Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Karen's cafe  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Karen's cafe  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Karen's cafe  - Page 2 I_vote_lcapKaren's cafe  - Page 2 I_voting_barKaren's cafe  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Karen's cafe

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:04 pm

- Казах, че може би си приличате, все пак не познавам нито един от вас достатъчно, че да съм сигурна. - усмихнах се и се облегнах удобно на стола, когато се сетих нещо
- Знаеш ли, сетих се нещо и двамата ме мислехте за задръстенячка, и двамата останахте изненадани макар да бяхте прекарали само няколко минути с мен - засмях се весело
- Виждаш ли имате нещо общо - свих рамене с лека усмивка
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:22 pm

Засмях се заедно с нея.
-Може би .. си права ..но знаеш ли няма значение! .. Хей ъм .. ти си била на онзи бой доколкото знам .. какво стана .. защо стана всичко това?-попитах я .. беше ми повече от любопитно. Не,че и не съм участвала в такова нещо но не и по средата на училището.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:33 pm

- Ами, ъмм всичко започна от Брук, аз седях на стълбите и чаках Люк и Неса, тогава Брук се появи от някъде и ме изрита, започна да ме обижда, аз не си замълчах казах някой неща... Тогава Неса се появи Брук започна да се заяжда и с нея, Неса е малко по избухлива и ѝ удари шамар, тогава Пейтън налетя, аз се включих да защитавам Неса и стана мелето. След това момчетата дойдоха да ни разтървават, появи се директора, накрая Люк пое вината, каза, че Нейтън му казал нещо и го ударил, Нейтън го подкрепи и те получиха едноседмично наказание, а ние само няколко часа след училище - разказах всичко и се усмихнах недоволно, още не можех да си простя, че Люк пое моята вина
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Серина Ван Дер Уудсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 198
Reputation : 0
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Серина
Връзка Връзка: Нейт Арчибалд
Години Години: 18

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 6:41 pm

Гледах я с изумление.
-Уоу .. ъм .. това е .. това е било .. отвратително. Брук винаги ли е такава?-повдигнах вежди.
-Не,че съм имала възможността да разговарям с нея или нещо подобно .. но не и се връзвай .. знаеш ги какви са мажоретките .. особено ако имат много пари! ... не казвам разбира се,че ти нямаш или нещо подобно просто .. просто ... познаваш Брук .. винаги иска да е на челна позиция. Щя трябва да поговоря с нея в скоро време!-засмях се леко.
-Не .. недей няма смисъл!-каза ми Хейли,а аз се засмях.
-Не го правя заради теб!-подсмихнах се леко.
-Както и да е .. аз ще тръгвам.Беше ми приятно да се запознаем Хейли!-усмихнах и се аз и оставих парите за кафето на масата.Изпратих и въздушна целувка и излязох от кафенето.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 7:23 pm

След училище минах през кафето, за да видя какво прави майка ми. Паркирах колата си и излязох. Влязох в кафенето и се запътих към касата.
- Здрасти мамо. - поздравих я, и тя се протегна през касата да ме целуне по бузата.
- Как си мили? - усмихна ми се тя.
- Добре, може ли едно кафе? - Попитах и се прозях...макар да беше вече обяд на мен още ми се спеше.
- Пак ли си бил на купон, Нейтън? - смъмри ме тя.
- И аз те обичам. - засмях се леко и се огледах за празна маса, но на една от масите видях Хейли.
- Тя какво прави тук? - попитах учудено.
- Нейт, тя е тук всеки ден... - обясни и ми връчи кафето.
- Все тая. - повдигнах рамене и седнах на щъркел до бара.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 7:40 pm

След като Серена си тръгна аз останах в кафето беше толкова приятно Деб не беше променила нищо и това беше страхотно тук можех да стоя с часове без да ми писне. Станах и разтребих масата си, стар навик
- Хейли не биваше да го правиш
- Не се притеснявай Деб, свикнала съм - усмихнах ѝ се мило. Минах зад бара и си взех тетрадката и един химикал и се върнах на масата си. Сложих слушалките в ушите си и започнах да драскам, безсмислени думи на тетрадката. Тези думи ставаха на изречения, а в главата ми изникна една мелодия. Времето течеше, а аз дори не забелязвах, че кафенето се изпразни, а навън се стъмни
- Деб имаш ли нещо против? - попитах посочвайки пияното
- Не миличка, заповядай - каза тя, а аз седнах на пияното, сложих тетрадката пред себе си и започнах бавно да свиря мелодията която се въртеше в главата ми
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:23 pm

- Мили, ще ме изчакаш ли да свърша смяната и заедно да си тръгнем? - попита ме майка ми и аз кимнах. След известно време всички се разотидоха, а онази приятелка на брат ми продължаваше да стои ..Странно момиче. След известно време нещо и прищукна явно и седна зад пианото...майка ми отиде в склада да подреди нещо, а аз стоях сам с русокоската зад пианото...Признавам я беше добра. Стоях заслушан, гледайки в нищото, с гръб към нея, но накрая любопитството ми ме предаде и се обърнах към нея. След като мелодията свърши пляснах няколко пъти с ръце.
- Кой би предположил, че живота ти не минава само в учене?
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:32 pm

Бях изненадана колко добра мелодия се беше зародила в главата ми, сега оставаше само да комбинирам правилните думи към нея. Но това беше най - трудната част, да намериш правилните думи. Дори не бях забелязала, че Нейтън е тук, или по - точно, че все още е тук
- Всеки който погледне по - далеч от носа си - отвърнах без дори да го поглеждам, все още съзнанието ми се въртеше около мелодията. Беше хубава, но нещо и липсваше, но не знаех какво...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:49 pm

- Доста далеч от носа си ми, а те виждам, така че нямаш основание. - засмях се и доизпих третото си кафе.
- Между другото удряш доста добре...като за момиче. - похвалих я и станах от стола, започвайки да се разхождам из заведението...не ме свърташе на едно място.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:00 pm

- Замислял ли си се, че може би на мен ученето ми се отдава както на теб баскетбола? Защо си мислиш, че за да имам отлични оценки съм денонощно над книгите? - попитах, наистина тази гледна точка винаги ми е била страшно интересна и адски дразнеща.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:40 pm

- Ами не всъшност, може би защото са доста различни неща...- повдигнах рамене - В баскетбола първоначално учиш правилата и после само тренираш ли тренираш..., а ти учиш постоянно...както казват учителите - винаги има какво да се научи. Така че доста са различни. - засмях се и се облегнах на бара.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:53 pm

- А ако ти кажа, че грешиш... - казах поглеждайки го, но не помръднах от пияното
- Ако ти кажа, че времето което прекарвам в учене на уроци за една седмица се равнява на една тренировка на отбора - попитах и вписах още няколко думи на листа. Малко по малко започваше да се образува смислен текст и може би щях да го напасна с музиката по - бързо отколкото си мислех
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:16 am

- Както и да е, не ми се спори...току виж си размахала големите си мускулести юмруци наоколо и ще стане страшно. - казах с престорен страх и вдигнах ръце във въздуха, отстъпвайки няколко крачки назад, след което отново се засмях. Тя ме изгледа страшно, а на мен ми стана още по - смешно..тази беше много забавна.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:23 am

- Знаеш ли първоначално се чувствах гадно, че те ударих, но сега виждам, че Люк е бил напълно прав.... Теб винаги има за какво да те удари човек - казах поклащайки глава. Само като си спомня колко гузно ми беше...
- Само едно не ми е ясно... как все още си в отбора с оценки като твоите - сбръчках леко чело замисляйки се над това. Обикновено слабите ученици биваха изключвани от отборите, но явно това правило не важеше за хора като Брук и Нейтън
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:37 am

- Всеки проблеми си има изход - повдига рамене - В моят случай са тестове накрая на годината и всичко е уредено. - повдигнах рамене и се доближих няколко крачки зад нея.
- Какво пишеш? - попитах любопитно, надничайки зад рамото и.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 12:52 am

- Песен.... - отговорих кратко и се загледах в тетрадката пред мен. И с изненада установих, че нахвърлените думи се бяха слели в красиви фрази, а фразите в смислени изречения и всичко това беше образувало текст на песен. Колко беше странно това... как от няколко нахвърлени думи и случайно изникнала мелодия в главата ми бях сътворила песен и то за по - малко от два часа...
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 1:02 am

- Може ли да я чуя? - продължих все така любопитен и седнах върху една от масите. Тя ме изгледа учудено, а аз просто повдигнах рамене.
- Какво? - попитах и повдигнах вежда. - От няколко часа стоиш тук и само пишеш...любопитство. - Оправдах се и зачаках решението й дали ще ме убие или ще ме замери с нещо, или ще започне да пее.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 1:11 am

- Ти си го поиска - казах накрая, въздъхнах леко и се настаних по - удобно, разгънах листовете с текста и нотите които бях съчинила и засвирих. За първи път свирех пред някой друг, Люк беше единствения пред който съм свирила и ми беше малко странно да свиря за Нейтън, особено като се има предвид, че не се харесвахме много.

Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 1:59 am

- Да, аз бях. - засмях се леко и заслушах изпълнението и.... След няколко минути свърши, а аз се опитвах да осмисля какво да кажа...Тя наистина имаше талант...Изпълнението беше невероятно! Тя ме погледна очакващо, за мнение, а аз бях все така замислен.
- Уоу...беше наистина страхотно. - кимнах и се изправих, отивайки до вазата на бара. Измъкнах едно цвете и й го подадох.
- Нали така правят феновете. - засмях се и го оставих върху клавишите на пианото.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 6:43 am

Той не каза нищо, през цялото време просто стоеше тихо до мен и слушаше. Когато свърших, не го погледнах веднага, останах загледана в пияното, но след като не каза абсолютно нищо го погледнах очаквайки някаква реакция. Но не бях подготвена за това което той направи...
- Ъм.... благодаря - казах объркано, наистина не очаквах подобен жест особено от Нейтън Скот
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 9:51 am

- Ъм.... благодаря - каза объркано тя, а аз се засмях. След няколко минути майка ми излезе от склада.
- Готови ли сте деца? - попита тя, обличайки се.
- Тръгваме? - попитах и тя кимна, след което си взе чантата. Повдигнах рамене и излязох навън. След малко майка ми и Хейли излязоха и се сбогуваха. Тръгнахме към нас, но още на втората крачка майка ми ме сръчка.
- Иди я изпрати. Тъмно е, а тя е момиче. - каза тихо майка ми и се засмя, а аз я изгледах странно. Защо си беше въобразила, че има нещо между мен и русокоска?
- Хайде, Нейтън, не бъди идиот. - сръчка ме в ребрата майка ми, отново и ме бутна назад. Въздъхнах и тръгнах към Хейли.
- Искаш ли компания по пътя до вас?
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 01, 2011 10:04 am

Деб излезе от склада готова да се прибира. Взех тетрадката от пияното и я върнах обратно под бара, където си стоеше. Така не се налагаше всеки път да я носа, а и винаги знаех къде е. След това двете с Деб излязохме от кафето, тя заключи и ме прегърна
- До утре Хейли - усмихна се тя
- До утре Деб, приятна вечер - казах и тръгнах към къщи, а Деб и Нейтън в противоположната посока. Но след малко Нейтън се върна при мен и попита дали искам компания до вкъщи
- Не е нужно, ще се прибера сама - казах объркана от вниманието, днес беше много странен
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Sponsored content





Karen's cafe  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Karen's cafe    Karen's cafe  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Karen's cafe
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Hotel Cafe
» Cafe-bar "Under water"
» Cafe "Sealed with kiss"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Resturants and Cofee shops-
Идете на: