Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_lcapКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_voting_barКъщата на Серина Ван Дер Уудсън I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Серина Ван Дер Уудсън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 23, 2011 4:49 pm

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Pic_449_bg


Последната промяна е направена от Серина Ван Дер Уудсън на Съб Яну 29, 2011 7:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСря Яну 26, 2011 10:37 am

След няколко минути се прибрах.Утре мислях да отида на училище .. не се бях появявала там от доста време.С майка ми продължихме да се караме за пълни глупости.Бях изморена,а и повече от развълнувана,затова се заключих в стаята си.Не можеше просто с една целувка да ми завземе мислите по този начин.
На следващата сутрин се събудих,направих си кафе.Майка ми направи опит да се сдобрим,но дори не и обърнах внимание.Главата ми беше заета да мисля за съвсем друго.Дали щях да го видя днес на училище.Май той беше единствената причина,поради която днес отивам там.Щеше да бъде лудница,а и клюкарката няма как да не отрази,че Серина се завърна,но честно казано не ми пука особено.
-Тръгвам за училище!-извиках на майка и тръшнах врата.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 1:28 am

С Нейт се разделихме. Целувките му бяха толкова сладки и изкушаващи но се познавах прекалено добре и както винаги щях да прецакам нещата,а не исках.Лимузината ме взе от клубът и ме закара до нас.Майка ми си беше легнала,което беше повече от очевидно и без това не исках да и давам никакви обяснения.Съблякох си дрехите и веднага легнах в леглото под завивките.Прегледах набързо блогът на клюкарката ето,че и мен ме имаше.Не се и учудвах едва ли Нейт щеше да бъде доволен.И ето пак Нейт .. винаги той ми беше в главата.Неусетно съм се унесла.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 5:55 pm

След като с Нейт се сбогувахме веднага се прибрах в къщи и започнах да се приготвям.Влязох в банята и си взех една успокояваща вана.След около половин час бях готова.Излязох и се запътих към гардероба.
-Какво правиш Серина?-попита ме майка ми.
-Нищо .. търся си дрехи за купона.
-Не ти ли станаха много чести излизанията!?-как ми досаждаше като почнеше с тези драми.
-Добре .. виж ще ти кажа .. имам среща с едно страхотно момче,а после ще ходим на един купон .. не ме чакай!-казах и аз и и се усмихнах.Горката жена само изпъшка тежко и излезе от стаята. Набързо си избрах рокля за срещата,а и можех да съм с нея и за партито. Беше си рокля две в едно. След малко бях готова и само чаках Нейт да дойде.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:37 pm

Бях доста нервен заради срещата си със Серина. Никога не се бях влюбвал така и исках всичко да е перфектно. Когато се приготвих излязох от къщи и се качих в лимузината. Реших да бъзем с нея, защото след купона определено нямаше да мога да карам. Не живеехме далеч един от друг и скоро колата спря пред тях. Слязох от нея и звънах на вратата. Потропвах с крак докато чаках да ми отвори. Бях си намислил какво да кажа, но когато ми отвори останах без думи.
- Лал.. - успях да изрека, а след малко добавих - Изглеждаш прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 6:43 pm

-Мислиш ли?!-подсмихнах се леко и се завъртях,за да ме огледа още по-добре!
-Е .. къде отиваме?-попитах го аз.Той само ми подаде ръка и се запътихме към лимузината. Той ми помогна да вляза и седна. Тъкмо,когато сядаше се приближих близко до него и му прошепнах.
-Само да ти кажа,че тази вечер няма да го карам бавно .. поне аз!-намигнах му леко и отново се върнах на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 7:33 pm

След като се прибрах погледнах какво има в хладилника. Имаше пиле .. предполагам,че щях да се справя.Сложих го в печката и тръгнах да слагам масата.Сложих салфетки,прибори и две чаши за вино.Отидох до стаята си и се замислих какво да облека.Трябваше ми нещо супер елегантно. Точно когато намерих перфектната рокля се сетих за пилето.Изтичах до кухнята и отворих печката. Всичко беше както трябва .. пилето си имаше дори и златиста коричка. Отново се качих в спалнята,за да се оправя.След около половин час бях готова и се обадих на Нейт.Заслизах надолу и го зачаках.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 7:44 pm

Спрях колата пред дома на Серина. Излязох и след малко звъннах на вратата. Когато ми отвори можех да се закълна че гледам като пълен идиот. Зад гърба си държах една роза й и я подадох. Не бях фен на големите и претръфени букети.
-Прекрасна си - казах, когато се осъзнах и погледът ми още веднъж се разходи по нея.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:02 pm

Усмихнах се широко и го прегърнах.
-Благодаря! .. Влизай!-поканих го аз. Седнахме на масата в трапезарията и налях вино.Сложих всичко останало на масата и седнах срещу него.
-Виж .. дори и свещите са запалени!-подсмихнах се аз леко.
-Надявам се всичко да ти хареса!-за първи път правех това и дано съм се справила отлично или поне добре.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:11 pm

Целунах я леко и седнахме.
-Да, запалени са. И като глядам няма нищо друго което да е запалено.. - пошегувах се с мил тон и се усмихнах.
-Чидесно си се справила - похвалих я и взех бутилката вино и сипах във високите чаши.
-Харесва ми щом си се постарала - казах и се усмихнах.
С това определно доказа до максимум че не е като разглезените момичета в манхатън, които се притесняват за маникюра и прическата си, което ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:20 pm

На него му харесваше.Тръпчинките ми се показаха веднага.Опитах от виното и казах.
-Мм .. вълшебно е!-продължавах да се усмихвам.Изправих се и отидох до него.Наведох се и го целунах.Нещо ми стана .. сякаш нещо в мен трепна и ми каза,че трябва да отида и да го целуна както никога до сега.Така и направих .. още от самото начало целувката беше страстна и възпламваща, след малко стана още по-гореща.Изведнъж желанието да го имам се пробуди .. не знам какво ми стана ..
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:39 pm

-Да - съгласих се.
Тогава тя стана и се приближи. Последва една дълга и страстна целувка. От нейна страна си беше направо необуздана. Не йно я придърпах към себе си.
-Ама аз исках и десерт - оплаках се на шега и я целунах, а тя май имаше и други планове за вечерта осван вечерята, която така и не се състоя както трябва.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:44 pm

-Какво ще кажеш аз да съм ти десерта?-прехапах леко устни.Главата ми ми казваше да не го правя,че всичко ще се развали,а сърцето искаше точно това.Не знаех какво да правя,но той ми беше казал да следвам сърцето си,а не главата си .. е така и правих в момента.Седнах в него и го придърпах още по-близко до себе си.Исках час по-скоро да разбере намекът ми.Започнах да разкопчавам ризата му.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:52 pm

Погледнах я сякаш я питах дали е сигурна, но действията й говореха повече отколкото думите й биха могли. Не беше пияна, можех да се закълна, значи наистина го искаше. Изневиделица я взех на ръце и я пренесох до спалнята, където внимателно я положих на леглото.
-Много хубава рокля - казах.
-На пода ще седи още по-добре - казах и след малко роклята вече беше захвърлена настрани. Целунах я, като целувката се спускаше надолу към врата.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 8:58 pm

Най-сетне щеше да бъде мой! Откога чаках за този момент.След малко останах само по бельо.Заех се с махането на ризата му и след няколко секунди и тя беше захвърляна на земята до роклята.Целувките ни ставаха все по-разгорещени и по-разгорещени.Пристиснах до съвсем близко до себе си .. исках да го усещам плътно до мен.След малко панталонът му беше наред за сваляне.Откопчах колана и копчетата и смъкнах панталонът надолу.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 9:07 pm

С всяка секунди целувките ставаха по-пламенни, а задръжките падаха и дори не си личеше че ги е имало. Погледът ми отходи тялото й, после се спря на лицето й. Тя беше просто недероятна. Промъкнах ръцете си под нея и разкопчах сутиена й, след което го захвърлих някъде на леглото, доато нежено докосвах и целувах цялото й тяло.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeСъб Яну 29, 2011 9:22 pm

Потрепвах при всяко негово докосване. Сякаш ток бе преминал през цялото ми тяло. Преобърнахме се и сега аз командвах всичко.Започнах да целувам цялото му лице,а целувките ми за слизаха все по-надолу.Усещах как леко потръпваше от удоволствие.Върнах се на лицето му и отново заплетохме езиците си в една сладострастна и изгаряща игра.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 2:22 pm

Изневиделица Серина се обърна и сега всичко беше под неин контрол. Оставих се на докосванията и целувките й, които ме изгаряха. Бяха пламенни и сладострастни, а цялата сдържаност от парка беше изчезнала и вече и двамата бяхме дръжки и обзети от страст.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 2:25 pm

Той ме обърна и сега той бе над мен.Докосванията му ме караха да летя.Не се бях чувствала така от доста време насам.
Издавах най-различни възбуждащи звуци под него.С всяко негово допиране на устните си до тялото ми или самите му пръсти описващи цялата ми същност ме караше да изтръпвам.Ето затова беше най-добрия,беше най-добрият защото не съм се чувствала така с никой друг,както с него.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 3:30 pm

Отновно си сменихме ролите и сега аз контролирах всичко. Целунах я, като целувката се спускаше към врата и надолу. После отново се върнах на сладките й изгарящи устни. След секунди нежно проникнах в нея, като не отделях устни от кожата й и от нейните и я галех и докосвах по цялото тяло, усещайки топлината на кожата, което ме възбуждаше още повече.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 3:35 pm

Колкото движенията ни ставаха по-бързи,толкова повече дишането ми се учестяваше,както и неговото.Постоянно се завъртахме ту аз бях отгоре,ту той.Изпод целувките му едвам прошепнах..
-Видя ли,че бавното не е за нас!-казах аз и леко се подсмихнах.Захапвах леко ухото му,което допринасяше още по-голяма страст и възбуда.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 3:49 pm

Докато се забавлявахме тя прошепна как бързото не е за нас. Напълно бях съгласен с твърдението й.
-Да, права си.. добре че побързахме - засмях се, докатоо дишането и на двамата ставаше бързо и учестено. Надявах се да не разбере погрешо коментара ми и да си помисли че съм искал само да я вкарам в леглото.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 3:55 pm

Леко се замислих над последното,което каза .. но не казах нищо,а се оставих на страстните емоции да ме завладеят напълно.Бавните му движения буквално ме подлудяваха и ме караха да го искам все повече и повече.
-Нейт ..-въздишах името му.Беше толкова прекрасно .. той беше толкова невероятен .. Екстазът ни завладя едновременно, а ние все още забързвахме темпото..бяхме се потопили в един свят на наслада, от който не искахме да излизаме.Но всичко хубаво си имаше край и след около половин час той дойде и за нас. Конвулсите бяха толкова силни,та ме накараха да се треся цялата. .И двамата изпънахме телата си и нямаше и сантиметър разстояние помежду ни.Излегнахме се на голямото легло и се опитах да нормализирам дишането си,а така като го гледах и той своето.
Върнете се в началото Go down
Нейт Арчибалд
Upper East Sider
Upper East Sider
Нейт Арчибалд


Брой мнения : 83
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Натаниъл Арчибалд
Връзка Връзка: Серина Ван Дер Уудсън
Години Години: 19

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 4:03 pm

След като насладата взе връх и двамата свършихме се излегнахме на легло. Прегърнах я и я целунах. Галех я леко и внимателно. Махнах един рус кичур от прекрасното и лице и отново я целунах.
-Хубава вечеря - казах и се засмях.
И двамата бяхме забравили за въпросната вечеря, заради която се предполагаше че съм тук.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitimeНед Яну 30, 2011 4:14 pm

Също се засмях с него.
-Да .. вечерята беше невероятна!-продължавах да се подхилквам.Изведнъж телефонът ми звънна.Изправих се ... беше майка ми.
-Ало .. какво има мамо?-попитах я аз леко притеснена.
-Долу съм .. исках да знам дали си си в къщи!-изтръпнах при думите и.
-Да .. в къщи съм! Ъм .. ще отида да ти отключа чао!-затворих и телефона и скочих от леглото.Започнах да се обличам.
-Майка е долу .. обличай се!-Нейт се стъписа. След няколко минути бяхме готови и той си тръгваше но на вратата го спрях и го целунах.След малко го видях на пътя,а майка ми тъкмо се прибра.Прегърнах я силно .. и се отдъхнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Серина Ван Дер Уудсън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Серина Ван Дер Уудсън   Къщата на Серина Ван Дер Уудсън I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Серина Ван Дер Уудсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Серина Ван Дер Уудсън
» Къщата на Тони.
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: