Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Disco club " Las Vegas " 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Disco club " Las Vegas " Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Haley James Scott
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
James Collins
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Lucas Scott
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Nathan Scott
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Катрин ♥
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Dean Winchester
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Disco club " Las Vegas " I_vote_lcapDisco club " Las Vegas " I_voting_barDisco club " Las Vegas " I_vote_rcap 
Часовник

 

 Disco club " Las Vegas "

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 9:42 pm

Disco club " Las Vegas " Lax_nightclub_las_vegas
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:14 pm

След малкия и донякъде скучен разговор с Джеймс реших да се позабавлявам.. Облякох си една доста къса, черна рокля, плътно прилепнала по тялото ми и с донякъде дълбоко деколте. Качих се на сравнително високи токчета и си облякох една тънка копринена жилетка, колкото да имам какво да си наметна ако захладнее.
Лимузината спря пред клуб "Las Vegas" и аз наперено излязох от нея.
Когато влязох се насочих към бара и започнах да се оглеждам за приятна компания..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:25 pm

Отново се шляех безцеременно из града. Е поне този път не бях пеша за разлика от другите, бях с колата си. За всеки случай...не се знаеше коя ще забия и колко ще е пияна. Мда...развратника в мен май не смяташе да ме напуска, а и честно не исках.
Паркирах на улицата и влезнах в съвсем познатият диско клуб. Не толкова приятна музика, но можеше да се търпи, защото по незнайна за мен причина всички мацки ходеха там, но да не изпадаме в подробности.
- Уиски с лед! - поръчах веднага щом влезнах и се настаих на един от бар столовете. Май това беше най - хубавият алкохол който предлагаха тук...като изключим текилата.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:36 pm

- Искам едно мартини.. - усмихнах се на бармана. В началото винаги започвах с по - леки питиета, но после минавах на по - твърд алкохол. Огледах се няколко пъти из клуба, колкото да разбера дали имам някакъв шанс тази вечер да се позабавлявам с някой, а през това време барманът ми беше поднесъл питието.
Отпих една сравнително малка глътка и свалих жилетката си, оставяйки я небрежно на облегалката на стола..
Погледът ми се спря на един мъж, вероятно на моята възраст и вероятно бе току що пристигнал, защото беше сам и като че ли и той си търсеше компания. Усмихнах му се закачливо и го поздравих с леко кимване.


Последната промяна е направена от Blair Woldorf на Пон Фев 14, 2011 9:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:43 pm

Очевидно бях успял да привлека няколко женски погледа към себе си, но се заинтересувах само от един единствен. Момиче с тъмна коса и прекрасни очи, което ме поздрави. Е беше само с кимане, но ме устройваше.
- Здравей красавице! - казах след лекото ми приближаване към нея. Зарязах и питието си, но това не беше проблем по всяко време можех да си взема ново. Флиртът и неангажиращият секс за мен бяха по - важни от някакво си тъпо уиски. Макар да обичах алкохола, обичах и жените... е може би това ми беше недостатък. Че преспивам с всяко дишащо момиче...Не не вярвам. Това не беше нещо лошо, ами нещо ... ами нормално предполагам.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:51 pm

- Здравей красавице! - каза момчето, което бях поздравила преди малко, приближавайки се към мен.
- Здравей и на теб красавецо! - отвърнах му с подобаваща дяволита усмивка. Мислех тази вечер да се позабавлявам, а като се замисля той беше идеален за тази цел. Не ми изглеждаше да е човек, търсещ сериозна връзка..Даже може би, или поне аз се надявам така, просто изпитваше удоволствие да флиртува..
Дарих го с още една чаровна усмивка и отпих още една глътка от мартинито си, докато той се настаняваше до мен..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:08 pm

Естествено не издържах доста дълго без алкохол и си поръчах още едно уиски. Този път чисто, не че беше кой знае колко силно, но пък ме устройваше.
Отново хвърлих перверзен поглед на момичето...беше адски сексапилна и знаех как да я направя моя...имам предвид за вечерта. Не бях от хората търсещи връзки...това направо ме отвръщаваше. Та не беше ли точно разнообразието хубаво. Как щях да разнообразявам само с една жена. Е да точно в момента ми хрумваха около 10 начина, но не в това е смисъла. Най - лесно е да изчукаш някоя без чувсвта и емоции и най - спокойно да си тръгнеш след това.
- Е красавице ще ми кажеш ли името си...или да научквам!? - попитах я и се засмях като и хвърлих поредният изпиващ я и перверзен поглед.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:16 pm

- Защо не се опиташ да познаеш? А, после аз ще се опитам да позная твоето.. Това ще направи обстановката малко по - забавна.. - усмихнах му се съблазнително и на една глътка допих останалото в чашата ми мартини. Обърнах се към бармана: - Този път да е водка.. - след като поръчах отново извърнах поглед, както и цялото си внимание върху момчето, което седеше до мен. Прехапах устна и зачаках да чуя първото му предположение..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 4:02 pm

Не бях много по игричките, но тази вечер явно щях да направя изключение. Е попринцип не знаех имената на момичетата с които съм спал, но това вече е друга тема. Не държах особено и те да знаят моето, но...
- Ами...Джесика, може би!? - повдигнах вежда към тъмнокоската и се засмях щом поклати глава. - Мелиса? - отново се опитах да позная и отново беше напразно. - Ами...предавам се сладурче! - вдигнах размене и отпих от уискито си.

П.П.: Извинявай за забавянето!
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeВто Фев 15, 2011 8:24 pm

- Знаех си, че няма да познаеш.. - усмихнах му се предизвикателно. - Блеър, името ми е Блеър.. - осведомих го, а после отпих още една глътка от водката си. Клуба започна да се оживява все повече и повече. Музиката ставаше все по - разнообразна, а светлините по - приглушени.. - Ще ми кажеш ли твоето, или искаш и аз да опитам да позная? - огледах го отново от главата до петите. Определено тази игричка си заслужаваше, както и цялата вечер, но все пак нямах никакво намерение да го виждам отново..

П.П Няма проблем =)
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeСря Фев 16, 2011 3:53 pm

- Хубаво име...Блеър! - казах й. Е определено нямаше смисъл от комплименти и без това вкарвах всяка една в леглото си без нито един комплимент. Все пак реших да се включа в малката й игричка и без това щеше да се проточи. По - добре да свърши по - бързо.
- А що се отнася до моето име...опитай се да познаеш! - намигнах на тъмнокоска и допих остатъка от уискито си.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 9:16 am

- Ами.. - огледах го внимателно - може би Дан? - той се подсмихна и веднага разбрах, че не съм успяла да позная.. - Майк? - накрая просто отпих още една глътка от водката и направих гримаса - Предавам се..! - засмях се. - Как се казваш?
Мислех след като ми отговори да попитам на колко години е, но после реших че няма смисъл, защото и без това нямаше да помня на сутринта.. всъщност се чудя дали щях да помня самият него.. Пък и вече на мен самата ми писваха тези игрички..
След като пресуших и тази чаша се обърнах към бармана и си поръчах първият коктейл за който се сетих.. За жалост си бях избрала доста силен и още при първата глътка главата ми се замая, но чувството беше приятно и отпускащо..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:25 pm

Доближих се до нея и обвих ръка около талията й като я притиснах към себе си.
- Не мисля, че името ми е от толкова голямо значение! - казах й на ухо и се усмихнах с мойта крива - развратна усмивка, след като се отдръпнах.
- Но информативно...- вдигнах рамене- се казвам Джейсън! - още една усмивка се изписа на лицето ми. Е това си беше...ъ трудно. Никога не ми отнемаше толкова време за свалка, но пък накрая щеше да си струва. Или поне така си мислех. Поръчах още едно на бармана и го изпих на екс. Какво пък исках да се напия и щях да го направя.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitimeПет Фев 18, 2011 11:18 pm

- Е, Джейсън.. - казах все още, едва ли не, зашеметена от опияняващата му целувка и се доближих до него. - Радвам се, че узнах името ти.. - допих коктейла си и оставих чашата на плота.
Поставих ръката си на гърдите му и леко се наведох към него. Целунах вратът му, но целувката не продължи повече от две - три секунди. Когато се отдръпнах усетих как възбудата се е надигнала и в двама ни и устните ми се извиха в доволна и самоуверена лека усмивка. - Защо не ми покажеш домът си, или предпочиташ аз да ти покажа моя? - повдигнах вежда, очаквайки отговорът му и през това време взех чантичката и якето си. Оставих пари на бармана и се запътих към изхода.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Disco club " Las Vegas " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club " Las Vegas "   Disco club " Las Vegas " I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club " Las Vegas "
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Disco club "Hawaii"
» Disco " Secret "
» Club "Sunset"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: