Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:04 pm

- Хей, бегълката, какво следва сега? - кривата усмивка се появи на лицето му.
Съвсем дадох заето! Снощи едно, сега друго. Този човек трябва да спре да пие! Не му се отразява особено добре...
- Може ли да ми подадеш цигарите от шкафчето? - погледна ме ухилен.
Завъртях се безмълвно. Взех кутията и се надигнах, за да му я подам. Чувствах се странно да не си говорим. Тоест аз да не говоря, де. Погледите ни се срещнаха. Еврика! Усмихнах се.
- Какво следва... Хмм... - присвих очи. - Не знам. Предложения?
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:19 pm

- Какво следва... Хмм... - Майра ме погледна - Не знам. Предложения?
Запалих цигара. Дръпнах и я оставих в пепелника на шкафчето ми.
- Хмм - наведох се над нея. - Имам едно...
Устните ми срещнаха нейните. Спомних си невероятния им допир. Боже, това момиче!
Отдръпнах се рязко. Нима всичко щеше да мине ей така?! Без никакви разговори, обяснения, не ми изглеждаше правилно...
- Ем, не трябва ли да поговорим? - попитах и си взех цигарата.
Откъде, за Бога, ми хрумна това Ем?! Никога не я бях наричал така... Е, или щях да си изпатя, или щеше да й хареса... Стисках палци за второто...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:37 pm

- Ем, не трябва ли да поговорим? - попита и си взе цигарата.
Ем? Ем? Е, това беше ново... Определено. Не беше толкоз лошо, честно казано.
- Ем? Имам си прякор... - облегнах се назад. - Определено трябва да поговорим. Особено след снощи...
Реших да млъкна. Съмнявах се, че помни особено много, ако изобщо помнеше нещо...
- Та... - дръпнах го към мен. - С какво ще започнем?
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 5:43 pm

Засмях се. Всъщност помнех всичко, но май трябваше да си остана под прикритие. Истината е, че снощното ми държание не ми беше любимото и щеше да е по-добре да го избегна.
- С какво ли... - дръпнах от цигарата и започнах да си правя кръгчета във въздуха. - Хм.. Какво ще кажеш с Жорис? Поне ми кажи дали е по-добър от мен в леглото?
Не че исках да научавам, ако отговорът бе положителен... Не че изобщо исках да знам какво са правили с него. Всъщност исках... Не и аз не знаех... Зачаках.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 7:27 am

Върнахме си се на думата... Жорис... Как по-точно и ясно да обясня, че нищо не съм правила с Жорис. Само беше... готина компания и това беше!
- Няма как да ти кажа... - смотолевих. - Не съм запозната с възможностите му в леглото!
Тръгнах да се изправям, но се спрях. Снощи бяхме просто съквартиранти.Обърнах се към него.
- Ами ти? Колко завоевания направи, докато ме нямаше? - реших да му го върна. Не исках да съм гадна или нещо подобно. Просто не бях в настроение...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:22 am

- Ами ти? Колко завоевания направи, докато ме нямаше? - попита ме Майра.
Ами сега?! Очакваше се от мен да й повярвам, че не е спала с Жорис, така ли?! Че какво друго може да прави с един французин във Франция?!
- Аз ли? - опулих се най-неразбиращо и спокойно, след което насочих вниманието си в/у цигарата си. - Николко... Освен ако не броиш един два разговора, един мръсен танц и една кратка целувка. Нито повече, нито по-малко...
Майра явно изобщо не искаше да говори с мен. Явно я отегчавах. Личеше по кратките отговори и въпроси, които получавах.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:29 am

- Николко... Освен ако не броиш един два разговора, един мръсен танц и една кратка целувка. Нито повече, нито по-малко... - отговори спокойно.
Е, очевидно бяхме квит. И двамата се бяхме държали прилично. Значи всичко си беше както преди? Очевидно не... Какво можех да направя, за да стане като преди? Тъкмо всичко беше потръгнало! Е, очевидно Дийн не възприемаше добре екскурзиите, на които той не можеше да присъства... Или просто не знаеше за тях. Истината си е истина. Няма смисъл да се лъжем. Но можехме поне да опитаме заедно да се върнем към преди. Просто трябваше да правим компромиси или да стигаме до консенсус, което не беше толкова лесно... Или поне в нашия случай... Бяхме прекалено различни характери.
- Е, значи сме квит? - направих опит за усмивка. - И сега... какво?
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:32 am

- Е, значи сме квит? - насили се да се усмихне Майра. - И сега какво?
Ухилих се най-невинно.
- Имам малко работа насам-натам - свих рамене, след което загасих цигарата и се изправих. - Трябва да се преоблека, така че, ако обичаш излез.
Майра ме зяпна. Какво?! Нещо лошо ли казах?! Исках да се изкъпя и т.н на спокойствие.
- О, и заключи, ако ще излизаш после - добавих с крива усмивка на уста и изчезнах в банята.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:45 am

Опулих се. Да изляза, че щял да се преоблича? Че все едно не съм го виждала гол или нещо подобно. Да се оправи на спокойствие? Хмм... Е, явно ще ни бъде доста сложно първите дни. Тъпа екскурзия! Поне Жорис да беше стоял повече време! Той си замина на 3тия ден, като само веднъж си бяхме говорили... Защо всичко се преобръща от нищото? Какво толкова? Всеки има нужда от лично пространство и всеки има собствено мнение!
Излязох и заключих, както ми беше заръчано. Отидох в градината и се проснах на един от шезлонгите. Определено ми беше гадно. Човек да не реши да се върне! Разнообразието не е лошо, нали?
- И сега какво, Майра? Ще си седиш тихо и кротко? Той е имал по-големи приключения от теб! Ти просто сменяше обстановката! По дяволите - говоря си сама!
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:51 am

Взех си един освежителен душ и огледах стаята си. Толкова много неща бяха ставали в нея, че ми се повръщаше само като зърнех спалнята. Щях да наредя да я претапицират... Или пък да променят цялостно дизайна.
Минах през гардеробната и се содбих с чисто бяла, новичка италианска риза. Платът галеше кожата ми и аз тръснах мократа си коса от удоволствие. Жалко, че се бях подстригал. Сега ми се стори глупаво. Ха, Майра дори не каза нищо за новата ми прическа. Ето колко и пукаше за мен...
Избрах си едни обикновени дънки и коженото яке и излязох. Грабнах ключовете на Шевролета попътно. Обожавах да карам новото си бебче. На излизане мернах Майра да седи на един от шезлонгите.
Без моето съгласие краката ми тръгнаха в нейна посока.
- Превоз? - попитах кратко.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 9:03 am

- Превоз? - попита кратко Дийн. Беше се появил от нищото и едва не си изкарах акъла.
Превоз? Докъде?
- Дестинация? - отговорих с въпрос. И без това не знаех какво друго да кажа. Може би нещо за прическата? Или може би вече беше късно да споменавам това? И все пак изчаках да видя докъде ще се ходи... Или по-точно той къде отиваше... - Ще пропусна...
Той се завъртя и тръгна към колата. Следвах го с поглед. Може би трябваше да измисля да отида някъде, вместо да пропускам възможности за сдобряване...Е, късно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Майра Блек
» Джейкъб Блек
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: