Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Домът на Блеър Уoлдорф

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 453

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

ПисанеЗаглавие: Домът на Блеър Уoлдорф   Вто Яну 25, 2011 10:04 pm

Отвън:

Всекидневната:

Кухнята на първия етаж:

Кухнята на вторият етаж:

Стаята на Блеър:

Банята към нея:

Дрешникът на Блеър:

Стаята за гости:

И банята към нея:

Стаята на Крис:

И банята към нея:

Гаража:

Край басейна:

Шатрата в задният двор:

Верандата:

Градината:

Кът за отдих:

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Последната промяна е направена от Blair Woldorf на Вто Апр 26, 2011 9:27 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 198

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Пет Яну 28, 2011 4:32 pm

На Би нямаше да и се размине толкова лесно.Заведох я не само до къщата ами и до стаята и.
-Хайде пиянице .. идвай тук!-задърпах я аз,а тя ми се хилеше като побъркана.Бутнах я на леглото и я завих.Целунах я по челото.
-Чао пиянице!-засмях се аз,а тя само се врътна на една страна.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Пет Яну 28, 2011 4:37 pm

- Чао.. - ухилих се и й помахах за довиждане. Обърнах се на една страна и се направих на сърдита, та да ме остави на мира по - бързо.
След като си тръгна се измъкнах изпод завивките и отидох право в банята. Сложих си един леден душ, а после слязох в кухнята и изпих един портокалов сок. След около петнадесет минути вече бях напълно трезва, макар че главата ме болеше сякаш след малко ще експлодира..

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 5:45 pm

"Леле..." Помислих си, когато лимузината спря пред "схлупената къщурка" на Блеър. Не само тя излизаше от корицата на списание, жилището и също, макар че по моите изчисления едва ли щеше да се побере само на една корица, можеби биха му отделили цялото списание.
- Страхотен дом! - Казах, докато затварях врата на лимузината зад себе си.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 6:07 pm

- Благодаря.. - усмихнах му се и двамата тръгнахме към къщата. - Поне тук е доста по - тихо и спокойно.. - казах, когато вече бяхме в двора и минавахме покрай басейна. Единственият шум, който се чуваше беше лекото клатушкане на водата и тихото шумолене на клоните на дърветата..
- Е, защо не влезеш? Няма да те ухапя. - пошегувах се и го поканих да влезе.

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 6:20 pm

- Знам ли, може да имаш някое огромно куче, на което да не му се понравя... - Казах през смях. Не че ми беше особено смешно, в сравнение с моята къща нейната беше дворецът на английската кралица а моят дом... Е, пак имаше думата "кралски" пред него, но беше последвана от друга, още по - звучна, конюшни...
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 6:27 pm

В крайна сметка Тим склони да влезе. Запалих лампите и съблякох палтото си.
- Е, искаш ли нещо за пиене или? - попитах и се отправих към всекидневната. - И междувременно докато се чудиш какво искаш за пиене можеш да ми кажеш нещо повече за себе си.. Защо толкова много искаш да напуснеш домът си? - погледнах го любопитно и седнах на дивана, приканвайки го да направи същото..

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 6:55 pm

Блеър се отправи към кухнята за питие, две, ако броях и предстоящата си поръчка и попита защо точлкова искам да се отделя от семейството си.
- Ще пия каквото пиеш и ти. - Съблякох си якето, вътре беше достатъчно топло. - Не мога да приема мащехата си като моя майка, някак е странно, макар че тя е страхотна, наистина. Просто не ги възприемам, двамата с баща ми, а и чак сега събрах пари да си наема апартамент, не всички можем да си позволим рай на земата.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 6:59 pm

- Сигурна съм, че скоро ще си стъпиш на краката и дори ще придобиеш голямо състояние.. - укоражих го аз с усмивка на лице и му подадох чашата.. - Водка. - съобщих какво е питието и продължих нататък. - Каква музика харесваш? - попита, опитвайки се да го предразположа, за да му е по удобно и да не се притеснява..

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 7:04 pm

Отпих от водката и се настаних по - удобно.
- Ами... Слушам всичко, но напоследък обръщам по - специално внимание на клубната музика, хаус и техно, поп, денс... Не знам защо, по - принцип си падам по по - твърдото звучене... И все пак. - Последва още една глътка водка. - Оценявам факта, че се интересуваш, затова ще те попитам същото.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Съб Яну 29, 2011 7:27 pm

- Аз съм почти по същият начин, само че със съвсем малки изключения. Също като теб предпочитам твърдото звучене, макар че редовно слушам далеч по - различни неща от предпочитаните.. - засмях се и отпих сравнително голяма глътка от водката.
Огънят от камината огряваше лицето ми и дори по едно време започна да гори кожата ми, за това се наложи да се преместя по настрани.

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Яну 30, 2011 8:19 am

- Значи се разбрахме за предпочитанията си в музикален план, така го разбирам... И след като сме на вълна "лексикон" мога да те попитам и за любим филм или жанр, знам ли... Малко глупаво звучи някой на моите години да те пита нещо такова, но съм си такъв. - Пламъците в камината се усилваха, което доста нагорещяваше атмосверата наоколо, на Блеър и се наложи на се премести.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Яну 30, 2011 1:03 pm

- Както вече ти казах не е детинско, дори ми се струва много сладко.. - усмихнах му се, а след това се замислих какво да отговоря на въпроса му..
- Ами вероятно вече си се досетил, че обичам да гледам романтични комедии и драми, но пък за твое учудване си падам и по ужаси, макар че понякога мен самата ме е страх да ги гледам.. - засмях се на последното и отпих още една глътка от водката..
- Е, вече знам какви музика слушаш и дори какъв алкохол предпочиташ, така че е време да разбера какви филми харесваш.. - обърнах се към него и зачаках отговор..

Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Яну 30, 2011 4:02 pm

- Наистина започна да излгежда като среща в прогимназията... Аз харесвам ужаси, гадното е, че вече няма такъв, който да ми изглежда сносен и да му хвърля един поглед, кофти наистина. Всъщтност наистина щеше да заприлича на среща на 11 годишни, ако някой от вашите слезе и ни предложи сандвичи и сок... Какво още не съм те питал? Имам предвид нещо, което да не прозвучи прекалено нахално.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Яну 30, 2011 4:14 pm

- На дали майка ми или баща ми биха слезнали. Както ти казах татко ни напусна когато бях малка, а майка ми, както винаги, е в чужбина и представя новата си модна линия.. - усмихнах се горчиво и подхванах друга тема..
- Не се сещам, но все пак не смяташ ли, че малко сме надраснали срещите тип "Харесвам такива филми и такава музика", така че нека започнем с нещо по сериозно.. - засмях се. - Може да прозвучи нахално, но е от чисто любопитство.. Имаш ли си приятелка? - попитах и отпих поредната глътка от водката. Накрая не издържах и се преместих на другият диван, защото огънят в камината направо изгаряше кожата ми..

Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 77
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Апр 10, 2011 6:23 pm

След като стигнахме до лимозината шофьорът запали двигателя и се отправихме към града. Пътя премина в непринуден разговор за маловажни неща, на по чаша шампанско. Не си давах много зор, защото знаех, че следващият път, когато я видя този ден ще е минал и моето обещание ще е свършило, заедно с деня. И тогава можех да правя каквото искам. След няколко минути път пристигнахме пред имението й.
- Довиждане госпожице Уолдорф. - усмихнах й се и шофьора ми й отвори вратата.
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Нед Апр 10, 2011 7:03 pm

- Довиждане господин Бас.. - усмихнах му се, наведох се към него и го целунах по бузата, а след това излязох от лимузината.
Влязох в сградата, качих се в асансьора и за нула време вече си бях в нас. Първата ми работа беше да сваля тези мокри дрехи и да вляза в банята. Докато се оправях реших да организирам някакво парти, защото напоследък дори и клюкарката пишеше все по - малко пикантни клюки..
Може и сама да се справя с организацията и то много добре. Нямаше да ми е за пръв път, но все пак никога не е излишна малко помощ, за това се обадих на Брук, пък и все пак тя ме помоли да й помогна за нощта на предизвикателствата..
Тя веднага вдигна телефона, но изглеждаше някак учудена, че й звъня.. не че я виня.
- Ало?
- Брук, Блеър е.
- Ъм...здрасти...какво има? - попита тя, а аз се засмях
- Обаждам ти се да те питам дали искаш да ми помогнеш, защото ще организирам парти.
- Хм..заинтригуващо. Какъв тип?
- Мисля този път да е по - различно. Може би в готик стил, но все още не съм решила..
- Ммм червено, черно и корсети. Добре, какво ще кажеш за пазар, докато го обсъждаме?
- Знаеш, че не отказвам на това. - засмях се и взех дна ябълка от кухнята - Кога ще се видим и къде?
- След час? Пред мола?
- Добре, до тогава.. - затворих телефона и отхапах от ябълката, но още на втората хапка я оставих, облякох се и излязох от нас, за да стигна на време пред мола..

Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider

Брой мнения : 60

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Чет Апр 21, 2011 10:04 pm

След като си тръгнах от кафенето се върнах до нас, взех си душ и се помотах, но ми стана скучно и реших отново да отида при тях и да продължа да дразня червенокоската. Обадих се на Би, а тя ми каза че двете с Брук са се разбрали да се срещнат у тях след няколко часа. След малко убеждаване от моя страна тя склони, удостои ме с поредната забележка да внимавам какво да правя и ми каза да взема нещо за пиене..

Точно след три часа лимузината ми паркира пред домът на сестра ми и скоро влязох вътре.. Настаних се на дивана и пуснах телевизора.
- Какво ще правим сега? - попитах разсеяно, прехвърляйки каналите..
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 1035

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Чет Апр 21, 2011 10:18 pm

След като най- накрая Блеър ми даде да отида да се наспя отпраших с колата към къщата си. Веднага се шмугнах под завивките в леглото ми и поспах някъде три часа. Когато Блеър ми звънна още ми се спеше, но тя не ме остави да заспя, затова се примирих и станах. Облякох се набързо, гримирах се и си оправих косата, сложих си якето и тръгнах към тях. По пътя се спрях в един магазин за няколко пакета пуканки и скоро бях пред тях, звънейки на вратата. Знаех, че съм закъсняла, но за първи път идвах и се изгубих няколко пъти в квартала..

If you ever find yourself stuck in the middle of the sea
I'll sail the world to find you..

If you ever find yourself lost in the dark and you can't see
I'll be the light to guide you

You'll always have my shoulder when you cry
I'll never let go
Never say goodbye

Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Чет Апр 21, 2011 10:23 pm

След като най - после с Крис решихме, че е крайно време да спрем да се заяждаме седнах до него на дивана и започнахме да си говорим..
След около петнадесетина минути чухме асансоьра, а след това и отварянето на вратата.
- Ето я и закъснялата Брук.. - засмях се и се изправих. Дорота взе якето й, отнасяйки го на закачалката, след това взе пуканките които бе донесла Брук и отиде в кухнята.
- Е, настанявай се и хайде да изберем филм, защото не искам да ви гледам как се сваляте..

Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Чет Апр 21, 2011 10:27 pm

- Я, ето и червенокоска се появи.. - засмях се, а тя се настани до мен. Поизправих се, прегръщайки я през раменете. - Защо сме толкова намусени? - попитах - Да не би все още да страдаш за дето си тръгнах така в кафенето? - подразних я и започнах да разглеждам дисковете =, които бяха взели, но нямаше нищо кой знае колко интересно..
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Чет Апр 21, 2011 10:39 pm

Влязох в къщата им и се качих на етажа, на който ми каза икономът със асансьора. Когато излязох от него една камериерка взе якето ми и пуканките, а аз отидох при тях.
- Не обвинявай мен, изгубих се! - защитих се, сядайки на дивана до секси братчето й. Той не пропусна да започне със шегите, но и не си губеше времето... Действаше директно, което не винаги ми се нрави, но в случая и други неща бях готова да му позволя, ако бяхме сами. Защо всички ме мислеха за червенокоска бе боже..
- Брюнетка съм, блонди! - отвърнах и му се усмихнах иронично.
- Защо сме толкова намусени? - попита той и започна с четкането на егото си.
- Всъщност е, защото сестра ти ме събуди от сладък сън. - отвърнах и облегнах глава назад, прозявайки се отново.

I'll never let go
Never say goodbye

Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Пон Апр 25, 2011 7:23 pm

- Това е типично за нея, мен ако питаш.. - засмях се. - А относно косата.. На кой както му харесва - намигнах й. Само ако беше поискала нямаше да се държа като пълен кретен, но колкото и да се правеше че не й е приятно както аз, така и тя и Блеър знаехме че си умира точно за това..
- Е, какво чакаме? Да избираме филма.. - казах, а Блеър се приближи към нас, сядайки на облегалката на дивана и ни предложи няколко филма.
- Е, какво предпочиташ, червенокоске? Ужас или романтика?
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Пон Апр 25, 2011 7:58 pm

Изправих се на колене и надникнах във класьора със филми. Видях няколко заглавия и понеже ги бях гледала просто седнах отново и повдигнах рамене.
- За предпочитане е ужас. - отвърнах и се прозях отново.
Домашната прислужница ни донесе пуканките и аз придърпах купата в себе си. Взех няколко във шепата си и ги поднесох към устата си, но погледнах към блонди и се усмихнах дяволито. Свих ръката си в юмрук, натрошавайки пуканките и свободно ги разпръснах върху косата му. Когато той видя падащите парченца се обърна към мен, а аз гледах напред в непринудена поза с невинна усмивка на лице.

I'll never let go
Never say goodbye

Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider

Character sheet

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Пон Апр 25, 2011 8:09 pm

- Боже, какъв апетит.. - подразних я, но в следващият момент цялата шепа с пуканки се озова на главата ми. - Хей, малката.. Внимавай, все пак сигурно аз давам повече пари за фризьор отколкото теб.. - изплезих й се и бутнах цялата купа в скута й. След това се изправих от дивана, взех първият ужас от ръцете на Блеър и го сложих в двд плеъра.
- Е, ще гледаме ли или какво?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   

Домът на Блеър Уoлдорф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next