Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 10 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 10 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 10 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 10 I_voting_barJames-Scott's house - Page 10 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Сия Милано
Lucas Scott
Nathan Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:01 pm

Няма място за сравнение...Нито една през тези четири години, не е пробуждала и на половина толкова силни чувства и емоции, колкото нея. Моята Хейли. Продължавахме да се движим като едно цяло, а тя се извиваше в ръцете ми от екстаз, докато най- накрая не дойде краят. Впих устни в нейните и забързах темпото до край, когато емоциите и чувствата ни заляха като цунами. Подпрях чело в нейното и двамата се опитвахме да успокоим дишнето си, но не се получаваше много бързо. Когато нормализирах своето спуснах устни по шията й, оставяйки сладки, кратки целувки.
- Брук ще ни убие, че още не сме слезли за пазара...Ако тя изобщо се е измъкнала от стаята на Люк..- промърморих замислено и се засмях, потърквайки носле в нейното.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:24 pm

Нейтън ме побъркваше, не можех да си обясня как допуснах да се разделим, може би трябваше да отида с него, но той никога не ме помоли за това. Обичах го с всяка част от себе си, движенията ни се забързваха. И когато дойде самият край той беше нещо което никога не бях изпитвала, беше като торнадо, земетресение и ураган едновременно. Изпълни ме с живот, с копнеж, страст и любов до последната част от тялото ми. Накрая се отпуснахме изтощени, сгуших се в прегръдките му отпускайки глава на гърдите му. Той предположи, че Брук ще се ядоса задето закъсняваме.
- Ами на мен така ми е добре, но ако искаш да прекараш деня си по магазините, заповядай - казах превъртайки се с гръб към него, придърпах чаршафа по - нагоре и се загледах през прозореца изчаквайки реакцията му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 8:35 pm

Цялото изживяване беше доста страстно и импулсивно, приличахме на разярени животни, но на мен това ми харесваше. Когато стигнахме до леглото всички дрехи бяха разкъсани, а леглото ми се струваше прекалено далеч. В крайна сметка стигнахме успешно до него, поставих я на леглото и се настаних върху нея започвайки да обикалям всеки един сантиметър от тялото ѝ с целувки. Ръцете ми се плъзгаха по извивките ѝ, езика ми си играеше с кожата ѝ, на места я подразвах със зъби, но колкото и да харесвах тялото ѝ устните ѝ харесвах повече и много често се връщах на тях.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 9:32 pm

Докосванията му ме възпламеняваха. Умирах си за сладките му целувки. Караше ме да настръхвам, сърцето ми биеше като за световно, кънтейки в ушите му, а в ума ми беше само неговото име и хилядите емоции, които предизвикваше всяко докосване между нас. По някое време между страстните целувки, го усетих в себе си и от устните ми се откъснаха няколко стона. Забих нокти в гърба му, стараейки се да бъда нежна, но целувките ни бяха все по- диви. Дишането ми излизаше накъсано едва - едва, а чувствата и емоциите ме заливаха на вълни една след друга все по- силни и завладяващи. О, по дяволите... Как успяваше да ме побърка по всеки възможен начин...
Завъртях се над него, нападайки с целувки тялото и устните му. Изправихме се в седнало положение и се притиснах към него, продължавайки да се движа в синхрон с него.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 9:47 pm

Докосванията ми, целувките ми и заиграването на езика ми я побъркваха, а това възбуждаше и мен. Дивата ни животинска любов се редуваше с нежност и страст. Изправихме се в седнало положение продължавайки любовната игра и размяната на страстни спиращи дъха целувки. Продължихме още известно време сменяйки позициите си отново и отново, докато не останахме безсилни. Отпуснахме се на леглото не можещи да си поемем дъх.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 9:49 pm

Тя се намуси и ми обърна гръб, а аз се засмях.
- Хейлс... - Повиках я, прилепяйки гърди към гърба й. Плъзнах ръка по коремчето й, придърпвайки я плътно към себе си и спуснах другата си по бедрото й.
- Полудя ли? Предпочитам да се хвърля от някъде, вместо да съм някъде другаде, освен тук. - прошепнах и достигнах устните й, целувайки ги нежно.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 9:59 pm

Усетих ръката му да се плъзга по тялото ми у доволна усмивка се плъзна по устните ми. Той спусна устни по челюстта ми достигайки устните ми, изкикотих се и се обърнах по гръб увивайки ръце около шията му
- Обичам те ..... - промърморих между целувките си притискайки се към него колкото мога по - близо, усещах го с всяка извивка на тялото си и това ми харесваше. Сякаш бяхме парчета пъзел пасващи си перфектно.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:14 pm

Когато последните секунди ме разтърсиха не знаех на кой свят съм. Излегнах се на леглото, опитвайки се да осъзная къде се намирам и да нормализирам дишането си. Когато всичко това стана доволна усмивка се плъзна по лицето ми и се приближих към него, намърдвайки се в ръцете му. Чувствах се тотално изморена, но и удовлетворена във всяко отношение.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 10:15 pm

Беше ми простено доста бързо, което ме успокояваше. Тя се обърна по гръб, давайки ми по голям достъп до устните й и аз се опитах да й покажа какво е за мен с една доста продължителна. Когато тя свърши тя заяви думите, които аз бях казал преди няколко години. Усмихнах се срещу устните й, без да свалям поглед от нейния.
- И аз теб, красавице. - отвърнах и вкусих от устните й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:37 am

Усмихнах се когато той отвърна и отново ме целуна. Чувствата които в този момент бушуваха в мен бяха толкова много, толкова объркващи, но въпреки това ми харесваха. Всяка една частица от тялото ми трепереше от щастие и любов, това беше нещото което осмисляше живота ми. Продължихме още известно време с целувките и милувките, но накрая решихме, че е време да излезем от стаята, преди Брук да е влязла с шут за да ни изкара. Взехме си душ, облякохме се и слязохме на долния етаж.
- Къде са всички? - попитах поглеждайки Нейт и тогава чухме детски смях идващ от градината. Спогледахме се и излязохме.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:15 am

Джейми и момиченцето тичаха из двора.Джейми я научи на няколко игри,а когато се измориха влезе до вътре и взе желирани бонбони.
Двамата седнаха до басейна и той `и подаде купата с всякакви желирани бонбончета.
-Ето,това са ми запасите...но не са много стари,купих ги вчера,но на никой не трябва да казваш за тях. - усмихна се Джейми и двамата започнаха да ядат от купата.
Джейми много хареса момичето,тя беше малка и много забавна,винаги казваше нещо много весело и двамата се смееха с часове.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:46 am

Всичко беше толкова спокойно, Брук се настани в прегръдките ми, а аз я придърпах към себе си и я целунах по косата
- Липсваше ми - казах усмихвайки се и отново я целунах. Беше странно, че осъзнах колко ми е липсвала едва когато тя се появи, но може би дълбоко в себе си го знаех. Може би това беше причината да нямам никаква сериозна връзка през последните 4 години...
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:09 am

Отвърнах на сладката кратка целувка и си откраднах още една.
- Подозирах го.. - казах замислено и след секунда се засмях. Заиграх се с косата му, разрошвайки я и се наместих по- удобно.
- За първи път нямам желание за пазар... Това е нещо много рядко срещано. - измънках и отново се засмяхме. Изправих се в седнало положение, повличайки и чаршафа със себе си и го погледнах.
- Но трябва да ставаме... Дано роклята ми е жива... - допълних, но нямах голямо желание да ставам...
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:17 am

Накрая решихме да слезем надолу, преди онзи дявол да е дошъл при нас, но за изненада когато слязохме нямаше никого...
- Нямам представа - отвърнах, когато Хейлс ме пита къде са всички и ме погледна любопитно. По някое време чухме детски гласове. Излязохме на двора и там видяхме Пейтън да седи на един стол, а Джейми и предполагам малката Джени бягаха из двора, смеейки се с глас.
- Сойър! - възкликнах и отидохме да я поздравим.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:18 am

- Това си е постижение - казах самодоволно. След което тя се изправи оглеждайки стаята за роклята си, надявайки се да е цяла
- Съжалявам любима, но трябва да те разочаровам - казах посочвайки парчетата от роклята на пода в близост до вратата
- Май идеята за пазар не е толкова лоша - казах засмивайки се.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 11:31 am

Излязохме на двора и видяхме Пи седнала край басейна,а децата тичаха насам натам. С Нейт отидохме до нея
- Здравеййй - казах прегръщайки я леко
- Как си? Добре дошла! - казах усмихвайки се отстъпвайки крачка назад и погледнах към децата които истински се забавляваха, бяха седнали в другия край на басейна и ядяха желирани бонбони.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:45 pm

Погледнах тъжно към земята и видях остатъците от роклята ми. Седях и не можех да взема решение дали да се смея или да се ядосвам. Погледнах го сърдито, а той се засмя по- силно.
- Не е смешно, убиецо на рокли. Как се очаква да изляза от стаята? - цапнах го по ръката и тупнах назад и се завих през глава, започвайки да се кискам. Беше си катастрофа, но ми беше смешно ...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:54 pm

- Хей не съм виновен, че си толкова неустоима - казах в своя защита и се разсмях. Тя се зави през глава, а аз започнах да я гъделичкам през чаршафа
- Може да заемеш някоя от ризите ми, Хейлс често го прави - предложих свивайки рамене и я целунах леко първо по челото, след това на нослето и устните.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:03 pm

-Ами, да кажем, че засега съм добре.-отговорих на въпроса на Нейт и Хейлс.-Най-накрая реших да се върна, но не знам дали ще се задържа дълго тук, въпреки че ще живея с Браян заради Джени.-въздъхнах и погледнах към малките деца, които тичаха. Ако зависеше от мен нямаше да живея с Браян, но го правех заради Джени. Ако станеше нещо, което застрашава нея щях да замина колкото е възможно по-далече и Браян нямаше да може да ни намери.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:19 pm

Неустоима, хм?
- Така ли мислиш? - попитах със заговорническа усмивка, но той започна да ме гъделичка и аз започнах да се смея с глас.
- Не, не, моля те, стига, не. - започнах веднага да викам и той накрая спря и предложи да взема негова риза.
- И това е идея...трябваше да дойдеш да учиш за дизайнер.. - казах замислено и се засмях, надигайки се и притиснах устни към неговите продължително.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:24 pm

- Съжалявам скъпа, но предпочитам медицинския - казах отново целувайки я и се изнизах от леглото тръгвайки към банята
- Искаш ли да ми правиш компания? - попитах повдигайки вежда вмъквайки се в банята.
- От Хейлс може да вземеш някой колан, и съм сигурен, че ще изглеждаш адски секси - подвикнах докато влизах под душа.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 10:16 pm

- Съмняваш ли се? - попитах, когато той ми каза да взема колан. Поизлежавах се още малко, претъркулвайки се няколко пъти наляво надясно, но когато чух водата да се пуска скочих веднага и тръгнах към банята. Вмъкнах се в душ кабината при него тихо и го прегърнах, преди да се обърне. Когато ме усети се отнесохме в още няколко целувки и поизхабихме водата, но в крайна сметка излязохме. Доста се отнасях с целувките, а и мокър и гол... не е комбинация, която сърцето ми би издържало с лекота. Взех една негова черна риза, вмъкнах се в стаята на Хейлс и си взех един сив колан, след което слязохме надолу. Излязох на двора при останалите, прегръщайки Хейли и Пейтън едновременно и когато ги пуснах се обърнах към Хейли с ангелска усмивка.
- Надявам се нямаш нищо против... - попитах, посочвайки колана.
- Ще ти купя нови, обещавам! - допълних с широка усмивка и се обърнах към Пейтън.
- И тъй като и ти си тук Пи Сойър идваш с нас на пазар! - обявих ухилено.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:27 am

Малко след като влязох под душа усетих ръцете ѝ по гърба и корема си. Завъртях се намирайки устните ѝ и я целунах, отново се отнесохме в целувките си, което напоследък се случваше много често. Накрая съумяхме да се оправим и излезем от стаята. Слязохме на долния етаж, когато чухме гласовете от двора и се насочихме натам.
- Добро утро - поздравих тези които не бях виждал все още и отидох до брат си.
- Изглеждаш доста щастлив, за разлика от вчера - констатирах побутвайки го
- Ако отново я оставиш, ще те убия - казах напълно сериозно. Последния път ѝ отне цяла година за да се върне към нормалния живот и то благодарение на Браян. Ако това се случи отново не вярвам тя да се върне на живот, макар ѝ да има цялото време на света. Тогава Брук спомена пазара
- Мамка му - промърморих и плъзнах ръка по челото си покривайки очи.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 8:02 am

Пейтън каза, че е добре и, че ще живее с Браян, но не изглеждаше особено щастлива от този факт
- Браян е страхотен и Джени е щастливка, че той е неин баща - казах успокоително на Пи. Тя наистина много се тревожеше за тази част, но нямаше защо. Браян беше страхотен в отношенията си с Джейми и бях напълно сигурна, че ще бъде страхотен баща, приятел и от каквото друго има нужда Джени. След малко се появиха Брук и Люк, тя дойде и започна да ни прегръща, а след това започна ентусиазирано да говори за пазар, погледнах към момчетата, Люк си беше закрил очите си, а аз се разсмях.
- Примирете се момчета днес е ден за пазар - казах усмихвайки се невинно.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 10:17 am

Момичетата не възразиха, но момчетата отново се нацупиха и се размрънкаха. Погледнах сериозно към тях и повдигнах вежда.
- Нещо против ли чух случайно? - попитах учудено. - Хубаво...не идвайте. Ние ще си носим торбите. - казах небрежно, свивайки рамене. - После може да идем на стриптийз клуб...или направо да си ги поръчаме, заедно с лимузина.. Все ще намерим начин да се забавляваме. - усмихнах се перверзно, споглеждайки се с момичетата.
- А вие можете да стоите тук и да гледате децата. Сигурна съм, че е по - забавно. - допълних, кимайки.
- Тръгваме ли момичета? - попитах, хващайки ги под ръка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 10 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 10 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Haley James gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: