Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Крис Митов 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на Крис Митов Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на Крис Митов I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
James Collins
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на Крис Митов I_vote_lcapДомът на Крис Митов I_voting_barДомът на Крис Митов I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на Крис Митов

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 1:13 pm

Когато се събудих, бях на непознато място. Нямах представа къде се намирам. Станах от леглото и отидох в банята да се приведа в нормален вид. След като се оправих огледах стаята, която беше доста хубава, в свеж бял цвят. Излязох от нея и слезнах на долу по стълбите. Стигнах до кухнята и видях Крис.
Сега вече май ми ставаше ясно какво се е случило. Прекалила съм с алкохола и съм заспала, а той ме е завел в тях. Наистина има добро сърце, въпреки сваляческия вид, който си придава. Той ме погледна и ми се усмихна, а аз му казах:
- Благодаря за всичко и най-вече за това, че не си ме оставил в онзи клуб. - той ме погледна и аз му се усмихнах.
Не си спомнях много от вечерта и нямах представа какво съм правила. Последното, което си спомням е неговия разказ и след това всичко ми се губи. Надявам се не да не съм направила някоя глупост.
- Ще ми разкажеш ли какво стана снощи, след като ми разказа за живота си ?- попитах го аз като го погледнах засрамено.- Тези моменти ми се губят.- допълних аз.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:36 pm

Станах доста рано и слязох да си направя кафе и да хапна нещо. Не след дълго и Стейси се сабуди. Въпреки тежката вечер, която тя изкара в момента изглеждаше прекрасно. Тя ми благодари за всичко и ме помоли да й разкажа какво се е случило вечерта.
Аз и разказах на бързо а тя се приближи. Сипах и кафе и почнахме да си говорим. Когато беше толкова близо до мен, просто не издържах. Тя стоеше и ми се усмихваше. Без да се замислям просто се приближих до нея и я целунах, без да се замислям за последствията.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 7:48 pm

Както стояхме и си говорехме, той се приближи и ме целуна.Мамка му, разумът ми казваше да се отдръпна но тялото ми не ме слушаше. Вместо да се дръпна аз се притиснах по силно към него и задълбочих целувката. Беше нещо вълшебно, не можеше да се сравни с никоя целувка до сега. Той напълно ме омайваше.
Малко след това той се отдръпна, идваше ми да мрънкам като малко дете защото се е дръпнал.
- Това какво трябваше да значи?- попитах го аз като го погледнах в очите.
Тези сини очи направо ме подлудяваха. Исках го и то в момента, но той май само си играеше с мен.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:02 pm

След като приключих целувката, продължавах да виждам желанието в очите й. Въпросът който ми зададе беше без отговор. Какво можех да й кажа, че изгарям от желание да я имам, но в същото време ме е страх какво ще последва след това. Просто я исках. Исках не само секс, исках нея самата, сърцето й.
- Това беще целувка и имам огромното желание да я продължа, стига да ми позволиш. - казах й аз.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСря Мар 23, 2011 6:01 pm

Не мислих дълго какво да правя, просто го целунах отново. Не след дълго той ме беше дигнал и ме заведе в една стая. Аз се отървах от ризата му и започнах да разкопчавам колана му, докато той събличаше роклята ми. Целувките му ме изгаряха, исках го вече не издържах. Той беше невероятен.
Хиляди въпроси се завихриха в главата ми. Какво правех? От кога си падам по секса само по един път? Преди бях сериозна и никога не съм обичала чукането за една вечер, а сега правех точно това. После щях да съжелявам, но сега просто нямах сили да се отдръпна. Желаех го по-силно отколкото съм желала всеки до сега. Просто изключвам мозъка си и оставям чувставта ми да ме водят.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 5:58 pm

Не можех да повярвам, че ме целуна. Нямаше го момичето от дискотеката, в момента пред мен стоеше съвсем друг човек. Не мислих дълго. Целунах я стастно и я взех на ръце. Не можех да отделя устните си от нейните. Беше просто невероятно, никога не съм изпитвал такова яувство през живота си. Влязох в първата стая, която беше моята. Моята? Мамка му какво правех никога не бях спал с момиче в моята стая. Няма значение в момента. Стейси така или иначе е изкльчение. Никога не съм срещал момиче акто нея.
Още преди да сме стигнали до леглото дрехите ни бяха изчезнали от телата ни. Ръцете ми се разхождаха из цялото й тяло. Тя стенеше ш ръцете ми и аз не издържах. В началото исках първо да си поиграя, но не издържах. Бавно проникнах в нея, а тя продължаваше да стене.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 7:28 pm

Емоциите в мен преливаха. Имах чуството, че се намирам в друг свят, друга планета. Никога през живота си не съм изпитвала такова удоволствие от секс. Защото това определенно не беше нищо повече, просто секс за една вечер.
Въпреки желанието му, той не бързаше. Бавно проникваше в мен като това удвояваше, даже утрояваше удоволствието ми. Не след дълго и след забързване и двамата стигнахме до края, но това явно не ни беше достатъчно. Веднага след като пулсовете ни се успокоиха всичко започна отново, но този път доста по-грубо.
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 7:38 pm

Беше просто неповторимо! Не ме интересуваше умората, която изпитвах, единственото което исках беше още и още.
Нямах представа колко време е минало, а ние просто лежахме и мълчахме. Малко след това тя стана и започна да се облича. Погледнах часовника и видях, че е един през ноща.
- Къде отиваш по това време? Защо просто не останеш и тази нощ?- попитах я аз.
След като беше напълно готова тя се обърна и ме погледна съвсем безразлично, сякаш нищо не се беше случило, а тя отново беше мистериозното момиче от клуба.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 10:16 am

- За тази цел са създадени такситата. - усмихнах му се.- Доста си те бива, но по-добре да забравим тази вечер и всичко да е както преди.
Той ме гледаше учудено. Май никога не му се беше случвало да го отрежат. Не можех да повярвам какво напревих тази вечер, а дори само като си припомнех исках още. Най-доброто което можех да направя е да се махна от там и то много бързо, защото иначе няма да устоя на предложението му.
- Довиждане Крис и благодаря за това което направи за мен миналата вечер.- казах му аз като се усмихнах и излязох от стаята му.
Отправих се към външната врата, а спомените от преживяното ме заливаха все по-слино и по-силно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Крис Митов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Крис Митов   Домът на Крис Митов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Крис Митов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Крис Митов
» Домът на Александър
» Домът на Хейли Джеймс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: