Gossip Girl RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl RPG

Gossip girl here.. Your one and only source into the scandalous lives of manhattan's elite.. And who am i? That's a secret i'll never tell.. You know you love me.. X.O.X.O
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Sam Winchester 2452752PПрез тази седмица времето ще е предимно слънчево, като само на места в следобедните часове може да има променлива облачност с краткотрайни превалявания. Температурите ще бъдат между 18 и 22 градуса.
Gossip Girl’s blog
Вижте новата клюка на "Клюкарката" Sam Winchester Gglogo
Latest topics
» Only mine <3
Sam Winchester I_icon_minitimeПон Май 16, 2016 1:47 pm by Катрин ♥

» Стая № 217
Sam Winchester I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:16 pm by Lucas Scott

» Младоженския апартамнет
Sam Winchester I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 3:03 pm by Haley James Scott

» Ресторантът за сватбата
Sam Winchester I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 9:27 pm by Сия Милано

» Размяна на банери
Sam Winchester I_icon_minitimeВто Авг 23, 2011 7:24 am by Нина Кейн

» ♥..You’ve got every right.. To a beautiful life..♥
Sam Winchester I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:41 pm by Dean Winchester

» Къщата на Дийн
Sam Winchester I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:40 pm by Dean Winchester

» Анджелика Стивънс
Sam Winchester I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 9:05 am by Анджелика Стивънс

»  Въпроси
Sam Winchester I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:15 am by Елизабет Торето

Музика

MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com
Top posters
Сия Милано
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Haley James Scott
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
James Collins
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Lucas Scott
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Blair Woldorf
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Nathan Scott
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Катрин ♥
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Dean Winchester
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Вероника Мейсън
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Jamie Lucas Scott
Sam Winchester I_vote_lcapSam Winchester I_voting_barSam Winchester I_vote_rcap 
Часовник

 

 Sam Winchester

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sam Winchester
Upper East Sider
Upper East Sider
Sam Winchester


Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 03.03.2011

Sam Winchester Empty
ПисанеЗаглавие: Sam Winchester   Sam Winchester I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:25 pm

Име: Сам Уинчестър
Години на героя: 24
Характер: Сам е весел и спокоен човек. Но лесно може да избухне. Обича да се забавлява и да прекарва свободното си време навън. Не си пада по сериозните връзки и често може да се случи да разбие сърцето на някоя. Рядко би рискувал със сериозна връзка. Постоянно е по барове и рядко се прибира.
История: Роден е през зимата на 1987г. в Москва. Родителите му са го оставили на по-знатно семейство и се си тръгнали. Разбира се, Сам не е наясно с това докато не навършва пълнолетие. Тогава баща му го открива и го иска обратно. Сам тръгва с него. Местят се в Санкт Петербург. Разбира, че майка му е мъртва. След година-две и баща му умира. Сам се мести в Манхатан, с единствената цел, да си осигури нов живот. Успява. Финансовата подкрепа от осиновителите му никак не му пречи. Сам живее самостоятелно и е финансиран от изключително богати хора. Въпреки че не са се виждали и въпреки че не са му истински родители, осиновителите му продължават да се грижат за него и да му пращат пари.
Снимка/Външен вид:
Sam Winchester 2766109169_fca4f0a19a
Местоживеене: Upper East Side
Върнете се в началото Go down
Сия Милано
Lovely Admin
Lovely Admin
Сия Милано


Брой мнения : 1035
Reputation : 15
Join date : 16.01.2011

Character sheet
Име Име: Brooke Davis
Връзка Връзка: Lucas Scott
Години Години: 23

Sam Winchester Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sam Winchester   Sam Winchester I_icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 2:31 pm

ОДОБРЕН СИ!!!! shakeout runaround
Добре дошъл при нас! sun

П.П. Ако искаш дай си скайпа на личен, за да те добавя в общата дискусия на форума ; )
Върнете се в началото Go down
 
Sam Winchester
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip Girl RPG :: Начало :: Създаване на герои-
Идете на: