Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Similar topics
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
James-Scott's house - Page 3 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" James-Scott's house - Page 3 Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Haley James Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
James Collins
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Lucas Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Blair Woldorf
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Nathan Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Катрин ♥
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Dean Winchester
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
James-Scott's house - Page 3 I_vote_lcapJames-Scott's house - Page 3 I_voting_barJames-Scott's house - Page 3 I_vote_rcap 
Часовник

 

 James-Scott's house

Go down 
+4
Nathan Scott
Сия Милано
Lucas Scott
Haley James Scott
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
O'Conner
Upper West Sider
Upper West Sider
O'Conner


Брой мнения : 69
Reputation : 0
Join date : 08.06.2011

Character sheet
Име Име: Brian Ray O'Conner
Връзка Връзка: ~
Години Години: 25

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:22 pm

Малката се зарадва страшно много и заподскача, след което започна да дава зор на майка си. Пейтън се качи в стаята за да събере нещата им, а останалите се преместихме в дневната. Малката отново беше в скута ми, а аз потропвах с крака все едно е на конче, което я караше да се превива от смях. След известно време Пи се върна със чантите им, оставих малката на земята за да си вземат довиждане с другите докато аз натоварих багажа в колата. Когато поръчах стаята ѝ, бях заръчал на дизайнера да купи всичко необходимо, така че вече имах и столче за колата. Когато всички си взеха довиждане и се разбрахме утре по кое време да се видим в лунапарка, качих малчу на задната седалка закопчавайки я добре и тримата потеглихме към апартамента.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:23 pm

Брук не ме замери с нищо, но реши да върне топката в моето поле
- Нямам нищо против нали аморе - казах поглеждайки Нейт със заговорнически поглед. След като приключихме с вечерята се преместихме в дневната с Нейт се настанихме на дивана, а аз преметнах крака през неговите.
- И моля те Брук не ме мрази задето казвам истината - казах невинно, след което Пи се върна с багажа им, а ние си взехме довиждане с нея и малката докато Рей товареше всичко в колата. След това си взехме довиждане и с него и те потеглиха, а ние се върнахме отново в дневната.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:32 pm

Хейлс заяви, че ни е време за дете, а Брук веднага и го върна, което ме накара да се подсмихна. Но тя го прие съвсем нормално, даже го съгласува с Нейт сякаш .... сякаш вече го бяха говорили
- Хей вие двамата какво сте намислили? - попитах отново подозрително, но Пи, Браян и малката трябваше да си тръгнат, така че отново останах без отговор, но не за много дълго. Взехме си довиждане с тях и да си призная това малко същество определено ни въртеше на малкия си пръст, изведнъж се почувствах както когато Джейми дойде в живота ни. С Браян определихме час за среща утре и те си тръгнаха, а ние се върнахме отново в дневната.
- Е Нейт поне ти ще ми кажеш ли какво става между вас? Като на брат? - попитах опитвайки да бъда много убедителен.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:40 pm

- Нищо против. - отвърнах с усмивка и свих рамене, намигайки й заговорнически.
Брайън, Пейтън и Дженифър си тръгнаха, а ние ги изпратихме, след което влязохме във хола. Както си мислех, Люк ме почна със въпросите от вратата.
- Нищо особено. Какво може да става? - попитах съвсем необезпокояван, сякаш нищо не е станало.
- Всичко с времето си, красавецо. - допълних, когато той ме изгледа неодобрително, потупах го по главата и отидох на дивана при Хейли.
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:51 pm

- Не те мразя...само планирам терористичен акт срещу теб. - отвърнах небрежно и свих рамене. - Някоя бомба или нещо такова...стандартните работи, нищо специално. - допълних, отмятайки ръка и отидохме да помогнем на Сойър и Брайън. Изпратихме ги и се върнахме в хола. Люк и Нейт си говореха нещо, но след края Нейт се настани при Хейли, а Люк се намръщи. Замислих се и се подпрях на стената.
- Всъщност и аз тръгвам. - казах след кратко мислене и се качих горе.Взех си торбите и след малко слязох долу, запътвайки се към вратата. Трябваше да си погледна къщата, да сложа покупките от вчера на местата им...
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Lucas Scott


Брой мнения : 467
Reputation : 5
Join date : 23.01.2011
Age : 32

Character sheet
Име Име: Лукас Скот
Връзка Връзка:
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:04 pm

Нейт не ми каза нищо и аз се намръщих леко, след което Брук заяви, че и тя ще си тръгва качвайки се нагоре към стаята, а в този момент пейджъра ми избирател. Побързах да взема телефона си за да се свържа с болницата, за да разбера какво е положението
- Съжалявам хора, но дългът ме зове - казах изстрелвайки се нагоре, влетях в стаята си и се преоблякох в докторската си униформа, взех си портфейла, ключовете, телефона и пейджъра и намерих Брук
- Ще се видим по - късно pretty girl - казах целувайки я и изчезнах отпразнувайки към болницата.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:14 pm

- Хей знаеш, че ме обичаш - усмихнах се отново невинно. След което тя заяви, че ще си тръгва и се качи нагоре, а Люк се изстреля след нея тъй като го викаха в болницата.
- Е аморе май ще бъдем само ти и аз - казах намествайки се по - удобно в прегръдките му. След малко Люк изтича през дневната и се изстреля през вратата, а след малко се появи и Брук. Изправих се и отидох до нея
- Радвам се, че се върна Брук - казах за пореден път или може би беше за първи, изречено на глас и я прегърнах с усмивка на лице.
- Този дом е и твой и може да оставаш и идваш когато пожелаеш - допълних когато я пуснах.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 10:18 pm

Когато се върнах Люк вече беше с униформа и нещата си в ръка. Целуна ме и излетя навън, а аз се обърнах към Хейлс.
- И аз се радвам, че се върнах, tutor girl. Липсвахте ми! - отвърнах с усмивка и я прегърнах.
- Знам, съкровище, но си имам и своя къща.. - засмях се и тръгнах. Прибрах се у нас със усмивка на уста. Преразпределих дрехите си, свърших някои неща из къщи, след което се изкъпах, намъкнах се в една широка тениска с надпис "dreams come true" и легнах в голямото си удобно легло. Бях си вкъщи - мястото, на което принадлежа!
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 12:54 pm

След като всички тръгнаха на някъде ние с Хейлс останахме сами. Седнах на дивана, а тя се излегна до мен и я прегърнах, целувайки я по косата.
- Колко е тихо само. За първи път сме сами, с изключение на спящия Джейми. - засмях се и я придърпах към себе си. Утре трябваше да изляза да и купя пръстен... Искаше ми се целият свят да узнае, че скоро тя ще е само моя за цял живот, но за всяко нещо си има време..
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 1:15 pm

- Приятно е, като истинско семейство - казах усмихвайки се и се сгуших в прегръдките му.
- Всичко ще е наред нали Нейт? - попитах поглеждайки го, страха от днес все още не беше изчезнал напълно. Ужаса който изпитах когато ми казаха, че Джейми е отвлечен, мисълта, че може би никога няма да го видя. Мисълта, че вината е моя, че не биваше да го оставям сам. Всичко това ме караше да настръхвам, но ето ни тук сега. Той спеше спокоен на горния етаж, аз бях тук в прегръдките на Нейт, бяхме сгодени, макар и без пръстен, говорихме за още деца. Всичко това ми се струваше като сън и ме беше страх, че ще се събудя и всичко ще се окаже просто сън....
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 1:46 pm

- Няма как да бъде по- перфектно. - усмихнах се и сложих два пръста под брадичката й, повдигайки я, за да мога да видя очите й.
- Абсолютно всичко ще се нареди. Обещавам. - отвърнах и я целунах продължително, бавно и задълбочено.
- Обичам те, това е важното. - казах след това и отново се отпуснахме, а аз отпих от бирата си.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 1:58 pm

Думите му, прегръдката му, очите му всичко ми подсказваше, че всичко ще бъде повече от добре. Отново се чувствах защитена и щастлива
- Обичам те - отвърнах аз и също го целунах, след това се размърдах и изправих
- Ще си взема душ - казах усмихвайки се
- Чакам те горе - допълних наведох се за още една целувка и се качих нагоре. Влязох в банята съблякох се, като хвърлих дрехите в коша за пране и реших, че дълго излежаване във ваната няма да ми се отрази зле. Пуснах, водата след което уредбата, запалих свещите и сипах пяна за вана с аромат на ванилия, след което се потопих във ваната, отпуснах се и затворих очи.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:25 pm

Отвърнах на целувката и си допих бирата, а тя тръгна нагоре, съобщавайки ми, че ме чака горе. Останах за известно време в тишината, радвайки се на перфектният момент, след което станах. Минах през кухнята, за да оставя бутилката и се качих нагоре в стаята й. Видях дрехите, които е свалила и предположих, че е в банята. Свалих тениската си и отидох в банята, но тя беше във ваната и със затворени очи. Промъкнах се и се шмугнах при нея директно с дънките. Доближих се до нея и я целунах с усмивка.
- Съжалявам, но ще ви наруша спокойствието за малко. - казах с широка усмивка и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 6:46 pm

Бях се отпуснала толкова много, че дори не бях чула когато Нейт се беше промъкнал в банята.
- Здравей - казах с усмивка и отвърнах на целувката му
- Ммм откога хората се къпят с дънки? - попитах любопитно повдигайки вежда и се изкикотих. Но въпреки това се надигнах леко, увих ръце около шията му и го целунах сладко сладко.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:27 pm

- Не знаеш ли? Това е новата мода. - отвърнах учуден и се облегнах назад, смеейки се. Придърпах я в скута си и я целунах продължително и сладко.
- Какви са ни плановете за утре? - попитах любопитно, целувайки я по косата и я прегърнах през кръста.
Може би трябваше да си махна дънките, но сега толкова удобно се наместихме, че не ми се мърдаше.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 22, 2011 9:43 pm

Разсмях се и се настаних в скута му облягайки се на гърдите му, и отпуснах глава на рамото му
- Ами освен посещението в лунапарка мисля, че нямаме други планове - казах замислено и тогава се сетих нещо
- А трябва да кажем на Джейми, за годежа - допълних с широка усмивка повдигайки глава за да го погледна.
- Най - накрая ще получи това което винаги е искал - констатирах още по -щастлива, от ситуацията.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 11:51 am

- Добре...значи утре сутринта трябва да изляза. Ще се видим направо на лунапарка. - казах замислено и я погледнах.
- Разбира се, че ще му кажеш...Но ще изчакаш малко пръстена си. Съжалявам, че го направих така...Нито съм подготвен нито нищо...просто като стояхме в онази стая тримата и... Това е всичко, което искам завинаги. Всеки един момент...Това е, което искам. Да съм с вас до края на живота си. - обясних с усмивка, заглеждайки се в очите й. Наведох се към устните й и отново си откраднах една целувка.
- Always and forever... - допълних, прегръщайки я по- силно.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 12:09 pm

Нейт заяви, че сутринта трябва да излезе, а аз го погледнах подозрително
- Къде ще ходиш? - попитах любопитно
- И не, няма аз да му кажа, ами ние ти и аз заедно - казах щастлива от това, че бяхме ние.
- Не ме интересува пръстена, нито празненство или каквото и да е интересува ме само това, че сме заедно, пръстена няма да промени чувствата ми, нито връзката ни. Ти и аз това е най - важното.- преплетох пръсти с неговите, когато забелязах пръстена си. Беше подарък от родителите ми когато заминаха, нещо което да ми напомня за тях. Измъкнах го и го сложих на безименния пръст на лявата си ръка
- Виждаш ли вече имам пръстен - казах усмихвайки се леко и го целунах.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 10:09 pm

- Спокойно, ще бъде за кратко - казах убедително и я целунах по косата.
- Знам, но друго е да имаш какво да покажеш нагледно. - намигнах й и се заиграх с пръстите й, след което и с новия й пръстен.
- Красив е...от кого е? - попитах любопитно и зачаках реакция. Исках да разбера всичко за тези четири години.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 10:22 pm

- Искам те само за мен, не искам да те пусна, дори миг без теб ми се струва твърде много - казах сгушвайки се по - близо до него.
- Родителите ми ми го подариха преди да заминат, за да си спомням за тях и да ми напомня, че винаги мога да разчитам на тях - казах усмихвайки се леко и се загледах в пръстена
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:18 pm

Усмихнах се леко и я целунах по косата.
- Как се предполага да ходим на работа, тогава? - попитах и се засмях леко.
- Спокойно, красавице, аз съм тук за теб. - обещах й с усмивка и вкусих от устните й отново.
- Много е красив.. Хубаво е да се разбираш с родителите си. Ти си късметлийка. - отвърнах и целунах рамото й.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:31 pm

- Оу работа... този част я бях забравила - казах засмивайки се
- Не може ли просто светът да спре? - попитах намръщвайки се
- Късметлийка съм защото имам теб - казах надигайки се и го целунах. Постояхме още малко във ваната и след това се върнахме в спалнята. Облякох си къса черна нощница и се вмъкнах в леглото Нейт вече ме чакаше. Сгуших се в прегръдките му облягайки глава на гърдите му.
- Обичам те - казах щастлива и притиснах устни в шията му.
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 10:50 pm

След приятната вана се преместихме на леглото, като свалих мокрите дънки. Тя си сложи една черна нощничка, а аз не свалих поглед от нея, докато не се скри под завивките.
- Ммм секси. - измънках, когато тя се приближи към мен и я целунах продължително, притискайки я в себе си.
- И аз теб... Бъдеща госпожо Скот. - подсмихнах се и я целунах по слепоочието.
Върнете се в началото Go down
Haley James Scott
Global Moderator
Global Moderator
Haley James Scott


Брой мнения : 808
Reputation : 6
Join date : 23.01.2011
Age : 33
Местожителство : land of dreams

Character sheet
Име Име: Haley James Scott
Връзка Връзка: Nathan Scott
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 11:09 pm

- Харесва ми как звучи това Хейли Джеймс Скот - промърморих преплитайки крака с неговите и плъзнах пръсти по гърдите му.
- Ще ме събудиш преди да излезеш нали? - попитах поглеждайки го
- И след това ще се срещнем в лунапарка? - допълних и отново се сгуших в прегръдките му. Ударите на сърцето му ме успиваха, а и това беше страшно дълъг ден определено и двамата имахме нужда от хубав сън
Върнете се в началото Go down
http://venusworld.forumcanadien.org/forum
Nathan Scott
Upper West Sider
Upper West Sider
Nathan Scott


Брой мнения : 356
Reputation : 1
Join date : 23.01.2011

Character sheet
Име Име: Nathan Scott
Връзка Връзка: Haley James
Години Години: 23

James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 10:35 am

- Повярвай, и на мен много ми харесва. - отвърнах с усмивка и се излегнахме на възглавниците, придърпвайки завивката върху нас.
- Обещавам. - промърморих, когато тя настоя да я събудя преди да тръгна.
- Спокойно, няма да се бавя много. Най- много час и ще дойда при вас във лунапарка. - обясних и се гушнахме, оставяйки се на сладките сънища да ни погълнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





James-Scott's house - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: James-Scott's house   James-Scott's house - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
James-Scott's house
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» James-Scott's house
» James Lucas Joy
» Layla Feel James

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Жилищна зона-
Идете на: