Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
        Starbucks - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"         Starbucks - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
        Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
        Starbucks - Page 2 I_vote_lcap        Starbucks - Page 2 I_voting_bar        Starbucks - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

  Starbucks

Go down 
+7
Natalie Sky
Даниел Смит
Jessica Hamby
James Collins
Серина Ван Дер Уудсън
Нейт Арчибалд
Blair Woldorf
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:14 am

-Не е нужно да се правиш на миличка.Ако ще бъдеш кучка,поне бъди такава.
Пийнах си от кафето,и си дръпнах от цигарата.Беше ми писнало да правя опити за помирение.Щом тя щеше да се държи гадно и аз щях да го правя.
Да,вътрешно в себе си исках да си оправим отношенията.Но нейното его беше на първо място.
-Ми добре съм.Не се оплаквам.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:26 am

- Мисля, че не ти влиза в работата на каква ще се правя! - казах и отпих от кафето си.
- Чух, че най - накрая и ти си намерил половинка!? Вярно ли е? - попитах. Е този път не се правех, на истина ми беше интересно. Хехй не си мислете, че искам да водя война с Джеймс. Не е така! Просто нямам друг избор. Какво да направя, така стоят нещата.
И все пак щях да дам шанс на хлапето. Изглеждаше свестен.
- Та как се казва? Заедно ли живеете? Разкажи ми за него. - казах с настоятелен и любопитен тон.
Приличах на хлапе, което вижда първата си близалка. Пф...и аз едно сравнение дадох. Е все едно.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:32 am

Е,дойде и неизбежният въпрос.Джош.
-Да,бяхме заедно вече не сме.Харесвах го,но просто нещата не се получиха.
Всичката самота която изпитвах,тъгата се върнаха в момента в който му казах имаето.Просто исках да занравя за него.
Но,никога не бих забравил прекрасните моменти които прекарахме заедно.
Щях да се разплача като малко бебе.Една сълза потече по бузата ми.
Отпих от кафето си и се направих че нищо не е станало.
-А при теб как върви?-попитах я и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:46 am

- В крайна сметка той губи. Няма да намери друг като теб. - усмихнах се, което не беше обичайно за мен, но всъщност днес доста неща не бяха по обичайният начин при мен.
- При мен нещата не вървят особено. Има един мъж...всъщност дори не му знам името, но нещо в него ме привлича, което е рядкост. Та...не знам какво има между нас. Вероятно абсолютно нищо. Преспахме и това беше. Странното в цялата тази история е, че тогава и двамата повтаряхме, че ... всъщност няма значение. - засмях се небрежно и допих кафето си. Изкарах кутията с цигари от чантата си и запалих една.
- Няма да е лошо да сключим примирие. - ухилих се като хлапе.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 1:54 am

-Благодаря ти че мислиш така.
Добрите ми чуства към нея започваха да се връщат.Но трябваше да имам едно на ум.
-Скъпа има нещо между вас.Щом си го усетила.Пък и се радвам че си намерила някой.В този град е доста трудно.Имато не е късно да му го научиш.
Погледнах я с усмивка.Отпих от кафето си и загасих изпушената цигара.
-Казвали сте си че се обичате нали.
Радвах се за нея.Тя е добро момиче.
-Проблемът не е между нас.Виновни са родителите ни и техните скапани хормони.-засмях се.
-Наистина ще се радвам да сключим примирие.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:00 am

Засмях се доста звучно.
- Джеймс ние сме се виждали само веднъж. Не сме си казвали, че се обичаме за Бога. Беше само секс, не си падам по връзките. Просто казах, че е имало привличане...нищо повече. - казах и се усмихнах.
- Прав си за родителите. Можеше поне да използват презарвативи... - включих се в смеха му. Беше забавно с него.
- Та извинявай, че повдигам въпроса, но по - добре се обади на момчето. Може пък и да се получи нещо различно! Не мислиш ли? - прахапах долната си устна като мислите за гей сватба заеха място в главата ми. Засмях се при тази мисъл.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:09 am

-Незнам дали има смисъл.Ако неиска.Може би за него това е било само едно забавление.Какво ми става.Никога досега един мъж не ми е влизал под кожата.Искам да съм като теб.Само секс и нищо повече.-засмях се.
-Какво става с Вероника.Виждате ли се с нея ?Ние замалко да се сбием в парка.-пак се засмях.

П.П
Той не влиза във форума заради тва.Пък и не му пукаше.Така че му казах ЧАО.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:17 am

- Хей повярвай ми не искаш да си като мен. - засмях се леко, но това беше истина, не препоръчвах на никой да е такъв.
- Да не би да мислиш, че е супер само да правиш неангажиращ секс. Е да супер е, но ми се иска да имам връзка. Да има някой който да...може би да обичам. Но за сега и само сексът ми е достатъчен. - засмях се. Е не бях споделяла това с абсолютно никой, даже до преди дни и аз не знаех, че искам нещо подобно, но уви...
- А що се отнася до Ника с нея не сме се виждали от доста време, а и няма причина. Ние не сме приятелки ами просто познати. - казах и се усмихнах. Допуших цигарата след което я изгасих в пепелника.
- Е аз ще трябва да тръгвам. Празната къща ме чака. - казах и го прегърнах за чао.
- Надявам се да се видим скоро...не си чак толкова неприятен. - намигнах му и излезнах от кафенето.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:22 am

-И аз се надявам да се видим.
Прегърнахме се и си казахме чао.Прекарах си доста добре с нея.
Е,това което исках стана.Отношенията ни се оправиха.
Тя излезна през врата,а аз и махнах.След около 5 мин и аз направих същото.Качих се в колата и потеглих за към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:47 am

С Дийн пристигнахме в Старбъкс. След гората кафенето ми се стори сякаш отново открих цивилизацията. Влядохме и се настанихме на една маса. След малка една сервитьорка дойде да ни вземе поръчките. Още не бях решила какво да си поръчам, затова измислих нещо на момента.
-За мен едно мокачино - казах на момичето и тя си записа, като след това се обърна към Дийн очаквайки и той да каже какво ще желае.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:15 am

- Двойно еспресо - кимнах на сервитьорката и тя изчезна с поръчката.
Заведението не бе кой знае колко пълно, но все пак имаше хора.
Запалих цигара и изчаках сервитьорката да донесе напитките.
- Ти откъде си? - попитах събеседничката си. - Имам предвид - преди не сме се засичали и...
Ама че тъпа реплика, Дийн. Напоследък нещо се бях повредил...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:21 am

-Вашингтон - казах кратко.
-Родена съм в Америка, но повече време съм живяла в Италия и Русия - казах и се замислих. В Италия беше най-хубаво. Пазнавах толкова много хора там, а и полицайте ме познаваха до умопромачение. По няколко пъти на седмица одителите ми ме търсеха с полиция. В Русия не беше така, там отново от полицаите ме познаваха, обаче не можехме да се разберем с тях, поради простата причина че италианският ми беше станал като роден език, а руският не ми харесваше. Дори в началото когато се върнах в Америка продължавах да си говоря на италиански.
-А ти откъде си? - попитах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:36 am

- А ти откъде си? - попита ме тя.
- Лондон - отвърнах. - Но съм израснал в Ню Йорк. Иначе съм живял в Италия за около една година, в Япония и Канада...
Това бяха трите ми любими страни. Особено Италия. Зарадвах се, когато Мелиса я спомена.
Еспресото ми беше пристигнало и аз отпих.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:53 am

-О, Англия - казах с усмивка.
-Била съм там, но в Лондон не. Само в Ливърпул, Единбург и Манчестър - казах и повдегнах рамене. След малко ни донеоха поръчките.
-Къде в Италия си живял.. може да сме се засякли някъде - засмях се и отпих от топлото мокачино, след което оставих чашата обратно на масата пред мен. Ммм, обичах нази напитка.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:10 pm

- И аз съм бил в Ливърпул, най-вече на Анфилд, заради отбора - засмях се. - Голям фен съм... А за Италия - къде ли не... Обиколил съм почти цялата страна, но най-дълго се задържах във Флоренция... Ами ти? Къде си живяла в Италия и Русия?
Отпих от еспресото и викнах сервитьорката, поръчвайки си една минерална вода. Дръпнах от цигарата си и се загледах в Мелиса и по-скоро погледът ми падна на деколтето й. Веднага отместих очи встрани. Просто не знаех какво ми става...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 1:59 pm

Усмихнах се.
-Аз пък харесвам Мачестър като отбор, те са най-добрите - казах.
-И в Италия и в Русия съм живяла. В Италия живеех девет години, а в Русия едва няколко месеца - уточних. И то какъв живот си беше в Русия.. абсолютен цирк. Когато някой не говореше езиците които аз знаех се разбирахме с мимики.. но пък беше отчасти забавно.
-В Италия най-дълго живеех в Рим, но имахме вила, която беше близо до завода на Ламборгини, прекарвахме там лятото. Даже навих баща ми да ми вземе Ламборгини по поръчка, нищо че все още нямах книжка - казах и се засмях. Отпих от мокачиното и го оставих на масата.
-А в Русия живеех в Санкт Петербург - казах накратко.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:13 pm

Интересен живот водеше Мелиса. Ухилих се като си спомних за първата кола, с която се бях сдобил самия аз... Няколко случки с превозни средства изникнаха в съзнанието ми. Веднъж дори ми се наложи да задигна тир, за което за малко да завърша в затвора в Отава...
Запитах се дали момиче като нея е заето... Мразех да разпитвам, но...
- Леко тъп въпрос, но... - започнах, отпивайки голяма глътка еспресо. - Има ли някой специален човек в живота ти?
Веднага съжалих, защото прозвуча като изтъркано клише от някоя романтична боза, но вече беше късно...
Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 3:44 pm

-Не, няма - казах.
-Ако не броим самата себе си де - казах и е засмях. Само дано не съм прозвучала прекалено надута, самовлюбена или пък превзета. Рядко бях такава.
-А при теб има ли някоя.. или пък някой? - попитах го аз, да не остана по-назад с въпросите и се засмях на последното шеговито предположение. Отпих от мокачиното, което вече беше започнало да изстива.


Последната промяна е направена от Мелиса Купър на Чет Мар 31, 2011 9:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:06 am

Едва не се задавих с кафето си, когато чух целия й въпрос... Приличах на гей?! Това го приех лично.
- Няма никоя - наблегнах на последната дума, ухилвайки се.
Замислих се за Майра и как тя ме заряза, заради някакъв французин, заминавайки с него във Франция. Сърцето ми трепна леко, но не ми пукаше кой знае колко. Установих, че еспресото ми е свършило и си поръчах папучино.
Сетих се, че днес трябваше да се видя с татенцето, но тук ми беше доста по-приятно... А, и какво щяхме да правим?! Най-вероятно пак щеше да ме кара да се състезавам с някой от подчинените му на последните модели на Ямаха или Харли... Обожавах моторите, колите и изобщо високите скорости.
- Имаш ли хобита, Мел? - попитах, палейки нова цигара.


Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 9:41 am

-Разбира се - казах.
-Колкото и.. превзето да звучи, обичам да колекционирам коли. - казах и се засмях, отпивайки от мокачиното.
-Тук са ми само три, които карам, останалите са в Италия, но мисля да ги пренеса с ферибот дотук. Общо са 21 засега, от които 9 са от старите коли. - казах, като не се впуснах в дълги обяснения на това какви са колите ми.
-Най-много си обичам един Ролс Ройс фантом, класическата версия - казах.
-А твоите хобита какви са? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 9:03 pm

- Екстремните спортове, високите скорости и пътуванията - ухилих се, отпивайки от папучиното. - Като цяло адреналинът! Обожавам да скачам от самолет с парашут, бънджита и други подобни... Запален фен съм и на състезанията с мотори. Може да се каже, че и аз един вид колекционирам коли и мотори, но второто повече... А, пътуванията са ми просто страст.
Сетих се за още едно свое хоби и се ухилих дяволито, но реших, че не е добра идея да го споменавам. Което ме доведе до мисълта, че не бях прекарвал толкова време с момиче без да направя никакъв намек за леглото...
Запалих нова цигара и погледнах часовника на стената. Само колко закъснявах... Не че ми пукаше. Погледнах Мелиса. Реших, че е нейн ред да подхване тема.
Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 8:12 am

-И аз обожавам да пътуам - казах и се усмихнах.
-Щом харесваш моторите може някой път да те придизвекам на състезанеи, кой знае. И аз имам два мотора - казах. Явно горе долу интересите ни се доблежаваха, само дето аз не скачах с парашут и бънджи.. но пък звучеше добре, можеше някой път да пробвам, или пак не- С моя късмет парашутът нямаше да се отвори..
-Хмм.. а когато не правиш нещо екстремно, как си прекарваш свободното време? -попитах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 9:10 am

- Навит съм! - ухилих се. - С огромно удоволствие ще те победя...
Дръпнах от цигарата си. Интересен въпрос. Замислих се. Какво правех - а, да, ходех по купони, барове и свършвах в нечия спалня (често хотел, мотел и т.н.) с непозната мацка.
- Амии... Какво правя?! - започнах. - Срещам се с най-добрия си приятел алкохола в някой бар или на някой купон... И, хъм, после... Се правя на лошо момче в нечия спалня... Ами ти, какво правиш през свободното си време?

Върнете се в началото Go down
Мелиса Купър
Upper East Sider
Upper East Sider
Мелиса Купър


Брой мнения : 42
Reputation : 1
Join date : 29.03.2011

Character sheet
Име Име: Мелиса Купър
Връзка Връзка: Щастливо НЕобвързана
Години Години: 18

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 10:27 am

Засмях се.
-Защо мислиш че ще победиш, може да те отнеса - пошегувах се и се засмях. Отдавна не се бях състезавала с мотора, най-често се случваше да е якоя непредвидена гонка по магистралата, ако някой се заяде и тръгне да ме засича докато го изпреварвах.
-А иначе в свободното си време и аз общо взето правя същото - казах.
-Плюс, че играя покер - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Dean Underwood
Upper East Sider
Upper East Sider
Dean Underwood


Брой мнения : 188
Reputation : 1
Join date : 16.03.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Ъндърууд
Връзка Връзка: Търси се xD
Години Години: 25

        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 9:07 am

- Ще видим кой кого ще отнесе - засмях се.
Надявах се да не го приеме насериозно, само се занасях.
Изненадах се колко общо имахме с Мелиса. Повечето момичета като чуеха за хобитата ми и други неща клатеха глави като недоволни чайки, а тя... Добре, официално трябваше да тръгвам преди да започна да я харесвам... Не че не исках да я изчукам откакто я видях, но с това лесно се справях... За разлика от въпроса с харесването. Никакъв ме нямаше. Единствената, която не е била само за креватното упражнение, беше Майра и тя ме заряза...
- Хъм, покер... - ухилих се и тръгнах да ставам. - Трябва да изиграем една игра някой път... Може след като те бия на моторите.
Платих сметката.
- А, сега трябва да тръгвам - смигнах й и напуснах заведението.


ПП - сори, че чак сега пиша, ама нямах време... и е малко тъпо, ама музатз ми избяга.. 215
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





        Starbucks - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Starbucks           Starbucks - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Starbucks coffee
» Starbucks cofee shop

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: