Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Club "Night Sky" - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Club "Night Sky" - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Club "Night Sky" - Page 3 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 3 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Club "Night Sky"

Go down 
+10
Даниел Смит
Алекса дер Фридрих
Закари Рот
Layla FeeL James
Вероника Мейсън
Natalie Sky
Tim C. Leedom
Джени Хъмфри
Катрин ♥
Blair Woldorf
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Layla FeeL James
Upper East Sider
Upper East Sider
Layla FeeL James


Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 31.01.2011

Character sheet
Име Име: Layla Feel James
Връзка Връзка: Дийн Уинчестър
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:54 pm

Аа.. Много е сладък.
Мда, ей преди малко влезе един русокос бонбон. Честно, направо ми се прииска да го изям. Ах, и така хубаво ме оглеждаше с тези сини очички.. Станах от мястото си и се приближих до него, както си бях с чашата в ръка.
-Здрасти. - казах и се усмихнах чаровно. Не, още нямаше да пускам флирта на пълни обороти. Беше прекалено рано, и на прекалено малко чашки.
-Защо си сам?
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:03 pm

-Здрасти!-чух поздрава на момичето,което се измести до мен.Аз се усмихнах леко и също я поздравих.Беше красива.Тя ме погледна и попита:
-Защо си сам?-засмях се леко,отпих от чашата си и отговорих:
-Знаеш ли...и аз мога да те попитам същото?Защо ти си сама?-засмях се отново и отпих от водката.Този път нямаше да пришпорвам нещата с не нужен флирт,исках да видя какво щеше да се случи,ако не правя нищо за да я вкарам в леглото си...
-Аз съм Зак и съм сам,защото...съм сам-вдигнах рамене и се усмихнах приятелски...
Върнете се в началото Go down
Layla FeeL James
Upper East Sider
Upper East Sider
Layla FeeL James


Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 31.01.2011

Character sheet
Име Име: Layla Feel James
Връзка Връзка: Дийн Уинчестър
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:09 pm

Огледах се наоколо. Мда..
-Сама съм, защото не познавам никой. Все още. И съм само на оглед. Мисля да купя това място, харесва ми. - отпих от текилата си и седнах на високият стол до Зак.
-Казвам се Лейла. Приятно ми е, предполагам. - отворих чантата си, и извадих кутия с цигари от там, оставяйки ги на бара до чашата ми.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:18 pm

-Сама съм, защото не познавам никой. Все още. И съм само на оглед. Мисля да купя това място, харесва ми.Казвам се Лейла. Приятно ми е, предполагам.-aз кимнах леко и се усмихнах.
-И на мен предполагам ми е приятно!-засмях се отново и си глътнах малко водка.Видя,че тя извади цигари и се сетих,че пак заправих да си купя...За щастие на бара мисля,че продаваха...двойно по-скъпи...
-Хей...една кутия цигари...няма значение какви-извиках на бармана и той ми даде.Платих му и си извадих една цигара.
-Имаш ли огънче?-попитах Лейла
Върнете се в началото Go down
Layla FeeL James
Upper East Sider
Upper East Sider
Layla FeeL James


Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 31.01.2011

Character sheet
Име Име: Layla Feel James
Връзка Връзка: Дийн Уинчестър
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:22 pm

-Мда. - бях оставил запалката върху кутията, но той явно не беше видял. Взех я от там и му я подадох. Когато той си запали, и ми я върна аз последвах примера му и си извадих една от кутията. Запалих я и оставих запалката на мястото и.
-След като вече се познаваме... - усмихнах се - Дали ще мога да разчитам да ме разходиш из града тези дни? Тук нищо не ми е познато.
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:32 pm

Запалих цигарата си и дръпнах,като след това изпуснах дима и въздъхнах.Отпих от чашата си и благодарих на момичето.
-След като вече се познаваме... Дали ще мога да разчитам да ме разходиш из града тези дни? Тук нищо не ми е познато.-усмихнах се и веднага казах:
-Разбира се,че ще те разведа!Тук има прекрасни места!-градът бе доста голям,но щях да и' покажа по-важните места.Може да не и' хареса това,че хората са толкова вглъбени в работата си,че все едно са празни тела,разхождащи се напред назад,студени фигури,които просто те подминават и сякаш избледняваш и изчезваш сред тях...
Върнете се в началото Go down
Layla FeeL James
Upper East Sider
Upper East Sider
Layla FeeL James


Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 31.01.2011

Character sheet
Име Име: Layla Feel James
Връзка Връзка: Дийн Уинчестър
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 1:13 pm

Станах от бара все така усмихната. Глътнах текилата си на екс, каквото беше останало и прибрах цигарите си в чантата.
-Аз мисля да тръгвам, но.. - взех една салфетка от бара и надрасках на бързо номера си на него.
-Звънни ми някой път. Наистина ми се ще да разгледам града. - намигнах му, оставих някакви пари на бара и тръгнах към изхода.
Все още ми беше мерак да купя това място и щях да се погрижа скоро.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:23 pm

Мм тази вечер мислех да разнообразя така или инъче скучното ми ежедневие.Не се бях виждала с някой от няколко дни насам и Серина не бях виждала, но какво по-хубаво от това.Реших да отида в някой клубовете можеше и да срещна някой.Облякох една къса черна рокля и пуснах косата с небрежно.Не ми се занимаваше да се глася и така изглеждах добре... Качих се в колата и тръгнах към някой от клубовете. Всъщност въобще не ми пукаше къде отивам .След като пристигнах.Влязох в клуба, но не видях никакви познати лица.Ха.. Какъв късмет е явно трябваше да си намеря компания инъче цяла вечер щях да стоя сама...Седнах на бара и си поръчах мартини.След това се обърнах и огледах добре всеки, който се намираше вътре или поне тези, който виждах. Не, че бяха много, защото вътре беше препълнено и нямаше място човек да се размине, а камо ли да разпознаеш някого в тази тълпа.Докато оглеждах хората някакво момче се блъсна в мен и замалко да разлее питието си..
-Хей, внимавай.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:33 pm

Днес Вер не беше вкъщи и аз трябваше да се погрижа за Марлоу.Нахраних го и после го разходих.След разходката си направих едни сандвич и седнах да гледам телевизия.Не даваха нищо интересно,но и днес беше събота,така че беше нормално.Качих се в стаята си и се преобрякох.Сложих си дънки и една бяла риза с врътовръзка.Излязох от вкъщи и тръгнах нанякъде.Незнаех къде отивам,но не ми пукаше.Исках да съм навън и да успея да събера мислите си.Изведнъж се озовах пред някакъв клуб.Влязох вътре и се огледах за познати лица, но не видях никой.Поръчах си една водка и тръгнах из клуба.Изведнъж се блъснах в някакво момиче и едва не разлях питието си върху нея.
-Съжалявам.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:41 pm

Е, извини се, което си беше съвсем нормално.Въпреки, че имаше и такива,който просто се блъскат в теб и те подминават, което беше адски невъзпитано. Не го бях виждала в тук, но не можеше да познавам всички или да съм виждала всички все пак това беше един голям град и просто не беше възможно. Реших да се представя все пак трябваше да опитам да си намеря някаква компания и ако трябваше да се запозная с някой щях да го направя.. Не ми се стоеше сама.
-Аз съм Алекса...Алекса дер Фридрих. - казах аз и подадох ръка за да се запознаем.Изглеждаше доста добре пък и беше възпитан поне първото ми впечатление беше такова и дано беше правилно.

Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:49 pm

-Даниел...Даниел Смит.-казах и стиснах ръката на момичето.Едва чувах какво ми говореше заради силната музика,но пък това си беше нормално за това място.-Още веднъж съжалявам за преди малко.-допълних и сложих очарователна усмивка на лицето си.Алекса явно познаваше това място добре,защото тръгна уверено нанякъде,като ме дърпаше за вратовръзката.-Е,накъде отиваме?-попитах любопитно Алекс,но незнаех дали ме е чула.Не вървяхме дълго,но все още незнаех къде из клуба се намираме.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:56 pm

Май щеше да е по-добре ако се махнем от бара и седнем някъде въпреки,че се съмнявах да има място.След като с Даниел се запознахме реших да поема инициативата в мой ръце и бързо да намерим къде да седнем.Нямаше смисъл да го питам все пак не се чуваше нищо затова просто го поведох към една от масите,която току що се освободи.Чух само,че ме пита къде отиваме или поне част от това,което ме пита.Когато стигнахме след като се сблъскахме с какви ли не хора,който се опитваха също да си проправят път.Стигнахме до масата.
-Е тук мисля,че е по-добре.- казах аз и се усмихнах, след което се настаних и си поръчах някакво питие.Всъщност тази вечер щях да се забавлявам и нищо нямаше да ми развали настроението.
-Е Даниел разкажи ми нещо за себе си. - усмихнах се и отпих от питието.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 5:05 pm

-Ами какво да ти разкажа?Наскоро се преместих тук.Уча в гимназията тук.В баскетболния отбор съм.-започнах да говоря,но после спрях замалко,за да отпия от питието си,а след това отново заговорих.-На 18 години съм.Живея наблизо.Е ами това е,кажи какво друго искаш да знаеш.-наистина незнаех какво друго да кажа,а и не бях от приказливите.Отново се огледах из клуба,но пак нямаше познати лица.
Върнете се в началото Go down
Алекса дер Фридрих
Upper East Sider
Upper East Sider
Алекса дер Фридрих


Брой мнения : 44
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Character sheet
Име Име: Алекса дер Фридрих
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 5:10 pm

Ммм баскетболния отбор и учи тук.Леле наистина не бях от наблюдателните явно не трябваше да съм толкова разсеяна, защото наистина не го бях виждала тук.Но може би не съм го виждала , защото наскоро се е преместил.Да, със сигурност това е причината.Отново отпих от питието и забелязах,че след малко трябва да си поръчам ново защото това скоро щеше да свърши.Май тази информация,която Даниел ми каза беше достатъчна или пък не..Ох..Трябваше да се опитам да завържа някакъв интересен разговор .Е явно живее наблизо поне той каза така.Беше ми интересно къде по-точно.В кой квартал.
-Е Даниел къде по-точно живееш. - казах аз и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 5:21 pm

-Бруклин.Поне си мисля,че е близо.Все още не мога да се оправя из това място.Стига толкова за мен.Искаш ли да танцуваме?-казах и станах от мястото си.Алекс се съгласи бързо и тръгнахме към дансинга.Танцувахме доста и след като се изморихме отново се върнахме на масата,а Алекс си поръча ново питие.Изведнъж телефона ми извънтя.БЕше алармата.Трябваше да нахраня кучето.
-Аз трябва да се прибирам.Ще се видим някой друг път!-казах и тръгнах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 7:45 pm

Джесика се прибра като сложи. Разоопакова нещата, които си беше купила. Остави ги на леглото и отиде да се изкъпе. Напълни ваната и се накисна за няколко часа. След което излезе и оправи се набързо, и облече тази рокля. Изправи косата си и подкара колата. Не след дълго беше в клуба. Седна на едно сепаре и си поръча един Космополитан. Поредната вечер навън
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 7:56 pm

С Джесика се разбрахме да отидем в Club "Night Sky". Когато се прибрах се изкъпах и преоблякох, хапнах нещо на бързо и излязох. Не след дълго вече бях в клуба. Тя беше седнала на едно сепаре и аз се отправих към нея.
- Здравей. - казах и аз и се усмихнах съблазнително.- Честно казано си мислех, че ще отидем в Poison Kiss. Доста съм чел за него в клюкарката и си мислех, че е добър? - попитах я аз.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 8:39 pm

Джес го погледна и се усмихна
-Ако искаш да бъдеш между мъртво пияни тийнове, да отидем?
каза тя като се разсмя и отпи от коктейла си. Можеха наистина да се забавляват в онзи клуб, но тук беше спокойно. Продължаваше да не и се занимава с живота.
-Имам идея искаш ли да се напушим?
попита го тя като го погледна с поглед пълен с надежда.

ПС: влизам да се къпя! След 30 мин съм тук!
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 9:37 pm

- Ммм вече сме седнали тук,няма смисъл да се местим.- казах й аз.
Поръчах си текила й тогава Джесика ми предложи да се напушим.
- Съжалявам, но не използвам такива неща.- погледа който до одеве беше пълен с недежда, сега беше изпълнен с разочарование.- Може да ме сметнеш за скучен,но смятам че достатъчно си вредя с алкохола и нямам намерение да взимам наркотици.- казах й аз и се усмихнах предизвикателно.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 11:56 pm

-Всеки с вкуса си .
Каза тя като глътна малко коктейл и си запали цигара. Опъна си няколко пъти и я постави в пепелника. Изведнъж нещо и скимна и тя седна в скута му като го погледна в очите
-Коя зодия си ?
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 12:05 am

Както си стояхме, на нея нещо и скимна й седна в скута ми, след това ме попита коя задия съм. Интересно какво ли й беше хрумнало?Погледнах я с поглед изпълнен с любопитство и й казах:
- Водолей. Но защо искаш да знаеш? - направо умирах от любопитство.
Около нея винаги имаше мистерия, никога не можех да отгатна какво си мисли. Това в момента беше един от тези моменти, когато тя беше намислила нещо, а аз стоях в неведение.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 12:19 am

-Знаеш ли, че ерогенните ти зони са прасците и глезените? Това е странно.
Каза тя като го погледна с повдигната вежда. Просто не можеше да си го представи.
-Някой път докато спиш. ще ги пробвам.
сподели тя като се усмихна дяволито
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 12:34 am

- Съмнявам се, че ще успееш. Принципно ти си тази, която заспива първа.- казах й и се разсмях.
Тя ме гледаше сякаш бях направил нещо наистина лошо. Физиономията, която направи беше толкова забавна, че просто не се сдържах и избухнах в смях.
- Ти откъде знаеш, това което ми каза. Да не си някакъв вид врачка? - попитах я аз заливайки се от смях.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 12:44 am

-Не използвам интернет.Това нещо ти дава възможност да правиш какво ли не.
Каза тя като притисна коляното си в чатала му, предупреждавайки го да внимава какво говори. след като махна коляното си оттам леко се завъртя и взе питието си като отпи малка глътка, дръпна си няколко пъти от цигарата и отново го погледна в очите
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 12:50 am

- Ясно, но въпреки това смятам, че няма да успееш да пробваш.- отново се смеех аз.- Причината вече я знаеш.
Гледаше ме право в очите, но нямах представа какво иска. Усмихнах се съблазнително и пуснах ръката си по кръста й, докато не стигна до задните й части. Когато усети тя рязко си пое въздох. Тя си мислеше, че с това коляно ще ми покаже, че има контрол, но забравяше че и мен си ме бива.
След това изпих поредния шот текила и си поръчах нови три. Тя не спираше да ме гледа в очите.
- Май очите ми многоти харесват?-подкачих я аз.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "Night Sky" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club "Night Sky"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Клуб "Dark night"
» Night club "Sunrise"
» Night bar "Luxor"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: