Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Club "Night Sky" - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Club "Night Sky" - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Club "Night Sky" - Page 2 I_vote_lcapClub "Night Sky" - Page 2 I_voting_barClub "Night Sky" - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Club "Night Sky"

Go down 
+10
Даниел Смит
Алекса дер Фридрих
Закари Рот
Layla FeeL James
Вероника Мейсън
Natalie Sky
Tim C. Leedom
Джени Хъмфри
Катрин ♥
Blair Woldorf
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:08 pm

- Не, не искам да те разкарвам. Пък и определено не ме познаваш, защото ако исках да те разкарам отдавна да го бях направила без да ми мигне окото. - засмях се и отново обвих ръцете си около вратът му, като се приближих максимално към него. Дори усещах дъхът му да гали кожата около брадичката ми.
- Мисля, че и аз искам питие, ще дойдеш ли с мен до бара? - засмях се и го хванах за ръката, тръгвайки натам.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:15 pm

- Имам ли избор? - Говорех през смях, докато се блъсках във всеки танцуващ (преакалено силно определение) на дансинга и се опитвах да следя движенията на Блеър поради две причини - първо, защото втори път нямаше да извадя нечовешкия късмет да я намеря в тълпата и второ, защото ми харесваше да я гледам... - Най - сетне стигнахме до бара и я изчаках да поръча.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:21 pm

- Не, никакъв даже.. - засмях се и го поведох през тълпата.
- Една водка, моля. - усмихнах се на бармана и след около десет минути вече държах чашата в ръката си.
- Леле стана претъпкано. - казах и седнах на бара. - Ще правим ли опит да се доберем до дансинга отново? - ухилих се, само че при мисълта през какво трябва да преминем за да стигнем до заветната цел усмивката бързо се изтри от лицето ми, сякаш никога не е била там..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:27 pm

- Харесваме един и същи алкохол, първото общо нещо. - Засмях се. - Ако ти се рискува... Аз лично предлагам да си изпиеш руската загряваща гърлото напитка и да се преместим в някое друго завдение, или където искаш. Ако предпочиташ можем да останем и тук разбира се, има и четвърта опция, мога да те изпратя до вас. - Погледнах я, което си беше изстинско постижение, на фона на целия цигарен дим наоколо.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:32 pm

- Ами сто процента искам да се махнем от тук.. - засмях се и го погледнах. - В някой друг клуб ли ще отидем или ще ме изпратиш до нас? - погледнах го дяволито.
Изпих водката си на екс и двамата тръгнахме към изхода.. Естествено едвам успяхме да минем през тълпата, а точно на входа трябваше да внимаваме къде стъпваме, защото някой беше повърнал на стълбите, а от другата страна някакви момичета се натискаха..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:38 pm

- По това време всички клубове трябва да са се превърнали в "пушилни", пък и атмосверата е някак... - Загледах се в момичетата на стълбите. - Някак не подходяща, знам ли... - Да те изпратя до вас ми звучи по - добре. - Отвърнах на дяволитата и усмивка, харесваше ми, а и начина й на мислене определено се доближаваше максимално до моя, поне в този момент.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 28, 2011 8:59 pm

- Да те изпратя до вас ми звучи по - добре. - усмихна ми се в отговор той и двамата тръгнахме нагоре, подминавайки натискащите се момичета.
- Добро хрумване.. - отново го погледнах дяволито и извиках лимузината. - Къде живееш? - попитах, макар че се бяхме разбрали да ме изпрати до нас поне трябваше да знам в кой квартал е..
След около десет минути вече бяхме в лимузината и пътувахме към домът ми..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 11:22 am

След като излязохме от клуба и се качихме в лимузината, която беше паркирана отпред и очевидно беше на Блеър.
- Живея е силно казано, сега започвам да го практикувам, днес е нанесох... В Ъпър уест сайд, а ти? - Не че имах представа къде се намират кварталите, каквото и да ми кажеше нямаше да ми е от голяма полза.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 2:09 pm

- Аз пък съм от Ъпър Ийст Сайд.. - засмях се. - Не сме на толкова голямо разстояние. - виждаше се, че той все още не е ориентиран в кварталите тук, за това реших да спра да говоря по темата.
Трафикът беше неописуемо голям, не че беше нещо ново за Манхатън, но като се замислиш дори беше повече отколкото е попринцип.
- Е, изглежда докато пристигнем до нас ще отнеме доста повече време отколкото предполагах.. - засмях се отново..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 3:38 pm

На всеки няколко секудни се налагаше да спираме заради безбройните коли пред и зад лимузината...
- Аз пък предполагах, че ще ни отнеме точно толкова. - Засмях се. - Все пак това е голям град, много хора, следователно и трафикът трябва да е голям... Май като мълча звуча по - респектиращо... Кажи ми нещо за себе си? - Усмихна се и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 4:03 pm

- Ами.. честно казано няма кой знае какво за казване.. Родена съм тук, баща ми напусна мен и майка ми преди няколко години и сега сме само двете.. Тази година завършвам и мечтата ми е да вляза в Йейл или Браун, но все още нищо не се знае.. - казах на един дъх и се обърнах към него.. - Ами ти? Каква е твоята история?
Докато чаках да ми разкаже се поогледах. Вече определено оставаше малко време докато пристигнем..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider
Tim C. Leedom


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 4:12 pm

- Ами... Не е нещо кой - знае колко специално... Но ми е познато някой да те напусне. Майка ми и баща ми се разведоха, когато бях малък и след известно време баща ми се ожени повторно, така се сдобих с майка и сестра, макар че предпочитам да не живея с всичките накуп. - Погледнах през прозореца, ако колата спреше тук със сигурност нямаше да мога да се прибеа без такси, слава Богу, че ги имаше по всяко време.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 4:15 pm

- Съжалявам.. не исках да ти напомням..честно.. - почувствах се гадно, защото знаех колко боли някой да ти говори постоянно за нещо, което знаеш че си загубил отдавна и не можеш да си върнеш.. Поне в моя случай беше така..
-Е, пристигнахме най - после. - засмях се и слязохме от колата..

П.С Ако искаш пиши направо в домът ми..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:08 pm

Определено имах нужда от питие. След всички случки на последък...
Но ми трябваше нещо силно...уиски, текила, шот...бях способна дори и ракия да пия, но .... това бяха подробности.
- Една текила - казах на бармана веднага щом влезнах в бара - Всъщност нека бъдат две! - поправих се след това. Той веднага донесе текилите и аз изпих първата чиста. Гърлото ми направо се подпали, но огънят в него ми харесваше. Реших обаче втората да я изпия с добавките, които така ненавиждах. Не знам защо...нямаше причина, но обичах питиетата ми да са по - силни.
Облизах солта от ръката си изпих текилата и лапнах резена лимон.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:22 pm

Беше едва следобед, а аз вече имах нужда от питие.. Лицето ми изглеждаше ужасно след вчерашната случка, но лесно можех да оправя това с малко пудра.. След като прекарах един час пред огледалото облякох нещо набързо и тръгнах без дори да заключа вратата.. Все пак алармата щеше да се включи.. Закрачих забързано докато токчетата ми биеха лудо по асфалтирания тротоар.. Съвсем скоро влязох в клуб "Нощно небе" .. обожавах този клуб.. Огледах се с надеждата да срещна някой познат симпатяга, но друг познат силует се наби в очите ми.. Фелисити ?? май това бе тя.. Тръгнах с бавни крачки към нея.. Настаних се на свободния стол от лявата й страна и погледнах бармана..
- Два шота.. - заповяда, а той побърза да изпълни поръчката.. познаваше ме добре и знаеше, че не обичам да чакам.. Обърнах се към Фел и се усмихнах ..
- Здрасти Фел.. Как си.. ??


Последната промяна е направена от Вероника Мейсън на Пон Яну 31, 2011 3:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:32 pm

- Ъъъъ Вероника...ако не се бъркам. Нали? - не помнех особено добре имена, но това бяха поредните скучни подробности. Да не харесвах подробностите, може би защото не обичах да овъртам, бях съвсем пряка и хората не харесваха това особено. Но пък какво...повече им харессва да ги лъжат ли? Всъщност можех да изброявам с часове това което не харесвах, но да се фокусирам върху момичето.
- Да! - отвърна Ника.
- Още текила! - казах на бармана и той ми я донесе страшно бързо като погледна някак изплашено Ника.
Изпих я отново без добавките и се обърнах към Вероника.
- Е как си? - повторих нейният въпрос на който така и не отговорих, но честно и аз не бях сигурна как съм...
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 3:42 pm

Погледнах я отегчено.. Не очаквах да не помни името ми.. Лошото бе че изобщо не ме интересуваше.. Формалности .. Погледнах двете чаши до нея явно и тя обичаше да пие по никое време.. Отпих от питието, а гърлото ми пламна моментално.. Озадачаваща и въпреки това приятна прогаряща болка.. Надигнах чашата още повече, а питието се разля в устата ми .. преглътнах без дори да се замисля, че след още няколко чаши вече няма да мога да ходя..
- Аз.. Ами да кажем, че съм добре.. - подсмихнах се.. Не бях добре.. Може би това бе истината.. Бях с насинено лице и с много ненатрапчив грим.. Мразех да ползвам каквито и да е гримове освен гланц и черен молив, което си бе част от ежедневието ми.. Сега обаче се бях намацала с толкова много грим, че самото ми лице изглеждаше пепеливо..
- Какво стана ?? Оправи ли се с брат ти ?? - попитах разсеяно надигайки и следващата чаша..
Върнете се в началото Go down
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:09 pm

Погледнах я с вдигната вежда. Бях очудена, че попита.
- Ние....не. Не го зачитам като брат. Той е просто един...всъщност няма дума на света, която може да го опише точно. За по - накратко...ненавиждам го. - казах като изгледах злобно. Злобният поглед не бе насочен към Вероника...всъщност не бе насочен към никой, просто не исках, не можех да мисля за това. - А пък и той не знае, че ми е б- брат- последната дума казах на пресекулки. Все пак не исках да си развалям още повече настроението си и спрях с тази тема.
- Е Ника... нещо ново при теб...нещо интересно? - попитах с престорена усмивка. Всъщност не ме интересуваше особено, но пък трябваше с нещо да пречупя неловката тишина между нас.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:16 pm

Слушах я внимателно.. Казваше доста силни думи за човек, който дори не се бе опитала да опознае, но не я винях.. И аз щях да реагирам така.. Не си представях да мразя Кат, но пък момче.. Това бе друго..Погледнах бармана .. обикновен жаден за още и още поглед.. Той ми поднесе още от питието, което бях поръчала преди малко.. Сладък, опияняващ шот.. Изпих и тази чаша на екс без да мисля за нищо.. Дори думите на Фел вече не ме интересуваха..
- Нищо интересно.. Повярвай пълна скука, а предполагам не искаш да слушаш за по личния ми живот.. - подсмихнах се.. Нямаше да казвам, че се сбих с пиклата защото и нея си я биваше.. Разби ми носа все пак, но аз оправих колкото се може повече.. Надявах се да не ми се мярка пред очите..
- Ами нещо при теб ?? - попитах безразлично и отпих от втория шот..
Върнете се в началото Go down
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:31 pm

- Ако скуката и пиенето се считат за много забавни значи...Да! - засмях се звучно. Смехът ми бързо притихна и се завърнах в света на скуката. Рядко бях в такова положение...да ми е скучно, но имаше ли значение в момента. Важното бе, че ми беше скучно, а определено това не ми беше целта.
Поръчах още текила. Определено текилата повишаваше настроението ми, макар и малко. Да ... съвсем малко, но колкото толкова. Знаех, че след около още 2-3 текили щях да съм пияна. А когато бях пияна беше...брутално или поне в повечето случаи имало е и случки в които е било и смешно, но както обичам да казвам това са само подробности. На кой му пукаше за подробностите...за всеки случай не и на мен.
- Сбила ли си се с някого? - попитах предпазливо, след като видях едвам забележимата, поради многото грим, травма на носа й.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:40 pm

Засмях се с нея, но смеха ни бързо затихна.. Отпих още една глътка от шота без дори да обръщам внимание на впитите погледи в нас.. Какво зяпаха?? Не бяха ли виждали хора да се веселят ?? Поредните досадни богаташчета които спазваха маниери.. Не знаех за Фел, но аз живеех скромно.. къщата ми не бе голяма като на остналите, но не можех да се отрека от лукса.. Не след дълго тя ме попита дали съм се била с някой.. Коя синина се бе показала, че чак да се забележи ?? Бях сигурна, че кръвта я няма нямаше как да се види, но синините..
- Да.. Нищо особено.. Къде си пролича ?? - подсмихнах се и изпих останалата малка течност от чашата..
Върнете се в началото Go down
Natalie Sky
Upper East Sider
Upper East Sider
Natalie Sky


Брой мнения : 165
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Натали Скай
Връзка Връзка: every boy that i want
Години Години: 19

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:50 pm

- Носа ти. - казах така, че само тя да ме чуе. Думите ми предизвикаха паника у нея или поне на мен ми се видя така. Затършува в чантата си и очевидно знаех защо...огледалце...пудра. Неща от сорта. С лекичко движение извадих пудрата от чанттата си...в кутийката имаше огледалце така, че не ми се налагаше да търся другото.
- Ето ползвай моите! - казах неочаквано мило и ги подадох с лекичка усмивка.
Явно единствено с Вероника можех да се усмихвам. Да тя беше забавна и беше мое същинско копие.. или пък аз бях нейно. Но пък от друга страна аз винаги съм си била такава, още от малка. Но имаше ли въобще значение? Май не!
- Не се вижда много, но като се загледаш внимателно...е тогава значи имаш проблем, защото определено ще се забележи. - казах прекалено сериозно. Вдигнах чашката с текила. - На здраве! - усмихнах се и миг по - късно течноста за пореден път прогаряше устната ми кухина. Но както казах преди малко ... огънят вътре бе някак приятен, успокояващ и дори и забавен. Е не се сещах как ще е забавен, но през главата ми минаваха абсурдни неща в момента, явно текилите вече ми действаха при това не особено добре. Всъщност това бе според гледната точка, мойта беше...че вече ми бе забавно...заради алкохола естествено.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:04 pm

Погледнах паникьосано.. и затършувах в чантата си.. Не можеше да се вижда.. Бях сложила цял тон пудра.. Тя ми подаде огледалцето си с усмивка.. Беше мила.. Поне сега.. Взех пудрата и без да кажа дри едно благодаря започнах да нанасям слой след слой внимавайки да не се получи нещо грозно.. Виждах какво се опитва да ми каже.. Наистина като се загледа човек се виждаше нещо странно в носа ми, което определено говори за бой..
- Проклета да е дано.. - измънках под носа си и погледнах бармана.. Не исках от малките му чашки шот.. Предпочитах нещо голямо.. Писна ми през една минута да му повтарям да не ме оставя без питие.. Когато плавно поднесе шотовете към мен поклатих леко глава..
- Дай ми цяла бутилка.. - измърморих равно .. Той ме огледа.. Едва ли би предположил, че миньон като мен може да пие толкова много.. Побързах и поех бутилката от ръцете му и жадно я надигнах.. Не знайно защо, но копнеех за онова прогаряне което ме отърваваше от реалността..
- Благодаря ти Фел.. Не знам какво щях да правя без теб.. - казах с истинска благодарност в гласа, но ми стана забавно.. Аз никога не благодарях.. Смеха ми се разнесе из стаята ..
Върнете се в началото Go down
Layla FeeL James
Upper East Sider
Upper East Sider
Layla FeeL James


Брой мнения : 37
Reputation : 0
Join date : 31.01.2011

Character sheet
Име Име: Layla Feel James
Връзка Връзка: Дийн Уинчестър
Години Години: 18

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:17 pm

Нямаше какво да правя. Скоро пристигнах в града и още дори не бях отишла да видя къде живея, ама не ме и грееше. Трябваше да се отиде на оглед още от първата вечер!
Влезнах в едно заведение, което се казваше Night Sky. Отвън беше красиво, и.. Да и от вътре също. Имаше доста хора. Аз се запътих към бара и се настаних на един от високите столове. Бармана както ме видя, така изприпка към мен и се облегна на бара.
-Какво ще искате, г-це? - попита той по етикет, ама в очите му четях как си ме представя гола! Перверзници от всякъде бе..
-Една текила, за сега. - намигнах му. О, беше секси. Но може би по-късно, не сега..
Върнете се в началото Go down
Закари Рот
Upper East Sider
Upper East Sider
Закари Рот


Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 26.01.2011

Character sheet
Име Име: Закари Рот
Връзка Връзка: /
Години Години: 21

Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:47 pm

След като свърших изключително важната си работа,заради която зарязах Катрин на плажа,а всъщност "работата" се оказа голяма простотия,ршеих да се върна към вечерното си заниманието-обиколка на баровете и търсене на...забавление.Клуб "Night Sky" беше едно то най=добрите заведения и тук идваха доста хора.Влязох вътре и с е огледах,фенерите на тавана светеха приглушено.Те трябваше да пресъздадат нощното небе,но по скоро придаваха друг вид на бара-приличаше ми на бардак.Когато идвах тук,винаги сядах на бара.За съжаление тази вечер на работа не беше малката,палава сервитьорка,но не беше болка за умиране.Поръчах си голяма водка и се огледах.Погледа ми попадна на едно момиче,което беше също на бара...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "Night Sky" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Night Sky"   Club "Night Sky" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club "Night Sky"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Клуб "Dark night"
» Night club "Sunrise"
» Night bar "Luxor"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: