Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
James Collins
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_lcapDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_voting_barDisco club "Dark Angel"  - Page 2 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Disco club "Dark Angel"

Go down 
+8
Джош Харпър
James Collins
Nathan Scott
Стейси Стюарт
Haley James Scott
Blair Woldorf
Джени Хъмфри
Сия Милано
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 11:53 pm

Най- накрая пристигнахме в клуба. Сама се набутах във възможно най - гадното предизвикателство, при това аз го мислех... Влязохме в клуба и отидохме при останалите.
- Здравейтеее...как минаха предизвикателствата? - попитах невинно и погледнах момчетата. Даниел и Нейтън не ме гледаха особено очарователно, а аз се засмях.
- Хайде стига, беше просто игра. - намигнах им и се обърнах към Джейми.
- Здравей сладур, ти забавлява ли се? - попитах го и той потвърди. Бях видяла снимките със зайчето и много му се зарадвах. Целунах го по косата, но се усетих, че имам нужда от малко освежаване след цял час на гробището.
- Ей сега идвам. - Намигнах му и тръгнах към тоалетната.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Фев 25, 2011 11:56 pm

Люк спомена друго предизвикателство, а единственото, което аз се сещах беше коктейла. Всъщност да.
- Оу..онова ли? - повдигнах вежда и се обърнах към Хейли.
- Би ли ми направила коктейл...каквото искаш слагай вътре, само моля те не ме убивай. - усмихнах се ангелски, а тя се засмя.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:02 am

Засмях се, предположих, че няма да го направи, но все пак можеше да ме изненада. След това той ѝ каза за коктейла, а тя засия
- Повярвай ми след това ще се влюбиш още повече в нея - казах отпивайки нова глътка от скоча. Тогава Брук се появи, поздрави весело всички и целуна Джейми. Каза, че след малко идва и тръгна на някъде
- Веднага се връщам - казах, измъкнах телефона от джоба на якето си, метнах якето на бара и тръгнах след Брук. Тя влезе в тоалетната, а аз влязох след нея, проверих кабинката и заключих вратата
- Има няколко недовършени предизвикателства госпожице Дейвис - казах с чаровна и лукава усмивка и се приближих към нея.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:06 am

След няколко минути чух хлопването на вратата.
- Има няколко недовършени предизвикателства госпожице Дейвис - усмихна се той дяволито, а аз се обърнах с лице към него и тръгнах назад.
- Неее, не! Знам какво трябва да направиш и ти казвам не. Няма да пипаш моя сутиен. Свали на някоя друга. Защо не свали на някоя, която ти даде номера си? - попитах и повдигнах вежда.
- А и не е нужно, Нейт се отказа...ще ви бием със сигурност..- допълних и повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:11 am

Нейт, май беше забравил за предизвикателството, когато Люк му напомни, той ме погледна и ме помоли да му направя коктейл. Аз засиях, защото обожавах тази част почти колкото готвенето. Люк предупреди, че след това Нейтън ще се влюби още повече в мен
- Да, той е прав, така че внимавай какво си пожелаваш - казах поклащайки глава. Изправих се оставайки Джейми на мястото си и минах зад бара, Брук беше уредила всичко. Взех водката, ликьор - синьо кюрасао, спрайт и лед, взех една от барманските смесителни чаши, сипах алкохола заедно с леда, затворих го и го разклатих добре. Взех една висока винена чаша и цедка, изсипах сместа, добавих спрайта и му го подадох
- Да ти е сладко - казах с усмивка и се върнах на мястото си вземайко Джейми отново в скута си.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:20 am

Засмях се развеселен
- Вчера не се оплакваше толкова много, нито нощта преди да заминеш, напротив даже ти хареса - казах повдигайки вежда
- Знаеш, че ти харесва Брук - подразних я леко. Не зная защо, но тази тактика работеше доста добре при нея
- А и пропускаш още едно предизвикателство - казах подпирайки се на вратата и свих ръце пред гърдите си.
- Нали знаеш кое е най - хубавото в тази нощ? - попитах, а тя изглеждаше объркана
- Това, че е предизвикателство го прави позволено - казах подсмихвайки се с дяволито изражение.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:39 am

Извъртях очи и се подпрях на стената. Да ми натякват с кой съм спала и с кой не ми беше отегчително.
- Разбира се, Люк...кой не харесва секса? Но всичките пъти бяха просто нощ и нищо друго. - повдигнах рамене и прокарах ръка през косата си.
- Добре, ще стоя тук с теб 15 минути...нали все пак идеята беше моя. - повдигнах рамене и се върнах до мивката, където ми беше чантичката. И звадих си гланц, молив и четка за коса, понеже от вятъра там моята приличаше на птиче гнездо. Прокарах няколко пъти четката през косата си и за мое облекчение успях да я разреша. След това се заех със молива под очите и гланца.
- Между другото това предизвикателство включва и тайна, така че слушам те. - промърморих, поглеждайки го в огледалото, докато си слагах гланц за устни.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:46 am

Арогантната и лукава усмивка не слезе от лицето ми, така или иначе щеше да се върне при мен, беше неин проблем, че не го осъзнава
- Хмм, тайна, тайна, тайна - повторих няколко пъти на глас и почуках брадичката си с показалец. Каква ли тайна да ѝ кажа
- Добре, ето тайна може би имам генетичен проблем със сърцето, но не си направих теста - казах и свих рамене. Едва ли щеше да го разбере, Нейтън не го, нито майка ми, но това беше моят живот и моето решение.
- Каква е твоята тайна Брук Дейвис? - попитах повдигайки вежда.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:50 am

Тя мина зад бара бързо и започна да смесва разни работи. Не трябваше да гледам, защото такова беше предизвикателството, но ми беше интересно. Беше толкова ловка и сигурна в себе си. След малко вече коктейла беше готов за консумиране.
- Благодаря! - усмихнах се и го придърпах към себе си. Огледах го подозрително и отпих от него...Леле, това момиче знаеше какво прави наистина.
- Страхотен е. - похвалих я и отпих още една голяма глътка, поглеждайки я.
- Имам чувството, че можеш всичко...- констатирах, заглеждайки се в нея с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 12:55 am

Първоначално огледа коктейла подозрително, но когато отпи остана изненадан, обичайната реакция. След това каза, че му се струва, че мога всичко
- Нем, определено не всичко - казах нацупвайки се леко
- Но, мога много неща - допълних и погледнах Джейми, беше започнал да се унася. Погледнах часовника, май след малко трябваше да се прибираме и да го сложа да спи спокойно в леглото си, но ми се искаше да разбера кой е победил, макар да ми беше ясно, че сме ние
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:02 am

Когато ми изтърси това го погледнах учудена и се обърнах към него.
- Защо? Как така може да имаш сериозен проблем и да не си правиш тест? Как може да не мислиш за здравето си? - попитах сериозно. Едно е да си идиот..., но да не се интересуваш от живота си е съвсем друго.
- Моя тайна? - замислих се и въздъхнах. Каква тайна? ... Ето една...и без това той беше станал като мой психотерапевт.
- Май баща ми е мъртъв или просто вече тотално е забравил, че има дъщеря. - повдигнах рамене и се обърнах пак напред, продължавайки със заниманието си. Не ми се дискутираше по темата, а и не ми пукаше...той спря да съществува за мен преди 6 години. Не ме интересуваше особено много какво прави ...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:10 am

- Много лесно, предпочитам да живея кратък, но изпълнен със смисъл живот, отколкото дълъг, но празен - свих рамене настанявайки се на плота близо до нея
- Той губи, само глупак не може да оцени истинската Брук Дейвис - казах напълно сериозно, взех четката ѝ и започнах да си играя с нея
- Тази нощ беше интересна - признах си, без да я поглеждам
- Добра работа Брук - поздравих я аз.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:22 am

Усмихнах й се и доизпих питието си.
- Това беше най- хубавото предизвикателство до сега. - кимнах и се приближих до нея. Джейми вече заспиваше в скута й и не ни обръщаше много внимание. Приближих се още по- близо към нея и я целунах този път по - продължително.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:30 am

Усмихнах се широко, май трябваше по - често да го изненадвам. Нейтън се приближи и ме целуна, този път по - продължително и ако малкия не беше в скута ми сега, най - вероятно щях да съм в прегръдките му. Защо се чувствах толкова слаба когато беше около мен? Сякаш отнемаше всяка съпротивителна сила, всяка капчица воля от тялото ми. Мисля, че това не беше точното място да мисля затова нито пък точното време. Тази нощ изцяло беше за забавление, бяхме на 19 и макар никога да не съм била като всички други тинейджъри тази вечер се отпуснах и бях точно такава.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:42 am

Той каза нещо относно мен, а аз го погледнах изненадано и се усмихнах леко.
- Благодаря - кимнах и продължих - И в твоя случай, който и път да избереш, ще бъде смислен, просто ако избереш краткият вариант ще оставиш повече наранени след себе си, и няма да успееш да изживееш живота си до край. - обясних, без да го поглеждам.
Слагах си руж, когато той се настани в страни от мивката до мен и ме поздрави за вечерта.
- Радвам се, че си се забавлявал. Сутринта ми хрумна и наистина беше едно разнообразие...особено за мен. - засмях се леко.
- Прекарах един час на гробищата сама, в чакане на Пейтън да ми донесе боксерки на някое момче, които да заровим. - засмях се отново.
- Ти се нареди за грим ли? Какъв го предпочиташ? По - семпъл или силен и опушен? - попитах и се засмях, слагайки му леко руж по носа.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 1:49 am

Усмихнах се съвсем слабо, когато тя заобяснява, че съм взел грешно решение. След това ми разказа за приключението си на гробището
- Брук Дейвис сама на гробището, кой да предположи - казах поклащайки глава. За Хейлс не бях изненадан, тя беше куражлийка, е ако изключим срещите с клоуните, но за Брук, дори не си го бях помислял
- Трябва да призная, че съм впечатлен - казах сериозно. Тогава тя се закачи предлагайки ми грим
- Съжалявам, че трябва да те разочаровам, но това хубаво лице не се нуждае от разкрасяване - казах пускайки съблазнителната си усмивка.
- Мисля, че е време да се връщаме, другите сигурно вече са дошли - казах изправяйки се леко
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:52 am

Загледах се в него за няколко секунди преценяващо.
- Може би си прав...Но имаш уникални сини очи, на които много ще им отива очна линия или молив, да не говорим за по- тежък грим. - констатирах, прехапвайки устна със замислено, но накрая отклоних поглед, огледах се и прибрах всичко в чантичката си.
- Минаха ли 15 минути? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Jamie Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Jamie Lucas Scott


Брой мнения : 248
Reputation : 0
Join date : 04.02.2011
Age : 28

Character sheet
Име Име: Джеймс Лукас Скот
Връзка Връзка: ~
Години Години: 11

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 10:59 am

След малко пристигнаха в някакъв клуб.
Джейми видя Хейли и се затича към нея.
Тя го целуна и изпълни едно от предизвикателствата
Седна в скута `и и зачака да дойдат останалите.По едно време дойде и Брук,която поздрави всички и отиде нанякъде с Люк.
Джейми започна да се унася,докато по едно време не усети,че някой се надвесва над него.Беше Нейт,детето отвори очичките си и видя Хейли и Нейтън да се целуват.
Детето се усмихна и се опита да се измъкне от скута на Хейли,но те го забелязаха и спряха целувката.
-Вие гаджета ли сте? - попита любопитно детето и се усмихна,а след това огледа наоколо. - Има ли още предизвикателства за вършене,ще ги направя всичките! - каза детето и погледна към Нейтън и Хейли.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:06 am

Повдигнах вежда и се засмях
- Може би някой път ще ти позволя да го направиш - казах ставайки от мивката, свих рамене и отключих вратата
- Вече ми каза тайната, не мисля, че някой ще засича - допълних поглеждайки я през рамо и тръгнах да отварям вратата
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 11:14 am

Докато с Нейтън се целувахме Джейми се размърда в ръцете ми. Спряхме целувката и го погледнахме, той попита дали сме гаджета, а аз погледнах към Нейтън любопитно и очаквателно. Това беше въпрос на който аз нямах отговор, но наистина исках да получа такъв, така че сега всичко зависеше от него.
- Не зная миличък, ние сме готови с всичките предизвикателства, Нейтън се отказа от едно, така че не съм сигурна колко още имате - отговорих на другия въпрос на мъника.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:08 pm

-Приятно ми е.Казах и отпих от бирата си.
-Какво ли ще стане сега?
Загледах се в чашата си и видях отражението на ръката му,която беше толкова близо до моята.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:11 pm

Той отпи от бирата си и каза . :
-Какво ли ще стане сега?
-Какво имаш предвид?-погледнах го и се усмихнах.
Взех водката си,и отпих една глътка.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:18 pm

-Имам в предвид какво ще стане с предизвикателствата.
-Нали свършихме няколко от задачите...
-Целувката само заради задачата ли беше?!Попитах внезапно,след което си поръчах още една бира,след като изпих старата на екс.
Върнете се в началото Go down
James Collins
Upper East Sider
Upper East Sider
James Collins


Брой мнения : 468
Reputation : 0
Join date : 28.01.2011
Age : 31
Местожителство : Manhattan,Upper East Side

Character sheet
Име Име: James Collins
Връзка Връзка:
Години Години: 18

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:24 pm

-Имам в предвид какво ще стане с предизвикателствата.
-Незнам.Нямам никаква представа.
-Целувката само заради задачата ли беше?!
Когато чух този въпрос направо щях да се гътна на място.
Хвана такъв срам че стоях като някаква статуя.
-Ммм.Заради задачата естествено.-неможех да кажа дори едно изречение.
Станах и отидох до бара взех да си взема Космополитан.
Върнете се в началото Go down
http://twitter.com/#!/Strip___Poker
Джош Харпър
Upper East Sider
Upper East Sider
Джош Харпър


Брой мнения : 61
Reputation : 0
Join date : 21.02.2011

Character sheet
Име Име: Джош Харпър
Връзка Връзка: James Collins
Години Години:

Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 26, 2011 3:29 pm

Презирах го и знаех че не е вярно,начина по който се държеше го доказваше.
-Еми хубаво.Казах му и се усмихнах чаровно,след което отиде до бара.
Последвах го и тамън си взимаше нещо и го прегърнах из отзад.Седнах до него и аз си поръчах още...Но се напивах вече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Disco club "Dark Angel"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disco club "Dark Angel"    Disco club "Dark Angel"  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disco club "Dark Angel"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Disco club " Las Vegas "
» Disco " Secret "
» Restaurant "Dark in the Light"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Night life-
Идете на: