Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
През тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката"
Latest topics
» Only mine <3
Пон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Сря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Сря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Пет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Вто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Пет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Пет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Пет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Пет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано

Haley James Scott

James Collins

Lucas Scott

Blair Woldorf

Nathan Scott

Катрин ♥

Dean Winchester

Вероника Мейсън

Jamie Lucas Scott

Часовник

Share | 

Tim C. Leedom

Go down 
АвторСъобщение
Tim C. Leedom
Upper West Sider
Upper West Sider

Брой мнения : 29

ПисанеЗаглавие: Tim C. Leedom   Пет Яну 28, 2011 3:57 pm

Име: Тимъти (Тим) Лийдъм

Години на героя: 22

Характер: Едно от нещата, които обичам в себе си е, че лесно привиквам към нова обстановка. В последните няколко години имах шанса да потренирам в това отношение... Имам досадния навик да обмислям прекалено всяка своя постъпка, най - дразнещото ме нещо. Често се вживявам прекалено в нещата, което не се харесва особено на приятелите ми, но факта, че се опитвам да се оттърва от това си глупаво "качество" ми печели точки пред тях. Смятам се за общителен, лесно се вписвам навсякъде. Банално ще бъде ако кажа, че бих дал живота си за всеки един мой приятел, но в свят като моя е хубаво да имаш някого до себе си, който да ти го казва от време на време, а аз не бих го казал, ако не съм сигурен че ще го чуя и от ответната страна.
Обичам да се разхождам навън късно през нощта, когато е почти невъзможно да засечеш когото и да е било, а ако имам и слушалки в ушите... Е тогава не ми е нужно нищо друго, за да се почувствам на седмото небе.

История: Роден и израстнал в Ню Йорк, типичното американско хлапе, с някое и друго изключение от клишето. Родителите ми са успели да постигнат тъй - наречената Американска мечта и да емигрират успешно от Англия, където строгите норми не са били съвсем по вкуса им. Имам двама братя и една сестра, аз съм някъде по средата и товаможе би е причината за жаждата ми за внимание. Тъй като не го получих в семейството, реших да концентрирам вниманието си на друго място. Записах се на актьорски курсове, без да имам каквито и да е надежди да успея, но по някаква невероятна скучайност, граничеща с нечовешкия късмет, успях да завърша курсовете с отличие. В момента отношенията ми със семейството са... оптегнати поради огромното интерконтинентално разстояние, което ни дели.

Местоживеене: Upper West Side

Снимка/Външен вид: - Цък

Последната промяна е направена от Tim C. Leedom на Пет Яну 28, 2011 4:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin

Брой мнения : 453

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

ПисанеЗаглавие: Re: Tim C. Leedom   Пет Яну 28, 2011 4:32 pm

Одобрен си и добре дошъл при нас! Само моля те добави Местоживеене.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Върнете се в началото Go down
http://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net

Tim C. Leedom
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Начало :: Създаване на герои-
Идете на: