Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
        Starbucks - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"         Starbucks - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
        Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
        Starbucks - Page 3 I_vote_lcap        Starbucks - Page 3 I_voting_bar        Starbucks - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

  Starbucks

Go down 
+7
Natalie Sky
Даниел Смит
Jessica Hamby
James Collins
Серина Ван Дер Уудсън
Нейт Арчибалд
Blair Woldorf
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 12:37 pm

Старбъкс, Старбъкс! Мястото където и непознат винаги можеше да ме намери в събота и неделя между 8 и 10 часа. Беше на пет минути от новият ми апартамент, което ми допадаше повече от досегашните 15 с кола от апартамента на родителите ми. Е, вярно по моят имаше още много неща за вършене, но и не малко бяха направени.
И така, както обикновено в събота сутринта излязох от вкъщи в 8:50 в посока Старбъкс. Поръчах си лате макиато и седнах на една маса. Дори чистачките вече ме познаваха. Всъщност не пиех кафе, а само лате макиато от време на време като тази сутрин, например.
Не ми се ходеше веднага във офиса, защото много бързо щяха да ме натоварят с много задачи.А не исках да започвам така деня си. Щях да отида след час-час и половина. Извадих от любимата си чанта на Марк Джейкъбс модно списание, което татко ми бе пратил от Милано и получих тази сутрин.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:19 pm

След дългите две нощи които бях преживяла едно сутрешно кафе нямаше да ми дойде никак зле. Главата ме болеше и исках нещо, което да ме разсъни и да ме накара да забравя миналата вечер. Отправих се към едно от любимите си кафета а именно Старбъкс.
След като влязох и се огледах видях, че е пълно и няма къде да седна. Няма втори карък като мен. Огледах се наоколо, но не видях и никой познат затова отидох до едно момиче и го попитах:
- Извинявай че те безпокоя, но меже ли да седна при теб защото няма свободно място. - усмихнах и се мило с надежда да ми позволи да седна при нея.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 5:54 pm

Дори и всички маси да бяха празни нямаше да възразя да седне. Изглеждаше симпатично момиче. Посочих й стола срещу мен в знак, че нямам нищо против да заповяда.
- Заповядай! - усмихнах се. Това ми припомни една случка в автобуса. Да, пътувала съм с градския транспорт, при това не веднъж случайно, пърувах редовно с градския транспорт в Ню Йорк до миналата година. Родителите ми винаги са искали да ме научат да бъда преди всичко човек. Рядко ми даваха да ходя с такси до училище или поне за да отида където и да е с такси трябваше да похарча от парите си за седмицата. Които също не бяха много. Докато моя приятелка се оплакваше, че намалили дневната й дажба на $40, аз разполагах с толкова за седмицата, включително събота и неделя.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 7:37 pm

- Благодаря ти. - усмихнато иказах аз, след като и посочи стола срещу нея.- Надявам се, че нямаш нищо против да ти говоря на ТИ.
Изгележдаше страшно симпатична, а не като всички останали, които постояно се надуваха и не поглеждаха останалите. Всякаш бях нещо повече от останалите.
Поръчах си айс кафе както обикновено и седнах на стола срещу нея.
- Между другото аз съм Стейси.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 8:19 pm

Беше страшно неучтиво от моя страна да продължа да разглеждам списание, дори ако срещу мен седи непознат човек. Така че прелистих останалите страници за не повече от 5 секунди и го затворих.
Момичето се представи, което накара подсъзнанието ми механично да направи същото
- Ел, приятно ми е! - представих се и се здрависах със Стейси. Поне сега имах възможност да не прекарам следващия час, час и половина сама, прелиствайки отново и отново едно списание.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 8:26 pm

- На мен също ми е приятно.- усмихнах и се учтиво аз.
Да тя определено не беше като останалите. Вече имах чувството, че няма свестни хора в този град, а може би аз не познавах достатъчно, но всики тук мислеха за едни и същи неща. Секс, пари, алкохол и дрога. Нямам нищо против тези неща, но понякога всеки иска малко разнообразие. Ел беше точно такава. Тя беше учтива и определно не беше от надутите.
- С какво се занимаваш?- попитах аз Ел, за да настане мълчание.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 8:39 pm

- От понеделник до петък ходя на училище. Събота и недлея прекарвам поне половината си ден в офиса на копманията, а после или релаксирам или излизам някъде с някого. Но главно уча. - Бях подрпяла брадичката на юмрука си, а лакътя съответно на масата. Кичури от косата ми падаха пред лицето ми, за това ги отметнах назад.
- Ами ти с какво се занимаваш? - бях забравила да й отговоря, че разбира се, може да ми говори на ти, но предполагам така зададен въпросът ми изясняваше това.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 8:48 pm

- И аз от понеделник до петък уча, а събота и неделя прекарвамв почивка.
След като тя заматра ми говореше на ти, предполагам нямаше проблем и аз да и говоря така. Беше наистина приятна и сериозна.
- И къде ще купонясваш тази вечер?- попитах я аз, за да подържам разговора.
От това което бях разбрала за нея след като приключеше тук щеше да отиде до някакъв офис. Явно работеше нещо или помагаше на родителите си. Нямам представа, но се надявам да разбера и дори да успеем да се сприятелим.
Върнете се в началото Go down
Elle Flowers
Upper East Sider
Upper East Sider
Elle Flowers


Брой мнения : 19
Reputation : 0
Join date : 13.05.2011

Character sheet
Име Име: Ел Флауърс
Връзка Връзка: nope
Години Години: 18

        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 6:23 pm

- Ако не изникне нещо в последната минута, смятам да си остана на топличко вкъщи, обула дебели чорапки - признах си.
- Малко съм изморена, още от средата на седмицата, но пък не винаги можеш да ме хванеш да си седя петък или събота вечерта вкъщи. - усмихнах се. Отпих от латето си и чух как телфона ми вибрира в чантата, после се чу и мелодийката.
- Извини ме за секунда - погледнах я извинително и вдигнах. Чудесно! Още не бях дори тръгнала към офиса си, а се очертаваше, че вероятно довечера нямад а спя, не защото ще съм в някой бар или клуб, а защото ще съм затрупана с работа. Какъв шеф бях? Имаше ли друг шеф на света, който да върши толкова много работа?
- Много съжалявам, Стейси, трябва да тръгвам. Понякога ми се иска въобще да не бях започвал с това, но... късно е. А и ми харесва... рядко, но ми харесва. - оставих няколко банкноти на масата, махнах й за довиждане и тръгнах към първото такси, което видях. надявах се да я видя отново, беше мило и симпатично момиче.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





        Starbucks - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Starbucks coffee
» Starbucks cofee shop

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: