Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 6 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+3
Nathan Scott
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:49 pm

Погледнах към Хейлс замислено и се изправих от стола си. Отидох зад Нейт и го накарах да стане, за да седна до нея.
- Кажи ми нещо повече за роклята...какво искаш да представлява? Нещо семпло, или нещо пищно? - попитах любопитно, настанявайки се до нея.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 2:59 pm

- Мм презрамки, корсет и надолу да се разширява, без много шарки или без да е натруфена - казах свивайки рамене
- Без пера и тем подобни нещо семпло но ѝ елегантно - казах усмихвайки се и погледнах към Нейт
- И искам воал, не от онези глупави бомбета или шапки - допълних сериозно
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 4:19 pm

Тя описа какво НЕ иска по роклята си и аз старателно записах всичко. Като се замислих какво оставаше я погледна нацупено и тъжно.
- Хайде стига де, ти ми уби всякаква идея за екстравагантна рокля... Това, което ти ми описа ще е нещо извънредно семпло...- казах намръщено и започнах да си драскам около буквите сърчица и някакви тем подобни, докато я чаках да отговори.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 4:24 pm

Засмях се на реакцията ѝ определено не си падаше по семплите неща
- Това е положението Брук, нищо екстравагантно! - казах свивайки рамене. Всичко това все още ми се струваше като сън, с Нейт щяхме да се оженим само след седмица, а ми се струваше, че е цяла вечност. Имахме да уточняваме толкова много неща помежду си, като например къде ще живеем след сватбата, кога ще подадем документите за да бъде официално приет за баща на Джейми, това дали ще взема неговата фамилия или ще запазя своята, толкова много неща...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:36 pm

Брук ме изрита от стола, за да говори с Хейли, а аз се преместих кротко до Люк.
- Понякога се чудя как не бягаш с писъци от нея. - сръчках го и се засмях. Те двете започнаха да спорят за нещо и накрая малкият дявол се обърна към мен.
- Нейт, кажи й! Не иска нищо... Ще я облека в нощница накрая. - оплака се тя.
- Дай й каквото иска, не ти ще си булката, а тя. Вече за вашата сватба говори с блондина до мен. - отвърнах й, а тя се нацупи.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 7:53 pm

- Уф, Хейлс! - оплаках се и се нацупих.
- Нейт, кажи й! Не иска нищо... Ще я облека в нощница накрая. - погледнах го умолително, но той отвърна да и дам каквото поиска, а за моята сватба да питам Люк. Намусих се и въздъхнах, замисляйки някакъв по- семпъл модел. Със леко заоблено, но все пак триъгълно деколте, презрамки и без кой знае каква украса.
- Нещо такова?- попитах и й подадох листа.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 8:07 pm

- Той няма думата червенокоске, а и аз нямам нищо против да съм облечена в нощница, даже май имам нещо наум - казах свивайки невинно рамене и намигнах на Нейт. Тя драскаше нещо по тефтера си и след малко ми го показа
- Да не е никак зле, може би тук да е по - широка, с обрачи примерно - казах замисляйки се малко около модела.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 8:45 pm

Брук се опита да спори с Хейлс, а Нейт се закачаше отново с мен
- Хей pretty girl няма смисъл да спориш с нея, сякаш спориш с развалена грамофонна плоча - казах разсмивайки се, а Хейлс ми се изплези
- И се чудиш как аз не бягам - казах разсмивайки се, а момичетата ме изгледаха лошо
- Мир! - казах вдигайки ръце невинно
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 8:50 pm

Изпих си бирата и погледнах към него.
- Защо ли имам чувството, че днес само ти ядеш бой.
- Ти да не си желаещ? - попита дяволчето, а аз я изгледах невинно.
- Не, само констатирам, нищо не съм казал! - побързах да се защитя и свих рамене невинно..
- Хей, какво ще кажете да спрете с плановете за днес, а утре да продължите...Сега стана много късно и нещо ми се доспа...Хайде да ходим да си лягаме? - предложих и погледнах Хейли многозначително с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 8:56 pm

- Има късмет, че е сватбата й, защото от друг спор няма да се откажа толкова лесно. - засмях се, отвръщайки на Люк и с Хейли се загледахме в кройката.
- Е, това е началният модел, ще претърпи промени... Например за плата... Трябва да е нещо наистина леко и меко, защото ще е лятна сватба, а сложа ли ти нещо по- тежко ще се свариш. А иначе за обръчите го приемам, но щом искаш да се разкроява постепенно значи трябва да сложим само тук и тук..- посочих две места и я погледнах въпросително. Тъкмо се бяхме задълбочили в размисли, когато чух Нейт да казва нещо.
- Ти да не си желаещ? - попитах, хвърляйки му един поглед - Със Хейли си търсим спаринг партньор. - засмях се и я побутнах, а той се измъкна бързо от ситуацията, минавайки на следваща тема - да си ходим по стаите.
- Започвам да се замислям, че меденият ви месец ще е доста по- дългичък от седмица... - засмях се и ги погледнах и двамата.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 9:17 pm

- Сатен! - казах бързо когато Брук заяви, че плата трябва да е нещо леко
- Определено си разбираш от работата, така че оставам всичко на теб, само следвай указанията - казах свивайки се в стола си. Нейт заяви нещо за лягане, а Брук направи коментар
- Хей, гледай своята паница - казах поглеждайки с присвити очи. Но определено нямаше да откажа да се оттегля в стаята си.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 9:43 pm

- Добре, добре време е за лягане - казах допивайки бирата си и се изправих
- Сладки сънища Хейлс - пожелах целувайки я по бузата и те се качиха към стаята им, а аз отидох до Брук и се наведох към нея увих ръце около талията ѝ и я целунах повдигайки я леко от стола. Тя уви ръце около шията ми и заедно тръгнахме нагоре към нейната стая.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:42 pm

- Добре де, добре...Не ме убивай. - оплаках се и се свих в стола си.
- Станала си много избухлива покрай него, той не ти влияе добре. - констатирах и я бутнах по рамото.
Люк ги подсети, че трябва да се качат и те набързо се изнесоха. Продължих да драскам по тефтера, когато той се приближи до мен и уви ръце около кръста ми. Надигнах се и го целунах, увивайки ръце около врата ми, но все още държах тетрадката си. Качихме се нагоре и той ме остави на леглото, продължавайки целувката.
- Имам толкова много работа...- подсетих себе си, но пак го целунах. Трябваше да си направя списъци, да опиша храната, декора, гостите, олтара, роклите на шаферките и какво ли още не, но господинът пред мен се справяше доста добре с разсейването.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 10:45 pm

Хейли нямаше нищо против, а и след казаното от Люк не чаках втора покана. Изправих се и отидох до нея. Тя стана и заедно тръгнахме нагоре. Минахме през една от другите гостни, проверявайки дали Джейми е заспал и се насочихме към нашата спалня за вечерта. Още със затварянето на вратата завъртяхме ключа и я притиснах към вратата, прокарвайки устни по шията й, спускайки бавно език надолу до рамото й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 11:02 pm

Качихме се в стаята си за вечерта и нападнахме устните си още със затварянето на вратата. Цял ден чакахме да останем насаме и сега когато имахме тази възможност не губехме и миг. Увих ръце около шията му и се надигнах на пръсти целувайки го продължително.
- Обичам те - прошепнах срещу устните му с усмивка, можех да го повтарям цяла нощ и нямаше да ми писне
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 11:17 pm

Качихме се в стаята и аз я сложих на леглото и започнах да разхождам устни по кожата ѝ, а тя, че има работа
- О, ами добре тогава - казах невинно и се изправих сваляйки тениската си и се заех с разкопчаването на панталона си, когато усетих ръцете ѝ по корема си и се подсмихнах
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 12:18 am

Той преспокойно се съгласи с мен и се изправи, сваляйки си тениската и започна да откопчава дънките си. Прехапах устна и се протегнах, прокарвайки ръка по корема му. Беше толкова неустоимо секси, че ... сватбата можеше да почака една вечер.
Плъзнах ръце надолу, спирайки неговите и го дръпнах към себе си. Протегнах ръце и ги увих около врата му, издърпвайки го на леглото върху себе си и се придвижих в средата, впивайки жадно устни в неговите.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 6:54 am

Тя уви ръце около врата ми, а аз спуснах своите по тялото й и щом стигнах до бедрата й я повдигнах, качайки краката й на кръста си. Целунах я отново, а тя прошепна двете магически думи.
- И аз теб, принцесо. - отвърнах с усмивка и я понесох към леглото, лягайки заедно с нея на него, без да спирам целувката.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 9:02 am

Усмихнах се и се притиснах към него отвръщайки страстно на целувката му. Той ме занесе до леглото и се настанихме там, а аз спуснах ръцете си надолу по гърдите му и разкопчах ризата му, премествайки устните си към шията му. Метнах ризата някъде на страни и с малко помощ се превъртях над него, плъзнах ръцете си по гърдите и корема му, забивайки леко нокти, а устните ми следваха всяко движение.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 9:15 am

- Така си и помислих - казах разсмивайки се леко и тръгнах с нея към леглото. Настанихме се в средата му и продължихме с жадните целувки, спуснах ръце по тялото ѝ и надолу по бедрата ѝ, а след това нагоре, набирайки роклята ѝ. Устните ми се разхождаха по лицето, шията, деколтето, гърдите ѝ обсипвайки ги с нежни целувки, на места оставях влажни следи, на други засмуквах леко. Всяко движение беше изпълнено с любов, страст, желание и още толкова други емоции на които не можех да намеря име.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 6:04 pm

Мигновенно бързо Хейли се отърва от ризата ми, но и без това не ми бе нужна. Преобърнахме се на леглото и тя застана върху мен, продължавайки с целувките. Плъзнах ръка по кръста й и надолу, след което отново нагоре и издърпах набързо потника й. Придърпах я пак към себе си за една целувка, а ръцете ми вече откопчаваха дънките й и след малко се освободих и от тях.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 6:21 pm

Подсмихнах се когато той се отърва от потника ми и разбора се дънките ми го последваха. Отново се преобърнахме и този път неговите дънки заминаха, а устните ни не можеха да се откъснат от кожата на другия което ме караше да настръхвам всеки път. Прокарах пръсти по гърба му забивайки леко нокти и се отпуснах назад давайки му свободата да прави каквото поиска. Оплетох крака около кръста му и отпуснах ръце над главата си усмихвайки се доволно.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:14 am

Сгънах единият си крак в коляното до тялото му, а другия го качих на кръста му. Ръцете ми се разхождаха из гърба му, а тялото ми реагираше на всеки негов допир. Започна бавно да сваля роклята ми, което си беше цяло мъчение. Движеше се толкова бавно, а целувките му бяха толкова настоятелни и възбуждащи, че ме караха да губя мисълта си. Когато най - накрая разкара досадното парче плат от мен устните ми нападнаха неговите, копнеещи за още целувки.
- Очевидно сватбата ще почака една вечер. - констатирах и въздъхнах доволно при поредната целувка. Свалих ципа на вече разкопчаните му дънки и след малко и те се присъединиха към роклята ми. Преобърнах се над него и спуснах устни надолу по врата и гърдите му, но отново се върнах на устните му, задържайки се там доста, докато ръцете му обхождаха тялото му. Беше дяволски секси...тези четири години определено са му са се отразили много добре.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeВто Юли 12, 2011 11:40 am

Опитвах се да действам бавно да се наситя на всеки един миг, но определено това не ѝ се харесваше кой знае колко много, така че след като се отървахме от дрехите нещата бързо ставаха все по - страстни и скоро по нас вече не бяха останали нито едно парче плат. Преобърнах се отново върху нея и продължих да обсипвам тялото ѝ с целувки и да се закачам с кожата ѝ. Обичах да се закачам с нея, да я подлудявам, но най - вече да я обичам.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitimeПет Юли 15, 2011 9:30 pm

Наслаждавах се на всеки момент и всяка тръпка, преминаваща през тялото ми, при всяка негова целувка. Забавихме темпото, но продължихме със страстите. Придърпах завивката над нас и след малко отново потънах в меките завивки. Последва една продължителна и сладка целувка, след нея още една, а след нея още няколко. Последните седмици, както и всяка случка в този интервал започваше да ме убеждава все повече, че никога не е имало друг, освен него. Откакто влезе в живота ми... Нито онзи барман, нито Алекс, нито някой, от момчетата, с които бях в Италия. Той ще си остане единствен и специален каквото и да става. Дали щеше да остане такъв години напред или до самият край само времето ще покаже, но за сега бях сигурна в мислите си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Изабела
» Саманта Дейвис
» Къщата на Доминик Торето

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: