Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 9 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 9 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 9 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 9 I_voting_barJames-Scott's house - Page 9 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Сия Милано
Lucas Scott
Nathan Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:31 pm

След като Брайън тръгна за работа аз отново си присвоих Джен и се заиграхме двете. Очевидно имаше вкус за бижута, защото доста се заигра с обеците ми.
- Ах, на леля красавицата. Още малко да пораснеш и ще видиш как ще обикаляме двете магазините. - заканих се и Пи се хвана за главата, а аз се засмях и целунах Джени по бузата. Започнах да я гъделичкам и из цялата къща се разнесе смеха й. По някое време Люк слезе и ни поздрави.
- Добро да е. - усмихнах му се и продължих да си играя с куклата пред мен.
- Не е ли просто невероятна? - обърнах се към Люк, когато той разбра, че това е Джени.
- Виж какви мънички пръстчета, и мъничко носле, и красива руса коса, като на мама и тати, и с очичките на мама, и си толкова очарователна... Хрумват ми милион модели за теб. - заговорих весело, щипейки леко бузките й.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:35 pm

С леля си говорихме и тя очевидно ми се радваше много, но ми харесваше. Беше забавна и мила. А и каза, че ще ходим на магазини, а там имаше гримове с каквито обичахме да си играем с мама, както и рокли.
След малко слезе още един чичко и поздрави мама и леля, както и мен. Огледах го странно и погледнах към мама, след което към леля.
- Целият град ли живее тук? - попитах сериозно, а всички почнаха да се смеят.
- Каквооо? Тук живее леля, някакъв чичко, тати... още колко ще дойдат? - попитах учудено и започнах да правя прическа на един кичур от косата на леля.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:40 pm

Продължавах да й се радвам, но дрехите й просто ми пречеха, затова се отделихме от стената и тръгнахме към леглото. Най- накрая се добрахме до него и веднага започнахме да махаме дрехите си. Разкарах тениската й, както и дънките й и тя остана само по бельо, което ме устройваше за сега.. Оставих я да легне в меките възглавници и започнах да обхождам с устни всеки мелиметър от тялото й...от устните й, надолу по шията й, през деколтето и докато стигна до долната част на корема й, като на моменти спусках език и рисувах най- различни форми по кожата й.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:43 pm

Мъника попита дали целия град живее тук и ние избухнахме в смях
- Не сладур, тук живеят само аз, Хейли, Джейми и Браян - обясних набързо и се обърнах към Брук
- Да прекрасна е, не вярвах, че такова сладкишче може да създаде толкова проблеми - казах гъделичкайки малкото сладкишче. Брук започна да ѝ се наслаждава, когато каза, че косата ѝ е като на мама и тати, аз я изгледах много объркано
- Мм, кой е той? - попитах любопитно. Кой беше човека заради който едва не умрях онази нощ
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:52 pm

Погледнах учудено Люк, но после се сетих, че тогава той спеше и не знае. Засмях се и му се изплезих.
- Така е като си проспиваш живота. Изтърваш важни неща. - казах и отново се обърнах към Джени.
- Как се казва твоят тати? - попитах я и тя се усмихна широко при споменаването му.
- Браян. - отвърна със възможно най- сладкият си глас, а аз се засмях отново и се обърнах към Люк.
- Тя го каза - допълних и свих рамене.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 9:56 pm

Нейт ме занесе и остави на леглото, разкарахме дрехите и той започна да обсипва кожата ми с целувки . Плъзнах ръце над главата си, повдигнах глава наслаждавайки се на докосванията му и целувките. Това изживяване беше невероятно, беше несравнимо, беше нещо за което копнеех от момента в който се разделихме и сега го имах тук и сега. Прехапах устна за да спра един напиращ стон. Плъзнах пръсти надолу по ръцете му , след което се превъртях над него, впих устни в неговите и плъзнах ръце надолу по тялото му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:04 pm

Брук ми се изплези казвайки, че когато спя толкова много изпускам важните неща
- Аз съм лекар скъпа, спя когато мога и по колкото мога - казах свивайки рамене. След което Брук попита Джени как се казва баща ѝ, а тя отвърна - Браян
- Браян? Нашият Браян, гаджето на Хейлс? - попитах невярващо
- Добре това вече е изненада. Той знае ли? - попитах още по изненадано
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:36 pm

- Очевидно да. - отвърнах с усмивка - Сутринта бяха много забавни заедно, а и ще живеят заедно тримата с Пейтън. Преди малко се уточниха. - допълних , уточнявайки и получих удар в рамото от Пейтън.
- Ауч! - оплаках се, а тя ми се изплези.
- Клюкарка. - оплака се, а аз се засмях.
- О, хайде стига де. Радвам се за вас. Ако се съберете ще бъде още по- голяма радост за мъника, така че обмисли варианта. - отвърнах, намигайки й.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 10:47 pm

- Това не го очаквах - казах поклащайки глава.
- Ами да ви е честито, Браян е наистина готин - казах галейки малката красавица
- Хей, чакайте малко, щом Браян ще живее с Пи и малката красавица, тогава..... Тогава това може да значи само едно - казах поглеждайки ги двете и задържах очи на Брук. Е Джейми щеше да бъде безкрайно щастлив от този развой на събитията.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:14 pm

Лукас ме погледна и сякаш чух как нещо прищаква в главата му, разбирайки цялата логика. Загледах се също в него и тогава ми светна. Хейли и Нейт...Оу...Ето защо още ги няма тук. Изкикотих се и отново погледнах към красавицата, но тя реши, че не и се стои вече. Пуснах я на земята и тя се затича към вратата.
- Мамо, отвори..- помоли я тя и след като Пи го направи тя изтича на двора, а майка й тръгна след нея.
- Е, явно пазара се отлага, докато онези двамата не решат да се покажат на бял свят. - засмях се и се облегнах на плота.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:23 pm

Брук бързо навлезе в моята логика и се изкикоти, на малката ѝ доскуча и заедно с Пейтън излезнаха навън, а аз се приближих до Брук и я прегърнах
- Това може да не е толкова лоша идея, какво ще кажеш да последваме примера им - прошепнах на ухото ѝ, след което спуснах устни по шията ѝ и обратно нагоре захапвайки леко мекото на ухото ѝ.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:30 pm

Поиграх си с тялото й, но по някое време тя се превъртя над мен. Оставих я да води, разхождайки ръце по външната и вътрешната част на бедрата й и отвръщах на всяка целувка. По някое време се изправих в седнало положение, придърпвайки я по - близо в скута си и продължих с целувките, захапвайки леко ухото й и продължих по челюстта й, докато стигнах до устните й. Плъзнах пръсти по гръбнака й, разхождайки ги няколко пъти нагоре- надолу, докато не реших, че сутиена й ми пречи и го разкопчах, бавно сваляйки презрамките и започнах да целувам всеки нов сантиметър от прелестните й гърди, като на моменти засмуквах или хапех, или просто оставях влажна следа.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 11:49 pm

Нейт се изправи до седнало положение и отново нападна кожата ми с целувки. Харесваше ми, възбуждаше ме и ме караше да треперя, да копнея за него все повече и повече. След няколко минути той се отърва от сутиена ми и всяко негово действие ме побъркваше. Не можех да спра стенанията си, така че в повечето случай прехапвах устни или ги впивах в неговите. Скоро след това отново се превъртяхме и не след дълго се сляхме в едно. Когато проникна в мен всички емоции в мен се развихриха като торнадо, кожата ми настръхна, а тялото ми потръпна.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 9:17 am

Ммм изкушаващо предложение... А и факта, че беше гол до кръста помагаше за решението ми. Прегърнах го с усмивка.
- Може би не трябва да оставяме Пейтън и Джени сами... - започнах, но все повече се колебаех в думите си.
- Но те ще се оправят и сами известно време. - довърших и плъзнах ръце по гърдите и раменете му, сключвайки ги зад врата му и го целунах продължително и настоятелно. Изведнъж ми ставаше много горещо около него и той бе прекият виновник.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 9:37 am

Продължавах да я целувам настоятелно и страстно и отново се превъртях върху нея. Отървахме се от останалите парчета плат и скоро вече бяхме едно цяло. Тя бе толкова прекрасна и вече си беше само моя по всеки възможен начин. Започнахме да се движим в наше собствено темпо, а стоновете и въздишките й ме побъркваха и възбуждаха още повече. Забързвахме, но след това забавяхме, преобръщахме се един върху друг, а ръцете ми не спираха да обикалят тялото й, галейки всяка извивка. Правихме го, сякаш за пръв път, с повече страст и желание от когато и да било.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:01 am

Първоначално беше готова да се откаже, но когато ме погледна видях как желанието надделява.
- Да мисля, че могат да се оправят сами - прошепнах до ухото ѝ и я повдигнах на плота, спускайки ръце по гърба ѝ и надолу по краката ѝ без да откъсвам устни от нейните
- Мм май ще е по - добре да се качим горе - промърморих и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:15 am

Не можех да му се наситя, не можех да изразя това което ме караше да изпитвам, знаех само, че го исках, исках го целия само за мен. Устните му ме побъркваха, от ръцете му настръхвах, а от устните му не спираха да излизат стонове, пъшкания и въздишки. В такива моменти разбирах защо нашите направиха стените шумоизолиращи. Между целувките шепнех името му, ноктите ми се забиваха в кожата му, на места захапвах, а на други засмуквах. Всяко движение беше като за първи път, беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 10:42 am

- Май май.. - отвърнах с дяволита усмивка и с нежелание го пуснах и скочих от плота и двамата тръгнахме нагоре, разменяйки погледи и по някоя целувка. Когато стигнахме до стаята се хвърлих на врата му, а той ме задържа във въздуха. Увих крака около кръста му и го целунах бурно и настоятелно, спускайки ръце по гърба му. Влязохме вътре, заключвайки след себе си и продължихме с целувките.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:24 am

Усмихнах се доволно и тръгнахме нагоре, когато стигнахме до стаята тя ми се нахвърли, а аз я хванах във въздуха. Отвърнах на целувките ѝ влизайки в стаята, заключихме след себе си. Опрях я във вратата, плъзгайки ръце по цялото ѝ тяло, започнах да се отървавам от дрехите ѝ, плъзгайки устни по цялото ѝ тяло. Завъртяхме се и този път моя гръб беше в стената, продължихме с разкъсването на дрехите и блъскането в стените, докато най - накрая се добрахме до леглото.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:29 am

Джейми слезе долу и се заигра в хола.По едно време чу че външната врата се хлопва и предположи,че някой е излязъл.
Отиде до кухнята,но там видя Люк и Брук,които се целуваха.
"100% вече съм голям,щом видях толкова много неща за един ден" - замисли се момчето и излезе в двора.
Започна да си играе,но на няколко крачки от себе си,видя едно малко момиченце.Джейми отиде да я види какво прави и видя някакво възрастно момиче с руса коса.
-Кои сте вие и какво правите в дома ми? - попита той и се настрои враждебно.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:45 am

Започнах да се смея. Това явно беше Джейми и беше доста пораснал.
-Името ми е Пейтън, а това е Джени.-казах и му се усмихнах.-Сигурно не ме помниш, но съм добра приятелка на майка ти, Нейт, Брук и Лукас. Е, приятно ми е!-отидох до него и подадох ръка.-Джени, ела да се запознаеш с Джейми!
Тя дойде и плахо подаде ръка, след което се представи и двете зачакахме отговора на малкото момче.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:52 am

Леля ме пусна на земята и аз помолих мама да отвори една врата. Навън грееше слънце и пееха птичета, а и двора беше много хубав, затова започнах да бягам насам натам, под веселите лъчи на слънцето. По някое време се появи един батко и беше груб! Спрях се и се скрих зад мама. Тя ни представи и ме накара да отида да се запозная с него. Погледнах я, питайки с поглед дали е сигурна в това, но тя кимна. Въздъхнах и бавно и предпазливо се приближих до него.
- Аз съм Дженифър. - усмихнах се срамежливо, представяйки се и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 12:01 pm

Погледнах към момичето.
Когато погледнах към по - възрастната жена аз установих,че това беше Пейтън.Веднъж празнувахме заедно рожденият си ден,но нищо повече.С нея не бях общувал много.
Усмихнах се на малкото момиченце.
Сега вече щях да си имам компания за слънчевите и забавни дни.Усмихнах се отново.
-Аз съм Джейми,приятно ми е Дженифър. - Джейми се усмихна. - Искаш ли да си играем? - попита любопитно.
Върнете се в началото Go down
Jenny Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Jenny Sawyer


Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 12.06.2011

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:23 pm

След като мама му обясни кои сме той се усмихна и вече беше по- добричък и забавен.
- На какво? - попитах, играейки си с кичур коса. Той предложи нещо и заедно тръгнахме из двора. В действителност баткото беше много забавен, но в началото ми се стори много страшен.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:48 pm

Почти никакви дрехи не бяха останали, когато достигнахме леглото. Засмях се, когато едва го уцелихме и на косъм се разминахме с падането. Плъзнах ръце по гърба му и го оставих да прави каквото иска с мен, но от време на време си крадях по една продължителна и страстна целувка. Спуснах устни по врата му, захапвайки го леко, а ръцете ми се местеха по неговите, по корема и гърдите му. Умирах и оживявах от целувките му, а малка част от мозъка ми се чудеше какво съм си мислела, като съм заминавала за Италия. Че ще избягам от него ли? Бях на друг континент години наред и в крайна сметка пак бях в леглото му...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Haley James gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: