Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Джейсън  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Къщата на Джейсън  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Къщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Джейсън  - Page 2 I_voting_barКъщата на Джейсън  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Къщата на Джейсън

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 20, 2011 5:21 pm

Възбудата и удоволствието...тези две чувства преобледаваха в мен м момента. А след като прокара нокти по гърба ми възбудата стана още по - голяма колкото й откачено да звучи. Отново проникнах в нея и това изпълни и двама ни със задоволство.
Всеки мускул в мен се бе напрегнал и имах чувството, че вените ми след малко ще си проправят път през кожата ми, толкова беше приятно чувството. И не само чувството, а и компанията...е да компанията има най - голямата заслуга. Въпреки, че ако не беше Блеър щеше да е някоя друга и все пак...!
Ръцете ми отново зашариха из тялото й като се спряха на една определено област...гърдите й.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 21, 2011 5:09 pm

За пореден път Джейсън проникна в мен, но този път, незнайно защо, желанието и на двама ни се бе увеличило многократно и непрестанните ми, и блажени стонове го доказваха..
Усетих мощен импулс да преминава през гръбнака ми, когато той отдели устните си от моите и започна да обхожда с целувки врата ми. Едва издишах. Устните му бяха толкова близо до гърдите ми. И когато ги достигнаха изстенах меко, но все пак стонът беше изпълнен с толкова желание и страст, като самата мен в момента..
След като отдели устните се от гърдите ми ги допрая в моите и тази целувка не беше като никоя до сега, сякаш до сега бе пазил цялата страст вътре в себе си.
Избутах го и застанах върху него. Запичнах бавно и полека да обсипвам устните му, вратът му и гърдите му с целувки и когато върхът на езика ми се допря до кожата му, с усмивка на лице установих че съм го възбудила още повече..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 2:36 pm

Блеър беше върху мен и устните й минаваха по тялото ми. От моито устни до врата и след това тялото. Хъм...момичето определено знаеше какво да прави. А щом допря връхчето на езика си по кожата ми някаква тръпка мина из цялото ми тяло и възбудата се увеличи значително много.
Ръцете ми отново зашариха из тялото й, след като устните й се върнаха обратно на моите. Ръцете ми обходиха гърба й, всичките й извивки дупето и накрая се спряха между бедрата й където пръстите ми се заиграха.
Още един стон на възбуда от страна на Блеър и усмивка от моя страна.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeВто Фев 22, 2011 5:13 pm

Ръцете ми се впиха в косите му, притискайки главата му още по-силно към тялото ми.
Устните му отново започнаха да обхождат всеки сантиметър разголена плът. Всяка следваща целувка бе по-хубава от предната. По-пламенна, по-страстна. Едва удържах, грабвайки с ръце завивките на леглото, когато достигна корема ми.
Поредният сладостен и мек стон се отдели от устните ми, без да мога да го спра. Вече цялата започвах да се потя, но сега това нямаше значение, единственото, което имаше беше да се насладя на момента докрай, да изпитам всичко на което той е способен и да извлека максимална полза от вечерта.
Джейсън продължи, като ръцете му започнаха бавно да се плъзгат към вътрешната страна на бедрата ми. На този етап ми идваше да разкъсам завивката от прилива на възбуда, която предизвикаха устните му докосвайки се до голата ми плът.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 23, 2011 9:50 pm

Ръката на Джейсън се изкачи по тялото на Блеър...като за пореден път се разхождаше из прелестните извивки на тялото й.
Той за ами...за пореден път проникна в нея и видя, че беше на път да разкъса завивката...е тази му беше любимата, но какво пък. Щеше да се жертва за добрата кауза.
А пък завивки имаше много...а пък и безпроблемно можеше да вземе същата.
Е колкото и да беше богат Джей си пазеше нещата ... не че беше пестелив, та той плащаше ежедневно на стриптизиорки...просто си беше такъв човек.
Устните му отново намериха тази на момичето.. Този път бе напрегнал всяко мусколче в себе си и не беше като предният път. Този път всичко беше някак по - страстно. Е вие какво...да не си мислите, че Джейсън имаше граници...НЕ! Той можеше да е по - страстен от всякога когато пожелае и хубавото беше, че нямаше крайна точка на цялата тази страст в него.
Но нали хората казваха "Колкото по - бързо е темпото, толкова повече се увеличава страста" е никой не можеше да каже дали е вярно, но пък оставаха предположенията...нали!?
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фев 24, 2011 12:36 pm

Дъхът ми секна от темпото, с което Джйсън проникваше в мен, но сладостните стонове не заглъхнаха. Ето, че в крайна сметка, когато стиснах завивката, така впих ръцете си в нея, че я скъсах. Нито аз, нито той обърна внимание.
Устните ни отново се намериха и жадно се впиха едни в други. Ръцете ни за миг се сплетоха, а след това той хвана моите през китките и ги притисна силно към леглото, докато телата ни бяха плътно прилепнало едно към друго.
Не бях сигурна, че изобщо ще запомня тази вечер, но определено в момента мислех, че си заслужаваше и бях доволна, че си прекарвам толкова добре..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 4:23 pm

Джейсън хвана ръцете й за китките и ги притисна към леглото. Движенията му от нежни и бързи станаха...ами някак по - груби. Просто беше страшно възбуден, не че нещо друго, но както и да е.
Устните му отново жадно зацелуваха Блеър, а целувките му бяха все по - страстни и по - страстни, но както ви казах преди малко това си беше нормално за него.
- Да сменим позата? - засмя се накрая той, но продължи да се движи плавно в нея.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 4:49 pm


- Да сменим позата? - попита той, а аз само кимнах ентусиазирано.
Беше просто невероятно, начинът по който телата ни се сливаха, сладостните стонове, които издавах всеки път, когато Джейсън проникнеше в мен.
Измина около още час, докато накрая не се изморихме.
Лежахме безжизнено в леглото и дишахме тежко и неравномерно.
- Беше..страхотно... - усмихнах му се и го погледнах.
Той беше не по - малко изморен от мен.
- Но, мисля че е време да тръгвам.. - целунах го за последно и се изправих. Огледах се, с надеждата да намеря дрехите си, които вероятно бяха разпиляни из цялата къща..
В крайна сметка успях да ги намеря и когато обувах тънкият си черен чорапогащник допълних.
- Радвам се, че го направихме.. - нямаше смисъл да допълвам, че може да го направим пак, защото беше пределно ясно, че няма. Обух обувките си и си оправих косата. Огледах се в огледалото в банята му и заслизах надолу по стълбите.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 8:03 am

Кандис се съгласи и тръгнахме право към вкъщи, ноо всъщност кой можеше да откаже...
Взехме колата ми и след около 10 мин. бяхме пред средно голямата къща и влезнахме вътре. Още преди да прекрачим прага гледах да си открадна още една от нейните целувки.
Ръката ми отново обви кръста й, но се отдръпнах бързо, за да я подразня.
Отворих вратата и двамата влезнахме в къщаата.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 1:16 pm

Пред входа на меко казано огромната му къща,го целунах страстно,но определено можех и повече...по-късно...Докато устните ни се впиваха...с едната си ръка успях да разкопчея няколко копчета от резата му.
Отвътре къщата изглеждаше още по-невероятна отколкото отвън,но това нямаше значение.Последвах го бързо към спалнята....
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 1:25 pm

Тръгнахме към спалнята и когато стигнахме тя легна на леглото.
Започнах да я целувам с всичката си страст, хмм това момиче...ами не знам по някакъв странен начин ми допадаше. Привличаше ме , но уфф...аз и момиче за повече от една нощ. Е това си беше невъзможно, но...
Кандис вече беше разкопчала ризата ми и аз проста я захвърлих небрежно на пода започвайки да събличам самата нея, докато преждевременно я целувах.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 5:41 pm

Докато ме целуваше страстно се сетих за нещо.Отскубнах се от прегръдките му и казах:
-Сега се връщам
След това грабнах чантата си и влязох в банята.По някаква щастлива случайност носех малък плик с френско сатенено бельо,което бях предвидила за приятелката си...Преоблякох се и изтичах в спалнята,спирайки се на прага и наслаждавайки се на ококорените му очи.
-Изнервих ли те?-попитах и го целунах...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 6:13 pm

Доста секси бельо...жалко, че нямаше да се задържи дълго върху нея. Ококорих очи... целият бях потръпнал от изненада.
- Определено ме изнерви! - засмях се и продължих да я целувам. - Хубаво бельо, но мисля, че нямаме голяма нужда от него. - отново я целунах и нежно разкопчах сутиена й.
Устните ми слязоха по врата й, по гърдите и след това се спряха на невероятното й тяло. Направо се чудех как може да съществува такава красота.
Уоу...бръщослевех глупости. Е не че момичето не беше привлекателно...беше при това много и мислех това да не е единствената ни среща и все пак...
Не бях такъв. До сега да съм я изчукал и на сутринта нямаше да видя, но исках да съм с нея. И този път не беше някакво глупаво увлечение. Просто исках да прекарам известно време с нея...оф все тая.
Сигурно алкохола от вчера още не ме беше пуснал, че говорех небивалици...е все едно.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 6:24 pm

- Хубаво бельо, но мисля, че нямаме голяма нужда от него.
- Надявах се точно това да кажеш-вметнах аз
Усещането за хладните му устните по горещата ми кожата беше върховно...а това беше само началото.Докато ме целуваше жадно,аз спуснах ръцете си по оформеното му тяло.След това с рязко движение дръпнах ципа на дънките му и ги свлякох.Успях само за миг да погледна в страни и забелязах,че той вече се е справил с моите дрехи.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 6:31 pm

Свалих съвсем нежно сатенените й прашки и ги захвърлих някъде. Сигурно и те бяха на пода като останалото бельо и дрехи.
Проникнах нежно в нея и почнах да се движа с леки движения, докато в последствие не станаха по - бързи.
Устните ми не искаха да се отделят от тези на Кандис и затова отново я целунах, доста продължително...
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 6:48 pm

След проникването движенията му бяха леки.....в последствие станаха по-бързи.С увеличаването на темпото блажени стонове заизлизаха през устните ми.Започнах да целувам страстно врата му.Не исках този миг никога да свършва.Дишанито ми се очисти...
Впих пръсти в гърба му и го целунах малко по-грубо и явно му хареса защото се вкопчи по-силно в мен.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 8:39 pm

Целуна ме малко по - грубо и това определено ми хареса. Всяко едно нейно движение, всяка целувка...харесваше ми.
Притиснах я по - силно към мен и устните ми отново започнаха да слизат по врата и изящното й тяло.
Темпото отново се забърза и дори аз бях не способен да спра стона излизащ от устата ми. Просто това момиче си знаеше работата ми.
Целунах я отново и доста по - продължително от преди малко, но се отдръпнах когато забелязах че няма да е зле да си поема малко въздух.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:41 pm

Джейсън ме целуна продължително,при което изпитах истинска наслада.Единствените ми мисли който изплуваха в ума ми бяха,че той е цар в леглото..определено много го биваше.
Прокарах пръсти по страхотното му тяло...след това го изблъсках леко и застанах върху него..защото обичах да владея положението..Движенията ни станаха по-груби,а дъха ми по накъсан.Наведох се и за породен път впих устни в неговите...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 3:56 pm

Едно можеше да й се признае...беше страшно добра, но пък кой беше толкова добър, че да сложи граница на развратник като Джей. Мдам...абсолютно никой, той винаги копнееше за нещо повече и през повечето време бе недоволен, но нещо в това момиче го караше да се чувства по - различен начин и вместо да иска повече от удоволствието на секса той искаше повече време с нея.
Е това вече си беше странно. Той продължи да се наслаждава на всяка секунда с нея.
Бавно плъзна ръката си по тялото й и започна нежно да целува врата й.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 4:21 pm

За едно поне бях сигурна..-това беше нещо повече от секс..
Той бавно плъзна ръката си по тялото ми и започна нежно да целува врата ми.Сменихме позата и колкото и невероятно да звучеше се възбудих още повече...Повдигнах глава и го целунах продължително и страстно.Притиснах го по-близо до себе си,мечтаейки си никога да не го пусна...

Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:02 pm

След като Кандис се притисна по - близо до него, това го възбуди повече, а движенията му станаха някак по - груби. Това не беше просто едновечерно забавление. Мислеше да си открадне още вечери с нея, но това не беше той.
Е явно хората бяха прави...всеки се променя.
Ръцете на Джей обвиха талията на момичето и я притисна още по - силно към себе си.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:12 pm

След като за пореден път Джей проникна в мен аз изстенах силно от наслада,което явно му хареса..Движенията ни ставаха ту по-бързи,ту по-бавни,а целувките ни бяха дълги и невероятни.
След един час лежахме уморени в топлото легло.Аз бях положила глава върху гърдите му,а той галеше косата ми.Обърнах се и намерих устните му за една продължителна целувка.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 5:33 pm

Сексът с нея беше невероятен. Всъщност беше неповторим. Харесваше ми това момиче.
Двамата лежахме уморени на леглото докато тя не ме целуна. Положих едната си ръка на бузата й и продължих да я целувам. Само след малко се отдръпнах и станах от кравата.
- Къде отиваш? - попита ме тя докато се насочвах към банята.
- Да си взема душ.. - усмихнах се. - Да не вземеш да изчезнеш през това време!- казах и се засмях тихичко и си откраднах поредната целувка от нея.
Влезнах в банята и пуснах душа като застанах под него. Топлата вода определено беше отпускаща.
Върнете се в началото Go down
Кандис Томсън
Upper East Sider
Upper East Sider
Кандис Томсън


Брой мнения : 84
Reputation : 0
Join date : 25.02.2011

Character sheet
Име Име: Кандис Томсън
Връзка Връзка: only in the past...
Години Години: 18

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 7:52 pm

- Да си взема душ.. - отговори той.
Свих се в луксозните чаршафи и зачаках...Определено нямах нужното търпение,за това след минута-две слязох от голямата спалня,притичах до вратата на банята и попитах:
-Може ли да се присъединя.-като в гласа ми си пролича усмивката на лицето ми.Това определено беше да е един незабравим следобед...Сигурна бях,че няма да е и последния...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Сторм
Upper West Sider
Upper West Sider
Джейсън Сторм


Брой мнения : 107
Reputation : 0
Join date : 05.02.2011

Character sheet
Име Име: Джейсън Сторм
Връзка Връзка: Кандис Томсън
Години Години: 19

Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 28, 2011 7:59 pm

Една мръснишка усмивка се изписа на лицето ми щом попита дали може да се присъедини. След като дойде при мен под душа не се сдържах и я целунах доста страстно. След това се отдръпнах и просто я прегърнах. Исках това момиче постоянно в обятията ми постоянно. Не знам какво ми ставаше...сигурно беше поредното кратко увлечение, но този път не ми пукаше. Не исках да мисля, ами просто да действам. Да бъда с нея...Уоу на истина не бях наред щом мислех за обвързване, но...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джейсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън    Къщата на Джейсън  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джейсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Каролайн Форбс
» Къщата на Тони.
» Къщата на Дийн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: