Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Стейси Стюарт 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на Стейси Стюарт Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
James Collins
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на Стейси Стюарт I_vote_lcapДомът на Стейси Стюарт I_voting_barДомът на Стейси Стюарт I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на Стейси Стюарт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:42 pm



Последната промяна е направена от Стейси Стюарт на Вто Мар 01, 2011 5:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:53 pm

След като се прибрах от училище реших да си взема душ. Качих се горе и влязох в банята. Горещата вода беше единственота нещо, което може да ме отпусне напълно.
Щом приключих с взимането на душ се оправих и слязох да си приготвя нещо за хапване, защото прислужницата ми беше в почивка днес. Тъкмо си бях изпържила яйца и се канех да седна да ям, когато на вратата се позвъни.
-Странно кой ли може да е?- зачудих се на глас аз.
Отправих се към вратата и огато я отворих пред мен стоеше не кой да е друг, а моята любима братовчедка Нанси.
- О боже мой! Какво правиш тук?- извиках радостно и я прегърнах.
Не бях виждала братовчедка си от горе долу една година и наистина се радвах, че я виждам.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:09 pm

Щом пристигнах в Манхатан се отправих към дома на моята братовчедка. Тя беше невероятна и аз наистина много я обичах. Разбирахме се като сестри. След като пристигнах на адреса, на който се намираше къщатата й и охраната ме пусна да мина през портата, звъннах на вратата.
Тя беше наистина учудена да ме види, но и се зарадва страшно много. Покани ме да вляза й ми предложи нещо за хапване но аз и отказах, защото вече бях хапнала. Седнах при нея, докато се нахрани и й казах:
- Значи това е палата, в който живееш сама. Завиждам ти мила моя братовчедке.- засмях се аз, а тя ме последва. - Определено имаш вкус. Та така какво ново при теб? - попитах я накрая аз.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:19 pm

Поканих я да влезе, а тя започна да оглежда. Това момиче наистина ми липсваше страшно много и ако си мислеше че ще я пусна да си отиде, жестоко се лъжеше.
- Не това официално вече не е палата, в който аз живея сама.- тя ме погледна доста учудена и аз допълних. - От днес това е палата , в който ти и аз жевеем сами.
Последния път, когато говорих с нея по телефона тя ми каза, че вече с нетърпение очаква да се разкара от там. Е явно момента беше дошъл , а аз нямах никакво намерение да я оставя сама в Манхатън.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:38 pm

- Стейси наистина ли мога да остана тук?- попитах я аз, а тя само кимна щастливо.
След като приключи с вечерята си, тя ми показа стаята ми, която наистина беше невероятна. Имах чувството, че санувам. Стейси беше единствения роднина, който е бил до мен през тези години. Всички други се интерусуваха само за собствените си животи, докато тя винаги мислеше за мен. Тя беше пълната моя противоположност. Кротка, не избухваше като мен от най-малкото. Мъжките погледи винаги я следваха, но тя не им обръщаше внимание , сякаш те бяха нещо, което заслужаваше нейнотоо внимание. Аз от друга страна винаг съм умирала за мъжко внимание.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:51 pm

Явно стаята й и хареса, защота тя се усмихна още по- широко, когато я видя.
Реших да я оставя да си почине.
- Хайде щуретино, аз ще те оставя да си починеш и да се оправиш, защото след малко излизаме. - казах й аз и преди да е успяла да ме попита нещо допълних. - Тук определно има много нощни клубове, които да посетим и много готини мамчета.Ще дойда да те повикам, след около 2 часа.
След това излязох от стаята й. Въпреки че беше с една година по-голяма от мен, аз винаги съм се държала като по-голяма. Чудех се къде да я заведа първо. Честно казано нямах представа защо изобщо се замислям. Естествено че първата й вечер тук, ще бъде отпразнувана в Пойсон Кисс. Все пак това беше любимото ми място.
Върнете се в началото Go down
Nancy Roberts
Upper East Sider
Upper East Sider
Nancy Roberts


Брой мнения : 18
Reputation : 0
Join date : 01.03.2011

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 6:21 pm

Стейси ме остави да се оправям. Каза ми, че ще излизаме и аз бях много развалнувана. Нямах търпение да излезем. Отдавна не се бях забавлявала пълноценно с някой близък.
Влязох да си взема вана. Тя ми се отрази доста отпускащо. Когато излязох, започнах да отварям куфарите си, за да избера какво да облека. Накрая се спрях на Сребриста рокля с гол гръб и дълбоко деклоте. Дължината и стигаше до две педи над коляното. Обух сивите си обувки на високи токове и изкарах сребристата си чантичка в която сложих нещата си. Седнах пред огледалото и се захванах с грима си. Щом приключих с него взех машата си и доуформих къдриците си. Вече бях напълно готова, но още имаше време докато Стейси дойде, затова реших да разгледам къщата по подробно и да завърша огледа в стаята на Стейси.
Върнете се в началото Go down
Стейси Стюарт
Upper East Sider
Upper East Sider
Стейси Стюарт


Брой мнения : 94
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011
Age : 29

Character sheet
Име Име: Стейси Стюарт
Връзка Връзка: may be one day
Години Години: 17

Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 7:00 pm

Нямах представа какво да си облека. Дълго време стоях в дрешника и разглеждах дрехите си . Единственото, което знаех е че искам да е нещо секси, нещо което да привлича мъжките погледи. Накрая се спрях на тази рокля и тези обувки. След това оправих грима и косата си. Вече бях напълно готова за вечерта.
Не след дълго на вратата се почука. Беше Нанси. Тя беше също готова затова реших да не губим време а да тръгваме. Слязохме в гаража и се качихме в любимата ми кола, а именно Audi R8 V12 TDI. Не след дълго вече бяхме потеглили и пътувахме към любимия ми клуб.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Стейси Стюарт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Стейси Стюарт   Домът на Стейси Стюарт I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Стейси Стюарт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Стейси Стюарт
» Домът на Мелиса
» Домът на Мерилин Дарлинг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: