Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_lcapДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_voting_barДомът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 Домът на Блеър Уoлдорф

Go down 
+2
Серина Ван Дер Уудсън
Blair Woldorf
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 9:36 pm

- Знаех си.. И аз мисля така.. - усмивката не слизаше от лицето ми и за миг, а близостта на Брук ми действаше страхотно. Бил съм с толкова момичета, че трудно може да се уточни точната бройка.. Нея, обаче, щях да запомня. Дали заради характера, невероятното тяло или нещо друго.. на знам..
След като се уверих, че няма да ме отблъсне и направи на глупак пред собствената ми сестра и надутият кретен, който беше с нея в момента станах много по - дързък.
Ръцете ми започнаха да набират прилепналата по тялото й рокля. Признавам - стоеше й повече от добре, но без нея щеше да е просто превъзходна..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 9:51 pm

Дъхът му продължаваше да пари кожата на врата ми, изпращайки ток директно в кръвта ми, но поне пусна ръцете ми, давайки ми възможност да ги спусна по гърба му, долепяйки се по- близко до него. Усещах всеки един негов релеф под тънката му тениска и така ги изуча по- подробно, но мястото не беше тук. След като усетих ръцете му да набират роклята ми окончателно го реших. Целунах врата му няколко пъти, минавайки през челюстта му, докато не стигнах до устните му.
- Пусни ме долу! - прошепнах и впих устни в неговите. Той издаде недоволен звук, но не ме послуша.
- Не казвам не, просто не тук. - обясних притискайки се към него.
- Сестра ти може да извика асансьора, както и Чък...или някой от персонала. - обясних и отново го целунах продължително, заравяйки пръсти в косата му.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:05 pm

- Откога започна толкова да ти пука? - попитах и я пуснах на земята, но все още я притисках към себе си. Телата ни бяха впити едно в друго, а устните ни - все оше на сантиметрни. - Не е като Блеър вече да не се е досетила какво става.. - подсмихнах се.
- Е.., аз съм навит да се опознаем без повече глупости.. Ти съгласна ли си? - погледнах я, а после се отдръпнах от нея, натискайки копчето на асамсьора.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:11 pm

Качих се набързо горе и отворих дрешника си. Независимо, че звучи почти невъзможно понякога наистина ми се случваше да мразя размерите на дрешника си, защото докато намеря подходящи дрехи можеше да мине много време, особено като не знаех къде всъщност отиваме..
След около петнадесет минути намерих едни страхотни, прилепнали по мен, тъмни, дънки и много сладка блузка, които комбинирах с черни ботуши с токове. Оправих си косата, гримирах се и за по - сигурно слязох по стълбите където Чък ме чакаше пред вратата.
- Е, вече ще ме удостоиш ли с честта да ми кажеш къде отиваме или ще го запазиш за себе си като миналият път?
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:42 pm

Той ме пусна, а аз го дарих с една ослепителна усмивка, пускайки го.
- Никога не се опитвай да ме разгадаеш, няма да успееш. - отвърнах, засмивайки се.
- Просто бъди готов за изненади по всяко време. - допълних, намигайки му и му обърнах гръб, когато вратите на асансьора се отвориха.
- Съгласна съм, все от някъде трябва да започнем. - подсмихнах се, сръчквайки го леко в ребрата и излязох от желязната кутия.
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
Upper East Sider
Upper East Sider
Chuck Bass


Брой мнения : 77
Reputation : 1
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Upper East Side

Character sheet
Име Име: Чък Бас
Връзка Връзка:
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:47 pm

След около час чакане най- накрая чух стъпките й...Най- после слизаше по стълбите.
- Знаеш ли, не че се оплаквам, но пуснах корени и побелях докато те чакам. - вметнах саркастично, плъзгайки поглед по всеки детайл от тялото й. Този път нищо не обещавах! Особено с тези високи токове, секси задник и това V- образно деколте...
Подсмихнах се, когато най- накрая стигнах до лицето й и й намигнах.
- Знаеш, че обичам потайността. Ще почакаш малко. - отвърнах и й направих знак да мине пред мен.
- След вас госпожице Уолдорф, и по - бързо, преди господин и госпожа Смит да са се върнали. - засмях се и тръгнахме към колата ми.
Върнете се в началото Go down
Blair Woldorf
Lovely Admin
Lovely Admin
Blair Woldorf


Брой мнения : 453
Reputation : 9
Join date : 15.01.2011

Character sheet
Име Име: Блеър Уолдорф
Връзка Връзка: няма за сега
Години Години: 18

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 6:57 pm

Боже господи! Трябваше да спра да мисля за всички неща, които минаваха през ума ми когато той си приближи до мен.. Трябваше, но не знам как..
Тръгнах пред него с типичната ми наперена походка, отправяйки се към изхода.
Качихме се в лимузината му и потеглихме на някъде.
- Ако изненадата ще е толкова приятна колкото беше миналият път определено ще съм очарована.. - усмихнах му се, кръстосвайки краката си..
Върнете се в началото Go down
https://gossipgirlrpg.bulgarianforum.net
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 7:01 pm

- Повярвай ми, аз не съм единственият който трябва да очаква изненади.. - намигнах й, но щом излязохме от асансьора и двамата инстинктивно се отделихме един от друг..
- Къде ще ме заведете сега, госпожице? - попитах я - Не се случва често да оставям на дамите този избор, така че трябва да се чувствате полъскана..
Тя обаче не каза нищо..явно си нямаше и на идея, за това реших отново да взема нещата в свои ръце.
- Всъщност.. След като си толкова объркана о замаяна от мен като цяло и случилото се преди малко мисля, че е по - добре да останем тук..
Върнахме се обртано в асансьора и се върнахме в апартамента..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeЧет Апр 28, 2011 9:22 pm

Защо ли спирах да се учудвам от предположенията му. Засмях се и не след дълго бяхме на горният етаж.
- Е, това е твоята къща, какво ще ми покажеш, освен хола? - попитах любопитно, повдигайки вежда.
- Каза да очаквам изненади..Е, цялата съм в слух. - допълних, плъзгайки бавно ръце по раменете му, докато не стигнаха тила му и там не ги хванах, поглеждайки го невинно с ангелска усмивка.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 03, 2011 7:40 pm

- Какво ще кажеш да започнем от горният етаж? - попитах, обвивайки ръцете си около талията и я придърпах към себе си. - Може ако искаш да ти покажа стаята на Би.., а после и моята.
Усмихнах й се предизвикателно, взехме си по питие от мини бара и след това се запътихме нагоре..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeВто Май 03, 2011 9:53 pm

- Не мисля, че Би ще бъде очарована, ако нахлуем в стаята й, така че може да преминем направо към твоята. - отвърнах и прехапах устна, отвръщайки на предизвикателната усмивка. Взехме си по питие от бара и се качихме по стълбите нагоре, влизайки направо в неговата стая. Той се излегна на леглото, а аз пообиколих, разглеждайки рафтовете с награди и грамоти.
- Защо фамилията ти е О'Браян? - попитах учудено. Мислех, че е брат на Би..а до колкото знам тя е Уолдорф... Поразгледах още малко стаята, докато накрая не седнах на леглото до него и отпих от питието си.
- Знаеш, че гаджето ти няма да е много доволна, че и изневеряваш, нали? - попитах, засмивайки се леко.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 7:34 pm

- Ако беше само една щях да се замисля над това.. - намигнах й. - Пък и зависи какво разбираш под "гадже".. - настаних се по - удобно на леглото и не можах да прикрия смехът си..
- Е, ще дойдеш ли да ми разкажеш приказка.. все пак за това сме тук, нали..?
Почаках я още малко, но тя не помръдна от мястото си за това се изправих и отидох до нея. Започнах да я гъделичкам и я бутнах на леглото.
- Така става когато не изпълнявате заповедите ми, госпожице!
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 8:22 pm


- Гадже = момиче с което си за повече от ден и не си с нея само заради секс. - отвърнах и се засмях.
- Приказка? - попитах и се засмях, но не помръднах от мястото си. Той се загледа няколко минути замислено в мен и ме нападна с гъделичкане. О, хайде стига де, умирах от гъдел...Той ме събори на леглото, а аз се заливах от смях, без шанс за измъкване.
- Добре, добре, моля те спри!!! - изписках накрая, отново смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 8:30 pm

- Е... Значи имам доста гаджета, зашото с някои се виждам не само веднъж и си прекарване наистина добре по клубовете и всички развлекателни места, а не само в леглото.. - засмях се и продължих да я гъделичкам.
- Защо? Казах ти че това става, когато не се подчиняваш на заповедите ми! - в крайна сметка спрях и се обърнах, лягайки по гръб на леглото.
- Още си чакам приказката..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 04, 2011 8:36 pm

Той най- накрая ме пусна и се излегна до мен, но сърцето ми биеше изключително бързо от смеха... Отне ми около минута да си възобновя нормалното дишане, след което се обърнах към него, подпирайки се на един лакът.
- Знаеш, че това не е хубаво, нали... Не бива да разиграваш така толкова момичета. - казах замислено и погледнах към него.
- Луд ли си да ти разказвам приказки..- попитах невярващо и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 10:29 am

- О, моля те.. Казваш ми го сякаш ти не си го правила милиони пъти. Хайде.. Все пак ти си Брук Дейвис - една от любимките на "клюкарката" и знам някои неща..
Аз също се обърнах към нея, подпирайки се на лакътя си и отметнах един кичур от косата й.
- И защо да съм луд? Не знаеш ли че в началото приказките изобщо не са били за деца? - усмихнах й се, надигнах се леко и застанах над нея. - Ако искаш аз ще ти разкажа някоя, за да видим дали ще ти хареса и после ще преценим кой е лудия..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 11:54 am

Когато той заговори за клюкарката се засмях и се излегнах назад.
- Първо - аз го правя с мъжете, а те не са толкова чувствителни на тема разиграване. Най - много да се ядосат, но няма какво да ми направят. Току виж е плъзнала някоя клюка за мен, но живота ми е толкова разнообразен, че съм свикнала с тях и не ми пука ни най- малко за това кой кретен е казал нещо по мой адрес. - обясних с усмивка.
- Второ - не ми казвай, че вярваш на всичко, което тя каже... Повече от половината неща, които пише са пълни глупости. В смисъл съобщава, това, което е станало, но изопъчава думите и действията, украсява си ги и въобще...пълни глупости. - засмях се отново.
- И трето.. както казах по- рано може да знаеш някой работи, но не ме познаваш. - Намигнах му с дяволита усмивка.
Ммм този вид приказки ми се струваше по- интересен. Какъв ли бе неговият начин на "разказване".. ?
- Щом си доброволец слушам...коя приказка ще ми разкажеш? - отвърнах предизвикателно, оставайки напълно спокойна.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 12:46 pm

- Може и да го украсява, но в крайна сметка никога не лъже.. - намигнах й и отметнах косата й назад.
- Има няколко варианта.. Мога да ти разкажа за Червената шапчица и вълкът, само че тук той я хваща.. Ако не харесваш тази мога и за Красавицата и звяра, обаче тук той няма да е толкова добронамерен.. - усмихнах й се, поставяйки ръцете си от вътрената страна на бедрата й и я издърпах, за да застане точно под мен. - Избирай.. - казах тихо и издишах точно до кожата на врата й.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 2:19 pm

Ммм братчето на Би започваше все повече и повече да ми харесва. Знаеше какво искаше и как да го получи. Е, за да го направим още по - интересно щях да направя всичко по силите си да не го получи, макар, че той го правеше доста трудно изпълнимо..
Прехапах устна, когато той заговори опасно близо до кожата ми.
- Ще ми се да чуя твоята версия на красавицата и звяра..- отвърнах шептейки и прокарах ръце по раменете му...
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:11 pm

- Добър избор.. - казах шепнейки и я притиснах между себе си и леглото. Устните ми започнаха да обхождат врата и раменете й с целувки, спирайки се чак на корема като набарах нагоре късата й, прилепнала по тялото, рокля... - Само че сигурна ли си, че си готова? - попитах я като отново върнах устните си на нейните и прокарах език по контурите им. Накъсаното й дишане показваше, че явно съм успял да свърша това, което исках, но имайки се предвид че едва сега започвах умирах от нетърпение да видя колко ще издържи..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 5:26 pm

Мда...определено знаеше как да постигне своето. Но, подяволите, не бях вчеращна. Отвърнах на целувката, спускайки една ръка по гърба му, а другата намери края на тениската му и зашари под нея, нагоре по стегнатите му коремни мускули.
- Разбира се, съмняваш ли се в мен? - попитах тихо на милиметри от устните му и захапах долната му.
- Но никой не е казал, че ще спя с теб, мили ми звяр.. - допълних тихо и спуснах устни по врата му, оставяйки мокра следа.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 1:27 pm

- Кой каза, че искам това от теб? - попитах я без да спирам да целувам, врата и раменете й. - Просто забавления.. Ти сама го каза. - усмихнах се, виждайки колебанието в очите й и реших, че рано или късно сама ще се предаде.. Отметнах косата й, оголвайки кожата на врата й и започнах да я целувам, оставяйки горещи влажни следи..
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 8:51 am

Мммм ако продължаваше така бях застрашена от загуба на всякакъв разум. Целувките му ме влудяваха, а в допълнение и с този секси съблазнителен глас и подяволите тази външност... За сега се удържах, но не знам до кога щях да се удържам в съзнание и здравомислеща.
Така обаче не беше честно... Аз- полугола, а той облечен. Нямаше да се разберем така...Което ми напомня повече да не обличам рокли край него... твърде лесно се промъква под тях.
Дръпнах роклята си надолу, придавайки й нормален вид, до колкото може да се каже, като се има предвид, че той не беше много доволен от това и се опитваше да ме разконцентрира още повече и да ми попречи.
Опитваше се да ми хване ръцете, но в крайна сметка се засмях и го плеснах през пръстите и пак оправих роклята си.
Устните му обаче все още ме разсейваха доста и когато стигна до мястото под ухото ми неволна въздишка се откъсна от мен, преди да успея да я спра.
Увих отново ръце около врата му и потърсих устните му, започвайки поредната задълбочена целувка. По някое време го бутнах назад да и се преобърнах върху него, без да спирам с целувките.
- И току що звяра бе повален от красавицата. - изкикотих се в близост до ухото му и пак го целунах, спускайки ръце надолу по тялото му. Когато стигнах до края на блузата му я дръпнах нагоре и набързо се отървах от нея. Ммм така беше много по- добре! Оставих я настрани и пак го целунах, разхождайки вече свободно ръцете си нагоре - надолу.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Upper East Sider
Upper East Sider
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 60
Reputation : 2
Join date : 27.01.2011

Character sheet
Име Име: Кристофър О'Браян
Връзка Връзка: --
Години Години: 19

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 8:45 pm

- И току що звяра бе повален от красавицата. - каза тихо тя, а аз я оставих да застане върху мен.
- Кой каза, че аз съм звярът? - засмях се на глас и отново застанах над нея като ръцете ми започнаха да шарят по вътрешната част на бедрата й, а устните ми оставяха нежни целувки по кожата на врата и раменете й. След като аз щях да съм без тениска защо тя отново нахлузи роклята си? Решен отново да изравним нещата, хванах тънкият мек плат и започнах да го набирам нагоре. Когато най - после се отървах от него усетих как пак иска да протестира.. само че нямаше да стане.. Силно я притиснах към леглото, а тя потъна в меките завивки. Лекото стенание отделило се от устните й докато моите обхождаха брадичката й ме накара да се усмихна и да стана още по - дързък.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 09, 2011 9:00 pm

МОЛЯ? Ей сега загуби всякакъв шанс за секс, скъпи, колкото и да си красив.
Не казах нищо, просто се засмях и го оставих да мисли, че с темата е приключено и всичко е наред, но съвсем не беше.
Това, което не очаквах бе инцидентното отърваване от роклята ми. Не влизаше в плановете ми, но този път не можах да го спра, което ме навява на мисълта, че трябва да започна да ходя на фитнес и да се подсиля малко.
За да подсиля заблудата му напълно увих крака около кръста му, притискайки се към него. Едната ми ръка се плъзна по гърдите и тялото му до началото на дънките му. Бавно и полека откопчах копчетата и ръката ми продължи направо под тях. Погалих съвсем леко с върха на пръстите си слабото му място, усещайки как размерът му се поувеличи и невинна усмивка се плъзна по лицето ми, преди да нападна устните му с целувки. Преобърнах се върху него отново и се изправих в седнало положение. Разкопчах сутиена си и свалих презрамките, но все още го придържах към себе си. Наведох се още веднъж за една целувка, след което просто станах и слязох от леглото.
- Един щастлив край на приказката. Така е, като оставяш края в ръцете на звяра. - намигнах му, взех си рокличката и закопчах сутиена си, запътвайки се към вратата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на Блеър Уoлдорф   Домът на Блеър Уoлдорф - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домът на Блеър Уoлдорф
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Блеър Уолдорф
» Домът на Нейт Арчибалд
» Домът на Катерина Алварадо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: