Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_voting_barКъщата на Брук Дейвис - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Брук Дейвис

Go down 
+3
Nathan Scott
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 9:57 pm

- Нали ти казах...- засмях се и слязох от него, гушвайки се в прегръдките му с усмивка на лице.
- Е... сега трябва да внимавате доктор Скот и да се пазите от добрите сестрички. - казах с доволен и леко заплашителен тон. Преживявах периода на non exclusive без толкова ревност, но сега... Не беше съвсем същото. Той си беше виновен, сега щеше да ме трае.
По някое време ми се приспа и се прозях, след което се наместих по - удобно и надигнах глава за една лека целувка. Откраднах си я и затворих очи.
- Лека нощ, блонди...- подразних го с усмивка и след малко се отдадох на съня.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 10:38 pm

- Дори няма да ги забелязвам - казах доволен, че най - накрая бяхме постигнали някакво съгласие. Настанихме се удобно в леглото, завихме се и след малко тя ми пожела лека нощ
- Лека нощ pretty girl - отвърнах и я целунах. След като тя заспа аз останах загледан в тавана обмисляйки всичко което се случи тази вечер, като през цялото време разхождах пръсти по гърба ѝ. И след доста време съня най - накрая надделя и аз потъвах в него.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:09 pm

На сутринта се събудих първа. Облякох широката си тениска, която трябваше да служи за нощница и слязох надолу, за да направя закуска. По принцип се излежавах доста, но сега имах желание да готвя. Имах да премислям много неща, но преди да се усетя бях пленена от един русокос демон, със примамливо сини очи. И не...той не бе взел нито свободата ми, нито ме постави в клетка...единственото, което направи е да накара сърцето ми да чувства...да иска да живее и може би да обича някой ден. Да го изпълни с копнеж и желание за всичко, което живота може да поднесе.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:18 pm

Когато се събудих Брук я нямаше в леглото, ослушах се, но не чух шум от вода, така че предположих, че е на долния етаж. Станах от леглото и обух долнището на униформата си и слязох надолу оглеждайки къщата. Влязох в кухнята и я видях замислена над печката, отидох до нея и плъзнах ръце по коремчето ѝ притискайки я към себе си и подпрях брадичка на рамото ѝ
- Здравей pretty girl - казах целувайки я по бузата.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:53 pm

След малко и самият пряк виновник слезе най - безсрамно, само по долнище на униформата си.
- Здравей, секси.- поздравих го с невинна усмивка, обръщайки се към него и увих ръце около врата му. Целунах го леко и отново се обърнах към плота, където вече бях изкарала продукти за гуфрети.
- Много си ранобуден днес. - отбелязах, докато правех сместа.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 11:39 pm

- Беше ми достатъчно - отвърнах с усмивка. Тя се зае с приготвяне на смес за гофрети, протегнах се и бръкнах с пръст в сместа след което леко я нацапах по нослето и брадичката и се разсмях
- Отива ти - казах разсмивайки се и я целунах отново.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:23 am

Той ме изцапа, а аз го изгледах сърдито, но се засмях. Сложих ръка на устните му, преди да докоснат моите и същевременно бръкнах в пакета със брашно. Взех съвсем малко и пръснах в лицето му, но беше достатъчно да заприлича на напудрен. Засмях се и махнах ръката си и малко преди да го целуна го заобиколих и продължих да бъркам сместа. Обрах сместа от брадичката си и я вкусих..
- Става за ядене. - констатирах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 11:38 am

Изведнъж целия бях в брашно, а Брук се измъкна от прегръдките ми погледнах я и изчаках да остави купата на плота. А когато го направи се промъкнах зад нея и я вдигнах на ръце превъртайки я през рамото си и я понесох към басейна.
- Ммм мисля, че е време да се отърва от това брашно - казах замислено преметнах я отново слагайки ръка под коленете ѝ, тя се разписка, а аз скочих в басейна.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 1:15 pm

Стана прекалено тихо...той не правеше нищо, дори не ми отвърна. Оставих купата и се обърнах към него и в следващият момент бях провесена с главата надолу на рамото му, а той вървеше към двора.
- Ммм мисля, че е време да се отърва от това брашно - каза той и а аз започнах да мятам крака и да пискам.
- Не, Лукас, не! Ще ти се разсърдя. - предупредих го, но в следващият момент бяхме в басейна, под водата. Той ме пусна, а аз минах зад него и увих ръце около врата му и крака около кръста му. Излязохме на повърхността и аз ударих по рамото.
- Ужасен си. И брашното по лицето ти се е превърнало в тесто. - разсмях се.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 1:29 pm

- Нима? - попитах премествайки я пред себе си и започнах да търкам лицето си в нейното и в рамото ѝ смеейки се през цялото време. Прокарах ръце по тялото и притискайки я към себе си и открих устните ѝ сливайки ги с моите. След което ги спуснах по шията ѝ оставяйки малки целувки по нея.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 5:47 pm

Измъкна ме пред себе си и цялата ме нацапа с втечненото брашно.
- Гадняр. - казах, без да спирам да се смея. Потопих се под водата за секунда, колкото да разкарам кашата от себе си и излязох, но той ме посрещна с целувка.
Първата беше кратка, но го погледнах за секунда и отново го целунах, този път продължително и чувствено, увивайки ръце около врата му. Прегърнах го силно и въздъхнах леко, когато усетих устните му надолу по шията си. Скрих лице във врата му, оставяйки една целувка там и се притиснах силно в него.
Усещах ръцете му, които ме обгръщат, целувките му, които сякаш ме разтапяха и нежността с която правеше всичко и го исках...
Толкова дълго време бях прекарала в отричане на чувствата и дългите връзки, че не осъзнавах колко искам и имам нужда някой да е до мен постоянно...да имам в кого да се гушна и да се скрия от света...кой да ме глези, да ми обръща специално внимание за повече от една вечер... Затова и може би сърцето ми не искаше вече да се спира и да се отдръпва.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:44 pm

Целувките ни продължиха да стават по - страстни и по - страстни, притиснах я към себе си.
- Ако не се измъкнем скоро оттук, ще пропуснем целия купон в лунапарка - казах засмивайки се
- Аз нямам нищо против, но обещахме на малката, а и за Джейми ще е добре - казах оставайки нови целувки по шията ѝ и отново я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 8:39 pm

Откраднахме си още няколко продължителни целувки един от друг, докато той не каза, че е време да тръгваме за лунапарка.
- А аз щях да правя гуфрети...Виждаш ли какво правиш? Ти си виновен! - обвиних го и се засмях. Целунах го нежно за последно и въздъхнах.
- Хайде да излизаме, преди да е станало прекалено късно. - подканих го и се пуснах от него. Излязох от басейна и се запътих към къщата, за да оправя бъркотията в кухнята и после да си облека нещо, различно от прозираща мокра блуза и бельо.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 8:48 pm

Измъкнахме се от басейна, Брук се преоблече, а аз отидох до колата, в багажника беше сака ми за фитнес, така че имах някакви дрехи поне колкото да стигна до къщата за да се преоблека. Когато Брук беше готова се качихме в колата и потеглихме към моята къща. Влязох и се преоблякох набързо след което потеглихме към лунапарка. Паркирах на паркинга и двамата с Брук влязохме в парка и заоглеждахме да видим другите.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:40 pm

- Не принцесо, тези са изцяло за теб - казах затваряйки вратата ѝ, след което се качихме по колите и потеглихме към къщата на Брук. Пристигнахме и освободих Джени от седалката пускайки я на земята и се заех с пренасянето на покупките които бяхме взели с момчетата. Люк ни показа барбекюто и занесохме чувала с въглищата и гругите неща за него отвън, заехме се с разпалването му докато момичетата подготвяха храната, а децата тичаха около нас в градината.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:51 pm

След магазина за бонбони който както Браян каза "обрахме" се запътихме към къщата на Брук. Не бях ходил там от почти четири години и сега ми се струваше малко променена
- Брук ремонт ли си правила? Къщата е супер - казах усмихвайки ѝ се, след което с Джени излязохме на двора и се затичахме насам натам. Беше забавно целия ден беше забавен, всички бяхме заедно като едно голямо щастливо семейство.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:01 pm

След като си тръгнахме от лунапарка минахме през магазина за някои лакомства за децата...и нас...и за десерт на барбекюто избрахме голяма шоколадова торта, с ягоди върху нея. Бях на крачка от това да я нападна още в магазина, но Хейлс и Пейтън ме спряха... Както и да е радвах се, че най- накрая бях завършила промените в къщи и всичко щеше да е супер. Когато пристигнахме лично се заех със задачата да пренеса скъпоценното шоколадово изкушение на два етажа до кухнята и го пъхнах в хладилника, за да не се разтече. Момчетата разтовариха другите неща и ние се заехме със приготвянето на вечерята, докато те палеха барбекюто, а Джени и Джейми бягаха из къщата. Джейми забеляза ремонта, а аз му се усмихнах.
- Да, реших да внеса малко разнообразие..нали е едно ново начало, трябва да има нещо ново. - обясних и му намигнах, след което той изчезна, гонейки Дженифър.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:06 pm

Напазарихме и се запътихме към къщата на Брук. Очевидно малкия дявол не обича рутината, защото беше променила много неща, но все пак беше къщата, в която ставаха най- големите купони от 8ми до 12ти клас. Внесохме целият багаж и запалихме барбекюто. Докато чакахме момичетата с брат ми започнахме да се закачаме и накрая го бутнах в басейна.
- Не разбра ли, че братчето ти не се дава лесно. - засмях се, навеждайки се към басейна и му подадох ръка, за да излезе.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:10 pm

Пристигнахме в къщата на Брук, а момчетата свалиха някакви покупки от колата,
- Сега разбирам защо не влязохте с нас в магазина - казах на Нейт засмивайки се. Влязохме в къщата и с момичетата се заехме с подготвянето на вечерята, докато момчетата се занимаваха с барбекюто, а децата тичаха нагоре надолу мотаейки се около момчетата.
- Наистина Брук къщата изглежда страхотно. - похвалих я аз
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:18 pm

Заедно с Нейт и Браян отидохме да запалим барбекюто, децата тичаха и се забавляваха, а момичетата бяха в кухнята. Запалихме го и с Нейт започнахме пак да се закачаме и бутаме и накрая се озовах в басейна, той ми подаде ръка, а аз го издърпах и той цамбурна в басейна, а аз избухнах в смях
- Нито пък аз - казах свивайки рамене, а момичетата изтичаха от къщата за да видят какво става
- Той започна пръв - казах невинно вдигайки ръце с широка невинна усмивка
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:35 pm

Брат ми хвана ръката ми, но ме дръпна и след малко и аз бях във басейна. Изпръсках го, смеейки се и се изправих, когато момичетата пристигнаха.
- Той започна пръв - оправда се набързо Лукас и вдигна ръце невинно.
- Да, да. Друг път! Той беше! - посочих го и кимнах убедително. - Ти си баткото, ти поемаш вината! - подметнах му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 9:38 pm

Както си говорихме с Хейли и Пейтън изведнъж чухме плясък в басейна. Излязохме набързо, мислейки, че децата са паднали, но там заварихме Нейт и Люк.
- Защо ли не се учудвам... Децата не се държат така, както вие..- изкритикувах ги и се засмях, слагайки ръка на челото си. Единия каза, че другия започнал, другия че единия...
- И последно кой беше пръв? - попитах и те веднагически се посочиха един - друг. Засмях се и погледнах към Брайън.
- Не се води по примера им. Само на глупости могат да те научат. - посъветвах го и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 10:11 pm

Докато тичахме с Джени и се гонехме и играехме чухме пльосването във водата, обърнахме се и видяхме чичо и Нейт в басейна, а мама и другите се затичаха от къщата. Брук им се скара, а аз се разсмях ето, че и чичо ми се държеше като дете.
Върнете се в началото Go down
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 10:23 pm

Запалихме барбекюто,а момчетата се заяждаха помежду си безобидни закачки, но накрая и двамата се озоваха в басейна, а момичетата се появиха тичайки.
- Предполагам това имаше предвид когато каза, че се държат като деца когато са заедно - казах разсмивайки се когато Хейлс кимна
- Нямам и намерение Брук - отвърнах усмихвайки се и проверих барбекюто.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 10:25 pm

Докато готвехме чухме пльосване на вода и изтичахме навън, но когато видяхме кой беше в басейна се спряхме. Скръстих ръце пред гърдите си поклащайки глава, Рей попита дали това съм имала предвид, а аз кимнах
- Четири години по - големи, но все на същия акъл - казах поклащайки глава
- Хайде вие двамата навън - казах приближавайки се по - близо до басейна. Момчетата излязоха и ние с Нейт се качихме в една от гостните за да се изсуши
- Какво пак направихте? - попитах любопитно когато влязохме в спалнята.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Къщата на Брук Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Къщата на Брук Дейвис - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Брук Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Брук Дейвис
» Къщата на Доминик Торето
» Къщата на Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: