Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Джейсън  - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Джейсън  - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 3 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Джейсън

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:07 pm

Той се съгласи,в което бях сигурна,защото усещах някаква привличане между нас колкото и тъпо да звучеше..все пак се познавахме от около 3-4 часа,но...
Въздухът беше влажен,а през гъстата пара трудно се виждаже,но лесно намерих обятията му.Целуна ме толкова старстно,че ми се подгънаха краката,което не се случваше често...След това ме прегърна.Започнах да го целувам..първо устните..после врата..прегърнах го и се усмихнах..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:23 pm

Всяко нейно докосване, всяка нейна целувка
направо ме влудяваха. Исках още и още от нея...нямаше да издържа само
с една нощ. А пък и тя беше единственото момиче, което
се бе задържало в нас след като сексът приключи.
Това беше...нещо!? Нали така? Е все едно. Познавах достатъчно себе си, че да съм (почти) сигурен, че няма да издържа дълго само с едно момиче.
Все пак нищо не ми пречеше да пробвам...или пък ми пречеше. Всъщност да нещо ми пречеше, а именно егото ми, същноста ми, но този път щях да игнорирам всичко и всички.
В банята стана доста задушно, а пък и имахме цяла къща на разположение...
- Искаш ли да си направим закуска? - попитах ухилен като някакво хлапе, което вижда бонбонен замък. - И не е нужно да е само храната... - намигнах й и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:39 pm

Стана доста задушно и Джейсън попита ухилен:
- Искаш ли да си направим закуска?
- Разбира се.-отвърнах и го целунах
Взех една хавлия и се запътих към спалнята.Набързо облякох впитите дънки и червената блуза с голямото деколте.Сложих бижутата и оправих косата си.Когато влязох в кухнята,Джейсън ме чакаше там.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 8:47 pm

Обух на бързо някакви дънки и сложих черна тениска и слязох
долу, направо в кухнята. Мислях си за...палачинки. Може би защото бяха единственото нещо освен яйцата, което можех да приготвя.
Кандис слезе долу и аз се усмихнах и побързах да я целуна отново.
А сега трудното...именно правенето на палачинки. Та...започнах и след около 15 - 20 минути бяха готови. Сложих ги на масата заедно с течният шоколад. Седнах точно до Кандис и отново я целунах. Не можех да спра ... исках това момиче...за постоянно. И ако до преди малко се съмнявах, че това е поредното увлечение вече бях сигурен, че не е. Просто интуиция вярно, но все пак..какво пречеше да опитаме. Макар да не бях сигурен, че тя изпитва същото привличане нищо не ми пречеше да опитам нали?!
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 12:17 pm

-Ммм палачинки-казах и се засмях,но всъщност повода за усмивката ми определено беше Джейсън.Чуствах някакво странно привличане,което бях изпитвала само веднъж към дългогодишния ми приятел с който скъсахме преди няколко месеца...Знаех за него,че се казва Джейсън и живее в Уест сайд..нищо повече..но бях сигурна,че има нещо повече.
Той ме целуна,а аз с готовност му отвърнах..
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 3:19 pm

Можех да мина без закуска, но не и без Кандис.
Придърпах я към себе си и започнах отново да я целувам. Първо започнах по устните, а после и по врата. Хм...секс в кухнята! Защо не?
Засмях се лекичко при тази мисъл и продължих с целувките.
Истината беше, че май...ъм...започвах да си падам по - това момиче. Ърхх...това ме побъркваше. Мисълта, че въобщеможе да си падна по някоя беше супер отвратителна. Хъм...е да за всичко си има причина, а моята причина е...история, която е страшно дълга. И не не е това което си мислите, че някоя си ме е зарязала и т.н. Историята е съвсем различна.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 3:30 pm

При допира на устните му...тялото ми сякаш се наелектризира.Станах от стола и се настаних в скута му.Целунах го страстно и продължително.Джейсън прокара ръка по гърба ми,а после започна да разкопчава копчетата на блузата ми.Доближих устните си до ухото му и прожепнах:
-Искаш ле да идем у нас.
Погледнах го и видях променената му физиономия.
-Знаеш,че има време за всичко-допълних и се усмихнах мръснишки...погалих бузата му и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:05 pm

Физиономията ми беше някак по - студена след спомените ми, но се осъзнах на време и се усмихнах на Кандис. Е усмивката беше фалшива, но не се забелязваше.
- У вас? Ъм...все ми е едно. - казах загледан в една точка. Погледът ми беше привлечен от златистата кутия с цигари на масата. Взех я и извадах от вътре една цигара, която запалих моментално. Една дълбока дръпка и издишах.
- Та последно тук ли оставаме или във вас? - повдигнах вежда. Не че ме интересуваше много. В момента въобще не мислех за такива неща.
Физиономията ми беше същата като преди малко. Студена и скована от ярост. Ще питате защо от ярост? Ами защото доста от спомените ми изплуваха, но нямах намерение да скапвам настроениета и на Кандис. Е знаех, че пушенето ще ме успокои поне малко.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:24 pm

Определено не очаквах такава реакция.Чувствах се някак свързана с него и доброто ми настроение мигом се изпари заедно с неговото и настана неловка тишина..
- Та последно тук ли оставаме или във вас? - попита той някак студено.
- Както кажеш-отвърнах и сведох поглед.Замислих се ... ''Какво толкова казах?''.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 4:32 pm

Видях, че доброто настроение на Кандис вече се беше изпарило. Е не исках да я наранявам от първият ден.
- Хей...за нищо не си виновна ти! - казах с по мек тон я целунах нежно като поставих ръката си върху бузата й. Осъзнах, че всичко е просто минало и няма да е зле да го загърбя.
- Ами да ходим към вас значи. - казах ухилен и се изправих от стола. Прегърнах я. Чувствах се гузно заради случката от преди малко.
- Хей извинявай. Не исках да скапвам настроението ти. - казах й.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitimeВто Мар 01, 2011 5:23 pm

- Хей извинявай. Не исках да скапвам настроението ти.
- Сигурен ли си,че искаш да отидем?-усмихнах се плахо.
Погледнах го и разбрах,че е загърбил мрачните мисли,целунах го и тръгнахме към паркинга.
- Чакай!-казах и хукнах до спалнята да си взема чантата.Като се върнах той ме чакаше на прага.Хвана ме за ръка и тръгнахме към колата.

пп.пиши направо там ако искаш
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джейсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джейсън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Каролайн Форбс
» Къщата на Тони.
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: