Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Night club "Sunrise" - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Night club "Sunrise" - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Night club "Sunrise" - Page 2 I_vote_lcapNight club "Sunrise" - Page 2 I_voting_barNight club "Sunrise" - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Night club "Sunrise"

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 11:47 pm

-В повечето случаи става така, но има две три изключения.
Каза тя с усмивка. Запали си цигара.
-Сигурно при теб това не е ставало.
Каза тя като го погледна и очакваше честен отговор. Можеше да й стане най-добър приятел. По точно щеше да й бъде като аксесоар. Беше красив, рус, висок, с добре оформена преса. Той нямаше да одобри идеата с облагите, защото сам каза, че не ляга с една и съща жена 2пъти
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 11:54 pm

- Напротив случвало ми се . - отговорих й съвсем честно аз. - Само веднъж, но се е случвало.
Това веднага ми напомни за онази вечер със Стейси. Танца й, след това целувката и най-гадната част, когато каза че си тръгва. Да тя наистина беше първата, която успя да ме прелъсти до лудост и след това просто да си тръгне.
Джесика си мислеше за нещо, но щом й казах че ми се е случвало тя ме погедна учудено.
Върнете се в началото Go down
Jessica Hamby
Upper East Sider
Upper East Sider
Jessica Hamby


Брой мнения : 210
Reputation : 0
Join date : 07.02.2011
Age : 88
Местожителство : Пловдив

Character sheet
Име Име: Джесика Хамби
Връзка Връзка: Nope!;)
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 2:22 pm

Говореха си за най-различни неща. Минава часове наред. Стана време да си тръгват, а Джес взе палтото си:
-Тъй като стана време за кафе, нека те почерпя.
Каза тя и се усмихна наивно. Надяваше се, че той няма проблеми с това. Просто Джес се чувстваше равна на повечето мъже. Характерът 'и беше еднакъв, не се държеше като п*тка, нито мрънкаше. Знаеше как сама да се справя с проблемите си и не търсеше утеха в никой.
-Тръгваме ли ??
Върнете се в началото Go down
Крис Митов
Upper West Sider
Upper West Sider
Крис Митов


Брой мнения : 76
Reputation : 0
Join date : 26.02.2011
Age : 31

Character sheet
Име Име: Крис Митов
Връзка Връзка: No WaY
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:12 pm

- Да защо не. Само че няма ти да черпиш, защото аз все още ти дължа пари. - казах аз и оставих пари на масата, за да платя сметката.
Малко след това си облякох якето. Допих колата и вече бях готов да тръгнем. Изчаках я да се облече и я попитах?
- Сега на къде?
Странно чувствах я като приятел. Тя беше човек с когото момжеше да се говори на различни теми. Харесваше ми да имам някого, с когото просто мога да си говоря.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 6:58 pm

Отново бях из улиците и сигурно отново щях да вляза в някой бар,където щеше да има прекалено много хора. Така беше всеки ден,но пък ми беше хубаво така.
Влязох в поредния бар и седнах отново на бара. Огледах се. Намирах се в бар "Sunrise". Беше пълно с хора. Усмихнах се и си поръчах едно уиски.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:06 pm

Всико бе толкова объркано, че дори незнаех накъде да се запътя след изписването ми от болницата.Дори незнаех дали Дом си е у тях, дали щеше да ми проговори след онова с бременноста и бакетчето дрога, което не бе мое.В главата ми бе такава каша, че най-лесното и най-бързо решение беше напиването в някой бар или клуб.Отидох до вкъщи и за около 45минути се оправих - изкъпах и облякох със свесни дрехи.Излязох от нас и тръгнах към Сънрайс бар.Това бе един от спокойните барове, но не чак толкова безопасни, което за мен не бе проблем.Сенднах на бара и поръчах три шота текила, които изпих за прекалено малко време.След това се отправих към най-близкостоящият сладур на бара.
-Здравей - поздравих го аз.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:23 pm

В бара време едно секси момиче,което се надявах да ме заговори. Силно исках да флиртувам,а тя беше доста добър избор за флирт. Докато я чаках да се приближи,уискито ми дойде. Взех чашата и отпих малко от хубавото уиски и започнах да следя всяко едно действие на момичето.
За мое огромно щастие,тя се приближи към мен и ме заговори,аз се усмихнах и оставих чашата си на масата, пуснах чара си и заговорих:
-Здравей,аз съм Дийн. - представих се подавайки ръка.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:31 pm

Дийн!Значи така бе името на мистериозният секси тип от бара.
-Аз съм Лизи. - казах аз, прошепвайки му го на ухо.Поръчах си една голяма водка и отново върнах погледа си на него.Огледах го, доста добре и какви ли не щуротий ми изникнаха в главата.Ее, това можеше да е просто шега, все пак му личеше че бе поне с 1-2 години по-голям.Щуротия или не си струваше да опитам, все пак нямаше вечно да бъда на 17.Казах си аз, приближавайки се до него.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:45 pm

Май и тя нямаше нищоп ротив да се сваляме,затова се приближих малко към нея и се усмихнах дяволито.
- Едно питие за Лизи. - казах на бармана и погледнах към Лизи. - Е,поръчай си каквото искаш. - казах 'и аз и за пореден път.
През тази вечер се надявах да си прекарам страхотно,защото попаднах на такова секси момиче,щеше да е срамота,ако аз пропуснех да флиртувам с нея и да я свалям. Дори и да беше за една нощ,аз щях да се опитам да я впечатля. Щях да направя всичко,за да я накарам да ме хареса или поне да флиртуваме.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 7:59 pm

Продължавах да го гледам с моя поглед на, който никой не можеше да устои.Той реши да ме почерпи, макар че не бе нужно.Протегнах ръката си и хванах негова, но в момента в който съзря татуировката ми..той остана вцепенен с вперен поглед към нея.Засмях, когато изведнъж доброто ми настроение стихна и с замени с безчуствена физиономия.Дейвид??Какво правеше той тук по дяволите.Той бе един от най-големите врагове на Дом, но..това не ми изглеждаше добре.Изпих водката си наведнъж.
-Трябва да тръгваме..-измъмрих аз студено.Хванах ръката и по най-незабелижимият начин тръгнах към изхода заедно с Дийн.Влязох в една по-възможност най-малка уличка и облегнах Дийн на стената.
-Съжелявам, но просто станаха някой неща и...-дори не дувърших думите си, когато притиснах тялото си в неговото и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 8:36 pm

Тя хвана ръката ми и точно тогава пред мен се разкри една страхотна татуировка. Исках и аз такава. Винаги съм обичал татуировките,а тази определено беше доста интересна. Огледах я още един път,но тогава тя рязко дръпна ръката си и каза,че трябва да тръгваме. Аз се изправих,и бръкнах в джоба си. Успях да извадя една стотачка и тя ме издърпа. Дори не дочаках рестото си.
Излязохме навън,а аз бях готов да 'и се скарам,защото току що дадох стотачка за водка и уиски. Влязохме в някаква малка и тъмна уличка,тя се доближи до мен и ми се извини. Бях готов да кажа нещо,когато тя ме целуна.
Добре,не очаквах да ме целуне,но останах изненадан от страстната целувка. Отвърнах 'и като вплетох едната си ръка в косите 'и и я придърпах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Торето
Upper West Sider
Upper West Sider
Елизабет Торето


Брой мнения : 141
Reputation : 0
Join date : 20.03.2011
Age : 30
Местожителство : Upper West Sider

Character sheet
Име Име: Елизабет
Връзка Връзка: Dean Winchester
Години Години: 17

Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:11 am

Можех смело да твърдя, че той се целува доста добре.Той вплете пръстите на едната си в косата ми, а другата спусна по талията ми и бавно продължи надолу.Преметнах еднта си ръка през врата му, а другата през кръста.Надигнах крага си и с него обвих едната страна на тялото му.След няколко минутно натиска в студената и неприветливаа уличка, успях да отделя устни от неговите.
-По-добре у вас.-измърморих и го целунах още веднъж след което се изправих пред него и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Night club "Sunrise" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Night club "Sunrise"   Night club "Sunrise" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Night club "Sunrise"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Club "Night Sky"
» Night club "Nightmare"
» Club "Midnight Sun"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: