Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Disco club "Dark Angel"

Go down 
+8
Джош Харпър
James Collins
Nathan Scott
Стейси Стюарт
Haley James Scott
Blair Woldorf
Джени Хъмфри
Сия Милано
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:36 pm

Докато бях на бара той ме последва.
Усетих го как ме прегръща.Сърцето ми направо спря.Незнаех на коя планета съм.Между нас неможеше да има нищо.Твърде е арогантен.Пък и обича да се сваля доста.Поне това забелязах за тези няколко часа.
Да,харесвах го.Но само дотам.Нетрябваше да става нищо.
Поръча си още една бира.Беше почти пиян.
-Какво правиш?Защо го направи?-погледнах го.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:39 pm

-Незнам...просто никога не съм си имал никой.Замлъкнах и погледнах надолу.
-Знам че сегашното ми поведение не ти допада.
Замислих се и го огледах.
-Мисля да си тръгвам,не искам да преча на никой.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:43 pm

-Незнам...просто никога не съм си имал никой.
-Съжалявам.И аз съм така.Не си единственият.-погледнах го.
-Мисля да си тръгвам,не искам да преча на никой.
-Глупости,остани.Какво ще правиш иначе.Пък и без това вече си почти пиян.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:49 pm

-Добре...Пак замълчах и си поръчах Бейлис.
Вече бях тотално сбъркан.
-Искаш ли да не оставаме дълго,след като кажат за предизвикатествата?
-Наистина ми трябва почивка.
-Не се напивам често.Казах тихо и пак замлъкнах.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:57 pm

-Добре... - каза той и си поръча Бейлис.
Само като го погледнах имах чуството че ще се струполи на земята.
Здравата беше пиян.
-Искаш ли да не оставаме дълго,след като кажат за предизвикатествата?
Не се напивам често.
-Спокойно няма.Хванах го и се запътихме към изхода.
-Къде живееш?-попитах го.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 4:00 pm

-Аз,аз ня.....
Нямах сила да кажа нищо.Усещах прекрасния му парфюм и се наслаждавах на момента.
Вече бяхме до изхода.
-Благодаря,благодаря за всичко.Казах и сълза капна от окото ми...
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 4:19 pm

-Аз,аз ня.....
Нямаше силата дори да си каже името.
Запалих колата и се запътих към нас.
-Благодаря,благодаря за всичко.Казах и сълза капна от окото ми...
-Споко.Ще те заведа в нас и ще си починеш.


https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net/t401-topic
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:22 pm

- Надявам се...не искам "уютният" престой на гробището да се окаже напразен. - извъртя поглед и го изчаках да отвори. Това си беше страховито място. Повече не мисля да го посещавам особено вечер. Побиваха ме тръпки само като си помисля..
- Момент...какво стана със твоята задача? - попитах с лека усмивка и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:27 pm

Усетих нещо да се размърдва и спрях целувката. Двамата с Хейлс погледнахме надолу към Джейми, който явно се беше събудил. Попита ни дали сме гаджета... Такива ли бяхме? Погледнах към нея въпросително и се засмях.
- Не зная- обърнах се към Джейми - Тя не ми е казала още. - засмях се отново и погледнах към нея.
- Госпожице Джеймс, искате ли да бъдете мое гадже? - попитах я, повдигайки вежда с усмивка. В интерес на истината бях сериозен.
- А за изпитанята...Чакаме чичо ти Лукас да дойде, но аз отказах едно предизвикателство, така че момичетата бият. Съжалявам дребен. - обясних, разрошвайки го.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:35 pm

- Задача, като задача отвън има толкова много момичета нима мислиш, че ще се откажа толкова лесно - подсмихнах се лукаво
- Току виж получа и бонус - подсмихнах се лукаво и отворих вратата, задържах я и изчаках като кавалер Брук да излезе.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 5:48 pm

Нейтън погледна Джейми и каза, че не знаел, след което допълни, че аз още не съм му казала. Това ме изненада, аз мислех, че зависи от него, а той чакал мен. След това ме погледна по начин който караше коленете ми да омекват и ако бях права сега щях да съм паднала. Попита ме дали искам да съм му гадже и в очите му виждах, че говори напълно сериозно, че това не е някаква шега, усмихнах се, плъзнах ръка по гърдите му и след това го придърпах към себе си и го целунах нежно и продължително
- Always - прошепнах след устните ни се разделиха
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:12 pm

- Разбира се...как можах да се осъмня в изключителният ви потенициал на женкар, господин Скот. - казах сериозно и излязох, а той ме последва.
- Простете ми за грешката. - допълних и се разсмях. Стигнахме до бара, където Хейли и Нейт се държаха доста интимно.
- Сладури, намерете си стая - подметнах, докато минавах покрай тях и седнах на един от столовете, поръчвайки си двоен скоч. Нямаше да бъде качествено парти, ако нямаше поне една чаша алкохол..
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:16 pm

С Брук напуснахме тоалетната и се отправихме към бара, където май ставаше нещо интересно между Хейли и Нейт
- Какво става с вас двамата? - попитах повдигайки вежда когато забелязах къдравата русокоска да приближава
- Здравей русокоске - поздравих чаровно аз
- Нещо за пиене? - попитах повдигайки вежда.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:37 pm

Тази вече може би беше една от най-лошите ми напоследък. Отначало седях
на бара, тихо, без да притеснявам никой, докато не получих най-глупавия
смс, който бях получавала. Беше от Джаред...заминаваше на турне. Съобщението беше пълно с извинения, все тая, щях да го преживея.
Изведнъж до мен приближи Люк и естествено чух само последното нещо, което каза.
-Нещо за пиене?
-Искам водка.-казах категорично, дърпайки го към бара.
Аз изпих няколко чашки, а той седеше и гледаше изумено.
След малко вече имах чувството че главата ми ме дърпа към земята.
-Люк, хайде да се поразходим.-когато излязохме през заведението се държах за него. Имах чувството че главата ми е камбана.
-С Джаред скъсахме, поне засега.-вече бях седнала на тревата и придържах главата си с ръка, все едно ме беше страх да не падне...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 8:47 pm

Пейтън заяви, че иска водка и ме дръпна към бара, усмихнах се и си поръчах скоч, н докато аз все още пиех първият си, тя беше обърнала третата или може би дори четвъртата чаша водка. Гледах я изумено, след това тя предложи да се разходим и напуснахме дискотеката. Май водките не ѝ се отразиха добре, защото едва се държеше на краката си, спомена, че с Джеред са се разделили
- Съжалявам да го чуя Пейтън - казах, макар да не беше точно така. Времето започваше да става доста студено и определено не беше за разходни навън
- Ела ще те заведа у вас - казах помагайки ѝ да стане.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:31 pm

Изпих си скоча, оглеждайки всички участници. Опа, щях да забравя. Резултата. Станах и се качих на бара. Тази вечер барът бе запазен само за ученици или по - точно участниците, така че всички трябваше да чуят. Направих знак на Ди- Джея да спре музиката.
- Хей, моля за внимание. - провикнах се и всички се обърнаха към мен.
- Така...благодаря на всички за участието, надявам се да ви е било забавно. Та...относно резултата. Печели отборът на момичетата. Момчета, можете да благодарите на съотборника си Нейтън за загубата. - засмях се и слязох. Всички ръкопляскаха и победителките се радваха, а музиката отново се засили. Погледнах към Хейли и Нейтън и се замислих. Бях чула от някого, че той и е предложил преди малко. Това беше супер...най- накрая някой да усмири Нейт. Но и имаха нужда от малко свободно време. Изправих се от стола и отидох до тях.
- Хора, може ли аз да взема Джейми за тази вечер? - попитах с ангелска усмивка и погледнах към дребосъка.
- Разбира се, ако искаш да прекараш една вечер у нас само с мен? Обещавам утре да те заведа на училище и там ще видиш Хейли. - обещах му и той кимна с усмивка. Погледнах към Хейли, която ме гледаше преценяващо.
- Обещавам да го прибера направо в къщи..няма да пием, няма да излизаме по барове и ще бъдем само двамата. - обясних набързо, преди да е почнала да ме предупреждава за безотговорни постъпки.
- Е, може ли? - попитах още веднъж и погледнах и двамата.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 9:49 pm

Брук се качи на бара и съобщи, че момичетата са победителките и също, така че Нейтън е виновен за загубата на момчетата, а аз го потупах леко по гърдите и се усмихнах. След това Брук дойде при нас и попита дали може да вземе Джейми за тази вечер, погледнах я преценяващо, но реших, че няма да е лошо, а и мъникът искаше да прекара малко време с нея
- Добре, съгласна, но да си измиеш зъбите и да си легнеш до час най - късно - казах на Джейми, той кимна, аз го целунах по бузите и го пуснах на земята.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:12 pm

Брук обяви резултата. Момичетата спечелиха...някои момчета ме гледаха на криво, но не ми пукаше, това беше просто игра и не беше от значение.
След малко червенокоската се домъкна при нас, молейки Хейли да вземе Джейми. Погледнах я, а тя ми смигна...Ах, това момиче.. Нещото, което обичаше повече от пазаруването беше романтиката както тя го нарича и съм сигурен, че в момента и се въртят такива представи за ситуацията около нас. Хейли пусна Джейми и го целуна. Аз също го прегърнах и го разроших леко.
- Бъди послушен. - казах му и той кимна.
- А ти внимавай в картинката. - погледнах към нея, а тя се засмя.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:17 pm

Тя ми позволи, а аз се ухилих още по - широко. Взех Джейми на ръце и погледнах към тях. Нейтън ми каза да внимавам в картинката, а аз се засмях.
- Обещавам, спокойно. Приятна вечер... особено в леглото. - прошепнах последното и им намигнах, засмивайки се отново. Повдигнах вежди и тръгнах към изхода. Спряхме си такси и тръгнахме към нас.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:23 pm

Брук взе Джейми на ръце и тръгна да си ходи, но не и без коментар. Аз я изгледах лошо, след което се обърнах към чашата си с текила, сега когато Джейми го нямаше можех спокойно да я излея в гърлото си и точно това направих, бармана ми напълни двете чашки
- Искаш ли?- попитах Нейтън поглеждайки го с усмивка и му подадох един шот. Колкото и приятно да беше в дискотеката това не бе моето място, предпочитах да се прибера вкъщи и май това беше най - добрата идея
- Какво ще кажеш да тръгваме? - попитах Нейтън след като изпих шота.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:29 pm

След като останахме сами със Хейлс обърнахме по няколко шота.
- Разбира се. - засмях се и взех поредната чашка и я излях в гърлото си. Тя предложи да се прибираме...
- Добре, но тази вечер ти идваш в нас. Спокойно, майка ми и Дан са някъде извън града и сме сами, Джейми е в Брук, а и видях Люк да излиза от клуба със Пейтън, така че нямаш извинение да не дойдеш. - усмихнах се победоносно и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:34 pm

Нейтън се съгласи да тръгваме, но каза, че тази вечер ще останем у тях. Като се замисля, никога не бях ходила там, но и не изгарях от желание имайки предвид, че Дан може да е там. Очевидно предположил реакцията ми Нейтън каза, че родителите му ги няма и къщата ще е само за нас. Усмихнах се и се изправих, взех коженото си яке от стола и го хванах за ръка
- Да тръгваме, но ще вземем такси - казах преди да напуснем дискотеката. И двамата бяхме пили и дори да имаше опит с каране в подобно състояние, аз нямаше да рисувам, не и сега когато имах всичко за което съм мечтала, та дори и повече.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:28 pm

Когато се пръснахме реших да изпълня някоя от задачите из стрийптиз клубовете, но се загледах и останах там няколко часа. Какво да се прави. Жените са ми слабост. Когато стана полунощ тръгнах към клуба в който всички трябваше да се чакаме. Обявиха резултата- спечелили момичетата. Е, да им е честито. Седнах на бара и си поръчах двойно уиски, но за моя изненада до мен стоеше момиче, което се бе облегнало на бара и взираща се в чашата си. Очевидно от скука... Май се казваше Блеър..апетитно парче.
- Здравей, красавице. - поздравих я и преместих стола си по - близко до нейният.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:34 pm

- Здравей и на теб.. - насилих се да се усмихна и извърнах поглед за да видя кой е..
Чък Бас - чела съм за него в "Клюкарката", но така и не го бях срещала.
- Да не повярва човек, че Чък Бас е сам във вечер като тази.. - засмях се. - На какво се дължи това? - попитах, викнах бармана и си поръчах още едно мартини.
Ако по всички снимки качени в интернет изглеждаше секси, то на живо беше просто уникален. И все пак какъв беше смисълът да се занимавам с него, като от това няма да излезе нищо освен една нощ и малко закачки?..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:43 pm

- От плът и кръв - потвърдих и я огледах, замисляйки се за името й.
- Блеър Уолдорф - отсякох накрая и отпих от питието си.
- Приятно ми е да се видим на живо най- после. Странно, че учим в едно училище, а не сме се виждали, а? - попитах замислено.
- Ами може би си търси красавица като теб. Момичетата не падат от небето. - повдигнах рамене и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Disco club "Dark Angel"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club "Dark Angel"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Disco club " Las Vegas "
» Disco " Secret "
» Клуб "Dark night"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: