Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Cafe "Butterfly"  2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Cafe "Butterfly"  Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Haley James Scott
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
James Collins
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Lucas Scott
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Nathan Scott
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Катрин ♥
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Dean Winchester
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Cafe "Butterfly"  I_vote_lcapCafe "Butterfly"  I_voting_barCafe "Butterfly"  I_vote_rcap 
Часовник

 

 Cafe "Butterfly"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 1:34 pm

Cafe "Butterfly"  Cafe-bar
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 10:54 am

-Добре. - съгласих се и двамата трябваше да започнем да тичаме,защото навън заваля.След малко се озовахме в кафенето.
Беше много приятно и топло.Звучеше тиха и нежна музика,двамата бяхме полумокри.Усмихнах се и седнах на едната от масите,а след малко дойде и сервитьорката.
-Аз ще искам едно кафе. - усмихнах се и се обърнах към Пейтън.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:09 am

-Същото..-казах на свой ред и погледнах Дийн.-Сега ще ми кажеш ли откъде познаваш Брук? И откъде ме познаваш, защото все пак, както казах, нямаше ме много време..-имах много въпроси към всички, които не бях виждала от много време, защото имаше доста нови "клюки". Не трябваше да казвам на никой за Джени, защото ако го направех щях може би да я загубя..
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 11:23 am

-Това е много дълга история. - опитах се да се измъкна,но когато я погледнах се усмихнах и започнах историята. - Малкото дете - Джейми ми е племенник,на едно парти Хейли и Нейтън го взеха,предполагам,че ги познаваш. - дойдоха ни поръчките. - Брук познавам покрай Хейли,която осинови Джейми,това е. - усмихнах се и отпих малко от кафето.
Не исках да ме съди за това,че съм оставил Джейми,но просто тогава бях много глупав,а и нямаше как да мога да го гледам съвсем сам.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:11 pm

-Е, всеки си има тъмна тайна, от която не може да избяга..-казах замислено и отпих от горещото кафе.-Не се притеснявай, защото и аз имам такава.-имах чувството, че мога да му се доверя.-Имам дъщеря. Сега тя е на пет месеца. Трябваше да я оставя при баща ми и жена му, защото трябва да завърша гимназия и да уча в колеж.-поклатих глава.-Когато вече съм по-голяма ще мога да се грижа за нея.-въздъхнах и продължих.-Но не трябва да казваш за това на никого. Преди живях мислех, че детето е от един човек, щяхме да се женим, колкото и да е смешно, но след излезе наяве, че не е той бащата и стана така, че трябваше да избягам..бремена. Та, сега истинският баща на Джени може би е в града и трябва да не знае, че има дете..Ох, извинявай, занимавам те с моите проблеми. Ти сега ли завършваш училище?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:38 pm

Тя започна да разказва своята история.Оказа се,че има момиченце на пет месеца.Това беше доста гадно и тъжно.Надявах се да успее да си вземе детенцето и да си го гледа,защото иначе щеше да е гадно.
-Спокойно не ме притесняваш. - усмихнах `и се. - Да,тази година завършвам,надявам се да успея да вляза и в колеж,все още не съм решил на къде ще се ориентирам,но сигурно ще е нещо свързано с спорта. - сложих ръката на масата си и започнах нервно да си подчуквам. - Ами ти,сега ли завършваш?
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:43 pm

-Да..Мисля да съм в колеж близо до Джени, иначе не бих била в нейните очи като майка и след като си я взема след време ще иска да е само с баща ми и жена му, което не е добре, защото те също ще имат дете...Какво ли ти приказвам...А ти защо не си взе Джейми? Можеше да го отгледаш..
Защо ли го питах, знаех причината. Бяхме тийнейджъри, но и Хейли беше, а осинови Джейми...
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:12 pm

Тогава тя ме попита нещо,на което трудно щях да отговоря.
-Аз не бях много близък с Джейми и честно казано нямаше да мога да го отгледам сам,гадно ми е за него,но просто сега не мога да отида и да го взема отн Хейли,всичко е минало и ще се опитам да не повтарям грешките си за в бъдеще.
Надявах се да не ме съди,защото тогава щеше да ми е много гадно.
-Ако искаш ме съди,намрази ме,но просто тогава не бях готов да гледам дете,търсех само купоните,но сега се промених и много съжалявам за това,което сторих на малкия. - отпих още една глъдка от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 3:45 pm

-Не, няма проблем, защото и аз бях и съм в подобно положение, но какво да се прави, ще издържим, нали?!-попитах у се усмихнах.
Беше ми приятно да седя, да пия кафе и да си говоря с толкова приятен човек. Повечето хора нямаше да разберат това, че сама исках да завърша гимназията и колежа, а след това да се грижа за дете, което изискваше всякакви грижи и нямаше да мога да взема и един изпит...
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:09 pm

Малко ми улекна.
Явно Пейтънсе оказа много приятен и добър човек.Сигурно с нея доста добре ще се разбираме за напред.
-Да...в това положение аз не искам да взимам Джейми от Хейли,понеже той е много щастлив при нея и сигурно са се привързали един към друг,затова сега ще се опитам да поработя над собствени деца. - засмях се и отпих една по - голяма глътка от кафето си. - Ти имаш ли гадже? - попитах я небрежно.
Вярно беше,че спомена нещо за някакво момче,с което е щяла да се жени,но нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:30 pm

Започнах да се смея.
-Не, нямам. Да, щях да се "женя", но бях на осемайсет и когато разбрах, че детето не е от него не можех да го лъжа. Заминах без да кажа нищо на никого освен на Брук, тя ми е като сестра. И така, родих Джени и сега ми се наложи да се върна, това е...А ти, имаш ли нещо такова?
Върнете се в началото Go down
Dean Winchester
Upper West Sider
Upper West Sider
Dean Winchester


Брой мнения : 289
Reputation : 0
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Дийн Уинчестър
Връзка Връзка: За сега не
Години Години: 19

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 5:57 pm

-При мен няма такива екстри. - усмихнах се аз.
Сега като се замислех,наистина от доста време бях свободен и си нямах гадже,което беше доста странно за мен.Огледах помещението и с изненада установих,че навън дъжда е спрял и че дори в момента грее слънце.Определено щеше да има дъга.
-От доста време съм свободен... - допълних замислено и се обърнах към Пейтън. - Разкажи ми за себе си,Пейтън. - настоях аз с усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
Peyton Sawyer
Upper West Sider
Upper West Sider
Peyton Sawyer


Брой мнения : 197
Reputation : 0
Join date : 25.01.2011

Character sheet
Име Име: Пейтън Сойър
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 10:02 am

-Не съм от най-интересните хора, но добре...-усмихнах се на Дийн и започнах със скучната история.-Родена съм тук, осиновена съм. Не познавам биологичния си баща, и двете ми майки са мъртви. До преди година живях с Брук, но ... сещаш се какво стана ии трябваше да отида при баща си. Това е, просто тогава, как да кажа, спях с много мъже, но вече не съм такава, не искам да съм такава.-въздъхнах и отново отпих от сладко-горчивото кафе и изведнъж погледнах един малак часовник на едната от стените на кафето.-Извинявай, но трябва да тръгвам..-усмихнах се на Дийн, след което минах покрай него, целунах го леко по устните и излязох без да поглеждам назад.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Cafe "Butterfly"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Cafe "Butterfly"    Cafe "Butterfly"  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Cafe "Butterfly"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» The Hotel Cafe
» Cafe - bar "Elite"
» Cafe "Sunny beach"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: