Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Къщата на Брук Дейвис

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 12:05 am

- Hey, boyfriend. - поздравих го и се усмихнах широко. Той погледна часовника и очевидно остана недоволен, както и аз.
- Мхм... Ще ми трябва вълшебно килимче, за да обиколя всичко навреме. - оплаках се и се намръщих - Но се радвам за тях. Толкова са сладки заедно тримата...Сякаш са създадени, за да са семейство. Така че дори да трябва да се клонирам ще организирам тази сватба. - казах решена и кимнах по - скоро на себе си.
- Ти коя смяна си днес? - попитах любопитно прокарвайки пръсти по врата и лицето му, рисувайки малки фигурки по кожата му и се усмихнах накриво.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

If you ever find yourself stuck in the middle of the sea
I'll sail the world to find you..

If you ever find yourself lost in the dark and you can't see
I'll be the light to guide you

You'll always have my shoulder when you cry
I'll never let go
Never say goodbye

Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 356

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 12:07 am

- Сега като го каза...май ще се откажа..- казах замислено и кимнах. Тя ме изгледа шокирано, а аз се засмях и я целунах. Макар да я обичах много обичах да я дразня от време на време.
- Шегувам се, разбира се. Няма да се откажа никога. - обещах й , гледайки я в очите със сериозен поглед.
- А името звучи перфектно. Точно за теб е. - допълних и й намигнах.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Брой мнения : 808
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 7:00 am

Изведнъж стана сериозен и каза, че се отказва, аз го изгледах шокирано, а той се разсмя. Присвих леко очи и го цапнах по рамото
- Много внимавайте господин Скот, че току виж съм избягала от църквата - казах уж сериозно, но всъщност само го дразнех. Не бих могла да си го помисля, обичам го прекалено много, че да направя подобна глупост. Целунах го и се сгуших в него с блажена усмивка
- Ами Джейми? Ще подадеш ли документи за осиновяване? - попитах любопитно. Разбира се, че след брака той ще се води негов доведен син, но е различно, ако реши да впише името си в акта му за раждане, тогава официално щеше да бъде негов баща.

heartpump Always & Foreverheartpump

http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 467

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 7:11 am

Слушах я с интерес, обичах когато говореше толкова сигурна и дори твърдоглава
- Зная, че ще се справиш идеално, Джейми също ще ти помага, за брат ми се съмнявам, но той не ти е нужен - казах с усмивка и я целунах.
- Дневна, тоест е по - добре да ставаме - казах сбръчквайки вежди, но не помръднах, просто я притиснах близо до себе си и я целунах отново. Но накрая и двамата се размърдахме, влязохме в банята за душ, което както обикновено се превърна в голямо плецикане и много целувки, но успяхме да се измъкнем облякохме се и слязохме на долния етаж, направихме кафе и закусихме набързо след което се отправихме към колите
- Успех днес, ако има нещо се обади, ще се опитам да се измъкна за малко. Обичам те, чао - казах открадвайки си нова целувка и се качих в колата потегляйки към болницата
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 10:34 am

- Да, всъщност мисля да го взема с мен днес. Хем ще дам малко свобода на онези двамата, хем ще има кой да ме успокоява, когато искам да убия някой. - засмях се и отвърнах на целувката. Той съобщи, че е дневна, което значи, че нямаше да го видя до довечера.
- Жалко.. - въздъхнах тъжно и се изправих в седнало положение, но заедно с него. Целунах го отново, прегръщайки го силно и влязохме в банята. Малко се позабавихме там, но в крайна сметка слязохме надолу. По пътя минах да събудя Джейми и той се съгласи да дойде с мен. Направихме бърза закуска, пихме кафе и тръгнахме по колите.
- Спокойно, имам си помагач. Ще се справим, нали Джейми? - попитах и той кимна.
- И аз те обичам, чао. Приятен ден. - целунах го бързо и с мъника се качихме в колата и потеглихме към цветарския магазин.

I'll never let go
Never say goodbye

Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 12:30 pm

- Неее...ти няма да ми причиниш това..Нали принцесо? - попитах с усмивка и я целунах нежно. Тя бързо омекна и се сгуши в мен, което беше добре.
- Ами бих искал, ако нямаш против... - отврънах, поглеждайки към нея и й се усмихнах.
Поговорихме си още малко, но накрая се предадохме на съня и заспахме.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 12:45 pm

Определено се зарадвах задето иска да осинови Джейми и щяхме още на сутринта да подадем документите. Имаше само седмица до сватбата, но това беше предостатъчно време да излезе решението тъй като Нейт беше част от живота на малкия наравно с мен. Поговорихме си още малко уточнявайки още подробности около семейния ни живот, но накрая се оставихме на съня. Сутринта дойде доста бързо, когато се събудих той още спеше, целунах го и леко се измъкнах от леглото облякох си роклята и излязох от стаята, отидох в стаята където Джейми спеше, но него го нямаше и предположих, че е долу. Слязох, но там нямаше никого, а колите на Брук и Люк също липсваха от пътеката. Влязох в кухнята направих закуска и кафе, а след малко и Нейт слезе
- Добро утро - поздравих весело и го целунах

Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 7:57 pm

На сутринта се събудих, но тя не беше до мен. Сигурно е долу. Взех си душ, облякох си дънките и слязох надолу, като преди това проверих стаята на Джейми, но него го нямаше. Когато и долу при Хейлс го нямаше се озадачих.
- Добро да е. - усмихнах се и отидох да си сипя кафе.
- Къде е мъника? Нямаше го в стаята му..- попитах любопитно, сядайки на масата срещу нея.
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 8:06 pm

Той попита за Джейми, а аз се усмихнах и кимнах към прозореца, през който се виждаше алеята за паркиране и след това многозначително отново към него.
- Какво мислиш да правиш днес? - попитах любопитно облизвайки палеца си и отчупих залък от филийката си. Обичах да я чупя на парчета, както правех с почти всичката сутрешна храна, дори гофретите късах на сърчица, така ми харесваше.

Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 9:38 pm

Тя ми кимна към алеята за паркиране и видях, че колата на Брук я няма...
- Ясноо..отвлекли са сина ни по магазини. - засмях се. Горкия той.
- Ммм какво мислиш да отидем да подадем документите за осиновяване на Джейми..тоест аз де, ти ако искаш може да дойдеш с мен. - отвърнах с усмивка и отпих от сока си, след което започнах да се храня. След като приключихме със закуската тръгнахме към адвоката.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 10:11 pm

~~~~~~~ Шест дни по - късно, или ден, преди сватбата ~~~~~~~

- Разбирам господине, но няма как да изчакаме. Сватбата е утре и всичко трябва да е изрядно. - говорех по телефона, който вече беше прегрял тази седмица.
- Не, не можем да я отложим...Е, съжалявам, просто ми бе съобщено в последната минута... Какво да направя аз? Да дойда да ви разбивам сметаната, или да ви пека блатовете? - започвах да му се ядосвам на този сладкар.
- Слушай! Обадих ти се в началото на седмицата с поръчка за торта! Искам я точно такава, каквато я поръчах, или ще дойда и тогава ще стане страшно и не си мисли, че като съм жена не мога да бъда отмъстителна. - изръмжах в слушалката през зъби и въздъхнах, опитвайки се да се успокоя. Той се паникьоса и веднага предложи да успокоим тона и се съгласи да я направи за утре.
- Видяхте ли? Не е толкова сложно. Да, благодаря, ще я взема утре в 1. Приятен ден и на вас. - казах накрая и затворих телефона, след което го запратих в стената. Беше му за пети път тази седмица. Чудя се как изобщо работеше все още. Изведнъж някой позвъни на вратата. Събрах набързо частите на телефона ми и побягнах надолу, сглобявайки го по пътя. Отворих вратата и видях Алисия - любезното момиче от магазина, която се съгласи да донесе лично костюмите на Нейт, Люк и Джейми. Прибрах ги в стаята при всичко останало, платих й и отново се качих нагоре. Застанах пред корковата дъска и започнах да отбелязвам на списъците, които бяха наредени там какво точно съм направила и на кого съм се обадила. Следващ в списъците ми бе цветарят. Звъннах и започнахме да водим дълъг разговор, уточнявайки за последно какви видове букети и цветя за окраса исках, в колко ги исках и къде.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 10:32 pm

Бях предупредил, че днес и утре няма да съм на работа, но в последния момент се наложи да отскоча до болницата. След като приключих работата си там се върнах отново в къщата на Брук.
- Здравей pretty girl - поздравих открадвайки си малка целувка
- Вземам си душ и съм твой - казах усмихвайки ѝ се и тръгнах нагоре събличайки се по пътя. Влязох в стаята и метнах униформата си в коша за пране, влязох под душа и след като бях готов, се облякох и слязох обратно на долния етаж
- С какво мога да ти бъда полезен? - попитах Брук отпускайки брадичка на рамото ѝ.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Вто Юли 19, 2011 10:57 pm

По време на поредният разговор реших, че имам нужда от сладолед или шоколад, защото щеше да последва още един удар на телефона в някоя стена. Извадих кутията със сладолед и се подпрях на плота със лъжица в ръка и започнах да го унищожавам. По някое време Люк дойде. Качи се нагоре за душ и след малко беше долу отново. Затворих телефона и го тряснах на плота, лапайки нова лъжица сладолед.
- Застреляй ме! Дебелея и тровя живота на всички около мен, особено на онзи сладкар...Мисля да не ям от тортата...кой знае колко силна отрова е сложил във моето парче. Майната му. На целият свят също. - казах сърдито и изядох поредната лъжица сладолед.
- О да, Брук, продължавай да се тъпчеш със сладолед и утре да трябва да си търсиш нова рокля. Или просто скочи пред някоя кола...или направо пред танк! - започнах да говоря вече на себе си. Тотално полудях.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 7:20 am

Когато се върнах Брук беше на прага на нервна криза, усмихнах се леко и я прегърнах вземайки сладоледа от ръцете ѝ
- Никой няма да те убива, остана още малко и всичко ще е наред, а колкото за дебелеенето ще те обичам както и да изглеждаш - казах успокоително, погалих лицето ѝ и я целунах, след това целунах нослето и челото ѝ и я притиснах в прегръдката си.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 7:48 am

Той взе сладоледа и го замести с устните си. Въздъхнах и увих ръце около тялото му и подпрях чело във врата му.
- Защо още си тук, при наличието на толкова откачено гадже...? - засмях се леко и се сгуших в ръцете му. Напоследък освен постоянните разговори по телефона почти не ми оставаше време за сън, което допълнително натоварваше мозъка ми, но нямаше да се предам. Още само ден.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 7:57 am

- Защото обичам това откачено момиче - казах простичко и отново я целунах. Не беше спала сигурно от дни и това определено си личеше, взех я на ръце и тръгнах към спалнята, нищо нямаше да се случи ако поспи поне час. Влязох в стаята сложих я на леглото, свалих обувките ѝ и легнах до нея, прегърнах я и започнах да разхождам пръсти нагоре надолу по гърба ѝ
- Поспи малко, аз съм тук - казах и я целунах по челото
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 8:15 am

- Не знам какво щях да правя без теб. - отвърнах тихо. Усещах как всичкият гняв се изпарява. Присъствието му ми действаше много успокоително. Затворих очи, въздишайки и се усмихнах леко, отвръщайки на целувката. Той ме вдигна на ръце и тръгна нагоре, а аз не и не протестирах. Остави ме на леглото, освободи ме от обувките и легна до мен, прегръщайки ме. Посъветва ме да поспя, а аз се намръщих и се изправих в седнало положение.
- Но имам да провеждам още разговори, а и Хейли трябва да дойде преди вечер, за да мери роклята, така че трябва да я проверя отново дали е завършена...Трябва да държа нещата под контрол, защото искам Хейли и Нейтън да имат наистина хубава сватба...за каквато са си мечтали и прочее..- отвърнах и се прозях. Не можех да отричам, наистина ми се спеше, но имах работа. И въпреки това прегръдките му бяха много примамливи...Може би само за няколко минути...Легнах отново и се гушнах в него, лягайки на бицепса му и се опитах да държа очите си отворени, но май не се получи..

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 8:22 am

- Имаш време, нищо няма да се случи ако поспиш час сватбата вече е перфектна, а Хейлс и Нейт ще са щастливи дори да са на плажа, само с 2 свидетели и свещеник - казах придърпвайки я отново в прегръдките си. Тя се опита да се бори още известно време, но накрая се предаде и заспа. Останах с нея през цялото време разхождайки пръсти по дължината на гърба ѝ, наблюдавайки я как спи и мислейки си за бъдещето ни.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 1:27 pm

Поспах известно време, което да си призная ми подейства доста добре. По някое време се събудих и погледнах часовника. Два часа..добре, не беше толкова зле. Имах време. Обърнах се към Люк и му се усмихнах сънено.
- Ти защо не поспа? - попитах любопитно и се надигнах, открадвайки си една целувка.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 2:23 pm

- Ще поспя довечера, исках да съм сигурен, че ще успееш да поспиш и няма да се измъкнеш щом затворя очи - казах разсмивайки се, отвърнах на целувката ѝ и я придърпах към себе си
- Но май сега е време за вършене на работа - казах смръщвайки вежди и тръгнах да се изправям.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 2:36 pm

Засмях се заедно с него, когато той каза, че се е колебаел дали няма да избягам. Когато обаче каза, че ще става измънках недоволно и го хванах за тениската, придърпвайки го към себе си.
- Нямам търпение да свърши сватбата и да ти обърна по специално внимание...- казах с палава усмивка и пак го целунах. Цяла седмица единственото, което беше в ума ми бе сватбата, но утре вечерта щях да съм свободна само за него.
- Лошото е, че още на другия ден заминавам с полета в 10. - намръщих се и го целунах пак.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 3:41 pm

-С удоволствие бих останал тук с теб, но после ще ме убиеш, задето съм ти попречил да довършиш задълженията си. - казах подсмихвайки се отвърнах на целувката и се протегнах назад.
- Да, но след като си върнеш ще имаме цялото време на света - казах и отново я целунах, прокарах ръка по дължината на гърба ѝ и се усмихнах без да откъсвам очи от нейните.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 8:14 pm

- Прав си. Ти си виновен, че си толкова секси доктор! - отвърнах, прехапвайки устна и спуснах поглед по тялото му. Макар и с дрехи пак изглеждаше уникално.
- Мм обичам тези трапчинки..- казах замислено с усмивка на лице и погалих лицето му. Въздъхнах и го целунах, след което го избутах настрани и хванах телефона, заставайки пред корковата дъска отново.

I'll never let go
Never say goodbye

Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider

Character sheet
Връзка Връзка:

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 8:31 pm

Разсмях се когато видях перверзния ѝ поглед, но съумя да се въздържи и да се захване отново за работа.
- Утре вечер си само моя - прошепнах на ухото ѝ, захапах мекото му, спуснах устни по шията ѝ и излязох от стаята. Слязох долу и си налях кола, когато малкия пакостник връхлетя в кухнята
- Хей Джейми - казах усмихвайки му се, носеше топката си и аз го погледнах с леко присвити очи
- Ще поиграем ли? - попитах, а той кимна. Взех топката от ръцете му и се отправихме към задния двор, подмятайки си я.
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис   Сря Юли 20, 2011 8:50 pm

Чух свободният сигнал, когато усетих устните му по ухото и шията си. Прехапах устна и го проследих с поглед как излизаше от стаята. Нарочно го направи! Знаеше, че ангелите ми въобще не слушат край него. Сватбата, Брук! Сватбата! Напомнях си за няколко секунди и скоро получих отговор. След още няколко обаждания се обадих и на Хейли да идва, за да мери роклята.

I'll never let go
Never say goodbye

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Брук Дейвис