Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
James Collins
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 4 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Disco club "Dark Angel"

Go down 
+8
Джош Харпър
James Collins
Nathan Scott
Стейси Стюарт
Haley James Scott
Blair Woldorf
Джени Хъмфри
Сия Милано
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 10:48 pm

- Не е много странно, че не съм те виждала. Не, че бих се мотала с теб.. - усмихнах му се.. - И прав си и момчетата, по - точно свестните момчета, не падат от небето, което е жалко.
Отпих още една сравнително голяма глътка от мартинито си и го погледнах в очите. Боже, тези очи..
- Е, яд ли те е, че ние спечелихме, а вие момчетата загубихте? Не, че е нещо ново, но все пак.. - опитах се да се разсея и извърнах поглед от него, забивайки го в чашата и започнах да си играя с нея, клатушкайки я ту на едната, ту на другата страна.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:00 pm

- Не, всъщност то се очакваше. Организаторките са момичета. Подразбира се - повдигнах рамене и отпих още една солидна глътка от питието си.
- Ами вие госпожице Уолдорф, защо сте сама. Или целувката ви с другата организаторка ви накара да искате някой от женски пол? - попитах повдигайки вежда, закачайки я.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:06 pm

- Бях чувала, че си извратен, но смятам, че това е прекалено дори и за теб.. - обърнах се към него и го изгледах кръвнишки. - Пък и ако мислиш, че нашите предизвикателства са били по - лесни лъжеш се. Имало е няколко трудни и сте се отказали, това говори лошо за вас, а не за нас, така че не ни прехвърляйте вината..
Подсмихнах се, установявайки че довода до който съм стигнала е почти верен.
- Сама съм, защото съм прекалено уморена, че да танцувам по масите като обикновените повлекани, които идват тук.. Ако го бях направила до сега да ми се бяха лепнали няколко момчета.. А, като гледам при теб летвата е паднала още повече, след като заговаряш момичета, които очевидно не са в настроение.
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:12 pm

- Недей ми разваляй илюзиите де. Очаквах прочутата госпожица Блеър да е по - атрактивна личност, от едно мрънкащо момиче. - казах разочаровано и се засмях на начина по който ме изгледа след тези мои думи.
- По - ведро. Уж си на 18, а в полунощ вече си изморена. Чудя се как ли издържаш по - бурните вечери. - допълних замислено и доизпих питието си, искайки ново от бармана.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:17 pm

- О, повярвай добре ги изкарвам, за разлика от теб, който вероятно не помни нищо на сутринта заради целия алкохол, който е изпил и вероятно наркотиците, които е приело тялото му.
Този започваше сериозно да ме дразни. Откъде накъде ще ми държи сметка за това как да се държа?
- И доколкото ми е известно тази вечер ти не направи нищо, докато аз изпълнявах предизвикателства.. и то не от най - приятните..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:20 pm

- Да...гледах. - засмях се леко и й хвърлих още един поглед.
- Ооо, аз правих...цяла вечер бях във стрийптиз клуба. - намигнах й. Замислих се какво ли се крие под тази рокля... Може би трябваше да спра със дразненето, ако исках да разбера до края на вечерта.
- Не се цупи, мога да те развеселя...- казах с предизвикателен тих глас и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeНед Фев 27, 2011 11:25 pm

- О, и как ще стане това? И мен ли ще дрогираш, или ще ти е по - лесно да ме напиеш с някой скъп алкохол? - озъбих му се, но след това сбръчих челото си и го погледнах злобно..
- Прав си, държа се ужасно, съжалявам.. Но това не променя отношението ми към теб..
Не стига, че казах, че съжалявам, а той продължаваше да ме гледа очаквателно.
- Охх, хубаво.. И как смяташ да ме развеселиш?
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 6:54 pm

Тази твърде много си отваряше устата...Добре, че притежаваше секси излъчване и тяло..Спуснах поглед надолу по това създадено за грях тяло и после перверзна усмивка изгря на лицето ми. Надигнах питието си и отпих още една глътка.
- Госпожице Уолдорф, извинявам се, но аз не употребявам наркотици...достатъчно голямо удоволствие изпитвам от живота и без добавки. - намигнах й. Тя се извини за държанието си, но пак ме гледаше с недоверие.
- Твърде много се впрягате за каквото и да било. Използвате езика си за прекалено хапливи цели, а на мен ми хрумват някои доста по - приятни. - казах с изкусителен тон.
- Какво предлагам ли? Като например да се поразходим извън този клуб. - казах небрежно.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 7:03 pm

- Съгласна.. - казах с усмивка на лице, макар че в тонът ми все още се долавяше нотка на недоверие.. И все пак какво? Какво можеше да стане? Пък и с тези очи и това секси тяло нямах да имам много против..
- И къде по - точно искате да ме заведете? - включих се в малката му игричка и отпих още една голямата глътка от мартинито..
Това, което не очаквах бе, че ме остави да избера сама.. Замислих се и започнах..
- Тази вечер бях на доста шумни и неприятни места, така че предлагам да е някъде, където няма много навалица и е по - тихо, но ако вие, господине, желаете нещо друго - няма проблем.. - усмихнах му се отново..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 7:38 pm

Загледах се в нея за няколко секунди със замислено изражение, докато накрая не ми хрумна перфектното място. Без да казвам нищо се изправих и платих моята и сметката на госпожица Би.
- Хайде, красавице. Тръгваме. - намигнах й и й направих път кавалерски да мине пред мен, по пътя към изхода.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitimeСря Мар 02, 2011 7:47 pm

- Бил си кавалер.. не го очаквах.. - засмях се и примерно тръгнах след него, взимайки чантичката си.
Когато излязохме установих, че вече е към един или два часа през нощта, но така или иначе не смятах да си лягам скоро.. какво ако се поразсея още малко?
Качихме се в лимузината му, а аз попитах:
- Е, все пак ще ми кажеш ли къде отиваме?
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Disco club "Dark Angel"  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club "Dark Angel"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Disco club " Las Vegas "
» Disco " Secret "
» Restaurant "Dark in the Light"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: