Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_lcapИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_voting_barИмението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 9:36 pm

Тази среща беше меко казано странна. През повечето време само гледах отстрани как Майра гони сестра ми. После щях яко да си изям боя, но сега не ми се мислише затова. Първо - цепеше ме главата, второ - разговора с баща ми... Не беше особено щастлив. Джес трябваше да внимава какво говори, защото се оказа, че е в болница в Хонолулу... Претърпял самолетна катастрофа, но е добре... Не можех да замина, но все пак новините ме притесниха... Може би трябваше да догоня Джес и да й кажа, но тя щеше да ме одере жив, ако ме видеше...
Облегнах глава назад и установих, че и аз умирам от глад. Майра тъкмо се връщаше с притоплено китайско.
- Божествено - ухилих се и се приготвих за страхотно преяждане.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:08 am

- Божествено - ухили се Дийн и се надигна.
Настаних се до него и се заехме с китайското.
- Хей... - започнах по-едно време. - Нали не се сърдиш много, че така,едва ли не, изгоних... - Не знаех какво му беше и спрях дотук.
- Не се сърдя. - каза той.
- Сигурен ли си? - погледнах го, а той повдигна една вежда. - Добре, де... - засмях се и дръпнах китайското...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:13 am

- Изгони доведената ми сестра, Джесика - уточник, поглъщайки един спагет. - И сега тя ще ми е много, много бясна... И съм сигурен, че няма да остави така нещата или пък повече няма да ми проговори... Но не се сърдя.
Замислих се. Не исках да сме в лоши отношения със сестра ми, но вече май нямах особен избор...
Сетих се за разговора с баща ми и тотално реших, че този ден отива в графата "с надолу главата" (каква ирония)...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:22 am

- Извинявай... - казах миличко и невинно.
Засмяхме се. Доядохме китайското и аз изнесох чиниите. После се проснах на дивана (отново) и се облегнах назад.
- Леле! Ще се подуя като балон! - разхилихме се отново. Е, май този път за фитнеса ще се отдели малко повече време... - Аз отивам във фитнеса. - съобщих и станах. Качих се в стаята си и се съблякох. Чак тогава започнах да търся какво да облека. Глупаво от моя страна, но ми беше навик...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:34 am

Майра и фитнес... Това предполагаше преобличане, нали?! С големи мъки се качих на втория етаж и тихо се промъкнах в стаята й. Тя не ме видя, тъй като бе с гръб. Седнах на един черен стол и се загледах в перфектните извивки на Майра. 100% щях да си изпатя като ме видеше, но в момента не ми пукаше... Майра продължаваше да се чуди какво да облече.
- Така си си добре - ухилих се.
Майра се извърна и писна от изненада.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:42 am

- Така си си добре - ухили ми някой.
Обърнах се и видях Дийн, седнал а един стол и гледащ с удовлетворение. Метнах една блуза към него, но той умело я хвана.
- Ти наистина нямаш намерения да се научих да чукаш!!! - казах и тръгнах да обличам една тениска.
Отидох към него и се настаних на коленете му. Той обви ръце около кръста ми.
- На врати! - уточних после и тръгнах да се дръпвам, но неуспешно...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 12:46 pm

Абее, на кой му пука за главата... В момента бях в такова перверзно настроение, че можех да изчукам и стол...
Прокарах ръка по задника на Майра и извъртях лицето й към своето, след което я целунах продължително. С другата ръка бавно махнах сутиена й и впих устни в гърдите й. Аз си бях напълно облечен, а тя нямаше друго освен бикини... Интересно.
- Дийн, сигурен ли си? - попита ме задъхано Майра.
- За кое? - засмях се. - Че си адски секси и те желая СЕГА... 100%!
Ръката, която най-мръснишки се плъзгаше по задните й части премахна и последната част от дреха, която имаше - бикините й.
- Ау - ухили се Майра. - Малкия ме бодее...
Засмяхме се...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 5:34 pm

Намерих и аз какво да кажа. Не беше честно! Аз бях чистак гола, а той си седеше облечен! Заех се с разкопчаването на ризата му - бавно, така че да го изнервя. После тя се оказа...Някъде из стаята ми. После махнах колана му и се заиграх с него. Панталона едва ли не сам изчезна... Явно Дийн все още не беше свикнал да чака.
По едно време бях залепена за стената и простенвах в екстаз. Припомних си предишния ни похот... Определено трябваше да бием рекорди!!! Имахме предостатъчно време... Щяхме ли да успеем? Майра Блек и Дийн Ъндърууд...Хмм... Не мисля, че имаше място за съмнение. Достатъчно беше името...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 5:41 pm

Поне се бяхме изравнили в частта с дрехите. За съжаление не бях толкова гъвкав, заради болките в главата, но давах най-доброто от себе си. Вдигнах Майра и я прехвърлих през рамо.
Тя изпищя, след което се засмя.
- Къде ме водиш, за Бога? - попитах тя.
- Тук - ухилих се и нахлух в банята й.
Оставих я накрая на ваната и започнах да я пълня с приятна на допир вода. Тя ме гледаше усмихнато.
- Какво? - попитах.
- Нищо - ухили ми се тя. - Продължавай.
Хареса ми фактът, че точно до банята имаше прозорци. Макар и да знаех, че наблизо няма хора все пак обичах да го правя пред публика... Дори и пред въображаема.
- Влизай - наредих, след като ваната се напълни.
Майра послушно влезе.
- Знаеш ли спомних си за онзи път, когато се къпахме заедно като малки... Помниш ли какво стана?
- Оо, не - ухилих се. - Мразя те! Как можа да ми припомниш?!
Влязох от другата страна във ваната и започнах да я пръскам с вода...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 6:38 am

Пръскането с вода бързо отмина обаче. Нахвърлих се на Дийн и впих устни в неговите. За пореден път се оплетохме... Започнах да си мисля, че сме били големи идиоти да се скараме за глупост. Какъв беше смисълът? Ами, нямаше такъв. Е, да, два силни характера на едно място беше донякъде ясно, че не всичко ще бъде в хармония. Чиста логика,а? Уоу!... Върнах се в реалността.
Простенах и завъртях глава...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 28, 2011 7:50 pm

Внимателно извадих Майра от ваната и я занесох в душ кабината. Пуснах водната струя да тече и намерих златната среда на топлина. Обърнах я с гръб към мен и залепих тялото й в стената. Леко разтворих краката й и прокарах пръсти по нежните й задни части. Водата образуваше красиви капки по тялото й. Жадно облизах няколко. След което извих врата й и я целунах по устните, докато я повдигнах леко и проникнах в нея. Само за част от секундата, след което я оставих и изчезнах за малко. Отидох до кухнята и взех една бутилка бял ром. Все пак бяха минали 24 часа. Върнах се, ухилен до уши:
- Изненадаа!
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 6:35 am

Добре... Очевидно французите омръзват бързо... Или поне така излезе. Жорис... Сетих за всичко станало, но после нещо ме върна тук. Другите по-интересни неща, случили се в тази огромна къща с един определен човек... Обадих се на Дийн и той каза, че след малко ще се прибере... Кой знае какво е ставало досега. МАЙРА!! Тръснах глава. Не ми се мислеше. Само исках да го видя. Щеше да ми е достатъчно. Глупости! Е, надеждата умира последна, нали?
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 6:43 am

Докато карах като луд, а Snuff на Slipknot озвучаваше цялата кола, не спирах да мисля за Майра. Какво ми бе причинала... Какво беше станало. Спомних си, че след като няколко дена м/у нас всичко вървеше супер и ние бяхме... щастливи, дали? Един ден се прибрах от магазина (вече можех да пазарувам сам) и открих, че присъствието на Майра не се забелязва в къщата. Отидох в стаята й, която тя не ползваше изобщо, все си беше в моята, и видях бележка на леглото. Отивала във Франция с някакъв си Жорис... Тогава бях развалина няколко дена... Не се разделях с алкохола. Наложи се да викам разни хора да ми помогнат. Накрая се съвзех. И започнах да излизам. Срещнах Мел, която буквално ми взе ума, макар и дори да не бях докоснал, а след това Лизи...
И всичко отиде по дяволите щом чух гласа на Майра.
Знаех, че м/у нас нещата не са същите. Какво щеше да ми каже?! Защо се връща?!
Паркирах колата и слязох. Поех си глътка въздух и влязох. В ума ми още звучаха думите от Snuff, а алкохолът от тази вечер донякъде си казваше думата, но като цяло си бях на линия. Огледах се. Нямаше я. Сигурно бе горе. Щях да я изчакам. Седнах на дивана, като по пътя гепих едно шише водка от барчето.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:25 am

Мотаех се в стаята си, докато чаках. Беше странно да седя тук. Принципно бях на други места... Предимно стаята на Дийн. Оххх... Изнервях се с всяка секунда. По едно време чух шумове от долу и спрях цялата си дейност и замръзнах на място. Дали беше той? Въобразявах ли си? Нали аз бях тази, която си тръгна без причина? Тогава защо толкова много се вълнувах? Е, какво пък! Оставих стаята в разхвърлян вид и тръгнах бавно към долния етаж. Очите ми се изцъклиха, когато го видях на дивана. Бутилката водка в ръката му не ме учуди. Дори се усмихнах. Това ми липсваше. Той ми липсваше. Какво, по дяволите, ме беше накарало да си тръгна? Идиотизъм? Тъпота? Страх?
Слязох по стълбите и се приближих. Застанах до дивана и се подпрях...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:30 am

Отпих огромна глътка от водката и затворих очи. Нямаше да преживея още една раздяля, спор или каквото и да е тежко нещо с Майра... Освен едно, което включваше легло, изключваше дрехи и т.н.
Но какво говорех?! Аз се сърдех на Майра. Бях й бесен. Или по-скоро трябваше да бъда, но истината бе, че нямах търпение да я видя.
Всъщност не бях бесен, нито гневен или ядосан. Бях просто разбит. Болеше ме. И се връщах към болката. Знаех, че Майра не е добра идея за мен. Просто...
Отворих очи и я видях стояща на стълбите. Зави ми се леко свят, затова стиснах здраво бутилката и отпих.
- Здравей - казах машинално. - Отново ли сме съквартиранти?
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 7:46 am

- Здравей - каза машинално. - Отново ли сме съквартиранти?
- Ако приемаш бегълци... - опитах се да се усмихна отново, но не се получи особено добре. Седнах на дивана и го погледнах. Очаквах отговора му с нетърпение. Току-виж ме изгонил...
- Никога не съм те гонил, така че на практика това е и твой дом. - отговори той.
Стана ми гадно. Той наистина не ме бе гонил. Признавам - аз съм най-голямата идиотка на света!
- Как си? - тъп въпрос, но беше по-добре от това да седим и да си мълчим. А и главата ми не можеше да измъдри повече. Не и в момента. Той отпи щателна глътка от водката. Бях на косъм да се протегна и да я дръпна от ръката му, тъй като се сетих за случая със сцепената глава. Грозна картинка... Но не можех. Имах чувството, че едва ли не ми беше забранено.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 8:42 am

- Как си? - попита ме тя.
Идваше ми да се изсмея, но се сдържах. Що за въпрос - как съм?!
- Добре съм, не ми ли личи? - казах безизразно.
Погледът ми се рееше из стаята и никога не спираше на Майра. Отпих отново от бутилката. Ох, беше на привършване, лошо. Отидох до кухнята със залитане и си извадих текила от хладилника.
- А ти как си? - провикнах се, надвесил се над хладната машина.
Опитвах се да се застопоря на един от високите столове. Мразех ефектът, който алкохолът оказваше в/у тялото ми... Мозъка ми работеше на пълни обороти, но тялото...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:15 am

"Не по-добре от теб, всеки случай..." помислих си. Можех и да го кажа, но реших, че ще звучи прекалено грубо...
- Горе-долу... - смотолевих.
Той се беше настанил с много усилия на един от високите и столове в кухнята. Супер! Сега пък трябваше да се местя. Тръгнах към кухнята и се подпрях на плота срещу него. Аз ли имах такова чувство или той правеше всичко възможно да избегне погледа ми?
- Пиенето ще те довърши! - завъртях глава.
- На теб какво ти пука? - отсече той.
Е, това вече беше лекооо грубичко...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:19 am

- Имам предвид, че ако се пребия някъде и гушна букета ти ще наследиш имението и ще можеш да си живееш спокойно с Жорис, без да ти се налага да ходиш до Франция, не че имаш проблем с това, де - казах на един дъх.
Заболя ме устата и отпих голяма глътка текила. Ммм... Нямаше да оцелея без алкохол и минута. Най-вероятно всеки здраво мислещ човек би ме пратил в някоя от нея тъпи програми за анонимни алкохолици... Всъщност като се замисля баща ми беше пробвал веднъж. И една от мнооогоото ми майки, но тя колкото да не й се пречкам на харченето на парите на татенцето...
Усетих се как постоянно избягвам мислите за момичето с/у мен, погледът й, всичко!
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:43 am

Опулих се. Този Жорис ми отрови живота! Просто в момента го правеше. Какво толкова? Просто заминах! Нищо не е станало! Наистина! Просто малко разнообразие, което Дийн очевидно беше разбрал погрешно... Ревнуваше ли или просто му беше гадно, че го зарязах така? Н=Без обаждане, без обяснение, без нищо? Е, дори да питах, жестоко се съмнявах, че ще получа кой знае какъв отговор. Не и докато беше в такова състояние... Каквото и да кажех - нямаше значение. Или поне той така го обръщаше...
- Не ми трябва нито имението, нито Жорис, нито да ходя до Франция, нито ти да умираш, ясно?
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:47 am

- Не ми трябва нито имението, нито Жорис, нито да ходя до Франция, нито ти да умираш, ясно?
Хах, сигурно, затова ме заряза след като м/у нас всичко беше потръгнало... Може и да не беше заинтересована от французина, но със сигурност си дадох сметка, че и за мен не й пука...
Колко ми се искаше да грешах, но...
- Ясно - свих рамене и отпих последната глътка текила. - Е, знаеш всичко къде се намира. Цялата къща е на твое разположение, но и това знаеш. Добре дошла отново и аз се качвам горе.
Станах от стола внимателно и се затъртих по стълбите. Прибрах се в стаята си и се проснах уморено на леглото. Миг след това вече спях.
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 2:00 pm

- Ясно - сви рамене и отпи последната глътка текила. - Е, знаеш всичко къде се намира. Цялата къща е на твое разположение, но и това знаеш. Добре дошла отново и аз се качвам горе.
Той изчезна по стълбите към стаята си. И сега какво?
Да се кача ли? Или пък не? Да му кажа ли нещо след като се кача? А защо да се качвам? Охх... Е, какво пък! Рисковете на професията, която нямам...
Тръгнах нагоре. Не ми трябваше особено много време да стигна неговата стая. Дийн вече спеше. С толкова много текила и алкохол, изпит, когато не съм била още тук... И сега какво? Да го събудя ли? Или да го изчакам да се събуди? Май ми се понасъбраха доста въпроси...
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 2:04 pm

Отворих очи. Майра се беше сгушила в мен и спеше. Огледах се. Бях си в стаята. Нищо не помнех, главата ме цепеше. Как се бях озовал тук?! Ами Майра?! Не беше ли във Франция?! Аз не се ли забивах с Лиз в някакъв бар?!
Поизправих се леко без да събуждам красавицата до себе си.
Поседях така, гледайки я. Ръката ми неволно мина през косата й. Спомних си гладкия й допир. Усмихнах се. Сякаш не бе заминавала.
Облегнах се назад и зачаках тя да се върне от страната на сънищата...
Върнете се в началото Go down
Майра Блек
Upper East Sider
Upper East Sider
Майра Блек


Брой мнения : 107
Reputation : 3
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Майра Блек
Връзка Връзка:
Години Години: 21

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 2:29 pm

Било хубаво да легнеш и да си починеш нормално. Особено в обятията на... Дийн.
Размърдах се малко. Това ми беше достатъчно за почивка. А и със съквартърантът имахме доста неща за обсъждане...
Надявах се да се е събудил. Не исках въпросите от типа на "какво да правя" пак да се разлетят из главата ми. Надигнах се и срещнах погледа на Дийн. Все още бях сънена и не разбрах погледа. После се появи усмивката и ми светна...
- Добро утро, спяща красавице. - каза той.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:55 pm

Зачаках някаква реакция, но такава не последва.
Погалих я нежно.
- Хей, бегълката, какво следва сега? - попитах с кривата си усмивка.
Не знаех какви сме. Не знаех какво има м/у нас. Всъщност май не знаех нищо.
Огледах се. Къде беше алкохола, когато ми трябваше?!
Надигнах се малко и се облегнах на стената.
- Може ли да ми подадеш цигарите от шкафчето? - погледнах я ухилено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек   Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дийн Ъндърууд и Майра Блек
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Майра Блек
» Джейкъб Блек
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: