Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на Блеър Уoлдорф

Go down 
+2
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 8:05 pm

- Тогава ще я взема в свои ръце! - казах и набързо се изправих отивайки до нея. След като искаше да играем така нямах нищо против. Притиснах я в стената. обвивайки ръце около талията й, а устните ми започнаха да обхождат врата й с целувки. - Звярът доволен ли е от края на приказката? - попитах и се усмихнах вече забелязал колко много съм я разконцентрирал. От позата, в която бяхме нямаше как да се измъкне, а и не ми се вярваше да иска, така че бях спокоен и продължих с дразненето. Махнах презрамката на роклята й, а след това и тази на сутиена и устните ми се преместиха на рамото й..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 8:36 pm

Не след дълго, както й предполагах той беше до мен, продължавайки със закачките, но и с целувките. Издадох недоволен звук, когато видях, че няма измъкване, но целувките му компенсираха.
- Звяра мисли да ухапе красавицата, ако ТЯ продължава да го дразни. - промърморих, потрепервайки неволно от целувките му. Накрая се засмях тихо и се притиснах към него, плъзгайки ръка по тялото му.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 8:24 pm

- Красавицата го дразни или го разсейва? - попитах между целувките, притискайки я още по - плътно между себе си и стената и прокарах ръка по дясното й бедро, повдигайки го нагоре, докато накрая не го увих около кръстът си и отново повдигнах роклята й леко нагоре.
- Мисля, че знам отговора. констатирах, доволен от факта, че отговорът й се забави доста дълго и продължих с "дразненето"
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 10:58 pm

- Вече мина в женски род ли Крис? - попитах, кикотейки се. Честно, едвам дишах ... може би, заради факта, че бях прикована между него и стената, без шанс за измъкване, може би защото едва мърдах, а неговите ръце се разхождаха из тялото ми необезпокоявани, или просто заради целувките и присъствието му, но факта си беше факт.
- Какво ще кажеш да спрем с приказките за сега, ако не искаш наистина да се разделиш с някой крайник. - Засмях се тихо, слагайки едната си ръка на тила му, а другата на лицето му, придърпвайки устните му към своите. Увих и другият си крак около кръста му, задържайки се по - стабилно и плъзнах ръце по гърба му, продължавайки целувката.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 5:32 pm

Плъзнах ръцете си по бедрата й, впивайки ги в кожата й и набрах плата на роклята още повече, притискайки я максимално в себе си.
- И като спрем с тях какво всъщност ще правим? - прошепнах точно на ухото й, леко захапвайки го и продължих надолу по врата и раменете, достигайки до гърдите.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 7:42 pm

- Можем да продължим с още по - приятни неща...- отвърнах с провокативна усмивка, забивайки леко нокти по гърба му, когато стигна до ухото ми.
- Или просто можем да спрем всичко и да продължим да се дразним... - отвърнах незаинтересувано и го погледнах в очите.
- Изборът е твой..- отвърнах с усмивка и отново го целунах, но този път бе по - спокойна и сладка целувка, без език.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 7:54 pm

Странно, но дори и сега когато нещата бяха много по - бавни също ми харесваше и то изключително много.
- Мисля, че вече знаеш какъв е моят избор.. Въпросът е какво предпочиташ ти..?
Целунах я отново, обвивайки ръце около тялото й и се усмихнах, вече разбрал какъв е отговора..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 8:36 pm

Господи, колко сладка усмивка имаше този човек. Уникално очарователен..
- И аз мисля, че знаеш моето мнение. - отвърнах, заплитайки пръсти в косата му и започнах да целувам врата и раменете му. Пак се предавах..., но какво да направя пък..От следващият път си обещавам да съм по - силна...От следващия път!
Самодоволната усмивка изгря на лицето му, но този път не каза нищо. Най- накрая се отделихме от стената и се върнахме в мекото легло, без да спираме целувките.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 8:47 pm

Отново я поставих на леглото, оставяйки я да потъне в завивките.. Застанах леко над нея, махайки бавно роклята й и започнах да целувам корема й, качвайки се нагоре по гърдите и врата като целувките ставаха все по - настойчиви и пълни със страст и желание.. Ръката ми се плъзна по гръбнака й, а тя се повдигна леко, за да му е по - удобно. Ръцете ми напипаха закопчалката на сутиена й и след няма и няколко секунди вече го бяха разкопчали..
- Сигурна ли си? - попитах и веднага се учудих от себе си. По дяволите, какво ми ставаше..?
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 9:01 pm

Със всяка секунда бях все по - сигурна и по- сигурна в действията си. Нямаше го вече онзи инат. Просто го исках, макар и да се познаваме от ден или нещо такова.
- Да ти приличам на колебаеща се? - засмях се леко, когато той ме попита отново дали съм сигурна.
- Може би по- точният въпрос е ти сигурен ли си? - казах учудено, надигайки се на лакти. Усмихнах му се нежно, когато погледите ни се засякоха и отново го целунах по - безобидно.
- Няма да те изям, обещавам..- пошегувах се с лек кикот, говорейки съвсем близо до устните му.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 9:15 pm

- О, повярвай ми, аз не съм колебаещият се в тази ситуация.. - засмях се и отново я бутнах на леглото, заставайки над нея. - Просто не съм сигурен как ще се чувстваш утре или в мига, в който осъзнаеш, че всичко е свършило.. - сега аз бях този, който намигна, но и двамата набързо забравихме за приказките когато устните ми започнаха да обхождат гърдите й с целувки..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 9:45 pm

- Повярвай, не съм от типа момичета, които имат проблем с това. - отвърнах с усмивка на уста и се отпуснах назад, прехапвайки устна. Отпуснах крака в страни от тялото му, прокарвайки ръце по гърба му. Едно не можеше да му се отрече...Имаше страхотно тяло. И тези татуировки... Бяха изключително секси. Ръцете ми се спуснаха до началото на дънкито му. Разкопчах копчетата и свалих ципа и точно там се показа още една татуировка, в долната част на корема. Усещах, че преживяването тук щеше да бъде доста продължително...
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 9:50 pm

Помогнах й напълно да се отърве от дънките ми, качвайки се изцяло на леглото и започнах да разкопчавам ципа на роклята й. Махнах я, а след това и вече разкопчаният сутиен и усмивка разцъфна на устните ми когато осъзнах, че след всичкото това обиждане и заяждане стигнахме до тук..
- Радвам се, че не си, защото мисля, че вече много добре знаеш, че и аз не съм от този тип момчета..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 10:13 pm

- Мне...ти си лошо момче, по което всички момичета си падат и не могат да му устоят. Ти си от типа момчета, които живеят за момента, без да ги интересуват последиците. Същият си като мен, че и по - лош... - отвърнах с тих кикот, преобръщайки го под мен и започнах да обсипвам с целувки врата, рамената, мускулите, гърдите и корема му. Нещо, което ми се върти в главата, откакто го срещнах.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 10:45 pm

- Много бързо преценяваш хората.. - засмях се. Нямах нищо против да говори разни неща от сорта на това какъв тип момче съм, макар че единственото, което ме интересуваше сега не бяха приказките й, а самата тя.
Леко се изправих, заставайки на лактите си и я придърпах към себе си, открадавайки си още една страстна целувка, а после ръцете ми се озоваха от вътрешната страна на бедрата й, придърпвайки я под мен.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 10:00 am

- Шегуваш ли се? Все едно да преценя себе си. - засмях се тихо и отново плъзнах ръце по гърба му, забивайки леко нокти, когато ръцете му се придвижиха нагоре по вътрешната част на бедрата ми. Увих крака около кръста му, приближавайки се възможно най- близо към него и го целунах.
Пръстите му, както и устните му се разхождаха из цялото ми тяло, карайки главата ми да се замая от емоции.
По някое време ръцете ми стиснаха завивката и прехапах устна, възпирайки една въздишка.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 6:48 pm

След като вече се бях отървал от сутиена устните, както и ръцете ми, започнаха да изучават гърдите й, слизайки надолу докато не се спрях на корема..
Бавно свалих бикините й, оставяйки я чисто гола и легнах върху нея, жаден да усетя всяка една нейна извивка.. Няколкото въздишки, които не можа да задържи ме накараха отново да се усмихна и да стана още по - дързък.
Помогнах й да се отърве от боксерките ми и поставих ръце на талията й..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 7:46 pm

О, господи...
След като той се отърва и от последните дрехи по мен приятни тръпки се спуснаха по цялото ми тяло, карайки ме да настръхна само то мисълта за предстоящото.
Когато устните му отново започнаха да се разхождат из тялото ми вече не можех да възпра всеки стон и няколко се изплъзнаха през устните ми.
- Крис...- изплъзна се от устните ми, прехапвайки ги, когато го усетих толкова близко до мястото, където го исках най- много. Усетих ръцете му на кръста си, а моите сграбчиха завивките по - силно, притискайки се към него.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:32 pm

Тя се притисна към мен, а аз проникнах бавно в нея, като постепенно забързвах темпото.. Стоновете, които вече не можеше да сдържа, огласяваха цялата стая, а възбудата и удоволствието от всичко това бяха направо главозамайващи..

Когато свършихме се излегнахме в меките бели завивки и замълчахме, опитвайки се да успокоим дишането си.
Просто супер. Сега Блеър тотално щеше да ме убие.. Е, не че ме интересуваше особено.
- И последно какво всъщност ще е партито утре, защото взех да си променям решението и може и да дойда.. - засмях се, най - после нарушавайки тишината.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:50 pm

Признавах го ... беше много добър в леглото...Не, че щях да му го кажа де.
Когато всичко свърши се излегнах в меките завивки, опитвайки се да успокоя пулса си.
С Крис си хвърляхме тайни погледи, сякаш припомняйки си изминалите моменти и по лицето ми се изписа доволна усмивка.
- И последно какво всъщност ще е партито утре, защото взех да си променям решението и може и да дойда.. - засмя се той, а аз го погледнах.
- Готик парти... Интересно ще ми бъде да те видя в черно и кожа и някоя изкуствена обеца. - отвърнах, разсмивайки се и докоснах с върха на пръстите си устните му. Надигнах се и впих своите в неговите, заравяйки пръсти в косата му, започвайки една много дълга целувка. С мъка се отделих от него, спирайки целувката и се изправих, обличайки се. Отидох пред огледалото в стаята му, привеждайки се в нормален вид и се обърнах към него.
- Поне ще ме изпратиш ли? - попитах го, слагайки си гланц.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:58 pm

Влязох по стълбите и когато вратата се отвори Дорота ме посрещна.
- Барт ми и Брук още ли са тук? - попитах я, давайки й якето си, а тя само кимна. - Мисля, че вече знам къде са, така че си свободна.
Усмихнах й се и се качих по стълбите. Почуках на вратата на Крис и извиках:
- Хайде, приключвате вече, ако обичате, защото с Брук имаме още доста неща за вършене..
Всъщност не беше останало почти нищо, но нямах намерение да ги слушам през остатъка от вечерта..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:02 pm

- С удоволствие, госпожице Дейвис. - усмихнах се и застанах зад нея, обвивайки ръцете си около талията й.
- Добре, Блеър, излизаме ей сега. - провикнах се и когато Брук беше напълно готова отворих вратата, оставяйки я да мине пред мен. - Доволна? - попитах сестра си, слизайки надолу по стълбите..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:54 pm

Той си навлече дънките и дойде зад мен, прегръщайки ме. След като приключих го погледнах в огледалото, след което се обърнах към него, приближавайки се за още една целувка, но гласът на Блеър ни прекъсна. Засмях се и излязох, след като той ми отвори.
- Здрасти Би. - поздравих я с широка усмивка. Тя извъртя очи и тръгна след нас надолу.
- Значи уточнихме всичко, поканите ще ги изпратя като се прибера... Утре по някое време ми се обади за последни подробности и готово. - заговорих ведро, докато слизахме по стълбите. Преди да изляза се обърнах към Крис с усмивка и го целунах за последно, пък било то и пред Би.
- Чао Блеър, - казах, излизайки през вратата.
- Чао Кристофър. - допълних, тръгвайки по алеята. Стигнах до колата си и влязох в нея. Запалих я и отпраших към къщата си.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:34 pm

- Знаеш ли..?
Обърнах се към Крис още преди Брук да затвори вратата..
- Направо ми се повръща от вас..
Засмях се, а той ме сръга леко..
- А сега, ако обичаш, кажи на Дорота да изчисти цялата бъркотия, която сътворихте и ела поне да догледаме филма, защото ми е скучно..
Двамата седнахме на дивана и отново пуснахме двд - то, настанявайки се.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Блеър Уoлдорф
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Блеър Уолдорф
» Домът на Нейт Арчибалд
» Домът на Катерина Алварадо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: