Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_lcapДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_voting_barДомът на Нейтън Скот  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на Нейтън Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 11:14 pm

Целувката от невинна се превърна в задълбочена и страстна. Превъртях се над нея бавно и внимателно и плъзнах ръка надолу по тялото й, до бедрото й. Качих го на кръста си и пръстите ми продължиха да се разхождат по него нагоре надолу.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeПет Мар 04, 2011 11:23 pm

Нейтън ме повдигна леко и ме завъртя под себе си, при което аз се изкисках леко. След това отново срещнах устните му, а ръката му се разхождаше по тялото ми към бедрото ми и сложи кракът ми на кръста си, притиснах го леко към себе си. Целунах го отново и плъзнах ръце по гърдите му, стигнах до ръба на тениската му и бавно започнах да я вдигам нагоре, като устните ми започнаха да шарят по новооткритата плът.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 12:21 am

Тя свали тениската й и аз ясно разбрах намека. Заех се с разкопчаването на нейната ризка и тя скоро се озова на пода до моята тениска. Продължих да я целувам по устните и шията, докато не започнах да слизам по- надолу и по- надолу по деколтето, гърдите й, корема й и отново нагоре.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:26 am

Всяко негово докосване ми харесваше все повече и повече. Устните му се разхождаха по тялото ми изпращайки тръпки на наслада. Отпуснах глава назад наслаждавайки се на целувките и докосванията му, а ръцете ми се плъзгаха нагоре и надолу по гърба му и понякога леко забивах нокти.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 9:59 am

Чувствах ноктите й да се разхождат по гърба ми, но умът ми бе доста по - зает със тялото й, отколкото да чувства болка. Скоро пръстите ми намериха закопчалката на сутиена й и той изчезна така бързо, както и ризката й, а устните ми зашариха по нежната кожа.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 5:00 pm

Той продължаваше да обсипва тялото ми с целувки и ръцете му продължаваха да шарят из тялото ми. Придърпах устните мму към себе си и отново го целунах страстно и продължително. След малко Нейтън се отърва от сутиена ми, а моите ръце се спуснаха по гърба му и по гърдите му стигнах до колана му. Разкопчах го, след това свалих ципа на дънките му и с негова помощ се отървах от него.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:24 pm

След като се отървахме от всички дрехи продължих да обхождам със целувки всяка част от тялото й. Не след дълго бях във нея...тя беше толкова нежна и сладка...И все пак толкова секси, че цялата вечер беше доста бурна. По някое време се отпуснахме на дивана, притаили дъх от невероятната случка.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:30 pm

Той беше невероятен, караше ме да се чувствам красива и желана и секси, караше ме да се чувствам невероятно. След известно време се отпуснахме на дивана, аз се сгуших в него, легнала на гърдите му и разсеяно започнах да го галя. Вдигнах глава и го целунах първо шията му, след това брадичката и накрая устните.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:33 pm

След като възобновихме нормалното си дишане се изправих, взех я на ръце и тръгнах към стаята си. Тук не беше особено удобно за спане. Мушнахме се под завивките и не след дълго заспахме.
На сутринта се събудих първи. Целунах я леко и се изнизах от леглото, влизайки в банята.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:38 pm

Нейтън ме занесе в стаята си, отново се сгуших в него и не след дълго заспах. Сутринта целувката му ме събуди, той изчезна предположих в банята, аз се протегнах и го последвах. Влязох в душ кабината, без той да ме види и плъзнах ръце по корема и гърдите му прегръщайки го отзад.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:47 pm

Докато се къпех усетих две ръце да се обвиват около мен. Засмях се леко и се обърнах с лице към нея. Целунах я продължително, притискайки я в стената на кабината.
- Добро утро. - поздравих я, когато се откъснах от устните й и тръгнах надолу по шията й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:53 pm

Той се засмя и след малко усетих вкуса на устните му, това събуждане ми харесваше адски много
- Мисля, че мога да свикна с това - казах когато устните му се спуснаха по шията ми
- Добро утро - допълних и леко се усмихнах, вплитайки пръсти в косата му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:59 pm

Засмях се тихо и отново я целунах продължително по устните, но тогава се отделих.
- След малко трябва да тръгваме за хижата, защото има доста за оправяне, така че не бива да се увличаме, а продължим ли така...няма да мръднеш скоро от тук. - намигнах й и я целунах още веднъж.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 7:18 pm

Аз също се засмях, но въпреки това се повдигнах на пръсти и си откраднах още една целувка
- Трябва да минем и през вкъщи да си взема дрехи - допълних и се завъртях под водната струя, приглаждайки косата си назад.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 7:27 pm

- Добрее...както кажеш. Оставям те, за да не се разсейваш.- засмях се леко и излязох от кабинката, но преди да го направя я целунах запоследно. Влязох в стаята си и се облякох набързо.Слязох долу и събрах дрехите - нейните и моите и отново се качих до стаята си, оставяйки нейните на леглото.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 7:30 pm

- Не, не, не, не - изписуках когато той тръгна да излиза, но той само ме целуна и се отправи към стаята си. Аз се изкъпах набързо, взех една хавлия, увих я около себе си и излязох. Дрехите ми бяха на леглото, така че бързо се облякох и двамата потеглихме към моята къща, за да си взема малко багаж.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 10:06 pm

Да, всичко наистина започна преди 4 години, но не свършваше до този момент. Напротив, от този момент живота се ускоряваше още повече. Месец, след като завърших бях една от най- бързо изгряващите звезди и подписах пробен договор с НБА. Искаха да видят развитието ми и нямаше да ги подведа. Но преди следващият мач имах два месеца на разположение, а вече бях завършил, така че реших, че е време за връщане в добрият стар Ню Йорк. Там също имаше зала, където мога да тренирам, а и щях да видя Хейли, Джейми и брат ми. При последният ми разговор с него работеше в болницата. Не можех да си го представя с бяла престилка, но сега щях да го видя. Когато пристигнах в града минах през нас, за да си оставя багажа и да се видя с майка ми и реших да направя първо малка изненада на Джейми. Свършваше след около час, така че тръгнах към училището му с намерение да го посрещна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Нейтън Скот  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Нейтън Скот    Домът на Нейтън Скот  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Нейтън Скот
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Домът на семейство Джеймс - Скот
» Лукас Скот
» Домът на Мелиса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: