Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 5 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 5 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 5 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 5 I_voting_barJames-Scott's house - Page 5 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+3
Jamie Lucas Scott
Сия Милано
Haley James Scott
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 12:25 am

Тъкмо тръгнах по коридора на горният етаж, когато той ме дръпна към себе си. Опрях гръб в гърдите му, а на лицето ми изгря дяволита, доволна усмивка, докато устните му покриваха кожата на врата ми. Тръгнахме към някоя стая и след като затворихме вратата заключихме. Отдръпнах се няколко крачки, обръщайки се с лице към него и го бутнах да седне на леглото. Съблякох тениската си, пускайки я да падне свободно на пода и се настаних отново в скута му, целувайки го продължително. Ръцете ми се плъзнаха надолу по тялото му и когато стигнах края на тениската му я набрах нагоре, и с малко помощ от негова страна се отървах от нея.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 6:15 am

Влязохме в стаята ми и заключихме след себе си, след това продължихме към леглото. Брук ме бутна леко и аз покорно се седнах, а тя отново се настани в скута ми, прокарах пръсти по дължината на гръбнака ѝ. Отървахме се от тениската ми и аз намерих отново устните ѝ, след което бавно тръгнах надолу по шията ѝ, рамото ѝ, по дължината на ръката ѝ и обратно нагоре. Целунах устните ѝ отново, продължително и заигравайки се с езика ѝ и когато вече не ни остана дъх отдръпнах устните ѝ, но само за да ги спусна надолу по деколтето ѝ и гърдите ѝ...
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 4:00 pm

Усетих ръката му по гърба си, изпращайки електричество право във вените ми, карайки кръвта ми да закипи. Увих ръце около врата му, заплитайки пръсти в косата му и се излегнахме на леглото. Целувките му ме побъркваха, водеха ме до умопомрачение, но той не беше единственият, който иска да се порадва на другия. Спуснах устни надолу по врата и гърдите му, докато не стигнах до корема, а пръстите ми следваха устните, забивайки нокти леко...Разкопчах колана му и го издърпах, пускайки го на земята и след това се заех със разкопчаването на дънките му. Върнах се нагоре, пускайки език по шията му, обирайки остатъка от сладолед и се върнах отново на устните му, прокарвайки език по кунтура им.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 2:58 pm

Брук взе инициативата в свой ръце и аз нямах нищо против, помогнах ѝ да се отърве от дънките ми, а след това тя се върна на устните ми, прокарвайки език по тях. Засмях се леко, прокарах пръсти през косата ѝ, дръпнах я към себе си и я целунах страстно преобръщайки я под себе си. Започнах да се спускам надолу по тялото ѝ оставяйки следи от езика си, обсипвах всеки сантиметър с целувки. Отървахме се от всички останали по нас дрехи и продължихме блаженото изживяване.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 6:20 pm

Горях в прегръдките му, треперех от желание и стенех от удоволствие. Всяко докосване ме пращаше на дъното на море от емоции, давейки се в тях.
Преди да заспя си откраднах една дълга, продължителна, сладка и задълбочена целувка, оставяйки без дъх и двама ни. След което спокойно се сгуших в него и заспах доволна от вечерта.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 6:38 pm

Дълго време след края, не можех да заспя, лежах спокоен в леглото, едната ми рака беше зад тила ми, а с другата нежно галех Брук по дължината на гърба ѝ. В главата ми се въртяха много неща, но не мислех за нищо конкретно или по - скоро не си позволявах да мисля за нищо конкретно. Един въпрос обаче се измъкна от забраната и започна да гложди съзнанието ми. "Какво щеше да стане сега? Хейлс вече е възложила на адвоката да се заеме с осиновяването на Джейми, но тогава брат ми го нямаше в картинката... Възможно ли е Нейт да се промени? Възможно ли е от арогантен, циничен гадняр да се превърне в добър съпруг и баща? И най - важното от това ли се нуждае Хейлс?" Не знаех отговорите на нито един от тези въпроси и това ме тревожеше. Реших да говоря с брат си когато се върнат, ако не е готов за подобна стъпка, то по - добре да си тръгне още сега.... Призори някъде най - накрая успях да заспя, по - спокоен тъй като бях взел някакво решение.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Апр 10, 2011 7:38 pm

Събудих се доста рано. Погледнах часовника на шкафчето до масата и той показваше шест сутринта. Измъкнах се съвсем тихо, събирайки дрехите си. Облякох се и притичах до гостната. Взех си от там останалата част от дрехите и якето си и тръгнах към нас. След като влязох у нас се изкъпах и се преоблякох. Започнах да разтребвам, когато си чух телефона.
- Ало? - казах небрежно, докато продължавах да оправям.
- Брук, Блеър е. - отвърна гласът срещу мен. Леле...дали не е дошъл краят на света, че тя да ми звъни?
- Ъм...здрасти...какво има? - попитах объркано, а тя се разсмя
- Обаждам ти се да те питам дали искаш да ми помогнеш, защото ще организирам парти.
- Хм..заинтригуващо. Какъв тип?
- Мисля този път да е по - различно. Може би в готик стил, но все още не съм решила..
- Ммм червено, черно и корсети. Добре, какво ще кажеш за пазар, докато го обсъждаме? - веднага ми дойдоха няколко идеи.
- Знаеш, че не отказвам на това. Кога ще се видим и къде?
- След час? Пред мола?
- Добре, до тогава.. - затворихме телефоните и продължих със разтребването. След това се качих в дрешника си и се облякох бързо. Взех ключовете от хола и се запътих със колата към мола...
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 9:38 am

Всичко беше много зле.
Брук не се беше обаждала от много време.А Люк и Нейт се караха доста.През извиналите дни,Джейми си помисли,че всичко е много зле.
Лукас и Нейтън се караха жестоко и без да имат намерения да спират.Хейли вече беше спряла да ги разтървава и сега стоеше на пияното и свиреше някаква нова мелодия.Докато в кухнята,Нейт и Люк се караха.
Джейми си запуши ушите и излезе отвън.Толкова много лоши неща,само за една седмица.Детето погледна топката си,която беше в басейна.Джейми искаше да си вземе топката.Но го беше страх от водата.Така и не успя да се пребори със страха си.
Мъничето се пресегна за топката,но падна в басейна.Детето се закачи в наметалото си и започна да потъва надолу.
Така ли щеше да свърши всичко?Няма ли друг начин?
Нещастното дете вече достигна дъното.Пред него,целия му живот мина като на лента:
Деня,в който дойде тук.
Деня,в който с Дийн отидоха на онова парти.
Онзи път,когато Хейли и Нейтън го гледаха.
Когато отиде на магазин с Хейли.
Когато вкара първия си кош.
Момента,в който отиде с Люк в мола.
Когато Джейми се записа за училище.
Когато Брук го заведе в магазина за бонбони.
Тогава,когато заминаха за предизвикателствата и се забавляваха.
После,когато отидоха на онази страхотна вила.
На лунапарка.
И сега отново тук,в най - страхотната къща,където всички бяха страхотни.И когато Джейми се давеше,нямаше кой да го чуе.
Защо беше всичко това?Защо точно на Джейми му се случиха толкова лоши и ужасни неща.
Защо?Защо?Защо?

Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:06 pm

Времето минаваше доста бързо, от купона в хижата бяха минали седмици, но за мое нещастие нещата се случиха точно както се опасявах. Лукас и Нейтън не спряха да се карат и спорят, на моменти имах усещането, че нещата са много по - лоши от преди. Завършването наближаваше имах да завършвам проект и осиновяването на Джейми беше в ход. Напоследък нова мелодия се въртеше в главата ми, бях се отказала да се боря с братята Скот и ги оставих да спорят за пореден път в кухнята. Седнах на пияното опитвайки се да създам нещо истинско. След известно време се огледах за Джейми, погледът ми се спря на басейна и го видях...
- Джейми! - извиках, кръвта ми беше смразена, сърцето ми пропусна няколко удара, с периферното си зрение видях Нейтън и Лукас да излизат от кухнята, а аз вече тичах към басейна.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:12 pm

Седмица след връщането ни от хижата бях дошъл да видя Хейлс и Джейми, но досадният ми брат отново бе тук. И отново подхвана същата тема, за която спорехме вече цялата седмица.
- Кога ще спреш да повтаряш едно и също? - попитах го на висок тон вече. Може да ми беше брат, но ме изкарваше извън нерви и за пореден път си викахме. Изведнъж чух писъка на Хейли и огледах хоризонта, за да видя какво не е в ред. И тогава го видях. Малкият дребосък бе паднал в басейна и се бореше за живота си. В миг зарязах Люк и побягнах навън, скачайки направо в басейна. Грабнах го възможно най- бързо и го изкарах на повърхността. Минута по - късно вече седях на плочките, а Джейми бе в ръцете ми.
- Хайде приятел, съвземи се. - прошепнах разтревожено и разтресох леко малкото му тяло...
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:25 pm

Нейтън стигна до малкия преди мен и го измъкна от водата, изтичах и се свлякох до ръба на басейна изтегляйки Джейми в ръцете си.
- Джейми, отвори очи, хайде мъник отвори тези красиви очи. Дишай Джейми, дишай - повтарях притеснено. След малко малкия най - накрая отвори очи притиснах го близо до себе си. Чувах около себе си само как Лукас и Нейтън повтарят, че съжаляват
- Махайте се, махнете се и двамата. Видяхте ли какво направихте с вашите караници и спорове! - крещях този път аз, притискайки ушите на Джейми.
- Нейтън стой далеч от нас, не искам да те виждам! А ти, с теб ще се разправям по - късно - говорех яростно и задъхано, взех мъника на ръце и тръгнах към къщата. Чувах зад себе си неодобрението на момчетата, но изобщо не ми се слушаха, заради тях едва не загубих сина си и в момент не ми се слушаха глупостите им.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 8:44 pm

Слава богу той отвори очи. Отдъхнах си облекчено и прокарах ръка през косата си, извинявайки се на Хейлс, докато тя не ми изтърси, че не иска да ме вижда повече.
- Моля...Хейли, почакай...- опитах да говоря с нея, но тя просто стана и занесе Джейми в къщата.
- Дано си доволен. Махам се от пътя ти.. За сега. - обърнах се към брат ми студено и си тръгнах...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 9:08 pm

Беше съвсем обикновен ден, подготвях последните страници от дипломната си работа когато досадният ми брат се появи отново. Въпреки всичко не можех да му повярвам, не вярвам, че се е променил или, че ще направи Хейлс щастлива. Намирахме се в кухнята и се карахме за пореден път
- Кога ще спреш да повтаряш едно и също? - попита той, а аз вече излизах от кожата си
- Когато най - накрая покажеш истинското си лице и спреш да лъжеш Хейлс.... - щях да продължа, но писъка на Хейлс ме спря. Изтичах мигновено навън където разбрах какво става. Нейтън измъкна малкия от басейна. Опитах се да я успокоя когато малкия отвори очи, но тя се разкрещя и отпрати и двама ни. Нейтън бързо се отказа, а аз се разсмях. Той се изниза набързо от къщата, а аз тръгнах към Хейлс, с намерението да я успокоя и да видя как е малкия. Вратата беше затворена, опитах се да вляза, но не се получи
- Хейлс, отвори ми. Съжалявам, просто не искам Нейтън да те нарани. Хейлс моля те! - говорех през вратата, но тя не отваряше.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 8:49 am

Занесох малкия в стаята му, затворих и заключих вратата след себе си, знаех пределно ясно, че Люк ще се опита да говори с мен. Оставих малкия на леглото, беше слаб и немощен, съблякох мокрите му дрехи и го облякох в топли и сухи дрехи. След това го завих добре и легнах до него, чух Люк да тропа по врата, а след това и гласът му.
- Върви си Лукас, не искам да те слушам. - бях толкова объркана и все още разтревожена за малкия. Той спеше спокойно, но аз не можех да откъсна разтревожения си поглед от него.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 10:44 am

Джейми не разбра какво става,но усети някакви ръце около себе си и за момент си помисли,че това е Господ.Но излезе на повъхноста и отвори леко очите си.Онова,което видя му хареса от една страна,около него бяха Хейли,Нейт и Люк,но онова,което чу го накара да се натъжи ужасно.
Не успя да чуе много добре,но Хейли се караше на Нейт и Люк,което беше много тъжно,лошо и наистина много гадно.
Мъника усети,че се повдига нагоре,а след това се усъзна чак в стаята си.Хейли го съблече и му облече пижамката и топло и сухо бельо.След което го прегърна.Обаче отвън Люк тропаше.Джейми се надигна лекичко и затърси Нейт с поглед.
-Мамо,къде е Нейт? - попита детето загрижено и се опита да стане от леглото,но Хейли го спря.Тя го гледаше с поглед,който предвещаваше само лоши неща.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:04 am

Малкия се надигна и питаше за Нейтън, но сега не му беше времето да говорим за това.
- Сега спи мисличък, утре ще говорим - казах и го целунах по челото. Извадих една от книжните с приказки и започнах да му чета, малко по малко започнах да се успокоявам когато виждах, че е добре. Той заспа сладко и бързо, но аз не можах да мигна цяла нощ, първо се лежах до него, след това започнах да се разхождам из стаята гледайки го и проверявайки дали диша. Не знаех какво точно ще се случи след снощи, трябваше да реша какво ще правя оттук нататък и най - вече какво ще стане с Нейтън. Нямаше да е лесно да му простя, всъщност нямаше да е лесно да простя и на двамата защото колкото беше Нейтън виновен, толкова и Лукас макар да го правеше за добро.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:21 am

И докато се усети,Джейми беше заспал.
Сънува един ужасен сън,който детето искаше да прогони,но не успя и трябваше да го изсънува до край.
На сутринта Джейми се събуди,защото много му се ходеше до тоалетната.Хейли си беше легнала до него.Детето я погали,защото знаеше колко много се тревожеше за него.Той я целуна по бузката и скочи от леглото.Тупна тихо на земята и тръгна към вратата.Отключи и излезе в коридора.
От лявата си страна видя Люк,който беше седнал на пода и беше затворил очите си,сигурно защото беше заспал.Детето се наведе и го прегърна,след което отиде до тоалетната.
Върна се в стаята си и се облече.След което слезе долу и пусна телевизора.Извади си любимата купа,мляко и зърнена закуска.Извади и за Хейли и Люк.Извади също така и за Нейтън,защото можеше и той да е някъде наоколо и да дойде за закуска.Детето се надяваше и Нейт да дойде.
Мъничето сипа в четири купи мляко,а после и зърнена закуска и седна да яде.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:44 am

Някъде призори легнах отново при малкия и по някое време съм заспала, когато се събудих него го нямаше. Скочих веднага и започнах да се оглеждам и да го викам, но го нямаше никъде в стаята излязох тичайки навън, едва не отнесох Лукас
- Хейлс какво не е наред? - попита той скачайки веднага
- Джейми го няма - казах притеснено връзвайки набързо косата си на кок, погледнах в банята, но и там го нямаше. Изтичах по стълбите и се огледах когато го видях, стоеше съвем спокоен на мястото си до масата и закусваше. Изтичах до него и силно го прегърнах, след което започнах да го целувам по лицето, изпълнена с облекчение.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 11:52 am

По едно време Хейли и Лукас изтърчаха доло при Джейми,те бяха притеснени,и най - вероятно са си помислили,че го няма.Той им се усмихна,а те дойдоха и започнаха да го прегръщат.Тогава Джейми се огледа и погледна към Хейли.
Тя седна на масата срещу него и го погали по главичката.Джейми се усмихна,след което си дояде закуската и отново се огледа.Хейли забеляза,че нещо го тревожи,затова го попита какво има.Тогава мъничето я погледна разтревожено.
-Къде е Нейт? - попита детето. - Добре ли е? - продължаваше с въпросите.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 12:04 pm

Седнах срещу малкия на моето място до масата погалих го по главата и въздъхнах облекчено. Малкия изглеждаше притеснен,
- Миличък какво има? - попитах аз с мила усмивка, а той попита най - трудния въпрос
- Предполагам си е в леглото не зная, добре е не се тревожи за него. Как си ти? Готов за последния учебен ден? - попитах с усмивка и взех своята купичка с корнфлейкс.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 12:09 pm

Хейли му отговори,че може би е в леглото,което изобщо не му помогна да се почувства по - добре,защото все още си спомняше,как се скараха вчера.
-Защо вчера се карахте? - попита Джейми.
След като си прибра нещата,той отговори на Хейли,че е готов за последния учебен ден и се качи до горе за да си вземе нещата,като през това време надникна във всички стаи,но не откри Нейтън.Детето се разтревожи,но реши да не тревожи и Хейли,затова слезе долу и се усмихна на Люк и Хейли и застана до вратата,готов за училище.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 12:22 pm

- Не се тревожи кидо всичко ще е наред. - казах с усмивка, той тръгна нагоре да се облече, а аз тръгнах след него към своята стая
- Хейлс трябва да поговорим - чух Люк зад себе си
- Не сега, Лукас - казах през рамо и влязох в стаята си облякох се, взех си чантата и се върнах долу. Направих закуската на Джейми за училище и чаша кафе за мен, малкия се върна
- Хейде мъник време за училище - казах хващайки го за ръка и излязохме от къщи, качихме се в колата, помогнах му с колана и седнах зад волана.
- В сряда ще има купон за завършването искаш ли да отидем? - попитах поглеждайки го в огледалото за обратно виждане.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:09 pm

След кратка разходка се качихме в колата и потеглихме към къщата на Хейли.
- Прибирам те у вас, дребен. - усмихнах му се в огледалото за задно виждане.
- Майка ти ще ме убие, ако закъснеем много, а и без това в момента не съм и фаворит. - обясних, повдигайки рамене.
- Обещавам до утре ще имаш костюма и следобяд ще мина да те взема. - намигнах му и скоро пристигнахме пред тях.
Спрях двигателя и излязох, отваряйки задната врата, за да излезе и той. Взех раницата му през рамо и отидохме до вратата. Позвънях и зачаках някой да отвори.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:19 pm

След няколко часа се прибрахме в къщи, Хейлс седна на пияното си отново това я успокояваше, а аз се заех с вечерята. След известно време на вратата се позвъни, отидох да отворя и видях "прелестния" си брат и малкия пакостник
- Здравей мъник, ще ни оставиш ли за малко, Нейтън и аз трябва да поговорим, мам е на пианото ще се радва да те види - казах с усмивка и му разроших косата. Той влезе вътре, а аз блъснах брат си в стената
- Казах ти да стоиш далеч от нея! - казах през зъби
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:25 pm

Джейми видя Люк,но веднага побърза да влезе,защото искаше да види Хейли.Детето влезе в стаята с пияното и тихичко се промъкна зад нея.
То седна на едно столче и се зачете в текста,който Хейли беше подготвила за песента,която свиреше.
Хлапето прочисти гърлото си и започна да чете текста,но не да го рецитира,а го пееше.
Хели спря да свири и се обърна към него.Джейми се затича към нея и я прегърна,след което я целуна по бузата.
-Здрасти,Хейлс. - засмя се хлапето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Haley James gifs

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: