Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Haley James Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
James Collins
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Nathan Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Катрин ♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Dean Winchester
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_vote_rcap 
Часовник

 

 Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 8:26 am

Имението
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3102006w
Първи етаж
Холът
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3101979k
Кухнята
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3071146M
Банята
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3102015l
Фитнесът
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3101989R
Втори етаж
Стаята на Дийн
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3072873z
Банята му
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3101990V
Стаята на Майра
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3071216U
Банята й
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 2276862V
Стаята за гости
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 2397022k
Банята към нея
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3101999B
Гардеробната
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3102000o
Гаражът
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3102016z
Лятната пристройка
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек 3102004K


Последната промяна е направена от Dean Underwood на Пон Мар 21, 2011 8:10 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 2:57 pm

Паркирах Бентлито пред огромното имение и побързах да сляза. След което заобиколих и отворих вратата на Майра.
- Мадам - подадох й ръка и тя я пое, ухилено.
- Благодаря.
Хванах я под ръка и я поведох по дългата зелена алея.
Спрях, колкото да отключа (добре, че не бях изгубил ключа(имах този навик)) и я въведох. Ухилих се и зачаках реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 3:16 pm

Дийн отключи и се ухили. Явно очакваше реакцията ми. Реших да не го карам да чака.
- Ухаа... - ококорих се. - Като за начало добре... - погледнах го и влязох убедено.
- Разходка? - хмм... Дийн пак ме хвана подръка и ме поведе... Нанякъде...
Определено бях впечатлена от къщата. Не че се съмнявах във вкуса на Дийн.
- Хареса ли си стая? - попита той.
- Ами... - замислих се като влязох в поредната стая. -Тази ми харесва... - обявих и погледнах миличко, в случай, че вече е заета или не се предлага.
- Твоя е! - е, супер. Погледа беше излишен.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 3:30 pm

Майра си хареса любимата ми стая за гости и аз й я подарих. Странно бе да знаех, че тя ще ми е съквартирантка.
Слязохме долу в кухнята и аз сипах на двама ни по едно уиски, след което се настанихме на дивана.
- Имам идея - започнах доста неуверено. - Какво ще кажеш да те заведа някъде?
Побързах да добавя:
- За да наваксаме!
Обикновено нямах никакви проблеми с мацките, но... Майра... Беше уникална!
Зачаках притеснено отговора й.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 7:57 pm

- За да наваксаме! - уточни после.
"За да наваксаме" поворих си мислено. Определено имаше какво...
- Защо не? - отговорих и Дийн сякаш се успокои при получаването на отговора. - Страхотна идея всъщност. - добавих и се усмихнах.
Той ми отвърна и бях готова да се разтопя... Тази усмивка в комплект с тези тъмни очи... Дори да исках, а аз не исках, нямаше да мога да откажа.
- Супер! - плесна с ръце Дийн. - Аз отивам да се изкъпя - наглеждай къщата... - и ми смигна.
- Да, сър! - изкозирувах и реших да огледам наоколо.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 8:10 pm

Ухилих се глуповато, когато Майра козирува с ръка. Спомних си как го правеше преди и колко забавно ни беше.
Качих се на втория етаж и се запътих към стаята си. Попринцип от цялата къща ползвах само нея, банята и басейните. Рядко се застоявах, а и не бях нито готвач, нито кой знае какъв фитнес маниак.
Взех си един бърз душ, тъй като нямах търпение да се върна при новата си съквартирантка.
За съжаление след душа се стигна до досадната част - облеклото. И в главата ми се завъртяха безброй въпроси, все едно бях някоя развълнувана тийнейджърка на първа среща. Накрая се спрях на тъмни, маркови дънки, бяла риза (с едно-две разкопчани копчета) и коженото ми любимо яке.
Слязох на първия етаж, умувайки къде да заведа Майра, когато установих, че е изчезнала. Сигурно се преобличаше или нещо такова...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 8:19 pm

Огледах къщата изключително щателно и перфектният й вид ме наведе на две мисли:
1. Дийн поддържаше къщата така или със сигурност имаше прислуга, която да се грижи за това.
2. Дийн не прекарваше особено много време в имението, а напред-назад. Но все пак някой се грижеше за всичко.
Второто звучеше по правдоподобно. Особено ако съдех по кафемашината, която още бе като чисто нова. Оставаше да седеше в кухнята в кутията, както беше купена. Е, не че беше особено странно. Дийн си беше... Хмм... Да го кажем като човек, който не си падаше особено домошар още от малък.
По едно време чух, че душът в банята е спрял и реших, че моя човек е готов и няма да е лоша идея и аз да започна да се оправям. Запътих се към стаята си и започнах да ровя в багажа си...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 8:31 pm

Не си падах особено търпелив. Това определено си ми беше лоша черта, но какво да се прави...
Тръгнах из къщата в търсене на Майра и най-накрая я открих в стаята й. Леко нахълтах, което си донесе последствията.
Майра още беше в процес на преобличане. Не че имах нещо против, че нацелих момент, в който не носеше друго освен сутиен и бикини...
- Дийн?! - извика тя. - Какво правиш тук?
Тя се пресегна и се прикри с някаква рокля.
- Ъъъм - започнах. - Търсех те и... Не знаех...
- Ох, никой ли не те е научил да чукаш? - попита ме.
- Сам съм се учил - ухилих се дяволито. - И мога да те уверя, че съм усвоил занаята много добре, но аз съм скромен и няма да се изхвърлям.
Двамата се засмяхме и Майра запрати нещо по мен.
- Ясно - добави тя. - Добре, никой ли не те е учил да чукаш на врати?
- Разваля изненадата - оправдах се. - Добре, махам се! Но моля те кажи, че идваш скоро...
- Не си се научил и на търпение, нали? - засмя се Майра. - Идвам след малко.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 9:06 pm

- Не си се научил и на търпение, нали? - засмях се. - Идвам след малко.
- Колко малко? -добави Дийн и ме погледна дяволито. За пореден път го замерих с нещо, май беше потник, но той го хвана. - Ще си го запазя за спомен.
- Просто излез, ако искаш да стане по-бързо! - казах по-сериозно аз и сложих ръце на кръста си. Той повдигна вежда и се усетих, че роклята леко се е смъкнала. - Вън! - посочих вратата.
Когато излезе ми стана смешно. Спомних си толкова много неща от детството... И все пак гледах да не се заплесвам особено, че Дийн май наистина не обичаше да чака... Облякох си роклята, обух си високите токове, че да се приближа към височината му, не че ми пречеше да съм по-ниска. Излязох, а той чакаше долу. Драматично запоюнах да слизам по стълбите.
- Така добре ли е? - завъртях се в кръг и изчаках отговор...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 9:17 pm

Майра слезе по стълбите точно, както се правеше във филмите и определено имаше ефект.
- Така добре ли е? - попита ме тя и се завъртя.
- Мм - огледах я, след което се ухилих. - Да кажем, че без роклята по ти отива...
- Имаш късмет, че нямам нищо под ръка, с което да те замеря - засмя се тя.
- Зад теб има ваза - казах. - Но ти препоръчвам да не я използваш, май е с антикварна стойност... Както и да е: страхотна си! Така по-добре ли е?
- Това вече е друго - ухили ми се тя. - Е, къде ще ме водите, сър?
- Изненада - хванах я под ръка и тръгнахме към Бентлито ми.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Мар 18, 2011 9:05 am

Преди да се приберем се отбихме до някакъв супермаркет, за чието съществуване и не подозирах, макар че беше на 5 крачки от имението. Майра купуваше разни неща, а аз само бутах количката и кимах. Включих се на алкохола и си избрах доста подаръчета. След което натоварихме нещата на горкото ми Бентли, не беше свикнало да мъкне друго освен хора, и потеглихме към къщурката ни.
прибрахме се и Майра започна да разопакова продуктите, докато аз си сипах чаша водка и я изпих на екс, след това още една и още една...
- Не прекалявай! - засмя се Майра. - За какво си ми пиян?
Оставих водката. Какво правех?! Нима изпълнявах заповедите на момиче?! Не се чувствах добре...
- Хайде, ела! - провикна се тя от кухнята.
Въпреки всичко (най-вече факта, че ще готвя) аз светнах, когато Майра ме извика... Кой знае защо...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Мар 18, 2011 9:36 am

- Май водката не помага особено да станеш по-ентусиазиран за готвенето? - ухилих при вида му на измъчено дете.
- Налага ли се?
- Попринцип не... - започнах. - Поне пробвaй с кафемашината. Трябва да си намеря кой да ми прави кафето сутрин...
Усмивка и незнание в едно = Дийн
- Добреее... Първо включавме в контакта.... - той го направи. - После слагаме кафето... Водата... И натискаш копчето.
Машината се включи.
- Я, не било толкова трудно! - кръстосах ръце пред гърдите си.
- Да кажем, че съм случил на учител... - той се обърна към мен и ме погледна.
Съвсем се оплитах и започвах да давам заето при такива погледи. Тези очи, тази усмивка, този вид, това тяло... Този Дийн...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Мар 18, 2011 12:46 pm

- А сега е време аз да те науча на някои трикове - ухилих се.
Свалячът в мен се беше обадил и изобщо не ми пукаше за приятелството ни. Е, добре, де, пукаше ми, но....
Подробности...
Приближих се още по-близо и поставих ръце на раменете й, след което ги плъзнах надолу и се спрях на задника й.
- Какво ще кажеш да зарежем готвенето и да преминем към нещо по... интересно? - добавих тихо и прилепих устните си към нейните.
Ръката ми се приплъзна по гърба й се загуби из меката й коса...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeПет Мар 18, 2011 12:59 pm

Трикове? Наука? Май зацепих накъде биеше...
Особено когато ръката му започна да се разхожда по гърба ми, а устните му се впиха в моите. Интересна ситуация... Дръпнах се рязко и срещнах погледа му.
- Какво правиш? - попитах като се опитах да се откопча от хватката му.
- Аз... Просто... - заекна той. - Мислех, че...
- Какво? Дийн, не можем просто... Охх... - дори аз не знах какво да кажа. Защо беше толкова сложно? - Можем ли?
Съвсем се обърках. Какво можех да направя? Не можехме посто да скочим в леглото като не сме се виждали от години. Да, той беше готин, да, харесвахме се, да, но не беше правилно. Ами ако беше?
- Дийн? - не знаех какво да правя...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 6:28 am

Знаех си, че Майра щеше да има задни мисли... Дори при мен се прокрадваха, но аз успявах някак да ги игнорирам. Тя се отскубна от ръцете ми и ме погледна.
- Дийн? - само това ли можа да измисли?!
Не бях свикнал с такива ситуации. Всъщност никога не бях попадал в подобна - да се засека със стара приятелка, която се е превърнала в... тя да се нанесе у нас, да я изведа навън, да си прекараме страхотно... и после какво?! Какво се очакваше от мен?! Да я целуна по челото и да си легна ли?! Не че не можех да го направя, но...
- Майра, не съм аз човека, който да ти каже дали може или не може - започнах.
Млъкнах. Сега какво?!
- Искаш ли го? - попитах я, както правех преди...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 6:59 am

- Искаш ли го? - попита ме.
Искам ли го? Е, определено, но той ми беше приятел и...
- Аз... - започнах, но не можах да довърша. Чудех се какво ще стане и в двата случая.
Ако кажех не щеше ли да ми се разсърди? Или да ме изгони? Или нещо подобно? Ако кажех да щяхме ли да си прекараме невероятно, както се беше завъртяло в главата ми? Или щеше да ни гони съвестта?
Изгубих се в мислите си и Дийн сякаш искаше да ме върне пак при него в кухнята. Всичко в мен спря когато той пак ме целуна...
И то каква целувка беше... За Бога, Майра! Решавай по-бързо! Човека няма да чака цяла вечност!
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 7:21 am

Майра все още се колебаеше - виждах го... Но с малко повечко късмет и чар от моя страна можех да я склоня... Въпросът бе дали аз го искам 100%? Какво щеше да стане с нас след това? Щяхме да си останем приятели? Приятели с облаги? Или щяхме да се превърнем в нещо повече от това? Щеше ли да е неловко, след като живеехме в една къща?
Хиляди въпроси прескачаха из главата ми, но аз умело ги избягвах и само се притиснах по-плътно към Майра. Кожата й бе мека, а устните невероятни. Тя отвръщаше на целувките ми несигурно... Повдигнах я леко и я качих на плота, бутайки кафемашината, която се научих да ползвам, но май вече не работеше...
Спрях за момент, колкото да я погледна. Тя все още се двоумеше.
- Кажи, ако искаш да спра - прошепнах, след което жадно впих устни в нежния й врат.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 8:14 am

Тъкмо влезе в употреба и беше счупена. Горката кафемашина. Точно сега обаче имах друг проблем, който беше въпросителен отговор на думите на Дийн - исках ли? Всъщност проблемът беше, че не знаех какво може да стане после... Как изобщо щяхме да се погледнем без да се сещаме за този път? Щяхме ли пак да можем да спорим без никакви задръжки? Изобщо... Но не можех да отрека, че умирах да го имам. Той беше... Уникален! Не беше просто някой пич за една нощ. Нямаше да е просто поредния... Или поне така си мислех... Надявах се...
По едно време просто зарових пръсти в косата му и се наслаждавах... Още не бях решила, но малко по малко спирах да мисля особено...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 12:44 pm

Майра постепенно се предаваше и това ми хареса. Много. Повдигнах я още повече и я понесох нагоре.
- Има ли значение от стаята? - едвам попитах.
- Н-не - изпъшка тя.
Нахълтах в собствената си спалня и я оставих на леглото, сваляйки ризата си. Знаех, че вече е прекалено късно да спрем. Тя седеше на леглото и ме придърпа, разкопчавайки колана ми.
Изправих я и с едно движение свалих финната й рокля. Тя падна на пода и аз измърках при открилата се гледка. Майра се ухили и се отърва от панталоните ми... Бутнах я назад и тя потъна в завивките. Изкачих се и се надвесих над нея с усмивка на лице. Започнах да целувам цялото й тяло, докато не стигнах до сутиена. Отървах се от него набързо и жадно целунах гърдите й... Тя простена. Хареса ми звукът, който издаде...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 12:59 pm

Озовахме се в... неговата стая??? Всъщност не че се интересувах особено къде сме... Дийн свали ризата си, а после се отърва и от моята рокля. Реших да му помогна и се заех с панталоните му. След малко и тях ги нямаше... Ухилих се, а той се оказа над мен и започна да облива цялото ми тяло в целувки. Не съжалявах, че продължихме. Направо си се наслаждавах!
Простенах... На Дийн очевидно този звук му хареса. Претърколих го и започнах да повтарям неговите действия, но по неговото тяло и като се спирах на по-интересни за мен места. Той простенваше, което означаваше, че си вършех добре работата... Но очевидно не ми беше писано да съм отгоре, защото той ме претърколи и едва не се озовахме на земята... Започна се интересната част...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 5:38 pm

Майра се озова в/у ми, което ми достави огромно удоволствие... Ноо предпочитах аз да докосвам с устни нейното тяло... Прехвърлих я под себе си и я целунах стратно, след което заслизах надолу... Спрях се на гърдите, които ми бяха любимото нещо... Просто бяха толкова красиви и така добре оформени. Заиграх се със зърната й. Това й хареса, ако съдя по блаженните звуци, които издаваше. Е, както казах, имах "известен" опит в тези неща... След това нежно започнах да прокарвам език надолу и надолу... Спрях се на друга женска част, която обожавах и се заех със задачата си на женкар. Използвах някои от най-добрите си техники, което доведе невероятната ми съквартирантка (май трябваше да спра да я наричам така) до екстаз... След като приключих се изравних на едно ниво с устните й и я целунах продължително и горещо, докато бавно проникнах в нея... Хареса се и на двама ни... Чувствах се страхотно, сякаш я преоткривах... Започнах бавно, на кратки интервали, след което задвижих темпото, като не спирах да я обсипвам с целувки...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 6:07 pm

Аааххх, този Дийн, този Дийн... Нямах думи. Изобщо не можех да се насиля да мисля. Биваше си го! И то меко казано биваше! Знаеше какво прави и знаеше как да го направи, че да ме побърка. Сега вече не съжалявах, не се колебаех - исках да го пробвам отвсякъде. Да видя и усетя всяка една част от него! Да бъде нещо, което ще запомня. Нещо, което да ме кара да се срамувам всеки път, когато го погледна и когато си помисля какви сме ги вършили. Нощта беше наша... И щяхме да й се насладим напълно...
Дийн постоянно забавяше и ускоряваше темпото, което съвсем ме докарваше до екстаз. Реших, че ми идва малко в повече и за да не се чувствам безполезна, взех нещата в свои ръце.
Претърколих го (ако не се изтърсим следващия,направоо) и сложих един кичур зад ухото си, тъй като ми пречеше. Започнах да се движа грациозно върху му и това определено му хареса. Усмихнах се и прехапах устна. Беше страхотно чувство! После се наведох към него и го целунах като в края на целувката захапах долната му устна и...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 6:45 pm

Това с устната ми допадна адски много и последвах примера й, само че със сочното й зърно... Бяхме в позната ми до болка поза ездачка и аз имах прекрасна гледка към невероятното й тяло... Което ме устройваше напълно... Нощта тепърва започваше и аз имах много идеи за това как да я прекараме незабравимо... Съвсем леко завъртях Майра и отново се озовах в/у нея. Този път извих тялото й и се озовахме в седнало положение. Аз забързах темпото и двамата простенахме едновременно...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 7:06 pm

Това... Нещо... Боже! Никога не съм изпитвала подобно нещо. Такива тръпки, такива... необикновенни и странни чувства, смесващи се постоянно. Стенанията ставаха все по-чести и по-чести... Тръгнах да се отпускам назад, но очевидно на Дийн идеята не му допадна. Дръпна ме към себе си и телата ни само дето не се сплетоха. Той зарови пръсти в косата ми, а аз в неговата. Движенията ни бяха точни, изпипани и чувствени. Всеки път, в който ме погледнеше, нещо вътре в мен се преобръщаше и изключваше всичко. Не знам какво и как правеше, но не можех да спра. Явно той също...
След 3 часов секс маратон се отпуснахме на леглото. Аз най-нахално се излегнах на гърдите му и той уви ръцете си около мен.
- Беше... - започнах задъхано и се усмихнах. - Страхотно...
Той се усмихна и ме целуна.
- Направо невероятно! - отговори той...
Чудех се... Дали нощните похоти бяха приключили?...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 7:15 pm

Запалих цигара и се насладих на изживяването, прехвърляйки всичко наум. Само при спомена от движенията на Майра нещо в мен се обаждаше. Не се бях чувствал така... Може би никога...
- Приятно е просто да си седим - обади се Майра.
- А, още по-приятно ще е, ако отидем и се изкъпем в басейна - ухилих се по моя си начин, галейки косата й. - Какво ще кажеш за едно среднощно голо плуване?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Майра Блек
» Джейкъб Блек
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: