Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
    Вход
    Потребителско име:
    Парола:
    Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
    :: Забравих си паролата!
    Времето
    Стаите           2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
    Gossip Girl’s blog
    Вижте новата клюка на "Клюкарката" Стаите           Gglogo
    Latest topics
    » Only mine <3
    Стаите           I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

    » Стая № 217
    Стаите           I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

    » Младоженския апартамнет
    Стаите           I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

    » Ресторантът за сватбата
    Стаите           I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

    » Размяна на банери
    Стаите           I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

    » ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
    Стаите           I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

    » Къщата на Дийн
    Стаите           I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

    » Анджелика Стивънс
    Стаите           I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

    »  Въпроси
    Стаите           I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

    Музика

    MusicPlaylist
    Music Playlist at MixPod.com
    Top posters
    Сия Милано
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Haley James Scott
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    James Collins
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Lucas Scott
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Blair Woldorf
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Nathan Scott
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Катрин ♥
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Dean Winchester
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Вероника Мейсън
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Jamie Lucas Scott
    Стаите           I_vote_lcapСтаите           I_voting_barСтаите           I_vote_rcap 
    Часовник

     

     Стаите

    Go down 
    +5
    Dean Underwood
    Сия Милано
    Jared Padalecki
    Peyton Sawyer
    Haley James Scott
    9 posters
    Иди на страница : 1, 2  Next
    АвторСъобщение
    Haley James Scott
    Global Moderator
    Global Moderator
    Haley James Scott


    Брой мнения : 808
    Reputation : 6
    Join date : 23.01.2011
    Age : 33
    Местожителство : land of dreams

    Character sheet
    Име Име: Haley James Scott
    Връзка Връзка: Nathan Scott
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:46 pm

    Стаите           Hospital_room_2
    Върнете се в началото Go down
    http://venusworld.forumcanadien.org/forum
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:34 pm

    Когато влязохме в стаята при Джаред, той изглеждаше прекалено блед...
    Не исках да му казвам, че съм бременна докато не се пооправеше малко, нямаше да си простя, ако му станеше нещо, ако му кажа сега. Трябваше да съм сигурна бебето от кого е...
    -А възможно ли е да има нещо на бебето, ако баща му е в състоянието на Джаред?-попитах доктора, докато влизахме в болничната стая.
    -Не, бебето не може да се засегне от такова нещо...
    Аз кимнах и се насочих към Джаред.
    -Как си?-попитах като хванах едната му ръка...
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 9:44 pm

    Видях, как Пейтън и Брук влизат във стаята ми, виждах загриженоста по лицата им, но наистина се чувствах чудесно, Пейтън ме хвана за ръката и ме попита как съм, престорих гласът си на тежко болен и отговорих:
    -Ами.....аз.... не мисля....че .... - и тогава рязко станах от болничното легло, като вдигнах Пейтън на двете си ръце и казах:
    -Че съм бил по-добре, наистина нищо ми няма русокоске, аз не умирам, просто от време на време батерийте трябва да ми се сменят, няма за какво да се притесняваш. - След тези мой думи я оставих на креватът да легне, като седнах до нея на кревата, целунах я по устните и погледнах Брук:
    -Благодаря за отделеното внимание, но наистина нищо ми няма, сигурно съм прекалил с алкохолът. - Казах аз въпреки, че знаех, че не съм пил и капка тъй, като през цялото време бях в кутията, но можеше те да не знаят този факт, за това просто се усмихнах и прокарах ръка през косите на Пейтън.
    Върнете се в началото Go down
    Сия Милано
    Lovely Admin
    Lovely Admin
    Сия Милано


    Брой мнения : 1035
    Reputation : 15
    Join date : 16.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Brooke Davis
    Връзка Връзка: Lucas Scott
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 11:46 pm

    Те започнаха да се радват един на друг, а очите и погледите, които си разменяха говореха повече и от думите и действията им. Докато ги гледах се усмихнах леко...нямаше как детето да е на Лукас...едно прекрасно създание можеше да се появи само от такава любов...По някое време той се обърна към мен, обеждавайки ме, че е прекалил с алкохола.
    - Всъщност...- поколебах се - Съжалявам, че ще помрача прекрасният момент, но лекарите ти предписват лекарства за туберколоза..- съобщих и ги погледнах тъжно.
    - Е...аз ще ви оставя насаме.Оправяй се бързо! - кимнах им и излязох навън.
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 13, 2011 11:10 am

    Погледнах доста очудено Брук ....
    -Туберколоза ли, не е възможно, аз не се разболявам от такива болести. - Имах някакво усещане, че не е туберколоза, но щом лекарите са казали, щях да пия хапчетата. След малко Брук излезна и ни остави насаме, гледах Пейтън, целунах я и я попитах:
    -Разтревожи ли се мила моя ? Спокойно, няма да ходя никъде, плътно до теб съм и няма да те пускам. - След, което се усмихнах и и намигнах.
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 13, 2011 2:19 pm

    Усмихнах се леко. Нямаше да го пусна да ходи никъде. И да му имаше нещо по-сериозно просто нямаше да го пусна, беше невъзможно...
    -Бременна съм...
    Казаното сякаш дойде много на Джаред и той сякаш замръзна. Нито мърдаше, нито казваше нещо.
    -И има шанс да е от Лукас...
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 13, 2011 2:40 pm

    В момента в, който каза, че е бременна се зарадвах, но тогава съобщи "Може да е от Лукас", тогава се стаписах за няколко минути и не знаех какво да правя, бях бесен, но когато видях лицето и просто не можех да се развикам, поех си дълбоко въздух и и казах:
    -Виж сега.... ох баща на детето е онзи, който се грижи за него, ако решиш аз съм готов заедно с теб да отгледаме това дете, ще дам всичко от себе си, но ако решиш, че детето ще е по-добре с биологичния си баша в случая, ако е Лукас ще те разбера, и аз мисля, че ако е с биологичните си родители ще е по-щастливо. -След тези мой думи я прегърнах и и казах:
    -Спокойно, всичко е наред.
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 13, 2011 9:19 pm

    -Искам да съм с теб, не с Люк. С него не беше нищо, каквото сме ние с теб.-Изведнъж телефона ми започна да звъни.-От лабораторията са...-казах тихо, а след това вдигнах.
    -Пейтън Сойър?
    -Да, аз съм.
    -Резултатите са готови...-имаше лека палза точно както по филмите. Това бе моментът, в който щях да разбера от кой е детето ми.-Лукас Скот не е бащата. Ще се обадим и на него, за да му съобщим.
    След като затворих телефона, лицето ми грейна. Това значеше, че Джаред е бащата. Че той щеше да остане с нас...
    -Ти си, ти си бащата.
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 13, 2011 9:36 pm

    Тя ми каза, че иска да бъде с мен, и изведнъж телефонът и звънна и тя ми съобщи, че аз съм бащата, очите ми се напълниха от радост, това бяха твърде много емоций за 1 ден, прегърнах я и започнах да я въртя от радост след, което спрях и я попитах:
    -Искаш ли да отидем някъде другаде, мисля, че има доста по-хубави места от болничната стая, ако искаш да отидем в някой ресторант да го отпразнуваме ?
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 9:35 pm

    -Джаред, ако мръднеш от тук ще те убия, сериозно. Трябва да се оправиш, все пак твоята годеница след няколко месеца ще заприлича на бъчва, няма да избягаш толкова лесно.
    Намръщих му се. Не исках да се претоварва, защото наистина можеше да стане нещо.
    -Ако излезеш от болницата ще ти се расърдя. Трябва да останеш още малко, а аз ще съм тук...
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 9:53 pm

    -оооОох, доообре, но само заради теб. - След тези мой думи отворих вратата на стаята, която бях, видях една сестра и се извиках:
    -Рум сервиз, ще може ли хапчетата, които сте ми предписали и нещо за пиене. - Сестрата ми обърна гръб, аз затворих вратата, след малко влезна хвърли ми хапчетата и си тръгна:
    -Ами нещо за пиене. - Никакъв отговор не получих, отидох до чешмата (в стаята), отвъртях кранчето, напълних в една чаша вода, изпих си лекарствата и попитах Пейтън:
    -Съжалявам Пи, в хотелът в, който отседнахме, нямат нищо за пиене освен чешмяна вода, няма с какво да те гостя. - След това седнах до нея на креватът, като я прегърнах с едната ръка и и казах:
    -Спокойно бе, напълно здрав съм, я ме виж, да не мислиш, че господ приема такива, като мен.... Хаха - след, което я сръчках малко за да се разсмее.
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 10:08 pm

    Погледнах Джаред със смразяващ поглед, който казваше "Млъкни иначе аз ще те накарам!".
    -Джаред нали знаеш, че ако ядосаш бременна става лошо. Ще си осъден на 24 грижа за детето, което чакам, не се базикам, знаеш, че съм способна!-отново му хвърлих гаден поглед...
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 17, 2011 10:14 pm

    Погледнах я доста странно:
    -УоУ, да не би нещо да е станало, че си в такова гадно настроение? - Започнах вече да се притеснявам, прокарах ръка през косата и, като я попитах:
    -Кажи, да не би да има някакъв проблем? - вече бях спрял да се бъзикам и говорех съвсем сериозно и загрижено.....
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 20, 2011 2:47 pm

    -Нищо не е станало, освен, че ти не си здрав, а се правиш на такъв. Искам да се оправиш, а ти се опитваш да правиш само глупости. Не ми харесва това...Ще стоиш тук докато не ти кажат, че си добре!-гледах го право в очите, бях категорична.-А, всъщност, да, стана нещо...хормоните ми бушуват!
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Мар 20, 2011 2:58 pm

    -Но, мила моя прекрасна, златна, неповторима Пейтън, наистина съм добре, но щом смяташ, че е по-добре да остана още малко, ще го направя, само и единствено заради теб. - След тези думи, които изрекох, ми потече сълза от едното око, защото осъзнах, че тя е бременна от мен, но нещо от вътре ме чувъркаше, хванах я за рамото и и казах:
    -Пи, докторите ми предписаха хапчета за туберколоза, но имам усещането, че не съм болен от това .....
    -Знам, че денят в, който ще се сбогуваме ще дойде, но не искам да те губя.....
    Върнете се в началото Go down
    Peyton Sawyer
    Upper West Sider
    Upper West Sider
    Peyton Sawyer


    Брой мнения : 197
    Reputation : 0
    Join date : 25.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Пейтън Сойър
    Връзка Връзка:
    Години Години: 23

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 1:00 pm

    -Ти ще си добре!-казах уверено, а след това се сгуших още повече в него.-Ще се оправиш, ще се оженим и ще имаме дете! А какво искаш да е?-попитах и го погледнах любопитно.-Въобще искаше ли деца?
    Беше ми интересно, никога не бяхме говорили на тази тема...
    Върнете се в началото Go down
    Jared Padalecki
    Brooklyner
    Brooklyner
    Jared Padalecki


    Брой мнения : 93
    Reputation : 0
    Join date : 26.01.2011

    Character sheet
    Име Име: Джаред Падалеки
    Връзка Връзка:
    Години Години: 19

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 1:13 pm

    Казами, че ще се оправя, аз се съгласих с нея и реших да не противореча повече:
    -Разбира се, че искам да имаме деца, всичко свързано с теб го искам...
    -Относно детето искам да е живо и здраво пък, нали знаеш каквото бог ни поднесе. - Усмихнах се и я целунах.
    Върнете се в началото Go down
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 2:16 pm

    Не помня много. Губеха ми се цели части. Сякаш бели места заемаха вътрешността на мозъка ми. Какво бе станало?! Помня спасителната лодка, виковете. Майра... Как я разтърсвам, защото няма отговор. Майра, скъпа, любов, върни се при мен. Как я качваме на спасителната лодка... После... Нищо. Празно.
    След това светлини. Линейка.
    - Къде е Майра? - продумвам.
    - Почивайте си, г-не - отговор. - Съпругата ви е в другата линейка. В добри ръце е. Вие само се успокойте.
    Съпруга? Какво?!
    Пак нищо. Празно. Бяло петно.
    И после отварям очи. Бяла стая. Тишина.
    Къде съм?! В болница?! Да... Къде е Майра?!
    Не е до мен. Защо?!
    Затворих очи. Нямах сили да мисля.
    Потънах в страната на сънищата.
    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:50 am

    Определено имах нужда от опресняване на паметта. Много моменти ми се губеха. Дийн...
    Отворих очи и се огледах. До мен се въртеше една медицинска сестра, която ми се усмихна мазно.
    - Я, виж кой се събуди! - ахна тя.
    Еех, ако не бях в толкова критично състояние сигурно щях да й фрасна един. И без това не изглеждаше особено умна. Сигурно нямаше и да разбере. И без това сме в болница! Бързо ще я свестят.
    Тя изчезна и се върна с един доктор.
    - Как сте, г-жо Ъндърууд? - попита той.
    ?????
    Госпожа Ъндърууд? Стига бе! Този шегуваше ли се?
    Върнете се в началото Go down
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 11:59 am

    - Г-не - чух някой да ме вика.
    Отворих очи.
    - Добре дошли отново при нас - ухили ми се сладка мед. сестра.
    След което се опря с гърди в/у мен, уж да ми намести възглавницата. Знаех ги аз тези номерца.
    - Би ли повикала някой доктор? - попитах я аз, хващайки ръката й.
    Тя си глътна езика и ме изгледа стреснато.
    - А-х-а - каза буквичка по буквичка, отскубна се и хукна навън.
    Затворих очи. Майра... Къде си?!
    - Г-н Ъндърууд - чух името си.
    Вдигнах поглед. Някакъв тъмен мъж с бяла престилка ми се хилеше.
    - Къде е...
    - Жена ви е в отделна стая, тъй като състоянието й не е обещаващо. Сега си починете. После ще ви обясним.
    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:04 pm

    Всичките тези пищящи машинки около мен ме побъркваха! Ужасно е! Мразех болниците и определено това нямаше да се промени. Не виждах всичко кристално, образите ми бяха малки замъглени, което беше гадно. Бях свикнала да виждам и чувам всичко. И най-вече да знам какво става. Тръгнах да питам, но от устата ми не се чу и звук. Направих физиономия. И ме заболя главата. ШИТ!
    Медицинската сестра ме погледна притеснено, тъй като едната от машинките запищя по-силно отпреди,което ме убиваше бавно. Сериозно! Нужно ли е всичко да е толкова шумно? Не се и учудвам, че хората се възстановяват бавно. Да не е лесно да се свикне с това!
    Един доктор се появи и усмихнато ме погледна. Толкова ли зле изглеждах?
    - Г-жо Ъндърууд, съпругът ви е в прилично състояние и няма за какво да се притеснявате. - издекламира той. - Сега само трябва да стабилизираме вас...
    Госпожа Ъндърууд... Хмм... Не звучеше толкова зле, но се чудех колко време беше минало, че се бях оженила... За Дийн? А той къде беше, по дяволите?!
    Върнете се в началото Go down
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 5:39 pm

    - Как е Майра? - попитах чернокожия доктор, който се появи след около час.
    Мълчание. Никакъв отговор. Призля ми.
    - Как е тя? - повторих въпроса си.
    - Жена ви е...
    - НЕ МИ Е ЖЕНА! - викнах. - Блек. Майра Блек. Кажете ми как е.
    - О! - възкликна докторът. - Не знаехме... Решихме, че...
    - КАК Е ТЯ???
    - Изпадна в безсъзнание преди половин час. Все още се опитваме да я върнем в нормално положение. За съжаление е получила хипотермия... Успяхме да я стабилизираме, но...
    Въртеше ми се свят. Стаята се превърна в едно голямо бяло петно. Не чувах нищо освен непрестанното жужене на животоподдържащите машини.
    Отново изгубих съзнание....
    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:38 pm

    Отново отворих очи и срещу мен стояха медицинската сестра и доктора, втренчени в мен. Е, трябваше ли да са толкова близо? Беше доста странно. Охх, пак пищящите машинки! Май по-добре да си стоя в заспало състояние. И без това беше прекалено болезнено...
    Замислих се. Не знаех как е Дийн... Дори не можех да попитам... Чак сега разбирах какво е да имаш някакъв проблем... Да не можеш да говориш... Да не можеш да кажеш нещо...
    Мръднах с едната си ръка и докторът се опули.
    - О, имаме напредък! - усмихна се той и излезе.
    Пак ли насаме с тази...
    Върнете се в началото Go down
    Dean Underwood
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Dean Underwood


    Брой мнения : 188
    Reputation : 1
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Дийн Ъндърууд
    Връзка Връзка: Търси се xD
    Години Години: 25

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:49 pm

    Добре. Така. Отворих очи. Супер. Сам. Огледах стаята внимателно. Точно така. Бях самичък. Отлично.
    Поех си дълбоко въздух и направих усилие да се изправя в седнало положение. Успешно. Видях тръбичка, свързваща ме с една от машинките. Махнах я. Да се надяваме, че не е особено важна.
    Изправих се и стъпих на студените плочки. Супер, бях бос. Нямах си дори пантофи. И... О, Боже! Носех рокля! Добре, де, нощница... Ужас!
    Не можех да позволя някой да ме види в това... нещо.
    Огледах стаята още веднъж. Дрехите ми ги нямаше. Направо върхът! Омотах се с болничното одеало и се затътрих към вратата като някакъв просяк. Кой знае как изглеждах отстрани.
    Дотук добре, ами сега? Къде по-точно се намираше Майра?! Какво бе казал тъмнокожия ми доктор?
    Отделна стая? Може би до моята. Тръгнах по коридора. Нахълтах при съседите - празно. Следващата - някакъв труп (добре де, дядка). Следващата - някой, който... Ще си замълча за това с какво се занимаваше.
    Още една подобна гледка и се отказвах. И, както по филмите, точно тогава нацелих.
    - Майра - приближих се, влизайки.
    Тя спеше. Е, супер. Придърпах си стол, седнах и зачаках.

    Върнете се в началото Go down
    Майра Блек
    Upper East Sider
    Upper East Sider
    Майра Блек


    Брой мнения : 107
    Reputation : 3
    Join date : 16.03.2011

    Character sheet
    Име Име: Майра Блек
    Връзка Връзка:
    Години Години: 21

    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitimeПон Май 02, 2011 7:12 am

    Страната на сънищата била интересно място... Не бях обръщала особено внимание досега. Макар че от толкова много сън или там каквото е, после сигурно няма да мога да стана. Което в мощ случай не е плюс. Мразя да съм безпомощна!
    По едно време сякаш на вътрешното ми аз му писна само да спи и се събудих. Учудих се. Вместо физиономиите на медицинската сестра и доктора видях тази на Дийн. Ех, да можех и да му кажа нещо...
    Добреее... Първи опит...
    - Д... - неуспешен...
    Втори опит...
    - Дн... - неуспешен.
    Изобщо какъв беше смисъла?
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Стаите           Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Стаите    Стаите           I_icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Стаите
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Стаите за игра на билярд

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip Girl RPG :: Hospital-
    Идете на: