах я по рамото и нагоре по шията и бузата, а тя изстена и се сгуши в завивките, а аз се разсмях и се измъкнах и влязох в банята за душ, облякох костюма и тръгнах към кхнята за чаша кафе преди да изляза. Влязох в кухнята, а Люк вече беше там
- О, кафе ти си живото спасител - казах потупвайки го по рамото, взех термо чашата от шкафа и я напълних
- Излизаш ли? Да те метна до болницата? - попитах, а той кимна и двамата излязохме от вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 11:14 am

Деня мина наистина много добре.Джейми се забавляваше на макс.Това се очертаваше да бъде най - хубавия и приятен ден в целият му живот.Всичко беше прекрасно.
Както всичко друго,така и този ден си имаше края.Брук си отиде.А после Джейми се качи в стаята си.

~След 4 год.~

За тези четири години много неща се промениха.Хейли си намери ново гадже - Браян,която беше наистина много добър човек.Джейми го уважаваше и то много.
С годините Джейми се научи да плува и стана доста добър плувец.Всичко беше страхотно и много приятно.
Но за тези четири години Джейми напълно забрави за Дийн,който не го потърси за нито един миг.
Мъника щеше да забрави и за Брук и Нейт,ако те не пишеха редовно.Но по едно време те спряха да пишат.
Джейми се събуди.Приготви се и излезе от стаята си.Тръгна надолу,като се опитваше да не вдига много шум за да не събуди някого.
Озова се доло и за негова огромна изненада,Хейли,Люк и Браян бяха там.Джейми се усмихна и седна на масата с делово изражение.
-Добро утро Люк,мамо...Браян. - усмихна се и си взе закуската.След малко трябваше да тръгва към училището. - Мамо,може ли да ме заведеш на училище? - попита любопитно хлапето и се усмихна.
Закуси набързо и отиде да си вземе раницата,а после се върна долу и се приготви да тръгват.
Сега Джейми беше на 11 години и си имаше гадже - Мадисън,която е обичал от първи клас,но така и не успя да `и го признае.Призна `и миналата година и сега ходеха.
-Хайде,мамо. - каза детето и започна да тропка нервно с крак,като си пееше една песен на любимката му - Lady Gaga.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 11:35 am

Чух телефона на Рей да звъни, а след това усетих и устните му по кожата си, но толкова много ми се спеше, че просто се сгуших в завивките. Той се засмя и се измъкна от леглото, предполагах, че беше поредния случай за разкриване. Когато се събудих погледнах часовника беше осен часа, измъкнах се сънено от леглото и влязох в банята. След което се облякох и слязох долу. Люк и Рей вече бяха излязли, сипах си кафе, след което направих закуска и мъника слезе
- Разбира се миличък, закуси и тръгваме - казах докато направих закуската за училище след което тръгнахме натам.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 7:57 pm

Прибрах се, още нямаше никой, така че се изстрелях в моята стая, свалих униформата, метнах я в коша за пране и влязох под душа. Водата наистина ми помогна добре, след това излязох и пуснах уредбата, а музиката се чуваше из цялата къща. Това ново оборудване беше страхотно, пуснеш музиката в една стая и тя се чува из цялата къща. Чух звънеца и слязох надолу, не се бях усетил, че съм полугол. Отворих вратата и когато видях изражението на Брук
- Оу сори, влез ей сега ще дойда - казах влизайки навътре.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:00 pm

След като се изпарих от болницата отидох у нас. Разопаковах си багажа и излязох да понапазаря храна и други неща за дома. Привечер реших да навестя Хейлс. Облякох си златиста, къса, лятна рокля, минах да взема бутилка вино и пристигнах пред къщата. Позвъних на вратата, но вместо Хейли или Джейми ми отвори Люк...полугол.. Имах чувството, че очите ми паднаха. Той ме покани да вляза и тръгна към хола, а аз го проследих с поглед, следвайки го. Стиснах очи и прехапах устни. Господи... Беше станал още по- секси... дяволски секси. Преглътнах тежко и влязох след него.
- Хейлс тук ли е? - попитах, след като най- накрая намерих сили да говоря. Все още не бях сигурна за чувства, но химията определено я имахме...особено аз към него. Чувствах се по същият начин, както преди няколко години. Кръвта ми кипваше и сърцето ми забързваше ритъма си, а да не говорим как се вихреше фантазията ми...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:10 pm

Съжалявам, но още ги няма, предполагам, че всеки момент ще се приберат - казах усмихвайки се. Усещах напрежението, електричеството между нас, но нещо ми подсказваше, че не е подходящия момент за такива действия.
- Искаш ли нещо за пиене? - попитах тръгвайки към кухнята
- Всъщност чувствай се като у дома си, тук нищо не се е променило, аз ей сега ще се върна - допълних и тръгнах към стаята си за да се облека.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:16 pm

- Ахам, окей. - измънках и се обърнах, тръгвайки към кухнята. Къде се наврях за бога.. Точно там, откъдето избягах сутринта.
Тази къща ми навяваше много спомени и всичките хубави. Отидох до хладилника и оставих виното да се охладява, след което извадих бира и си я отворих, сядайки на барплота, кръстосвайки крака. Огледах стаята, както и цялата къща... Тук наистина се чувствах като у дома си, дори повече от собствената си къща, защото тук винаги имаше някого. Музиката звучеше из всички стаи и беше приятна, така че отпих от бирата си и се поклащах леко в такт с ритъма.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:32 pm

Нейт се съгласи и заедно тръгнахме към супермаркета. През цялото време говорехме за миналите години, за живота си и това което обичаме. След като напазарувахме се качихме в колата ми и потеглихме към вкъщи. Пристигнахме в къщи, взехме покупките и влязохме вътре
- Хей Люк никога няма да повярваш кого ти водя - провикнах се когато влязохме в къщата. Беше едва осем часа, а и музиката не беше точно това което Рей слушаше, така че предположих, че този който си е вкъщи е Люк. Но човекът когото заварих в кухнята не беше нито най - добрия си приятел, нито гаджето си
- БРУК! - извиках изненадана, развълнувана и щастлива оставих нещата на масата и се затичах прегръщайки я силно.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:36 pm

Облякох се набързо и тръгнах обратно по стълбите надолу, когато чух гласа на Хейлс.
- А си мислех, че аз имам изненада - казах влизайки в кухнята, огледах се и видях нейната изненада
- О, боже мой това вече е нещо интересно. Вие двамата да не сте се наговорили? - попитах отивайки и прегръщайки брат си
- Добре дошъл у дома малко братче - казах и се разсмях
- Сега вече наистина се чувствам като в гимназията
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 10:08 pm

Както си клатушках краката на бара, пиейки бира чух силен писък, гласящ името ми. Обърнах се с широка усмивка към Хейлс и скочих от бара, прегръщайки я силно и двете започнахме да подскачам.
- Изненадааа! - изписках и аз и отново се прегърнахме.
- Толкова ми липсвашеее! Толкова си се разхубавила, и тази руса коса, и тези дрехи...- започнах, оглеждайки я. - Супер си!! Боже, не мога да повярвам, че те виждамм!!! - пак я прегърнах и я целунах по бузите. След като се напищяхме и наскачахме и напрегръщахме я пуснах и се хвърлих на врата на Нейт, целувайки го по бузата.
- Ами нещо такова... - отвърнах, когато Люк попита да не би да сме се наговорили. - Много ми липсваше, сладур. - казах на Нейт и после погледнах към Джейми.
- Нима това е онова захарно човече, което оставих тук преди няколко години? - попитах изненадано и него прегърнах силно. - Сладур...толкова си пораснал и си толкова хубавв... - не можех да им се нарадвам на всички.
- Това ще бъде перфектна вечер! - казах и отидох до покупките.
- Какво сте взели? Умирам от глад, особено за твоите ястия Хейлс. - признах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 10:17 pm

След като напазарихме се прибрахме, но на барплота стоеше някой, който не бях виждал от доста дълго време. Хейлс хвърли покупките и се затича към Брук, а аз се засмях.
- Би Дейвис, радвам се, че си успяла. Нямаше да бъде същото без теб. - казах и тогава се появи брат ми.
- Здрасти Люк. - прегърнах го с широка усмивка. След като той ме пусна червенокоската ми се хвърли на врата, а аз я прегърнах силно.
- И ти ми липсваше откачено момиче. - засмях се и я пуснах.
- Не си само ти Люк...Може да са минали четири години, но на мен не ми изглежда много по- различно от онази вечер преди госпожица червенокоска да тръгне за Италия. И в крайна сметка научи ли италиански, Брук? - попитах, а тя ме изгледа сърдито, смачка касовата бележка и ме запрати с нея.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:32 am

Момичетата започнаха да пищят и подскачат, отдалечаваха се за да се огледат и отново пищяха и скачаха
- Защо за бога момичетата винаги правят това? - попитах кръстосвайки ръце пред гърдите си.
- Страхотно е всичко да сме отново заедно - казах и започнах да изваждам покупките от торбите.
- Е мамче какво мислиш да сготвиш? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 6:55 am

- Господи и ти ми липсваше страшно много - казах и отново я прегърнах
- Ти също изглеждаш невероятно. Ще останеш тук нали, нали, нали? Върна се за постоянно нали? - попитах развълнувана
- Идеално ще ви направя страхотна вечеря - казах когато Брук каза, че умира от глад особено за моето готвене. Люк извади покупките, а Брук започна да прегръща и поздравява другите. А аз си измих ръцете и започнах да подготвям всичко за вечерята която щях да приготвя. Както в миналото, Брук и Джейми подготвиха масата, момчетата се настаниха пред телевизора с бира в ръка говорещи си за миналото. След около половин час вечерята беше готова, извадих ястието от фурната и го разпределих в шест чинии, предполагах, че Рей ще се прибере скоро. Сложихме всичко на масата подреждайки го и оформяйки всичко перфектно.
- Всички на масата - казах към хола където се бяха събрали, измих си ръцете сложих бяло вино и сок за малкия на масата, всички дойдоха и насядаха по местата си.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:49 am

Хейлс ме попита дали оставам тук за постоянно и двете продължавахме да се радваме една на друга.
- Дааа. Завърших колежа и си намерих работа в Ню Йорк, така че ще живея тук. - отвърнах щастливо и се ухилих. Люк и Нейт се възмутиха от скачането и писъците ни, а аз им се изплезих и двамата с Джейми започнахме да нареждаме масата. Сложихме чаши, чинии, салфетки, прибори и всичко останало и скоро се събрахме на масата, започвайки да си говорим. По някое време чухме вратата да се затваря и скоро непознат за мен мъж влезе при нас. Предполагам беше Брайън. Обърнах се и го огледах, след което се обърнах към Хейлс.
- Определено имаш вкус, слънце. - побутнах я и се засмях, а тя ме сръчка.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:04 am

Джейми,Нейт и Хейли завариха Брук вкъщи.След като Хейли и Брук се нарадваха една на друга,Брук прегърна Нейт,а после дойде време да обърне малко внимание на Джейми.
-Радвам се,че се върна Брук... - усмихна се и я погледна,а след това реши да помогне на Брук за оправянето на масата.
За момент всичко беше като в доброто старо време,само дето сега в картинката присъстваше и Браян.
Всички седнаха по местата си и след малко и той дойде.Джейми се затича към вратата и го прегърна,когато влезе.
-Браян,запознай се с Нейт и Брук. - усмихна се детето и намигна на Нейт и Брук заговорнически.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:22 am

Попитахме Хейлс дали има нужда от помощ, но тя както винаги отказа, затова си взехме по бира и се заговорихме с брат ми пред телевизора. След малко ни извикаха на масата и всички се събрахме там, започвайки вечерята със смях и стари спомени. По някое време вратата се хлопна и непознат влезе. Джейми се затича към вратата и го прегърна, представяйки ни. Значи това беше Браян...Не го харесвах!
- Здрасти. - кимнах му, докато той се присъединяваше към нас на масата.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:30 am

С Нейт седнахме в хола с по бира в ръка докато Хейлс приготвяше вечерята, а Брук и Джейми сервираха и подреждаха масата. След около половин час Хейлс ни повика, измихме си ръцете и седнахме на масата. Заговорихме се за миналото, за онова барбекю което си направихме преди заминаването на Брук, бяхме се отнесли в разговорите, когато вратата се хлопна и Браян се присъедини към нас
- Хей Браян - поздравих и отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:38 am

Разследването беше дълго и объркано, но бяхме прекалено изтощени за да можем да продължим тази вечер, така се се прибрах в къщи. Влязох в къщата и свалих сакото си мятайки го на дивана в дневната и тръгнах към трапезарията. Когато влязох на масата има още двама души които познавах само от снимките. Джейми се затича и ме прегърна
- Здравей мъник - поздравих го и се наведох да го целуна по главата. Той ми представи гостите ни
- Здравейте радвам се най - накрая да се запозная с вас - казах отивайки да измия ръцете си. След това се върнах отивайки да се здрависам с тях
- Хей бейб - казах целувайки Хейлс и седнах на мястото си до нея
- Това мирише страхотно - казах усмихвайки ѝ се.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:42 am

Седнахме на масата и се заговорихме за миналото, когато Рей се появи. Брук каза, че имам вкус, а аз я сръгах в ребрата и се засмяхме. Той поздрави всички, след което се изми и дойде на масата
- Хей - отвърнах и го целунах, след което той се настани на мястото до мен.
- Как мина днес? - попитах поглеждайки го, а той само поклати глава
- Толкова ли е лошо? - попитах
- Страшно объркано - отвърна той и каза, че всичко мирише невероятно, а аз се усмихнах
- Добър апетит
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:54 am

- Значи Хейлс ти е говорила за нас? Чудно какво? - погледнах я съмнително и се засмях.
- Кога си в почивка? - попитах я, обръщайки се към нея и започнах да мигам на парцали с ангелска усмивка. - Имам само три куфара с дрехи тук, останалите не съм ги взела от Италия още, а почвам работа чак другата седмица, та си мислех, че трябва да понапазарувам и ти нямаш правото да ми противоречиш. - казах с невинно изражение и свих рамене, а тя се засмя.
- Може да вземем и момчетата с нас, нямам нищо против. Нейт със сигурност ще го вземем, защото той има тренировки, не работи, така че ще се освободи за няколко часа заради нас, но за доктор Скот и Браян не знам. Но пък хайде, ще бъде забавно. - заговорих бързо и ентусиазирано. - И разибра се Джейми няма да се измъкне. Току виж сме минали и през някой магазин за него. - допълних и облегнах брадичка на ръката си със замислена физиономия.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:59 am

- Ама защо ли не се учудвам. Все пак това си ти, ако ти не ни помъкнеш на пазар или Хейли няма кой друг. - засмях се и отпих от виното.
- И защо си мислиш, че след като тренирам значи съм свободен 24/7? Нещо май ти дойдоха в повече спомените за гимназията.
- Защото обичаш Хейли, обичаш и мен и няма шанс да ми откажеш, дори след четири години, а и ако все пак решиш да го направиш ще ти се случи случка. - отвърна тя със ангелска усмивка.
- По - лоша си и от самият дявол, казвал ли съм ти го? - попитах - Че и Хейлс покрай теб и поникнаха рогца и островърха опашка.
- Учудваш ли се? - засмя се Хейли и продължихме вечерята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Haley James gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: