Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Баскетболно игрище  - Page 9 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Баскетболно игрище  - Page 9 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
James Collins
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Баскетболно игрище  - Page 9 I_vote_lcapБаскетболно игрище  - Page 9 I_voting_barБаскетболно игрище  - Page 9 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Баскетболно игрище

Go down 
+15
Dean Winchester
Layla FeeL James
Natalie Sky
Джейкъб Блек
James Collins
Jamie Lucas Scott
Даниел Смит
Nathan Scott
Peyton Sawyer
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
Haley James Scott
Вероника Мейсън
Lucas Scott
Сия Милано
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
АвторСъобщение
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:45 pm

-Но...зощо?Знаеш,че те обичам.И ще го кажа пак:Обичам те!Много искам да ми простиш и ако това ще те успокои никога не съм ти изневерявал.Моля те,дай ми втори шанс!-казах аз и толкова различни чувства започнаха да бошуват в мен.Всичко,което казвах беше истина.Аз вече не бях онзи хлапак,който вършеше само глупости.Алкохолът и партитата-тогава те ми бяха приоритети,а сега не.Имах толкова мисли в главата си, че тя още малко щеше да експлодира.Гледах Вер,а тя само стоеше и мълчеше.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:54 pm

Продължавах да гледам настрани без да обръщам внимание на въпроса му.. Той обаче продължи да говори.. Каза толкова неща които не заслужавах.. Той бе прекалено добър.. Усетих как очите ми се наливат със сълзи.. Изправих се и застанах с гръб към него обмисляйки милите му думи..
- Проблема не е в теб.. - успях да измърморя преди една сълза да се търкулне по бузата ми.. Побързах да я изтрия преди да е забелязал.. Той дори не осъзнаваше колко трудно бе да говоря с него.. Колко болезнено е да слушам обясненията му в любов и да осъзнавам, че аз греша, а не той .. Извърнах глава към него опитвайки се да се фокусирам в тениската му..
- Аз ти изневерих.. Дори и след като разбрах, че си жив.. Дори и след като отидохме заедно на бала.. - казах с измъчено изречение бързайки отново да застана с гръб към него.. - Съжалявам .. - прошепнах, а сълзите започнаха да се стичат по лицето ми една по една.. Не можех да сдържам емоциите си вечно.. Не можех да мисля, че той е мъртъв.. Че не го обичам ..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 5:26 pm

-К...как..какво?.............Аз,аз.-Едва говорех заради болката,наистина твърде много болеше.Когато Вер изрече тези все едно нож се заби в мен.-Ак...о....ми....от..г...о..в..о..ри..ш на....този....въпрос ще....ти...про....стя.Защо ми изневери с онзи?Това е единственото,което искам да знам.-казах едва едва,а болката не преставаше.Това бе все едно някой забива нож в гърба ти и то пред 2 минути.Тази болка не ми беше позната от сега.Всъщност знаех,че и аз съм виновен,но точно втози момент не го усъзнавах.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 5:33 pm

Сълзите продължаваха да се стичат по лицето ми.. Щеше ли да повярва на истината.. Щеше ли да ме разбера.. Обърнах се към него.. Толкова много исках да го прегърна. Да съм близо до него.. Да не ме мрази.. Не исках да го правя.. Мамка му.. Шибания алкохол беше виновен..
- Съжалявам.. Аз.. аз пих доста и.. Наистина съжалявам Даниел .. - проплаках хвърляйки се в прегръдките му.. Сълзите ми се стичаха една по една..
- Аз те обичам.. Не съм мислела за друг освен за теб.. Просто бях пияна.. Съжалявам Дан.. Наистина съжалявам.. - изхлипах накрая вкопчвайки се в него.. Очаквах да ме отблъсне всеки момент колкото и да не ми се искаше това да се случва..
Върнете се в началото Go down
Даниел Смит
Brooklyner
Brooklyner
Даниел Смит


Брой мнения : 169
Reputation : 0
Join date : 01.02.2011

Character sheet
Име Име: Даниел Смит
Връзка Връзка: There is no way
Години Години: 19

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 5:44 pm

Вероника ми отговори,че е от алкохола и,че ме обича.Това доста отдавна исках да го чуя.След тези думи всичко се промени.Още повече чувства набираха в мен:гняв,ярост,любов,мъка и още други.В този момент ми хрумно идея,но неможех да мисля за нея,защото Вер се бе вкопчила в мен.Успях да се състредоточа върху идеята и да я обмисля.
-Искам да ти предложа нещо.Ще забравя за това ако ти престанеш да се държиш гадно с мен.-казах и и в гласа ми се улавяше доста надежда.
Върнете се в началото Go down
Вероника Мейсън
Brooklyner
Brooklyner
Вероника Мейсън


Брой мнения : 255
Reputation : 0
Join date : 24.01.2011

Character sheet
Име Име: Вероника Мейсън
Връзка Връзка: Даниел Смит
Години Години: 18

Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitimeПон Фев 14, 2011 5:52 pm

Погледнах го .. Сините му очи бяха прекрасни, безкрайни.. Всичко за което съм мечтала някога.. Моя Даниел, но какво бях направила.. Нима съм го наранила по някакъв начин.. ?? Нима съм се държала гадно с него ?? Поклатих леко глава ..
- Никога не съм искала да ти причиня болка.. Не знам защо се държах така.. Аз.. аз наистина те обичам Дан.. Ти си всичко за мен.. Бил си единствения дори и след като те мислех за мъртъв.. Тези момчета.. Всичките с които съм спала.. Те бяха просто играчки, заместители.. Това бе моя начин да се справям с мъката.. Ти беше всичко за мен.. Животът, слънцето, луната.. И все още си.. Обичам те.. - изплаках допирайки устни до неговите.. Целунах го съвсем нежно, някак извинително.. Не вложих излишна страст.. Само и единствено любовта си.. След тази целувка просто напуснах сградата .. Трябваше да остана сама.. Днес определено ми се насъбраха много емоции..
- Ще се видим по-късно.. - бяха последните думи, които успях да му кажа.. Определено беше по-добре от "Майната ти !!" както при последния път когато го видях преди 2 години..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Баскетболно игрище  - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Баскетболно игрище    Баскетболно игрище  - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Баскетболно игрище
Върнете се в началото 
Страница 9 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Волейболно игрище
» Баскетболното игрище

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Архив :: Архив-
Идете на: