Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 6 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 6 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 6 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 6 I_voting_barJames-Scott's house - Page 6 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+3
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
Haley James Scott
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:30 pm

Брат ми отвори вратата...Чудесно! Сега и той щеше да ми мърмори. Изпратихме малкия навътре и още докато погледнах брат ми той вече ме блъсна в стената.
- Не ме докосвай! - отвърнах троснато и го бутнах назад.
- Аз ти казах, че не ме интересува какво мислиш ти, но и ти не го запомни. - отвърнах, повдигайки рамене и извъртях поглед.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:42 pm

- По дяволите защо си такъв задник? Защо винаги всичко се върти около теб? Не можеш ли поне за един момент да мислиш за някой друг? Да сложиш чувствата на някого другиго пред своите? - говорех яростно удържайки се да не му счупя главата
- Предупредих те да стоиш далеч от нея! Предупредих те да, че тя не е за теб, че тя е различна от момичетата с които спиш! - ударих стената този път просто не можех да се сдържа. Защо по дяволите приличаше толкова много на Дан, беше същия самовлюбен и егоистичен задник.
- Стой далеч от Хейли, нарани я достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:17 pm

Прибрахме се в къщи, бях много по - спокойна седнах на пианото свирейки нова мелодия. Лукас отиде да приготвя вечерята може би щеше да му помогне да овладее гнева си не ми се искаше нови спорове и караници. След известно време малкия зад себе си
- Здравей миличък как мина последния ден? Всичко наред ли беше? - попитах прегръщайки го и го целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:38 pm

- Казах ти, че не те интересува какво правя с нея! - отвърнах, гледайки го право в очите. - А и ти не знаеш нищо, за да ме съдиш! Откакто съм с нея ми вървиш по петите и ми крещиш безпричинно, а сега си готов да ме обезглавиш, без дори да знаеш какво всъщност се е случило. Много справедливо, няма що. - отвърнах, облягайки се на стената отново.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:53 pm

- Тук грешиш! Хейли е най - добрата ми приятелка, тя е моето семейство и няма да позволя ти и твоите игрички да я съсипват. - казах заставайки на педя от лицето му
- Добре нека чуем твоята версия - казах скръствайки ръце подпрях се на стената и зачаках обяснението му. Не вярвах, че се е променил знаех, че Хейлс е специална, но не вярвах брат ми да го осъзнава напълно за него всичко това беше просто една игра и нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:09 pm

- Хейлс наистина не е като другите..- казах, гледайки надолу.
- Тя е много по - различна от тях...Не я е грижа за мнението на другите относно нея, не я е грижа за външният и вид толкова, колкото останалите, отстоява мнението си и е много упорита... И това наистина ценя в нея. След тренировка днес Сандра ме заговори и започна да ми се оплаква, че съм се променил, и че не съм толкова "Забавен" като преди и прочие и пробва нейните си трикове, знаеш.. Но аз я отблъснах, дори не съм я докоснал, камо ли нещо повече...Просто Хейлс влезе тогава и си помисли това, което всъщност всеки би си помислил, при тази гледка, но дори след като и обясних тя си тръгна... Не знам как искаш да ти обясня, че не съм направил нищо. Аз знам какво съм и какво не, но щом ти не ми вярваш, не ми пука, просто спри да се правиш на някой бабаид всеки път когато ме видиш. - обясних .
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:21 pm

Изслушах го и да си призная имаше логика, познавах номерата на Сандра, не веднъж ги беше изпробвала върху мен. Погледнах го преценяващо и колкото и да не ми се вярваше той наистина изглеждаше тъжен и някак си наранен от случилото се.
- Каква е истината? Какво всъщност изпитваш към Хейлс Нейтън? Изпитваш ли изобщо нещо към нея или е просто една от твоите игрички? - попитах напълно сериозен.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:23 pm

Погледнах го изненадано и полуядосано.
- Подяволите, Лукас, мислиш ли, че щеше да ми пука, че щях да съм тук и щях да водя този разговор, ако беше поредната? - попитах, невярващо.
Знам, че не бяхме близки, но толкова ли не ме познаваше?
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 9:33 pm

Реакцията му беше доста интересна и наистина започнах да се замислям дали не го съдя твърде строго
- И би се отказал от всичките си еднодневки, от игричките и егоизма си ? - попитах все още преценяващо. Костваше ми доста усилия за да мисля за него по този начин като мъж за една жена и то наистина отдаден на връзката си. Обмислях всичко от всеки възможен ъгъл и ако наистина беше сериозен щях да му помогна или поне да се опитам както той каза Хейлс може да бъде страшно упорита.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 10:33 am

Хейли попита Джейми как е минал деня в училище.
Момченцето се намръщи,след което седна в скута `и и се усмихна лекичко.Сложи едната ръчичка през врата `и,а другата я спусна на краченцето си.
-Отидох при Нейт във салона,тай ме взе и ме заведе в една сладкарница,после двамата си говорехе и после дойдохме тук.Деня в училище мина горе - долу,подиграваха ми се,но това не е много лошо,все пак когато бях в другото училище все ме биеха и ми се заяждаха така,че съм свикнал. - каза детето и се усмихна,а после се понамести малко.
-Мамо,Хейли...може ли да отида на партито с Нейт,той се съгласи и каза,че ще ми намери костюм,а и ми позволи да спя у тях. - каза детето и се усмихна. - Моля те. - и отново направи милите кучешки очички.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 10:47 am

Мъника се настани в скута ми и разказа как е минал денят му
- За какво са ти се подигравали миличък? Не е нужно да свикваш това не е редно и не е справедливо. Сподели може би ще намерим решение на този проблем - усмихнах му се мило заигравайки се с косата му. След това попита дали може да остане при Нейтън за нощта, замислих се за момент
- Разбира се, че може - казах накрая с усмивка
- Но какво ще кажеш първо да вечеряме и тогава да отидеш при него? - попитах закачайки нослето му с пръст
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 10:56 am

-Ами,смееха ми се за най - различни неща,защото един път... - детето замълча за момент,защото не искаше да казва какво беше станало,беше прекалено унизително.Но когато погледна в очите на Хейли,реши да `и разкаже. - Преди да заминем на партито,аз се опиках. - каза мъничето през сълзи и се сгуши в Хейли. - Моля те,не ми се смей. - каза детето.
След като малко се успокой продължи да `и разказва.
-След като се случи това,аз дойдох до тук и се преобух,беше отворен прозореца и влязох,а после се върнах и те ми се смяха. - каза хлапето,след което се понамести малко. - Добре,нека първо вечеряме,но може ли и Нейт да вечеря при нас? - попита Джейми-джам и я погледна с надежда в очите.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:09 am

- Хей няма от какво да се срамуваш на всеки може да му се случи - казах и го целунах по челото
- А на тези които ти се подиграват не им обръщай внимание те са тези които губят - отново го целунах успокоително. Малкия попита дали Нейтън може да остане с нас за вечеря, опитах да запазя спокойствие
- Да разбира се, че може - казах и се изправих
- Ела да сложим масата и да видим чичо ти докъде е стигнал.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:13 am

Думите,които Хейли каза,бяха нещо наистина много хубаво,красиво и мъдро.Джейми отново се сгуши в нея.
-Благодаря мамо,ще го запомня. - след което я целуна по бузката и се усмихна.
Хейли се съгласи Нейтън да остане,което накара детето да се зарадва много.Двамата тръгнаха към кухнята,за да видят до къде е стигнал Люк.Когато стигнаха не го намериха,и тогава Джейми се сети,че Нейт и Люк останаха отвън да си поговорят насаме.
-Ъъъ,забравих да ти кажа,че Люк и Нейт се заговориха на вратата,и ми казаха да вляза,защото искат да си говорят насаме. - каза хлапето и се усмихна,леко засрамено.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:24 am

Влязохме в кухнята, но Люк го нямаше, огледах се, но никъде не го видях, тогава малкия каза, че Люк и Нейтън са отвън
- Дано наистина само си говорят - промърморих под нос и заоглеждах какво е направил за вечеря. Беше извадил и нарязал кашкавал, на плота имаше и чиния с галета и една с разбито яйце
- Хмм кашкавал пане, идеално - казах с усмивка измих си ръцете и се захванах с довършването на вечерята. Изпържих картофки, направих салата и заедно с Джейми сложихме всичко на масата
- Хайде мъник отивай да си измиеш ръцете, а аз ще извикам Нейтън и Люк - казах с усмивка и тръгнах към входната врата.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 11:51 am

Хейли започна да прави вечеря,след малко всичко беше готово.Тя каза на Джейми да отиде да си измие ръцете,а тя ще отиде да извика Люк и Нейт.Детето веднага се зае със своята част от задачката и започна да си пие ръцете.След като всичко беше готово,той седна на масата и изчака останалите.
След малко Хейли,Нейт и Люк дойдоха и седнаха.Четиримата започнаха да ядат.Нямаше нищо напрегнато и лошо в ситуацията и на Джейми му беше много забавно.След малко той се наяде и си отсервира.
Качи се догоре и си взе всички неща и слезе долу.Отиде при Хейли и я целуна по бузата,направи същото и с Люк,след което застана до Нейтън и се засмя.
-Готов съм,тръгваме ли? - попита детето.
Нейт също беше привървишл с храната.
-Мамо,чичо Люк,ще се видим на...готик партито. - усмихна се Джейми и заедно с Нейтън се качиха в колата му и тръгнаха към къщата на Нейт.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 3:31 pm

Люк ме попита въпрос, който ме накара наистина да се замисля. Но май наистина бях готов. Отворих уста да казвам нещо, когато тя излезе със съмнителен поглед.
- Да. - отвърнах на Люк и му намигнах.
- Вечерята е готова. - съобщи тя и ние влязохме след нея.
Вечерята протече нормално...Макар, че разговорите се въртяха главно около Джейми бе по- добре така, отколкото да си мълчим съвсем.
След като се нахранихме изчаках Джейми да си вземе нещата и потеглихме.
- Сега кидо отиваме при Брук, да видим какво ще измисли тя за костюм. - съобщих му.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 4:06 pm

Нейтън беше категоричен и напълно убеден в отговора си, истината беше, че за първи път го виждах толкова сигурен и устремен. Хейлс се появи казвайки, че вечерята е сервирана, влязохме и седнахме на масата, в главата ми се въртяха един куп мисли и разсъждения, до сега никога не съм вярвал на Нейтън с него бяхме непознати той мразеше мен, аз нямах никакви чувства към него. Но в момента в който каза, че е готов да се откаже от предишния си живот заради Хейли започнах да гледам на него по друг начин. След вечеря малкия и брат ми заминаха, малкия щеше да прекара нощта при него. Малко след като си тръгнаха адвоката на поел осиновяването дойде за да предаде финалните документи. Вече официално Хейлс беше майка на малкия, след като адвоката си тръгна ние с Хейлс седнахме в дневната с бутилка вино, говорихме цяла нощ разпитах я за всичко свързано с нея и брат ми, говорихме така както не го бяхме правили от години. Сутринта се отправихме към леглата, а няколко часа след това вече бях буден, влязох набързо в банята, взех си душ, след което се облякох за партито и се заех с косата си. Бях решил да е нещо много по - необичайно за мен, когато бях готов слязох долу правейки хапване, нещо като следобедна закуска.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Haley James gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: