Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Кафене "CofeeLand" 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Кафене "CofeeLand" Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Haley James Scott
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
James Collins
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Lucas Scott
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Nathan Scott
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Катрин ♥
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Dean Winchester
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Кафене "CofeeLand" I_vote_lcapКафене "CofeeLand" I_voting_barКафене "CofeeLand" I_vote_rcap 
Часовник

 

 Кафене "CofeeLand"

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeНед Яну 16, 2011 8:07 pm

Кафене "CofeeLand" Cafe
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:28 pm

Имах работа в Горен Ийст Сайд,разговорите с мениджъра ми не бяха от любимите ми занимания,но ако аз не отида при него той ще дойде при мен,а тогава няма да мога да се отърва от него.Почувствах се малко изморен за това се отбих в едно кафене за да се възстановя и да изпуша една цигара.Когато влязох в кафенето,веднага заех единствената свободна маса и си поръчах кафе.Странно...имам чувството,че кафенетата в Бруклин са повече по мой вкус.Момичето донесе кафето и ми предложи парче пай,но не съм гладен за това любезно й отказах.Запалих цигара и се отдадох на спокойствие.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:51 pm

Живота в Ню Йорк беше коренно различен от този в Лондон.. така ми липсваше всичко там. Приятелите.. всичко. Днес трябваше да съм с баща си,защото утре имах рожден ден. Но както винаги той се занимаваше със супер известните личности които работят за него,а за собствената си дъщеря няма и една секунда.
Влязох в едно кафене,което беше почти пълно,имаше само едно свободно място. Приближих се до момчето,което първоначално ми се стори доста познато :
- Извинявай.. може ли да седна до теб? Ако не е проблем.. - усмихнах се леко,макар че не ми беше много до усмивки.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:05 pm

Едно момиче се приближи и попита дали може да седне при мен.
-Разбира се.-казах и отпих от кафето си.След минута проявих любопитство и погледнах към момичето.
-Фейт?...Здравей,отдавна не съм те виждал.-Не и след като се скарах с баща й заради един филм.За жалост от тогава двамата не си говорим и напълно загубих контакт с Фейт.-Изглеждаш добре.-казах и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:09 pm

Когато загледах по-добре момчето истинска усмивка светна на лицето ми :
- Тейлър.. от кога не съм те мяркала наоколо. - казах,сядайки до него. Той беше един от истински талантливите звезди с които баща ми някога е работил.
- Същото може да се каже и за теб.. доста време мина,а ти ставаш все по-красив. - засмях се,а след това си поръчах и кафе.
- Разказвай.. какво ново около теб? - не обичах да чета клюки или новини за звездите,защото и на половината не можеше да се вярва.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:15 pm

Винаги съм харесвал Фейт,двамата имахме горе-долу сходни характери и споделяхме едно мнение за медиите.
-Всъщност много добре...участвах в няколко филма и сериала,което се отрази добре на кариерата ми...в момента живея в Бруклин.-много съм щастлив да я видя.Станала е още по-красива от последният път когато се видяхме.След секунда осъзнах,че леко съм се вторачил в нея.
-Извинява,че се втренчих в теб,но просто...-казах и се облегнах назад.-Не мога да повярвам колко красива си станала...Как върви при теб?Как е...баща ти?
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:21 pm

Усетих как по лицето ми се появява червенина от думите му :
- Аз.. благодаря.. - казах леко засрамено. По принцип не бях срамежлива,но когато харесвах някого,а той ми прави комплименти ставах като домат. Леко закрих едната си буза и казах :
- Ами.. честно казано не знам. Както знаеш никога няма време за мен. Дори утре когато имам рожден ден отново ще е извън Ню Йорк. Но да не се оплаквам.. - засмях се.
- Не върви много.. с това постоянно местене.. просто искам да остана на едно място. Дори нямам време и за връзка , нормална и красива връзка. Ако майка ми е била останала с нас до сега още сто пъти да си е била тръгнала.. - поръчката ми скоро дойде и отпих от кафето си.
- Като заговорихме за майки.. твоята как е? Когато ме запозна с нея останах с добри впечатления. - този път може би аз се втренчих в него. Беше истински красавец, със сигурност всяко момиче искаше да е с него.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:31 pm

Рожденият й ден...от както я познавам винаги съм искал да направя нещо специално за нея на този ден,но винаги съм имал работа и единственото което можех да направя преди е да й пратя подарък.Този път ще е различно.
-Тя е много добре,ще се зарадва да чуе,че съм те срещнал...Тя много те харесва,нищо че ще се виждали веднъж-два пъти...Да разбирам ли че нямаш планове за утре?
Попитах и повдигнах вежда като се усмихнах заговорнически.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:43 pm

Усмихнах се :
- Познавам тази усмивка.. Нямам планове.. - засмях се и си поръчах и една вода. Винаги пиех вода заедно с кафето беше ми нещо като вреден навик,които научих в Лондон.
- Много си мил.. - леко хванах ръката му,усмихвайки се.
- Радвам се че майка ти е добре и на мен много ми допада. Все пак е родила такова удивително и красиво момче. - намигнах му,а след това допълних с въпрос :
- Ами какво става с твоето сърце? Някоя мадама успя ли да го открадне?
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:52 pm

Засмях се.
-Забравил съм колко добре ме познаваш.
След като ми каза,че няма планове крушката в главата ми моментално и то няколко пъти.Тя хвана ръката ми,когато си спомних как се говори,стиснах много леко ръката й.
-Моето сърце...вече е откраднато от едно момиче..преди много години.-усмихнах се.Може би ще й кажа коя е тя,някой ден...когато съм готов да го кажа и когато тя е готова да го чуе.-А ти чия глава завъртя?
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:55 pm

- За огромно съжаление никоя.. - засмях се - Никой не ме иска пък и.. с тези местения едва ли мога да имам сериозна връзка.. А връзката от разстояние не е връзка . - засмях се. Осъзнах че все още държа ръката му,но какво от това.
- Ами.. ти нямаш ли си някаква работа? Ако имаш не е нужно утре да си с мен. - казах загрижено,както обикновено правех. Нямаше за пръв път да съм сава на рождения си ден. Вече почти 19 години си бях сама.
Не исках да му се пречкам ако имаше някаква работа.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:03 pm

Поклатих глава неодобрително.
-Няма нищо по-важно за мен от рожденият ти ден...забрави факта,че прозвуча като стихотворение с рима.Говоря сериозно.-усмихнах се и отпих от кафето си.-А за сериозната връзка...вече можеш да правиш каквото си искаш...можеш да останеш и да имаш сериозна връзка...чух,че колежите в този район са доста добри.А и да се преместиш някъде на далече...-`аз ще дойда с теб`за малко да изтърся.Щеше да се стресне,аз определено не бих очаквал нещо подобно от себе си,независимо колко добре се познавам.-... този който те обича ще те последва.-`аз определено бих`отново за малко не изръсих.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:07 pm

Усмихнах се. бях мислила за колеж..
- Едва ли някой би зарязал всичко,целия си живот заради мен.. а й не бих позволила.. - започнах да обяснявам тихо.
- А пък и кой ще ме изтърпи? - засмях се,отпих от водата си и му се усмихнах. Боже,защо до сега не бях забелязала какви красиви очи има,обикновено първо това забелязвам.
Той беше страхотно момче,радвах се че го имах поне за приятел и много му се чудех как ме търпеше.
- И благодаря.. наистина никой до сега не е искала толкова да прекара с мен рождения ми ден.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:20 pm

-Аз...но май ти търпиш мен.
Усмихнах се и запалих нова цигара.
-А относно рожденият ти ден... знам,че до сега съм ти пращал подаръци,но този път ще е различно.Искам да се забавляваш и да си прекараш невероятно.За това ще измисля нещо което да те шокира...
Знам,че тя ще се зарадва да види баща си на рожденият си ден,дори и да го отрече.Знам,че тя му липсва...знам го защото на мен ми липсваше.
-Работиш ли някъде в момента?
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:26 pm

- В същност.. не може да се кажа че работя. Обмислям да отида в колеж,първоначално исках да уча актьорско майсторство,но все още не съм решила. Все са ми казвали че не ме бива много за актриса. - засмях се - Дизайнерството също ме влече.. Има време.. - усмихнах се.
- А теб защо да те търпя? Ти си.. удивително момче. - казах а след това целунах бузата му. Дори да не го осъзнаваше беше истинско злато.
- Виж.. - казах подавайки едната си ръка напред - Това е един от твоите подаръци. - беше невероятна златна гривна с много сърчица по нея.
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:36 pm

-Следвай това което искаш,слушай сърцето си...аз до някъде последвах моето.-до някъде... много точно го казах.-Само ти мислиш така....
Усмихнах се когато тя целуна бузата ми,но още повече се зарадвах когато видях,че носи един от подаръците ми.Внимателно я докоснах,нима и тя е мислила за мен през всичките тези години.

ПП Отивам да пуша и се връщам веднага.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:43 pm

- Ти си един от най-скъпите ми хора.. в същност.. ти си единствения който наистина ме познава.. - усмихнах се. Радвах се че го имах.. мислех за него много през годините.
- Даже,ако мога да си призная.. когато бях по-малка някъде към 15 годишна много си падах по теб. беше единствения които до онзи момент се беше поинтересувал Как съм. - от чантата си извадих една кутия с цигари. Запалих една,бяха от специалните с мирис на канела. Дръпнах си,а след това погалих бузата му :
- Както казах.. моето голямо злато си. - засмях се,а след това предложих :
- Разбрах че тук има лунапарк? Никога не съм ходила.. искаш ли да идем? - направих детинска умолителна физиономия и отново целунах бузата му :
- Моля?

П.П - Добре ;дддд
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:58 pm

Усмихнах се и кимнах,няма как да й откажа.Тя е моят ангел.
-Изненадвам се че питаш... разбира се че ще дойда с теб.
Изненадах се малко,че пуши,но знаейки какъв е животът й...не е чак толкова голяма изненада.
-Кога започна да пушиш?-попитах.-Това беше лош навик,който спрях...около десет пъти.-засмях се.-Искаш ли да отидем утре или предпочиташ сега?-дори не знам защо питам.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:07 pm

- Преди.. година две.. - засмях се.
- Започнах за да привлека вниманието на баща си,но.. накрая се пристрастих. - обясних и се усмихнах леко. Допуших цигарата си и отпих от кафето си.
- Когато искаш може да отидем.. само да отидем! - засмях се отново,а след това го загледах. Приближих се до него и го прегърнах много силно,а след това го погледнах. Бяхме доста близко :
- Наистина си моето съкровище. - усмихнах се,гледайки го в очите. Все още го бях прегърнала,а лицето ми беше на сантиметри от неговото. В сякаш имаше един особен блясък в очите му ..
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:27 pm

Изненадах се когато ме прегърна,главно защото исках да я прегърна първи.Забравих за това когато усетих сладкият и парфюм,меката й коса и нежната й кожа.Обвих ръцете си около тялото й и я притиснах към себе си.
-А ти си моят ангел...
Лицата ни бяха на сантиметри,и страхът,че ако има нещо сериозно между нас и не се получи ще се отдръпнем един от друг се изпари.Вече няма никакъв страх,а само желание.Желание да съм с нея...внимателно целунах устните й.Меки и сочни,като нея, ме опияниха и задълбочих леко целувката.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:35 pm

Ръката ми нежно галеше бузата му докато отвръщах с голяма нежност на целувката му. От толкова дълго я чаках че отдавна бях изгубила надеждата че някога ще се случи. Но ето че се случи.. прекрасна,нежна и дълга.
Сгуших се в ръцете му,а след като целувката приключи се загледах в него,не знаех какво да му кажа.
- От толкова време си мечтаех за тази целувка че.. дори в мечтите ми не беше толкова хубава. - целунах устните му и казах :
- А ти си единственото ми семейство..
Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:52 pm

-Много отдавна дадох сърцето си на теб,преди толкова много години,а то все още е в ръцете ти.
-Тя и майка ми са единственото важно нещо в животът ми.Кариерата и останалите познати не струват нищо пред тях.Единственото нещо което ме накара да я оставя бе баща й.Точно заради нея се скарахме и почти се сбихме.Баща й разбра,че имам чувства към нея и ме заплаши,че ще ме съсипе,мен и семейството ми и ще се постарае повече да не я видя.Разбира се планът му успя...до сега.Притиснах я към гърдите си и целунах челото й.
-Прости ми,че не бях до теб през всичките тези години.
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 6:59 pm

Леко целунах бузата му а след това затворих очи сгушена в него. Чувствах се.. щастлива. за пръв път от много време :
- Ти.. имаше работа.. разбирах го.. аз.. не исках да ти попреча.. това все пак беше твоята мечта. Винаги съм подкрепяла това което правиш,макар и от разстояние. Винаги съм вярвала в теб.. и ми беше мъчно когато баща ми ми каза че.. - замълчах.
Със сигурност е било лъжа,ужасна лъжа която на времето разби сърцето ми.
- Важното е че.. никога не спрях да имам поне малко надежда че ще ме обикнеш,след като.. баща ми каза че си казал че никога няма да се поинтересуваш от мен,защото съм била по-малка.

Върнете се в началото Go down
Taylor Kitsch
Brooklyner
Brooklyner
Taylor Kitsch


Брой мнения : 40
Reputation : 0
Join date : 01.06.2011

Character sheet
Име Име: Тейлър Китч
Връзка Връзка: Фейт Самърс
Години Години: 25

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:06 pm

-Обикнах те от пръв поглед,дори и да беше малка.Обичах те като приятел,обичах те като приятел,обикнах те като нещо повече от приятел и все още е така.Това което стана между мен и баща ти е в миналото.И сега той не може да направи нищо.
Въздъхнах облекчено и се усмихнах.
-Единственото което ме спираше тогава беше...затвора.Проверих...дават ти от пет до десет години за педофилия...-засмях се,макар и да беше тъмен хумор.

П.П.Лека нощ.Ще продължим утре. Wink
Върнете се в началото Go down
Faith Summers
Upper East Sider
Upper East Sider
Faith Summers


Брой мнения : 29
Reputation : 0
Join date : 07.06.2011

Character sheet
Име Име: Фейт Самърс
Връзка Връзка: Taylor Kitsch
Години Години: 19

Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 7:19 pm

Засмях се и леко ощипах ръката му за "наказание". Беше мил,забавен.. той не можеше да бъде описан с думи,просто нямаше такива.
- И аз те обичам. - погледнах го и се усмихнах доволно че най-накрая мога да му го кажа свободно без да се тревожа че ще ме отхвърли.
Погалих бузата му и отново го целунах.
- Най-прекрасния подарък за рождения ми ден..- промълвих тихо,а след това се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "CofeeLand" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "CofeeLand"   Кафене "CofeeLand" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "CofeeLand"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Кафене "The Box"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: